forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TULUM STRIPADŽIJA! - svi na Interliber!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2017 : 13:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
18,5 bodova.
Bilo bi i vise da se slusalo tintona. Ali ne...mladjo i friki znaju bolje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2017 : 14:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da ja ne mogu pogriješiti jedina opcija koja ostaje je da su oni dali krivi odgovor te da zato moj i Frikijev, iako točan, nisu prihvatili

Bilo je odlično!
Jel' ima sljedeći petak (praznici @ co?)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2017 : 14:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sad su mi javili na fejsu da nema ovaj petak.
nego hajmo mi složiti jedan kviz tamo!
Kakva je procedura, samo javimo njima prek fejsa i onda nam oni daju termin?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2017 : 15:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pogledaš koji su slobodni datumi i odabereš koji ti najbolje odgovara pa ga rezerviraš preko fb-a.

Inače, ja već imam jedan praktički gotov kviz, samo moram ispolirati pitanja i kad završim naći slobodan datum. Ima i stripovskih pitanja koja se inače prerijetko pojavljuju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2017 : 16:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa hajdfe, mi ćewmo ti biti potpora.
Ili da, khm, mi budemo natjecatelji a ti nam...


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2017 : 16:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne, baš me zanima kako ćete proći na mom kvizu. Vjerojatno jako loše. Između ostalog, jer će vam faliti najbolji igrač.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2017 : 17:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma neće falit ćeš nam ti :D
Ajde organiziraj onda što prije.
A ovaj petak znači onda ništa. Ha dobro, bumo onaj tamo išli

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2017 : 17:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi trebalo vjerojatno biti prije ljeta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2017 : 17:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kojeg, ovog? :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2017 : 17:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kojeg, ovog? :D


Ljeta Gospodnjeg 2020.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2017 : 13:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ajde vi lijepo jednu srijedu ili nedjelju na izlet u Rijeku...malo na more pa navečer na kviz. Spojimo druženje i kviz i lijepo... Šta kažete ?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/04/2017 : 14:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jel vam pauza za sezonu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2017 : 15:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Definiraj sezonu :)
Teoretski se nama sezonom smatra već sada od Uskrsa, a kupat se normalno možeš od sredine petog. Evo, ja upravo sada idem na plažu otplivat. Finale kviza bude 15.6.u Opatiji, ali zna bit i preko ljeta, ali ne znam hoće li i ovo ljeto biti
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2017 : 15:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jel vam pauza za sezonu?


Rijeka je uz Zagreb kvizaški najkvalitetniji centar uz 4,5 igrača koji su u Top 10 igrača u Hrvatskoj među kojima odskače Dorjana Širola, Svjetska prvakinja i najbolji kviz igrač u Hrvatskoj.
Najkvalitetniji kviz u gradu je nedjeljom u Klubu mladih i on odgovara po težini i kvaliteti igrača onom vašem u SC-u. Finale tog kviza bude sredinom lipnja u Opatiji i bude spektakularno.
Najpopularniji kviz je onaj u srijedu u River pubu s puno studenata i samim tim i lakšim pitanjima pa grupe od nedjelje pobjede i sa trideset bodova prednosti. Ti kvizovi su uglavnom tematski pa bude recimo Star Trek kviz, sportski kviz, stripovski, Harry Potter kviz, geografski, boje, brojevi...On traje do kraja lipnja, dok ima studenata.
Utorkom bude kviz onog Luke Deranje iz Zagreba koji taj svoj kviz ima po cijeloj Hrvatskoj valjda.
Červrtkom je kviz Nogometnih ikona. Samo nogomet.
I petkom bude Koza koja je isto zagrebački kviz.
Prijašnjih godina smo znali mi da ne zahrđamo organizirat kvizove i preko ljeta, jednom u dva tjedna, ali toga nije bilo prošle godine. Bila je recimo Koza ( kviz opceg znanja) koja je gostovala iz zagreba sa identicnim pitanjima. Tako da vam ja preporučam ili bilo koji kviz kad bude u nedjelju pa da napravite izlet ili da dođete na to finale u Opatiju jer bude genijalno
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/04/2017 : 18:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
S ovim prvim djelom teksta sam upoznat (), ali nisam znao da Deranja održava i drugdje kvizove (mislim da je to u Zg u "Tabanu"). To je, koliko sam čuo (nisam bio), poprilično drugačiji kviz.

Ovo za sezonu sam pitao jer ja u nekih sljedećih mjesec dana nemam mogućnosti za zaletiti se do Rijeke, ali poslije možda.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2017 : 19:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Je Lukin kviz je svaki drugi utorak u Bačvi. Identičan zagrebačkom, samo što ga ne vodi Luka nego neki njegov prijatelj. Meni osobno je najbolji kviz iako ne moraš imati klasično kvizaško znanje pa šanse imaju i neki koji nisu kvizaši. Ima i dosta sexualnih aluzija i tako. Anagrami, pa od dvije slike spojiti neki pojam...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/04/2017 : 19:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ako se uspijete skupiti za kraj sezone,kvizaške, a ne turističke dođite slobodno. Preporučam taj finalni kviz u Opatiji. Budem Vam ja vodič po Rijeci i riječkim plažama.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/04/2017 : 22:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ajoj, ti pab kvizovi, to je tako gej
dajte nađite se ko ljudi i popijte pivu i galamite

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/04/2017 : 22:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ajoj, ti pab kvizovi, to je tako gej
dajte nađite se ko ljudi i popijte pivu i galamite



I još kad si na kvizu kojem je tema feminizam
To nas je tinton "častio" pretprošli put. Rekao je da nije znao ali mu ne vjerujem

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/04/2017 : 22:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by tinton

Jel vam pauza za sezonu?


Rijeka je uz Zagreb kvizaški najkvalitetniji centar uz 4,5 igrača koji su u Top 10 igrača u Hrvatskoj među kojima odskače Dorjana Širola, Svjetska prvakinja i najbolji kviz igrač u Hrvatskoj.
Najkvalitetniji kviz u gradu je nedjeljom u Klubu mladih i on odgovara po težini i kvaliteti igrača onom vašem u SC-u. Finale tog kviza bude sredinom lipnja u Opatiji i bude spektakularno.
Najpopularniji kviz je onaj u srijedu u River pubu s puno studenata i samim tim i lakšim pitanjima pa grupe od nedjelje pobjede i sa trideset bodova prednosti. Ti kvizovi su uglavnom tematski pa bude recimo Star Trek kviz, sportski kviz, stripovski, Harry Potter kviz, geografski, boje, brojevi...On traje do kraja lipnja, dok ima studenata.
Utorkom bude kviz onog Luke Deranje iz Zagreba koji taj svoj kviz ima po cijeloj Hrvatskoj valjda.
Červrtkom je kviz Nogometnih ikona. Samo nogomet.
I petkom bude Koza koja je isto zagrebački kviz.
Prijašnjih godina smo znali mi da ne zahrđamo organizirat kvizove i preko ljeta, jednom u dva tjedna, ali toga nije bilo prošle godine. Bila je recimo Koza ( kviz opceg znanja) koja je gostovala iz zagreba sa identicnim pitanjima. Tako da vam ja preporučam ili bilo koji kviz kad bude u nedjelju pa da napravite izlet ili da dođete na to finale u Opatiju jer bude genijalno



Koza je isto odličan kviz, bio sam jednom, jedino kaj ona multimedijalna kaljuža uzima puno bodova pa se desi (kao npr. nama:)) da u prvom dijelu osvojiš hrpu bodova ali onda padneš na Kaljuži. Ok, bili mso na kraju 11. (od 40-ak ekipa= tako da je rezultat bio dosta dobar.
Ne znam sad za Rijeku, nemam fakat vremena ali ako se ikad zaletimo ti ćeš biti prvi kojemu ćemo javiti

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2017 : 16:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

18,5 bodova.
Bilo bi i vise da se slusalo tintona. Ali ne...mladjo i friki znaju bolje.


18. Antonio Alvarez III. Hajduk IV. (18.5)
Glasovi urbanih sredina (18.5)
One Erection (18.5)
Koja ste vi od ovih ekipa mastovitih imena ? :)
Usput, bacio oko na kviz i ako sam dobro brojao bi sam imao 15.5 bodova. Pretpostavljam da sport niste znali previse :)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/04/2017 : 16:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Glasovi urbanih sredina.
Na sportu smo imali 1,5 bodova (Joe Šimunić + Rafter), ali čini mi se da nije bilo puno sporta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/04/2017 : 16:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Glasovi urbanih sredina.
Na sportu smo imali 1,5 bodova (Joe Šimunić + Rafter), ali čini mi se da nije bilo puno sporta.


Nije... još su bili Anton Josipović,Evander Holyfield i onaj kineski badmintaš koji nam je već bio na državnom kad sam bio blenuo, koji k... zato sam ga zapamtio. Postoji i onaj drugi Kinez na trampolinu sta se isto provlači po kvizovima. Dong Dong
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/04/2017 : 16:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
To je pitanje i nas satralo. Morali smo izmišljati neko kinesko ime na kraju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/04/2017 : 19:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
trebali ste upisati odgovor kineskim znakovima
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000