forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TULUM STRIPADŽIJA! - svi na Interliber!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 116

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 11/03/2008 : 09:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by alanmaras

quote:
Originally posted by wanderer

76, risbozg, ginko, boky



a di ti tu vidiš 76
ja vidim samo pola od toga, odnosno 38


čak i kad je prepolovljen,jedan hajdukovac vrijedi više od vas tri dinamovca



Nisam jedini, i Boky je naš! Hajdukovac iz Karlovca...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/03/2008 : 18:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer
@spiderman
ti stalno pricas o tom foticu i fotkama koje slikas, ali jos uvijek nisi nigdje okacio slike od CRS-a,al opet s druge strane jos nije niti pola godine proslo ili mozda cekas novi CRS pa da odjednom stavis sve slike



da, čekam drugi CRŠ pa da postavim oboje jednostavno ne stignem sve napravit


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/04/2008 : 12:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
alanmaras
dcopic
BO
DeeCay
dmar
mladjo
Nemo
Spiderman
veber
Wanderer
76

...obećali su svratiti, a sa drugima se još vode žestoki pregovori. Pa se tako čekaju potvrde i ostalih partijanera od zadnji puta i evo prilike da potvrde dolazak! Znači:

dveribad
Ginko
Boky
risbozg
Vjeko 1980
tex2

Naravno i svi drugi koji imaju volje i vremena svratiti u pivnicu na čošku Savske i Vukovarske. Vidimo se!
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 21/04/2008 : 15:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
mogo bi i ja navratit, ali problem je što nikog ne poznam... oće neko imat zagor-majcu?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/04/2008 : 15:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mifugo

mogo bi i ja navratit, ali problem je što nikog ne poznam... oće neko imat zagor-majcu?




lako ćeš nas prepoznat; jedina ekipa bez žene u društvu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/04/2008 : 16:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
lako ćeš nas prepoznat; jedina ekipa bez žene u društvu



a hebate mene strah


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 21/04/2008 : 16:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Moram se dogovoriti sa jurom i bokijem, jer radim u subotu, pa shodno tome ne bi baš bilo dobro da cugam (kaja mogu kad ne znam popit dve pive:)))
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/04/2008 : 17:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ja dolazim, jel to u 17 sati?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 22/04/2008 : 08:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mifugo

mogo bi i ja navratit, ali problem je što nikog ne poznam... oće neko imat zagor-majcu?



imat ću ja druuninu majicu, pa nema frke
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 22/04/2008 : 09:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by mifugo

mogo bi i ja navratit, ali problem je što nikog ne poznam... oće neko imat zagor-majcu?



imat ću ja druuninu majicu, pa nema frke



onda dolazim
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/04/2008 : 18:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mifugo

mogo bi i ja navratit, ali problem je što nikog ne poznam... oće neko imat zagor-majcu?




lako ćeš nas prepoznat; jedina ekipa bez žene u društvu



I ekipa koja pije i galami bez limita!

U svakom slučaju imaš u mom profilu broj mobitela ako misliš da nečeš nikoga prepoznati.
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 24/04/2008 : 07:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
svi koji skupljate sličice EURO ponesite ih da se đoramo (specijalna zamolba mojih klinaca)
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 24/04/2008 : 09:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

svi koji skupljate sličice EURO ponesite ih da se đoramo (specijalna zamolba mojih klinaca)



a ako netko ima i euromaniju (one sličice s karikaturama i ćirinim opservacijama) nek i to ponese
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/04/2008 : 09:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ok

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 24/04/2008 : 11:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message  Reply with Quote
ajme jeste geekovi
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 24/04/2008 : 11:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dmar

svi koji skupljate sličice EURO ponesite ih da se đoramo (specijalna zamolba mojih klinaca)



Može.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 25/04/2008 : 09:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da će ovo biti miran sastanak, bez galame i buke, pošto dobar dio najavljenih nema vremena predugo ostati. Znači kavica, piće-dva i idemo svi na spavanje!

Valjda se svi čuvaju za MAFEST. Ima li još zainteresiranih da se pojave danas oko pet?!

Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 25/04/2008 : 09:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Izgleda da će ovo biti miran sastanak, bez galame i buke, pošto dobar dio najavljenih nema vremena predugo ostati. Znači kavica, piće-dva i idemo svi na spavanje!

Valjda se svi čuvaju za MAFEST. Ima li još zainteresiranih da se pojave danas oko pet?!






Jura, Boris i ja nažalost ovaj put preskačemo druženje, ali se računajte na nas za sljedeće druženje koje će nadam se biti i pravi dernek
Ko zna možda nešto i organiziramo u Karlovcu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/04/2008 : 09:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

a tko će od izdavaća doći?
pa da konacno i mi sjevernjaci imamo priliku pitati sve sto nas zanima u vezi noviteta...


Oce li From Hell do Mafesta?


Ja bih dosao, ali mi ti ides na zivce, pa mi je tlaka.

Pitati ionako mozes i ovdje. Nece.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/04/2008 : 10:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ha, ha, ha - osjecam se inferiornije u njegovom drustvu:)))) Hahaahaha:)
Zar mi treba opravdanje da ti dam ban?:) Ako te hocu izbacit, izbacit cu te i zaboli me sto ce netko reci ili misliti. Ja sam samo iskren, necu se izvlaciti diplomatskim preseravanjima, nego cu reci otvoreno sto imam. Necu doci jer mi ides na zivce. To sam rekao i Slavenu prosli put, slobodno provjeri. A sad sam, kad si me povukao za jezik, rekao i tebi direktno.
Ima masu ljudi cije misljenje odstupa od moga, pa mi ne smetaju, ali ti si posebno iritantan, pa ako te vec moram trpiti na sajtu, ne moram uzivo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/04/2008 : 12:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
:))) Inferiornije:)))) Presmijesno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 25/04/2008 : 12:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

Ovo je tebi povlacenje za jezik?? ako je ovo povlacenje za jezik bilo, onda si me jako razocarao...

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by wanderer

a tko će od izdavaća doći?
pa da konacno i mi sjevernjaci imamo priliku pitati sve sto nas zanima u vezi noviteta...


Oce li From Hell do Mafesta?


Ja bih dosao, ali mi ti ides na zivce, pa mi je tlaka.

Pitati ionako mozes i ovdje. Nece.



blago tebi kada ti mislis da si ti jedini izdavac u Hrvatskoj, na tebe se odnosilo samo pitanje vezano za "From hell", nista vise...

neces se izvlaciti diplomatskim preseravanjima, pa sto ne dodjes onda veceras? ja sam ti rekao da necu doci, tako da ti slobodno mozes doci, da ti svi povladuju i hrane ego...

a zasto bi ja nesto provjeravao s nekim, zasto uopce covjeka koji nije niti kriv niti ima vece sa tvojim durenjem na mene uvlacis u nasu prepisku???

iskreno, jebe se meni zasto jedan Šunjić nije dosao, ali kao sto vec rekoh, da danas slobodno mozes doci, jer mene nece biti danas, da se ti osjecas ugodno...

i dd-dd---ddd-dddddaadaa i-i-i-iiii--nnnnfee--eerniornije LOL



ja ću doći danas, ne stavljaš valjda i mene u ovaj kontekst, to radim samo svojoj ženi i to dvaput godišnje kad sam jako dobre volje ili kad nekaj zgrješim, polako sa izjavama
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/04/2008 : 12:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
uh, i ovdje nekakve svađe

hajde, dodjite svi, da se družimo. svi smo na istoj strani

zadnji put je bilo izvrsno,a biti će svaki put sve bolje i bolje

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 25/04/2008 : 12:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

uh, i ovdje nekakve svađe

hajde, dodjite svi, da se družimo. svi smo na istoj strani

zadnji put je bilo izvrsno,a biti će svaki put sve bolje i bolje



ma dobro je malo prepucavanja, privuče ljude, vidiš da farmu više nitko ne gleda otkad su izašli stipe i lupino
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 25/04/2008 : 13:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

uh, i ovdje nekakve svađe

hajde, dodjite svi, da se družimo. svi smo na istoj strani

zadnji put je bilo izvrsno,a biti će svaki put sve bolje i bolje



Da fakat, i meni nije jasno čemu stalno neke tenzije, pa bar bi se mi tu trebali držat skupa.. Lepo se družit, oblokat i zapjevat
Kak se veli: "Hamper vina vu se daj, pa buš vidil di je raj!"[:D
Go to Top of Page
Page: of 116 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000