forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Aukcije, postojeće, slike
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/04/2008 : 19:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
zakaj se na postojeće aukcije koje nisu realizirane nemogu staviti linkovi na slike? naime ta opcija mi je onemogućena. grrrrrrrrrr


Moj strip
Moje aukcije

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/04/2008 : 20:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ne razumijem pitanje.
Svaka se aukcija moze editirati unutar dva sata od trenutka postavljanja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 14/04/2008 : 08:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

ne razumijem pitanje.
Svaka se aukcija moze editirati unutar dva sata od trenutka postavljanja.



ovako. imao sam neke aukcije otprije. i kada sam htio staviti sliku nisam mogao, onaj drugi textedit za unos slike je bio blindiran. nisam mogao staviti link. a bilo je odmah minuta poslije vraćanja aukcije


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/04/2008 : 09:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sad probao i meni radi, mozes promijeniti tekst i parametre aukcije, kao i dodati neku novu sliku.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 14/04/2008 : 10:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam sad probao i meni radi, mozes promijeniti tekst i parametre aukcije, kao i dodati neku novu sliku.



pričam o ovome:

http://www.paucina.com/download/strip/stripovicom.png


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/04/2008 : 10:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tu se ne moze promijeniti slika.
Imas ispod drugu formu sa opcijom za unos slike.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 14/04/2008 : 10:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
a-ha, a dobro riješio sam to prek editora :-)))

daj nekak u opcijama stavi da ga mogu isključit da se ne učitava te da mogu staviti defaultni tekst u taj editor, vjerujem da nije problem to riješiti, mislim znam da nije problem, samo koliko ti se da.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/04/2008 : 10:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
jednom...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/04/2008 : 13:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
uf jednom, zakaj nisi postavio da mi izabrana država bude uvijek matična država, u ovome slučaju meni Hrvatska a ne da je moram svaki puta birati

bilo bi dobro postaviti da po defaultu broj dana bude 7 za trajanje aukcije, pa kome nepaše nek mijenja.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2008 : 18:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
zato sto svaki user kao drzava moze napisati sto god hoce, pa onda nije nuzno da bi mu se poklapalo. Ali, da, mogao bi napraviti nesto slicno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/04/2008 : 20:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

uf jednom, zakaj nisi postavio da mi izabrana država bude uvijek matična država, u ovome slučaju meni Hrvatska a ne da je moram svaki puta birati

bilo bi dobro postaviti da po defaultu broj dana bude 7 za trajanje aukcije, pa kome nepaše nek mijenja.


Ja uopće ne kontam šta se dobija biranjem opcije države kod postavljanja aukcije (recimo Hrvatska). Meni uvijek piše Beli Manastir,Hrvatska bez obzira da li sam kod postavljanja aukcije izabrao Hrvatska ili ne. I zato mi nije jasno, ima li ta opcija ikakvu funkciju.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2008 : 21:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Vidis, to je dobra primjedba:) Stvarno, kad malo bolje promislim, vjerojatno ej to potpuno nepotrebno:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 20/04/2008 : 10:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

zato sto svaki user kao drzava moze napisati sto god hoce, pa onda nije nuzno da bi mu se poklapalo. Ali, da, mogao bi napraviti nesto slicno.



a čuj, to je onda njegov problem ako napiše da je sa Islanda a živi u HR, zakaj bi ostali morali stalno o tome misliti. a opet na aukcijama si morao dati pravu adresu kaj ne? tak da je stvarno ta opcija bespotrebna.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2008 : 11:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je bespotrebna, jer se ionako vuce grad i drzava iz podataka, tako da cu to izbaciti.

Trouble will find me
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000