forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Molba webmasterima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

G. Twinkelminkenson
Starting Member

Croatia
2 Posts

Member since 06/04/2008

Posted - 29/04/2008 : 23:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send G. Twinkelminkenson a Private Message  Reply with Quote
Dakle, najljepše molim osobu koja održava stranice da, ako ikako može, u tablicu koja se nalazi u: aukcije/moje aukcije/kupovina, doda i stupac s prodavačima.
To bi mi stvarno puno značilo.

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/04/2008 : 07:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Napravit cu to, a bit ce tu i jos nekih promjena koje ce omoguciti lakse snalazenje...

Trouble will find me
Go to Top of Page

G. Twinkelminkenson
Starting Member

Croatia
2 Posts

Member since 06/04/2008

Posted - 30/04/2008 : 10:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send G. Twinkelminkenson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Napravit cu to, a bit ce tu i jos nekih promjena koje ce omoguciti lakse snalazenje...


Super, zahvaljujem!
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 30/04/2008 : 10:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
To će stvarno dobro doći.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/04/2008 : 16:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, dodao sam u moje aukcije>kupovina malo noviteta koje sam davno mislio napraviti, ali nisam stigao.
Slicno cu dodati i na moje aukcije>prodaja, ako stignem danas, ili drugi tjedan.

Meni se cini da je nova verzija puno bolja i za kupce i prodavace, jer grupira osvojene/prodane aukcije po prodavacu/kupcu i tako se lakse snaci i jednom i drugom - pogotovo kad je rijec o prodavacima ili kupcima koji imaju puno predmeta na aukcijama.

Ako imate kakve pametne primjedbe i komentare, tu sam.

Trouble will find me
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 30/04/2008 : 17:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast Marko!
Ovo je savrseno sada.Da,dobro bi doslo i kod prodaje.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 30/04/2008 : 17:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
odlicno odradjeno
svaka cast Marko,

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/04/2008 : 18:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, dodao sam to sada i u prodaju. Mislim da sam zasluzio sutra slaviti praznik rada:)
U petak/nedjelju sam u Kiseljaku/Sarajevu, ako se kome druzi, nek se javi!;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 30/04/2008 : 19:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
Ovo je odlična promjena. Neću se više zaj... u računanju kao jednom dmaru (naravno na njegovu štetu).

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/04/2008 : 21:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo, dodao sam u moje aukcije>kupovina malo noviteta koje sam davno mislio napraviti, ali nisam stigao.
Slicno cu dodati i na moje aukcije>prodaja, ako stignem danas, ili drugi tjedan.

Meni se cini da je nova verzija puno bolja i za kupce i prodavace, jer grupira osvojene/prodane aukcije po prodavacu/kupcu i tako se lakse snaci i jednom i drugom - pogotovo kad je rijec o prodavacima ili kupcima koji imaju puno predmeta na aukcijama.

Ako imate kakve pametne primjedbe i komentare, tu sam.



Imam samo jednu pohvalu glede grupiranja osvojenih/prodanih aukcija.
SVAKA ČAST MARKO!!! OVO JE ZAISTA VELIKA POMOĆ ZA KUPCE/PRODAVATELJE!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 30/04/2008 : 23:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bacho

Ovo je odlična promjena. Neću se više zaj... u računanju kao jednom dmaru (naravno na njegovu štetu).



jeb... kad sam knjigovođa po zanimanju pa mi sve treba štimati u lipu
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000