forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest: PRICE IZ NESAVRSENE BUDUCNOSTI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/10/2008 : 10:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro. Hvala na odgovoru

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 04/12/2009 : 11:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Sve sto sam u topicu o rohneru rekao vrijedi i ovdje. Odlican album. Nevjerojatno je kako svaka prica ima izvrstan zaokret na kraju i kako efektivno ostavi gorak okus u ustima (osim mozda one na kraju i one s ocajnim telefonistom :) ). Naravno, ne zbog toga sto je losa. Font mi se polako pretvara u jednog od najdrazih autora, a jos nisam ni procitao Zarobljenika zvijezda.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 04/12/2009 : 13:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Zarobljenik zvijezda ali najbolji Fontov strip je upravo Priče iz nesavršene budućnosti.

...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11088 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/12/2009 : 13:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Crtački je PINB precizniji. Možda jer su kratke priče. I priče su odlične ali da ga hebem, Zarobljenik je remek-djelo! U svakom pogledu. Crtež dovoljno kvalitetan a priča jebačka. Odličan omjer a zanimljivo, po stoti put se tome vraćam jer mi je fascinantno, rađeno je u hodu. Bez scenarija.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29569 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/12/2009 : 14:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
meni je i PINB remek djelo
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26194 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/12/2009 : 16:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

meni je i PINB remek djelo


reci >Hvala<

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 04/12/2009 16:18:38
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29569 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/12/2009 : 17:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by supermark

meni je i PINB remek djelo


reci >Hvala<



>Hvala<
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20790 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/02/2013 : 16:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Trenutno sam u Font fazi.
Nakon Jon Rohnera koji mi bio sjajan, evo još jednog jednako sjajnog stripa.
Potpisao bih neke prethodne komentare da je Alfonso Font zaista poseban autor - on ne samo što je odličan crtač, on je već i jednako dobar (pa čak i bolji) scenarista.
PINB je odlična kolekcija zanimljivih i duhovitih SF priča koje te teraju često i da se zamisliš.
Jedino mi poslednja nije toliko dobra (možda jer sam odmah skontao u čemu će biti twist) kao ostale.
A priče sa Klarkom i Kjubrikom su najluđe; njih dvojica su totalni ludaci, naročito Kjubrik. (ona scena kad čekaju da im robot posluži kavijar me je oborila sa stolice).
Album koji se ne sme zaobići.

Nadam se da D&D nisu odustali od objavljivanja Klarka i Kjubrika.

edit:ne bih svrstavao Zarobljenika i Priče u isti koš.Zarobljenik je remek delo, ali o tome ću pisati na drugoj temi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/02/2013 16:22:07
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000