forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 31/01/2023 : 21:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Aama


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2023 : 00:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Odličan strip. Valja ga nabaviti dok još ima prilike.


ne odličan,nego g-e-n-i-j-a-l-a-n !!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2023 : 21:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Skladište nam je puno, pa se moramo riješiti nekih starih naslova koji se dugo vuku. Pa smo ih stavili na velike popuste. Možda vam nešto zapne za oko?

https://www.fibra.hr/popusti/

Trouble will find me
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 01/02/2023 : 22:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Evo meni zapea Top 10, jel to gotovo ili ima jos za objavit?
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



415 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 01/02/2023 : 22:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Mogao bih napokon Universal War One uzeti.

Edited by - Odoakar on 01/02/2023 22:48:03
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2023 : 23:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Skladište nam je puno, pa se moramo riješiti nekih starih naslova koji se dugo vuku. Pa smo ih stavili na velike popuste. Možda vam nešto zapne za oko?

https://www.fibra.hr/popusti/


velika šteta zbog trenutne situacije,mnogo toga bi se prodavalo samo tako ovde u Srbiji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1733 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 01/02/2023 : 23:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Skladište nam je puno, pa se moramo riješiti nekih starih naslova koji se dugo vuku. Pa smo ih stavili na velike popuste. Možda vam nešto zapne za oko?

https://www.fibra.hr/popusti/



Eh... Uh... Al dobro, daće nama naš Bora još veći popust.

Ima stvarno sjajnih naslova na popustu. Za neke naslove ne znam kako se još nisu prodali. Nađi način da digneš rampu, a mi ćemo ti pomoći oko magacinskog prostora.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/02/2023 : 00:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
mislio sam da imam sve što me zanima sa akcije (a to je velika,velika većina naslova),ali skontah ipak da imaju tri koja nemam,a voleo bih da ih posedujem - Tehnika međice,Gluhe laste dva i prvi Melvil.
Sa ta tri,i dva koja nabavljam ovih dana (Velika odaliska i Julien Boisvort),blizu sam da kompletiram svu Fibru koja mi je zanimljiva.Ostale su još neke stvari za koje i ne znam da li bi ih nabavljao - triologija Umbrella academy, sedmi Helboj,drugi Top ten i ove dve mange o Tezuki.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/02/2023 : 00:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Skladište nam je puno, pa se moramo riješiti nekih starih naslova koji se dugo vuku. Pa smo ih stavili na velike popuste. Možda vam nešto zapne za oko?

https://www.fibra.hr/popusti/


Lena izašla pred manje od godinu i pol dana.

Koliko ti toga misliš izdati ove godine?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 02/02/2023 : 07:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Već se spremio uzeti nekoliko Bajki na ovom prošlom popustu, ali kao neću, ima vremena za njih. I eto srećom nisam :D
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/02/2023 : 08:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Evo meni zapea Top 10, jel to gotovo ili ima jos za objavit?


gotovo

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/02/2023 : 10:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Evo meni zapea Top 10, jel to gotovo ili ima jos za objavit?


Ima toga još, ali ove dvije knjige sadrže sav materijal koji potpisuje Alan Moore.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 02/02/2023 : 11:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Skladište nam je puno, pa se moramo riješiti nekih starih naslova koji se dugo vuku.
https://www.fibra.hr/popusti/

Sacuvaj nesto malo i za ljude iz Srbije ako je ikako moguce.

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 02/02/2023 11:41:38
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



415 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 02/02/2023 : 13:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

quote:
Originally posted by Markos

Skladište nam je puno, pa se moramo riješiti nekih starih naslova koji se dugo vuku. Pa smo ih stavili na velike popuste. Možda vam nešto zapne za oko?

https://www.fibra.hr/popusti/



Eh... Uh... Al dobro, daće nama naš Bora još veći popust.

Ima stvarno sjajnih naslova na popustu. Za neke naslove ne znam kako se još nisu prodali. Nađi način da digneš rampu, a mi ćemo ti pomoći oko magacinskog prostora.




Mene najviše čudi Asterios Polyp. Koja stripčina, a da stoji još od 2012.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 02/02/2023 : 13:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Jebena postarina, jebene carine i pdv...samo cu to reci.

Divnih stripova po vrhunskim cijenama, ali kad se ovo iznad nakalemi, gubi se smisao akcije. Za ljude u Hr ovo je bas prilika ko nema neka izdanja.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 02/02/2023 : 13:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Asterios Polyp ima malo vecu nakladu e sad tacno koliku ne znam posto ne pise u privjuu
a moj primerak koji nabavih tek prosle godine nije pri meni.

Nego uzimajte Katangu vi koji niste uzimali zbog cene. Meni je bio vredan pune cene.
Mislim da bi mogao dobro da legne onima koji i dan danas citaju boneli.Izdanje sa spoljasnje strane bas prelepo (nije sad da je unutra nesto losije ali..).

Irena super cena i meni dobar strip (pre svega mi nekako crtez dobro legao ali ni prica nije losa) ali nece bas svakom leci i ako predosecate da vam verovatno nece leci radje preskocite pa da strip dodje u prave ruke.
Dobije se puno za malo para... pogotovo sada.

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 02/02/2023 13:42:55
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 02/02/2023 : 14:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
1000 primjeraka je Asterios
Ja sam ga prije 5-6 godina mijenjao (za sram me uopće reći što ) jer me užasno živcirao dust jacket. No s vremenom mi je bilo žao i svako malo bi me spopala želja da ga pročitam ili barem prolistam pa sam ga prije godinu-dvije kupio po drugi put jer sam stalno strepio od toga da će se sutra rasprodati i onda ću biti ljut na sebe. :D
Asterios se jednostavno mora naći u svakoj (polu)ozbiljnijoj strip kolekciji.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 02/02/2023 : 15:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iluvatar

Jebena postarina, jebene carine i pdv...samo cu to reci.

Divnih stripova po vrhunskim cijenama, ali kad se ovo iznad nakalemi, gubi se smisao akcije. Za ljude u Hr ovo je bas prilika ko nema neka izdanja.


Slobodno iskoristi akciju, naruči i stavi moju adresu, cuvat cu ti ih koliko god treba, dok ne nađeš neki nacin da ih ti osobno, ili netko treci pokupi za tebe.
Ne treba ni spominjati da paket necu ni pogledat, a kamoli otvarat.
To važi za svakoga s ovog foruma tko nije iz Hr ili trenutno nema opciju kako doci do Fibre.
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 02/02/2023 : 15:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Da već nemam istog časa bih uzeo Hitmana i 100 metaka. Odlični stripovi, još boljeg formata za čitanje. Sve mi žao što sam ih kupio po regularnoj cijeni
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 02/02/2023 : 16:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Iluvatar

Jebena postarina, jebene carine i pdv...samo cu to reci.

Divnih stripova po vrhunskim cijenama, ali kad se ovo iznad nakalemi, gubi se smisao akcije. Za ljude u Hr ovo je bas prilika ko nema neka izdanja.


Slobodno iskoristi akciju, naruči i stavi moju adresu, cuvat cu ti ih koliko god treba, dok ne nađeš neki nacin da ih ti osobno, ili netko treci pokupi za tebe.
Ne treba ni spominjati da paket necu ni pogledat, a kamoli otvarat.
To važi za svakoga s ovog foruma tko nije iz Hr ili trenutno nema opciju kako doci do Fibre.



Hvala za ovo, ali ne mogu nikoga obavezivati. Nemam koga da znam da ide u Hr niti ja imam planiran put tu. Radije bi postarinu platio i sve sto treba.

Stvorenje iz mocvare, propovjednik, skalpirani, 100 metaka i L&K...od toga bi sigurno uzeo..dva serijala najmanje jer fine su cijene bas.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 05/02/2023 : 21:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Nakon više od 10 godina ode i prvi Džin.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/02/2023 : 09:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Buddha 3

Edit:

Moj otac boksač
Čovjek-planina


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 07/02/2023 16:15:28
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2023 : 16:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A Orchidea ništa? cccc.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/02/2023 : 17:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pa kad ju nisi označio.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2023 : 18:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Gle, stvarno:)

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000