forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/06/2008 : 13:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Bas zato je alternativa stavljena pod navodne znake :-).
Nema vise zaintersovanih za stripove osim nekih okorjelih matorih. Cijena,distribucija,reklama moze se o tome danima pricat ali zakljuciti mozemo da ako nije zagor ili ford nema 'leba od toga :)!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 09/06/2008 : 19:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Hm stvarno je žalosno da se u kompletnoj ex Yu ne stigne prodati 500 kom kvalitetnog stripa :((

Markos@ znam da nije baš tako jednostavno kako sam ja karikirao u prethodnom postu ali nije baš ni nemoguće, uobičajeni rabat je 30 % odgoda plačanja 30 dana ili čak i komisija, napuni gepek strip albumima i napravi turu po jadranskoj obali - cilj su male privatne knjižare -za početak ;-))) neznam ali ja ne bi baš mirno spavao da imam pun podrum "vruće" robe (koju sam platio vlastitim novcem) a tržište vapi za njom :)), Da, znam da ne radiš to zbog novca ali ipak ....

Edited by - Gutrum on 09/06/2008 19:59:08
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/06/2008 : 20:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma to me ne zanima. Bas cu ja sad ic uzduz obale i gurat na silu "tamo neke stripove" knjizarama. Mislim, gle, nemoj me krivo shvatiti, nije to meni ispod casti, niti se bojim rada, nego mi a) to jednostavno nije (prijeko) potrebno b) katastrofalan sam trgovac, a i inace ne volim trgovacke putnike i ljudi koji me zele uvjeriti kako je nesto super za mene i kako je bas to sto oni nude upravo ono sto meni treba (a vjeruj mi, odnos knjizara - a i kupaca - prema stripovima je takav da se to svodi na ovo) i c) vrijeme koje bi trebao potrositi na to cu radije potrositi na prijevod/lekturu/pripremu/prijelom/urednikovanje. I inace, da trziste vapi za necim, dosli bi oni do toga, prije ili kasnije, teze ili lakse...

Trouble will find me
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 11/06/2008 : 15:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message  Reply with Quote
neznam šta se ljudi čude slaboj prodaji. kupaca je malo, naklada je visoka pa je (i) zbog toga i cijena visoka i to e to. osobno sam izgubio volju u zadnje vrijeme, pošto toliko toga izlazi da treba vec nekretnine prodavati da bi se sve nabavilo...i onda mi se više neda (tj. bar za sada).
(znam- neki nisu nikad zadovoljni.)

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 11/06/2008 : 19:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ma to me ne zanima. Bas cu ja sad ic uzduz obale i gurat na silu "tamo neke stripove" knjizarama. Mislim, gle, nemoj me krivo shvatiti, nije to meni ispod casti, niti se bojim rada, nego mi a) to jednostavno nije (prijeko) potrebno b) katastrofalan sam trgovac, a i inace ne volim trgovacke putnike i ljudi koji me zele uvjeriti kako je nesto super za mene i kako je bas to sto oni nude upravo ono sto meni treba (a vjeruj mi, odnos knjizara - a i kupaca - prema stripovima je takav da se to svodi na ovo) i c) vrijeme koje bi trebao potrositi na to cu radije potrositi na prijevod/lekturu/pripremu/prijelom/urednikovanje. I inace, da trziste vapi za necim, dosli bi oni do toga, prije ili kasnije, teze ili lakse...



Može se to i tako gledati :))

Neznam dali znaš ali sve izdavačke kuće imaju trgovačke putnike, Neće ti neka tamo gospoja koja u Poreču ima "knjižaru - papirnicu" kompjuterski je potpuno nepismena, za strip je čula ali nezna dali se to jede ili čita tražit nova i kvalitetna izdanja po bespućima interneta :)). Medjutim prodaja joj ide savršeno, ima duplo veći promet od neke fensi šmensi knjižare di je prodavač pročitao 90% ponude sam bira knjige koje če prodavati, upoznat je sa tržištem i sa svim mogućim toplistama najčitanijih stvari ali svejedno mu promet štuca :)))

J....a znam da je najgori dio prodaja, ali i to je dio posla...

Ali kako kaže poslovica "lako je sa tuđim ku...m po drači tuč"
pa da ne pametujem puno :))

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/06/2008 : 19:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gutrum
Neznam dali znaš ali sve izdavačke kuće imaju trgovačke putnike


Izdavacke kuce, da. Mozda je problem sto sam ja vise "izdavacki covjek" nego kuca:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 12/06/2008 : 13:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message  Reply with Quote
Markos "one man band" :):):)
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/06/2008 : 20:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Mislis "one man bRand":-)?

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/03/2009 : 12:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Marko, kakvo je sada stanje sa Fibrinim izdanjima na skladištu?

Kažeš da Alvara Mayora ima još samo 70-ak komada?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/03/2009 : 12:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, update na prvoj stranici

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/03/2009 : 17:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dule_car

neznam šta se ljudi čude slaboj prodaji. kupaca je malo, naklada je visoka pa je (i) zbog toga i cijena visoka i to e to. osobno sam izgubio volju u zadnje vrijeme, pošto toliko toga izlazi da treba vec nekretnine prodavati da bi se sve nabavilo...i onda mi se više neda (tj. bar za sada).
(znam- neki nisu nikad zadovoljni.)



Potpuno se slazem sa tobom, stripova je stvarno previse, dosta je skupo, pogotovo ova luksuzna izdanja, tako da sam i ja od skoro svega odustao, dosta je bilo! Presekao sam, resio, dva-tri dana nisam mogao da spavam kako treba, ali sad se mnogo bolje osecam, onako sam bio pod pritiskom da moram da kupim i nesto sto mi se ne svidja, zadovoljicu se izdanjima od "Veselog cetvrtka" i to ovim na kioscima, dovoljno je. Jos jedan razlog je i to sto moram za lekove da odvajam preko 100 evra mesecno, da nije toga, ko zna?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/03/2009 : 17:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Evo, update na prvoj stranici



From Hell mi je ugodno iznenađenje, mislim na cifre. Ima li tu utjecaja i dil sa ministarstvom, jer to je relativno friško izdanje?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/03/2009 : 17:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos

Evo, update na prvoj stranici



From Hell mi je ugodno iznenađenje, mislim na cifre. Ima li tu utjecaja i dil sa ministarstvom, jer to je relativno friško izdanje?


Kakav dil s ministarstvom? Ministarstvo je otkupilo 20 primjeraka, tako da ima utjecaja, ali ipak ne presudnog...

Trouble will find me
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/03/2009 : 14:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Markose, jel ima kakve sanse da objavis onoga modernog pinokija?
izgleda bi vrlo dobar.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2009 : 14:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ima!

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/03/2009 : 14:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ja otju dzabe primerak poshto sam prvi predlozio izdanje:)pPPp

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2009 : 14:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
... ali ne tako skoro:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 20/03/2009 : 15:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
sve dok je dzabalesku - mogu da chekam:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 20/03/2009 : 15:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Još jedno izuzetno zanimljivo izdanje koje će, čini se, do kraja godine izaći u Fibrinom izdanju: http://stripopeka.wordpress.com/2009/03/19/zenski-strip-na-balkanu/ nadajmo se doživjeti sudbinu makar From Hell-a.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11080 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2009 : 15:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos

Evo, update na prvoj stranici



From Hell mi je ugodno iznenađenje, mislim na cifre. Ima li tu utjecaja i dil sa ministarstvom, jer to je relativno friško izdanje?


Kakav dil s ministarstvom? Ministarstvo je otkupilo 20 primjeraka, tako da ima utjecaja, ali ipak ne presudnog...


I noga u guzicu je korak naprid

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/03/2009 : 15:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Još jedno izuzetno zanimljivo izdanje koje će, čini se, do kraja godine izaći u Fibrinom izdanju: http://stripopeka.wordpress.com/2009/03/19/zenski-strip-na-balkanu/ nadajmo se doživjeti sudbinu makar From Hell-a.


Kakvo izdanje! Savrshen poklon za navuci devojku na stripove.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 20/03/2009 : 15:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai
Kakvo izdanje! Savrshen poklon za navuci devojku na stripove.


Jep, isto planiram.
Doduše, moja će zbog posla morati pročitati Mausa i Bosonogog Gena, ali ovo će joj biti još posebno interesantno.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/03/2009 : 15:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Moja vec sama poruchuje sa Amazona Fables, takoreci vec je navuchena, ali mislim da bi takav fenomen bilo dobro rashiriti.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/03/2009 : 17:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Još jedno izuzetno zanimljivo izdanje koje će, čini se, do kraja godine izaći u Fibrinom izdanju: http://stripopeka.wordpress.com/2009/03/19/zenski-strip-na-balkanu/ nadajmo se doživjeti sudbinu makar From Hell-a.



Ovaj naslov kod mene već sada opako kotira za izdanje godine. Bravo!

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2009 : 12:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Update: 1.6.2009:

Spaghetti 1 - na skladištu više nema ni jedan primjerak, potražite po striparnicama i knjižarama
Spaghetti 2 - 30 kom
Alvar Mayor 1 - 30 kom
Alvar Mayor 2 - 60
Bosanske basne - 70
From Hell - 60
Svagdanja borba 1 - 70
Ken Parker 33-40 - 100

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000