forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, stanje na skladištu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 119

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/01/2021 : 22:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
No me gusta.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2021 : 09:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni su Skalpirani vrhunski strip.
Ali opet...Meni je i Crna rupa dobar strip

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/01/2021 : 10:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
crna rupa je jedan od najboljih
ne brini mlađo
ima još nade za tebe :)

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/01/2021 : 10:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Oba su odlična. I nemaju apsolutno nikakve veze jedan sa drugim :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/01/2021 : 15:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
100 metaka je jako dobar strip, ali meni su Skalpirani i Kriminal za koplje iznad...ako ne i dva.
A volim i Metnema tj neke, ne sve, tako da je meni sve ovo Win-Win.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/01/2021 15:50:57
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/01/2021 : 10:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Metkovi/Kriminal/Skalpirani sva tri serijala izvanredna. U istoj ravni. Mozda meni osobno Kriminal najbolji, ali 100 metaka sam prve i odavno iscitao i dojmljivi su mi na jednako snazan nacin dan danas. (Stara je to i duga ljubav s Azzarelom i Rissom) Svi fantasticno nacrtani. Skalpirane sam samo jednom iscitao, vidjet cu kako ce me 'puknuti' po drugi put...al ne sumnjam ponovo jednako dobro.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/01/2021 : 11:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ono sto mi je kod metaka najvise smetalo je da su malo prerazvuceni. Ono, sto smo vise isli prema kraju to vise bi ih sam licno sve kastrirao toliko su mi vec isli na racku. Pa pobijte se vec svi samo da dođe kraj. :D

A Kriminal je nesto najbolje sto se dogodilo svetu stripa (uz hrpu drugih naravno), a i Skalpirani su visoko tamo, ali donekle slicno sa metcima (pre)razvuceni i trebas pazljivo citati (kao i metke uostalom).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2021 : 19:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ja Batmana vidim kao nužno zlo. Marku očigledno donosi zaradu, a to je garancija nama s ukusom da ćemo vidjeti još puno drugih normalnih stripova u izdanju fibre...


e svaka ti je zlatna u ovom postu!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2021 : 19:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

A što su Živi mrtvaci, Scalped, Aldebarani, Y neka visokovrijedna djela? To su samo dobri zabavni stripovi (znači isto kao i neki Batmani) ništa više od toga.

Oni koji ne čitaju pažljivo tuđe postove ponavljam da to mislim za neke odabrane Batmane, ne sve!


oni su Dostojevski, u stripovskom smislu,za Betmena.Veliku većinu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2021 : 20:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Opet Peyo napada Skalpirane, pa je red da ih opet branim :)

Odličan je to krimić, i premda se sve to američko novijeg datuma gura skupa kao da je sve isto, ja bih ga izdvojio kao recimo puno bolje od 100 metaka, a bolje i od Kriminala (da se zadržim samo na istom žanru).


e u zadnje vreme baš volim tvoje upise - Skalpirani su klasa i za Kriminal i metkove,iako volim sva tri stripa.
quote:
Originally posted by Zula


Kad već Shaner podržava Peyu, red je da netko podrži Vukozeca...
Skalpirani izvrstan, zatim 100 metaka pa Kriminal, s tim da je Kriminal vrlo dobar strip.


tako nekako;moram da pročitam kompletne metkove.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/01/2021 20:03:26
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2021 : 20:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Drago mi je da nisam jedini koji ne pada na dupe kad su Skalpirani u pitanju. Ko s2 serije Banshee, samo lošije.


nisam ni mislio da može biti drugačije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/01/2021 : 20:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zula

quote:
Originally posted by vukozec

Opet Peyo napada Skalpirane, pa je red da ih opet branim :)

Odličan je to krimić, i premda se sve to američko novijeg datuma gura skupa kao da je sve isto, ja bih ga izdvojio kao recimo puno bolje od 100 metaka, a bolje i od Kriminala (da se zadržim samo na istom žanru).


Kad već Shaner podržava Peyu, red je da netko podrži Vukozeca...
Skalpirani izvrstan, zatim 100 metaka pa Kriminal, s tim da je Kriminal vrlo dobar strip.



Evo i ja vas podržavam. Čak mi je na momente 100 metaka bolji od skalpiranog.


e ti si kralj:
aldebaran sranje
dani to nestaju smor
100 metaka bolji od skalpiranih
quote:
Originally posted by vukozec

Oba (skalps i crna rupa) su odlična. I nemaju apsolutno nikakve veze jedan sa drugim :)


amin

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/01/2021 20:08:54
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/01/2021 : 09:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vukozec

Opet Peyo napada Skalpirane, pa je red da ih opet branim :)

Odličan je to krimić, i premda se sve to američko novijeg datuma gura skupa kao da je sve isto, ja bih ga izdvojio kao recimo puno bolje od 100 metaka, a bolje i od Kriminala (da se zadržim samo na istom žanru).


e u zadnje vreme baš volim tvoje upise - Skalpirani su klasa i za Kriminal i metkove,iako volim sva tri stripa.
quote:
Originally posted by Zula


Kad već Shaner podržava Peyu, red je da netko podrži Vukozeca...
Skalpirani izvrstan, zatim 100 metaka pa Kriminal, s tim da je Kriminal vrlo dobar strip.


tako nekako;moram da pročitam kompletne metkove.



Znači još nisi pročitao Metke?
Kada ih zgotviš ćeš vidjet zašto mislim da nisu u klasi sa Kriminalom i Skalpiranima. Dakle nisu loši, samo mi ne idu sa ova dva po meni nadprosječno dobra serijala.

Nego spomenuo sam i u drugom topicu, vidim da se još uvijek prodaje Starlight, da li je prvo izdanje?
Jako simpatičan strip, toplo preporuačm da ga kupite dok još ima.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2021 : 16:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Gdje Goran Parlov povuce svoju olovku, kist i tus, to je zagarantirana vrijednost.

Sva tri spomenuta serijala su odlicna ne treba se sad ubijati rangiranoscu.

Cudim se 'Antotu' da nije zgotovio 100 metaka. Ja sam ih vec tri puta iscitao...
Anto sto cekas vise, pobogu?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/01/2021 : 22:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma ne staj mi na muku;evo pored mene (na nekih par metara) i komplet 100 metaka i Starlight;a pored mene sedi ćerkica koju čuvam od ujutru,smenjujući se sa suprugom.Sad trenuno ona na jednom laptopu gleda Mašu i medveda (retki trenuci kad mogu da predahnem),a ja evo kuckam po forumu.Današnje vreme za čitanje stripova:0(nula sekundi).

ali dobro,zezam se - ovo vreme sa njom je neprocenjivo!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 25/01/2021 22:07:51
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2021 : 22:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Moras to zgotoviti. Nema vrdanja...
A sta ces, evo ova moja dva divljaju po kuci, ove izolacije jos su ih dvostruko povampirile. Srecom Marjan mi je deset metara od kuce pa se tu ispusemo svi.
Ja sam im sad skuhao veceru, dobro se iznervirao sto je Hrvatska izgubila u rukometu, i idem sad na zavrsnih dvjesto stranica Stranaca u raju. Neuobicajeno ih dugo vucem zadnjih 7 dana. To cu sad zgotoviti i kad smo vec kod Parlova, nocas skacem na Fury-a. Citanje, citanje i citanje...nema bez toga.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/02/2021 : 18:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Marko, pretpostavljam da si negdje u skladištu našao paket Pačjeg srca?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/02/2021 : 20:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/02/2021 : 11:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nisam znao da su svi lavendrokits rasprodani - pa gde je onda problem da se nastavi serijal?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 16/02/2021 : 15:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nisam znao da su svi lavendrokits rasprodani - pa gde je onda problem da se nastavi serijal?


Možda jer im je trebalo 10 godina da se rasprodaju?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/02/2021 : 15:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Uz popust od 50% i nakladu 350 komada.

Trouble will find me
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/02/2021 : 15:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
znači, ništa od reprinta?

:)
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 16/02/2021 : 17:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

znači, ništa od reprinta?

:)



A reprint Crvenog Gospodara?
Salim se, imam to. Cekam Blast.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/02/2021 : 18:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Posljednji praznici


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2021 : 20:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Posljednji praznici





Ah, uvek se preznojim kad vidim da je Shaner nesto pisao na Fibra, stanje na skladištu!

Je l ste citali ove Trillove Poslednje praznike? Kakav je strip?
Nije me nesto interesovao, tako da ga nisam ni nabavljao, tako da mi je ovaj Shanerov upis olaksanje! Nije naveo nista sto sam zeleo da nabavim. Ali neverovatno mi je kako sam ubo jedan od poslednjih primeraka Svagdanje borbe pre rasprodaje drugog tiraza Kolorke. Ali cak i da nisam bio bi treci reprint.
Go to Top of Page
Page: of 119 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000