forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Punisher (Garth Ennis)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/02/2010 : 11:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Evo riješio Ennisovog Punishera.Što reći osim da konačni obračun sa Barracudom nije za one slabijeg želuca i da je jednostavno - nezaboravan.Šteta što ta epizoda nije ujedno i kraj ove serije jer je svakako bolja od Valley Forge (koja naravno nije loša, ali nema snagu Long,cold dark).Uglavnom Goran rastura, sigurno kupujem i njegove iduće radove ne Punisheru,bez obzira tko ih pisao.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 15/02/2010 : 01:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Necu trositi reci da hvalim ennisovog punishera.
Postoji samo jedna slaba tacka ovog serijala. To je Parlov. Nikako mi nije legao ovde. Njegov crtez je karikaturalan a to nikako ne ide za ovaj serijal. U odnosu na fernandeza lice panisera je nacrtao suvise holivudski. Mene u principu crtez ne moze mnogo da odvuce od price ali ovde zaista nisam mogao da verujem tako nacrtanom paniseru. Toliko mi je smetalo da sam izbegavao da gledam crteze samog Frenka, samo preletim okom preko njega. Dok sam kod fernandeza znao da posmatram crtez i po nekoliko minuta.
Vidim da ste ovde dosta hvalili Parlova ali jasno je koji su razlozi iza toga. Pa rekoh ajd da bar neko kaze da je car go.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 15/02/2010 01:21:10
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/04/2010 : 13:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam MAX 2,3,4 i From first to last (na popustu pa rekoh što da ne).
Otkrio sam da Ennisov run ide do broja 10. Počeo listati broj 2 i odmah mi je bilo jasno da je ovo odličan strip. Neka je bomba eksplodirala u restoranu i sam opis i slika situacije je apsolutno fenomenalna. Kao da ima mjesta sumnji kod Ennisa...
Sada mi predstoji mukotrpno strpljenje dok ne nabavim broj 1 pa tek onda idem čitati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/04/2010 13:42:20
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/04/2010 : 16:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam From first to last.
3 priče. Jedna iz djetinjstva, jedna o glavnoj temi i jedna o ostarjelom Punisheru. Oduševile su me sve tri, preporučujem ovaj trejd.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/04/2010 : 10:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Da,od sve 3 najbolja je Corbenova priča.Probaj još i obavezno Punisher presents:Barracuda - nema starog Franka već je u glavnoj ulozi Barracuda,dakle smijeha i nasilja koliko hoćeš. Stigao mi i Resurrection of Ma Gnucci,nekakav nastavak kultne "Welcome home,Frank", koji ne spada pod MAX, iako ga piše Ennis.Crta opet Dillon - nije nešto nezaboravno,ali da se pročitati.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/05/2010 : 11:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i prva četiri MAX trejda:
1. In the begining: solidan početak, dobar crtež - Larosa.
2. Kitchen Irish: malo slabije (u usporebi sa ostalima). Crtež mi nije baš legao - Fernandez, ali još uvijek jaako dobro.
3. Mother Russia: E ovo me već oduševilo! Castle dolazi na svoje, točno se vidi kakav je lik u pitanju. Do sada sam ga vidio kao prebrutalnu mašinu za ubijanje - no, ipak nije tako. Crtež najbolji do sada - Braithwaite. Čini mi se da ćemo glavnog neprijatelja vidjeti još...Nick Fury također u svojem najboljem izdanju. Čista 10 za strip, obavezno pročitajte.
4. Up is down and black is white: poslije Mother Russia, najbolji, čak se i Fernandezov crtež dosta popravio. Čista uživancija.

Jedino mi naslovnice ne odgovaraju. Inače ne volim kada naslovnice nisu u skladu sa onim unutra - najčešće kada naslovnice crta jedan, a strip drugi. Punisher je ostarjela namrgođena mrcina (preko 100 kg sigurno), na čijem se licu ocrtava bijes 1000 bora. Na naslovnici je neki ušminkani zalizanko. Bezveze...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/05/2010 09:42:02
Go to Top of Page

Skappy
New Member



229 Posts

Member since 07/09/2008

Posted - 22/05/2010 : 04:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Skappy's Homepage  Send Skappy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Punisher je ostarjela namrgođena mrcina





http://theauthority.ws/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/03/2015 : 14:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ennis je napokon otkrio detalje o novom stripu na kojem radi s Goranom Parlovom. Strip će se zvati The Platoon i kronološki će biti smješten prije mini-serijala Born, a pratit će Franka Castlea tijekom njegovih prvih dana kao vojnika u Vijetnamu.

http://www.comicbookresources.com/article/garth-ennis-new-punisher-story-is-a-pre-skull-prequel

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/04/2017 : 12:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Panišera sam uzeo "na prvu",zbog apsolutnih preporuka svih onih koji su ga čitali, i ni malo nisam zažalio.Mada nisam ni dovodio u pitanje da mi se strip neće dopasti.
Znači,ovde nema super junaka,demona,kosmičkih dešavanja i svih nekih stvari koje mi obično idu na qrac.Dojajna,brutalna akcija prožeta sjajnim Enisov scenarijem,ali i izvođenjem istog.Dijalozi takođe na mestu.
Enis - pročitao sam za sada prvog Pričera i prva dva Hitmena.Ni kod jednog dela nisam očaran njime kao veliki broj onih koji jesu,ali oba serijala ću svakako ispratiti;a ovde mi je već odlično legao.
Robertson,Larosa,Fernandez,Braithwaite - potonja trojica su mi odlični,baš kako treba za ovako jedan brutalan akcioni strip.Ni Robertson nije loš,ali klasa ispod.Gledao sam neke slidže Parlovljevog Paniše,i čini mi se da je on odradio najbolji posao.Hebote,ništa bez evropljana i latinosa;ovi ameri su postali go kurac za crtanje.A ni za priču nisu mnogo bolji.Čast izuzecima.

Rođen 4.5/5
U početku 4.5/5
Irska kuhinja 5/5
Majka Rusija 4.5/5
Gore je dole,crno je belo 5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 23/04/2017 : 20:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Hebote,ništa bez evropljana i latinosa;ovi ameri su postali go kurac za crtanje.A ni za priču nisu mnogo bolji.Čast izuzecima.

dzabe ti ovo trolovanje, nema vise zive duse u ovom podforumu
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 29/04/2017 : 03:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Skappy

quote:
Punisher je ostarjela namrgođena mrcina








Jedino sto ustvari nije dobro ;)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/12/2017 : 20:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Iako ima nekoliko topica o Punisheru, ajde da ovaj bude onaj pravi za ovo (mada je Mr. Bushido vec objavio vijest tamo na Fibrinom topicu).

Novi Ennis/Parlov mini serijal The Platoon. Kako kaze ova recenzija "The Punisher prequel you've been waiting for."
http://www.ign.com/articles/2017/10/04/punisher-the-platoon-1-review

https://io9.gizmodo.com/punisher-max-the-platoon-is-exactly-the-sort-of-story-1819847290




http://marvel.com/comics/issue/49111/punisher_the_platoon_2017_2



https://twitter.com/gparlov


http://premierpopc.com/punisher-the-platoon-sketchbook/




#1 (4. 10 2017)

The legendary Punisher team of Garth Ennis and Goran Parlov (PUNISHER MAX, FURY MAX) bring to light the tale of Frank Castle's first command, and his first kill.


#2 (25. 10. 2017)

By the time the Punisher was born in Vietnam, Frank Castle had already become a dark legend of the battlefield.
Stories about him were told in whispers, if at all. Now the legendary Punisher team of Garth Ennis and Goran Parlov (PUNISHER MAX, FURY MAX)
brings the first of those stories to light: the tale of Frank Castle's first command, and his first kill. Don't miss this epic new series!



#3 (22. 11. 2017)

During the Tet offensive, death surrounded Lt. Castle’s platoon on all sides.
How far would Frank go to protect his men? Especially when the danger came from the indifference of his commanders?
And while Castle was engaged in the grind of war, a kindred spirit on the enemy’s side watched and waited.



#4 (27. 12. 2017)

Frank Castle arranges for his platoon to spend some R&R in Saigon, but that can’t be all Frank has planned there, can it?
If NVA General Letrong Giap’s plans succeed, Frank and his crew may not have a base to return to…



#5 (31. 1. 2018)


https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/S/cmx-images-prod/Item/598140/598140._SX1280_QL80_TTD_.jpg



#6 (21. 2. 2018)


https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/S/cmx-images-prod/Item/609070/609070._SX1280_QL80_TTD_.jpg



























Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/08/2019 : 10:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
https://www.marvel.com/articles/comics/garth-ennis-returns-to-marvel-with-jacen-burrows-this-november-for-punisher-soviet

https://www.newsarama.com/46604-ennis-returns-to-punisher-nick-fury-two-new-titles.html

quote:
I have two Punisher miniseries coming up - Soviet, drawn by Jacen Burrows and apparently coming out in November, and Get Fury, with art by Goran Parlov, presumably appearing next year.



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 22/08/2019 : 16:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Napokon.
Izuzev The Platoon i Fury: My War Gone By (tehnički, nije Punisher, ali ima Castlea i generalno je dobar),
što god je od regularnih Punisher izdanja izlazilo zadnjih par godina bilo mi je grozno loše.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/08/2019 : 05:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni se Platoon nije baš svidio...
Ali ova 4 od Fibre koje sam čitao su mi odlični.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/08/2019 05:37:10
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 17/01/2020 : 20:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Ugodno iznenađenje u ambulanti ;-)

[url=https://ibb.co/9ZPHf1Y][/url]

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/01/2020 : 12:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
neka ženska na slidži?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/01/2020 : 13:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

neka ženska na slidži?



Anto, to je Phantom u civilu !
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/01/2020 : 13:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ako je ženska,šteta što nije uradila pirsing na bradavici,pa da Aco postavi tu fotku;i slobodno može i u krupnijem kadru.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/01/2020 : 11:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro, pa nismo pedofili. Aco je pediatar.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 20/01/2020 : 21:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Dobro, pa nismo pedofili. Aco je pediatar.






Haha...upravo tako. Curica ima oko 12 godina.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/01/2020 : 09:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ako ste i malo pocakulali, da li curica i cita stripove ili joj je samo znak fora pa ga stavila? Jer Punisherova lubanja je "opce" poznata i koristi se.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/01/2020 : 09:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Gledala je Daredevil TV seriju i vidjela Punishera s tim znakom. Nije imala pojma da su to likovi iz stripova ;-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2020 : 10:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Sa 12 godina se kiti lubanjama?

Bit će zanimljivo pratiti njen razvoj.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/01/2020 : 10:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ups,izvinjavam se na gluposti koju napisah;mislio sam da je u pitanju devojka/žena.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000