forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Zekanove pustolovine nakon More Comicsa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

GGG
Senior Member



Slovenia
2533 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 02/09/2008 : 00:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih informacija o nastavku serije?

Stara Huta za 36 minuta

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 13/01/2009 : 17:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GGG

Ima li kakvih informacija o nastavku serije?


COPY/PASTE

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/01/2009 : 18:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Ima, koliko se sjećam, ali onda opet, možda sam u krivu :)

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 13/01/2009 18:18:56
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/01/2009 : 18:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mada je glupo govorit dok ugovor ne stigne, kako sada stvari stoje, Fibra će nastaviti sa Zekanom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/01/2009 : 19:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
... u integralchinama! :)

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 13/01/2009 : 19:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mada je glupo govorit dok ugovor ne stigne, kako sada stvari stoje, Fibra će nastaviti sa Zekanom.



Bravo! To je lijepa vijest!

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš

Edited by - altair on 13/01/2009 19:40:42
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 13/01/2009 : 19:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by altair

quote:
Originally posted by Markos

Mada je glupo govorit dok ugovor ne stigne, kako sada stvari stoje, Fibra će nastaviti sa Zekanom.



Bravo! Toje lijepa vijest!



Odlično

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/01/2009 : 20:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

... u integralchinama! :)



Što? Zekan barem nije u nastavcima, i nema ga puno. Šta fali ritmu od dva albuma godišnje?

(ne ironišem, stvarno me zanima)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/01/2009 : 21:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
2 Albuma godišnje su sasvim dovoljna!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 14/01/2009 : 21:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mada je glupo govorit dok ugovor ne stigne, kako sada stvari stoje, Fibra će nastaviti sa Zekanom.



Svaka čast, odlična vijest! Dajte nam što više Trondheima!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/01/2009 : 21:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by flamboyant soul

... u integralchinama! :)



Što? Zekan barem nije u nastavcima, i nema ga puno. Šta fali ritmu od dva albuma godišnje?

(ne ironišem, stvarno me zanima)


Ne integrali, nema smisla sad odjednom ici raditi integrale, nakon 4 objavljena pojedinacna albuma.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 14/01/2009 : 21:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
u principu ima smisla jer bi sa 1 integralom pokrio sve objavljeno ali kako imam 3/4 ali i 4 se rješava 4 se osim frkafuljaca (vražji macan kako se samo sjeti) volio bi ih u istom formatu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/01/2009 : 22:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ček Marko... ideš dalje, ne od početka? Jel?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/01/2009 : 22:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ma gle, kazem da nema smisla uopce nista govoriti dok ugovor ne stigne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 00:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by flamboyant soul

... u integralchinama! :)



Što? Zekan barem nije u nastavcima, i nema ga puno. Šta fali ritmu od dva albuma godišnje?

(ne ironišem, stvarno me zanima)


Ne integrali, nema smisla sad odjednom ici raditi integrale, nakon 4 objavljena pojedinacna albuma.



Nismo se razumeli - zanima me flambiejeva želja za Zekanom u integralima. Na stranu tehničke poteškoće (već objaljeni albumi), zašto bi nešto čega nema puno, i što se ne nastavlja izlazilo u integralu?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 15/01/2009 : 00:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Djole moj, to je bilo više u stilu sad kad je krenulo idemo do kraja, jučer smo imali prst danas oćemo ruku do ramena, kad je bal nek je maskembal. ;) Što se tiče integrala, ja ih ustvari ni ne volim, ali, mora se priznati da ukupna cijena bude niža nego za iste albume pojedinačno.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 15/01/2009 00:46:29
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 00:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Oke, uzeo sam kao primer, jer ima tendencija da ljudi žele sve deblje i deblje stripove, imalo to smisla ili ne. Pa me zanimala logika iza toga.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 15/01/2009 : 01:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Znam, zato sam se i zajebavao sa integralchinama. A inače, meni integrali odgovaraju najviše kad su u njima stripovi koji mi nisu prvi na spisku za kupnju, onda ih uzmem od gušta znajući da sam prošao jeftinije, a lako moguće da ih pojedinačno nebi nikad ni uzeo. To je kao neka logika. No, Zekan svakako ne spada u tu skupinu.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 01:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul
A inače, meni integrali odgovaraju najviše kad su u njima stripovi koji mi nisu prvi na spisku za kupnju, onda ih uzmem od gušta znajući da sam prošao jeftinije, a lako moguće da ih pojedinačno nebi nikad ni uzeo. To je kao neka logika. No, Zekan svakako ne spada u tu skupinu.



A meni, vidiš, baš spada... jbga

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 13:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Renkyju spada... hihihi... ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18739 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/01/2009 : 13:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
i gdje je tu novost?hhhiiiii

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/01/2009 : 14:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote
onako kolekcionarski gledano, a ne patim za tim stvarima ni najmanje, ima smisla da idu pojedinacni albumi samo ako ce biti identicni more comicsovim. format, karton, papir, etc.. tek toliko da se logo izdavaca promjeni. ako ce se nesto mjenjati, sto ne bi onda roknuo inegral sa 6 epizoda i da se zavrsi s tim?:)

(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 14:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A što da se završi? Macan je pre nekog vremena pitao da li ljudi vole stripove u nastavcima, odnosno u regularnim intervalima. Nije li periodičnost jedna od osnovnih karakteristika ovog našeg omiljenog medijuma?

Ponavljam, razumem kad je priča u nastavcima, razumem i kof USA trejdova gde su sveske postale samo vessel za reklamu trejdova i većina priča se pišu da bi bile sakupljene - ali Zekan je svaki za sebe.

Kao da se, nakon što godinama nismo imali stripove, sada plašimo da će sve to da nestane, pa daj što više dok traje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/01/2009 : 14:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote
"A što da se završi?"

pa da se krene s necim drugim:) trondheimovim;)

"Macan je pre nekog vremena pitao da li ljudi vole stripove u nastavcima, odnosno u regularnim intervalima. Nije li periodičnost jedna od osnovnih karakteristika ovog našeg omiljenog medijuma?"

je, kad cekas autora da zavrsi strip, a ne kad cekas izdavaca da ga izda, a nacrtan je prije 10 godina:P


"Kao da se, nakon što godinama nismo imali stripove, sada plašimo da će sve to da nestane, pa daj što više dok traje."

tako nesto, da:)

(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/01/2009 : 14:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tony starks

pa da se krene s necim drugim:) trondheimovim;)


Dobro, to da. Mada, Markos je pokazao da ne mora da završi nešto da bi krenuo sa nečim drugim. ;)

quote:
Originally posted by tony starks

je, kad cekas autora da zavrsi strip, a ne kad cekas izdavaca da ga izda, a nacrtan je prije 10 godina:P


Zar nije svejedno? Čekanje je čekanje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/01/2009 : 14:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote
"Zar nije svejedno? Čekanje je čekanje."

pa nije bas. nove epizode mister macka, sergeja ili zzcp cekam s nekakvih slatkim ushitom.
nathan never mi je oso na kurac vec 5 puta.
(izmedju ostalog, i zbog napisa osoba koje su up to date s onim sto se dogadja u serijalu:)))

(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000