forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 124

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 10/09/2008 : 00:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message  Reply with Quote
Možda imam 31 ali osiječam se kao 115-njak..

zloduh Kundra
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/09/2008 : 00:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pogledaj post pre tvog

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 10/09/2008 : 00:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message  Reply with Quote
Naravno još pitaš,ovdje u Mostaru toga nema za kupiti.
U BiH ima samo u Sarajevu i Banjaluci.

zloduh Kundra
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/09/2008 : 00:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ozbiljno ako ti treba nešto baci mi mail na private message

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 10/09/2008 : 00:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message  Reply with Quote
No sikiriki,bilo šta..

zloduh Kundra
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/09/2008 : 01:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
stigao mail.uzvratio

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2008 : 08:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Pinca, malo oftopica, jedan drugar dolazi poslom u Mostar za neki dan, treba li ti šta iz Srbije, nešto od VČ ili slično


Jeste li vas dvojica culi za mail? Ili private msg?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2008 : 08:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quebrasco

quote: Originally posted by Markos
Biti ce sve naslovnice, naravno. Ali, odlucio sam da ce ici u c/b, ne u boji, iz raznoraznih razloga.



Hm, u redu. Daj šta daš…
Da li će te c/b naslovnice biti tiskane na „običnom“ papiru kao i ostale unutarnje stranice?

Kol'ko sam primjetio u Mister No Almanahu, kad se naslovne u boji prebace u sive tonove (c/b)
i otisnu na normalnom papiru malo su (pre)tamne.
Nije sad da sumnjam u Fibra kvalitetu, čista radoznalost.


Nisam listao MN almanah, pa ne znam. Bit ce na istom papiru, da. Da li ce biti pretamne, ne znam, to ovisi samo i iskljucivo od tiskare:(

quote:
Originally posted by Quebrasco
Isto pitanje i za “Uzdah i san”, na kakvom će papiru biti tiskan, pošto je u boji?
Pretpostavljam da i ovaj normalni papir koji koristite za c/b otisak dobro lovi boju…

Šteta!
Kako će to biti tiskano, samo c/b dio (osnovni crtež / linije, bez sivih tonova)?
Pretpostavljam onda da je farbano kasnije, vjerojatno je i u Orient Expressu bilo samo c/b?

Treba dočekati 11. mjesec…


Uzdah i san, mislim da ce i on ici na istom papiru kao i sve do sada. Nisam jos odlucio. Vidjet cu. Ali u svakom slucaju ce biti dobro. Inace, ostalo ce biti tiskano u sivim tonovima (u Orientu je bilo u boji, ali svugdje poslije u sivom).

Trouble will find me
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/09/2008 : 13:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Kod mene,u mom kraju,stripovi o parkeru nikad nisu bili popularni,mog'o si po dve-tri stare epizode da dobijes za neki noviji od Zagora il' Bleka !Sto kaze Anto,bacani su u stari papir(he,he,meni je to neznanje dobro doslo )Procitavsi prvi strip o Parkeru,moj omiljeni "Ratnik Mandan",bio sam odusevljen!Nekrunisani kralj,Milaco,to radi neverovatno slikovito!A tek scenario...
P.S.Malo sam mladji od vas,al' se ipak nadam da cete me primiti u taj klub metuzalema?
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/09/2008 : 14:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Baš šteta za "Normina princa". A da li je Systemovo izdanje u boji?

Edited by - Vorador on 10/09/2008 14:09:45
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

Kod mene,u mom kraju,stripovi o parkeru nikad nisu bili popularni,mog'o si po dve-tri stare epizode da dobijes za neki noviji od Zagora il' Bleka !Sto kaze Anto,bacani su u stari papir(he,he,meni je to neznanje dobro doslo )Procitavsi prvi strip o Parkeru,moj omiljeni "Ratnik Mandan",bio sam odusevljen!Nekrunisani kralj,Milaco,to radi neverovatno slikovito!A tek scenario...
P.S.Malo sam mladji od vas,al' se ipak nadam da cete me primiti u taj klub metuzalema?


Znaci uclanjujes se?

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PINCA

Ovo je neka sve stara ekipa...



Zar mene 11 - godisnjaka smatrate starim (imam samo 11, al se osjecam stariji jer citam Kena Parkera! ;)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje u vezi Crvenog gospodara (kojeg ujdeno i crta Milazzo):
Kad ce izaci drugi broj?!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

dabac
Starting Member

29 Posts

Member since 16/11/2007

Posted - 10/09/2008 : 14:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dabac a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Baš šteta za "Normina princa". A da li je Systemovo izdanje u boji?

Jeste!I malo je veceg formata...ali tako leze u ruci i na srcu...UHH!
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dabac

Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...


Upisujem!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dabac

Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...


A zasto?

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

dabac
Starting Member

29 Posts

Member since 16/11/2007

Posted - 10/09/2008 : 14:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dabac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Nadam se da ću i ja navući mog malog na stripove, zasada je žešće navučen na maminu sisu




I ja; imam 35g i malu od 1,5g.
Cuvam za nju sve KP-ove (sto hrvatske, sto srpske), i nadam se da ce jednog dana citati...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Pajtos




Znaci uclanjujes se?

Yap,svim srcem pristupam kubu i branicu ime Kena Parkera dok je sveta i veka !
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by Pajtos




Znaci uclanjujes se?

Yap,svim srcem pristupam kubu i branicu ime Kena Parkera dok je sveta i veka !


TAKO TREBA!

Vec upisujem!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/09/2008 : 14:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dabac

Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...

Pozdrav,Dabac!Dobrodosao! Uf,losa rec za Parkera ti je k'o bos ici po minskom polju ...
Go to Top of Page

dabac
Starting Member

29 Posts

Member since 16/11/2007

Posted - 10/09/2008 : 14:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dabac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by dabac

Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...


A zasto?



Za pocetak, zbog prve dvije epizode: Vidim na stripovi.com same hvalospjeve, a ove dvije bih mirne duse potpuno izbacio iz serije jer novi citatelj moze steci potpuno krivu sliku o kakvom se kvalitetnom serijalu radi. Moje je misljenje da su B.i M. namjerno poceli tako mediokritetski, samo da bi im serija prosla kod mediokritetskog izdavaca. (Jasno mi je, iscekujem bijes drugih obozavatelja, ali ovo je moja ocjena i od nje ne odstupam)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2008 : 15:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dabac

quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by dabac

Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...


A zasto?



Za pocetak, zbog prve dvije epizode: Vidim na stripovi.com same hvalospjeve, a ove dvije bih mirne duse potpuno izbacio iz serije jer novi citatelj moze steci potpuno krivu sliku o kakvom se kvalitetnom serijalu radi. Moje je misljenje da su B.i M. namjerno poceli tako mediokritetski, samo da bi im serija prosla kod mediokritetskog izdavaca. (Jasno mi je, iscekujem bijes drugih obozavatelja, ali ovo je moja ocjena i od nje ne odstupam)


Hvalospjeve? Ja sam im dao 75% u recenzijama, sto je neka četvorka, a toliko, mislim, ipak zasluzuju. Ali, u pravu si o namjerama. Mine Town npr. nema nikakve veze s Kenom, tako bi se prije ponasao jedan Tex, nego Ken.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/09/2008 : 15:01:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

Jedno pitanje u vezi Crvenog gospodara (kojeg ujdeno i crta Milazzo):
Kad ce izaci drugi broj?!


Kad bude nacrtan!

Trouble will find me
Go to Top of Page

dabac
Starting Member

29 Posts

Member since 16/11/2007

Posted - 10/09/2008 : 15:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dabac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dabac

quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by dabac

Evo i ja bih u klub: Dabac

Pripremam neki blog/site o KP, a nisam znao da je interes za KP toliki. Medjutim, vec vidim da ce se moje ocjene pojedinih epizoda podosta razlikovati od vecine citatelja...


A zasto?





Za pocetak, zbog prve dvije epizode: Vidim na stripovi.com same hvalospjeve, a ove dvije bih mirne duse potpuno izbacio iz serije jer novi citatelj moze steci potpuno krivu sliku o kakvom se kvalitetnom serijalu radi. Moje je misljenje da su B.i M. namjerno poceli tako mediokritetski, samo da bi im serija prosla kod mediokritetskog izdavaca. (Jasno mi je, iscekujem bijes drugih obozavatelja, ali ovo je moja ocjena i od nje ne odstupam)


Hvalospjeve? Ja sam im dao 75% u recenzijama, sto je neka četvorka, a toliko, mislim, ipak zasluzuju. Ali, u pravu si o namjerama. Mine Town npr. nema nikakve veze s Kenom, tako bi se prije ponasao jedan Tex, nego Ken.



Upravo o tome i namjeravam pisati na svom blogu (i ja sam povukao paralelu s Tex Vilerom i slicnim junacima, samo je moja ocjena mnogo niza: ja dajem 3/10). Medjutim, nisam mislio na tvoju recenziju, vec na recenzije citatelja. Ako se ne varam, tamo negdje medju recenzijama 1. ili 2. broja jedan je korisnik napisao da mu nije jasno u cemu je big dil sa tim Ken Parkerom, nakon sto se prvi put susreo s njim u jednom od tih brojeva.

Go to Top of Page
Page: of 124 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000