forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/04/2016 : 23:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote


Veceras HRT3 od 00:13, film traje 3 ipo sata, preporuka svima.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/04/2016 : 12:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Alicia Vikander je nova Lara Croft. Sve pet, ali nekako mi nedostaju "komparativne prednosti" nužne za ovaj lik.


http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/alicia-vikander-star-as-lara-888593

http://variety.com/2016/film/news/alicia-vikander-tomb-raider-lara-croft-1201753114/

http://deadline.com/2016/04/alicia-vikander-cast-as-lara-croft-in-tomb-raider-reboot-1201746253/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 29/04/2016 : 12:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Alicia Vikander je nova Lara Croft. Sve pet, ali nekako mi nedostaju "komparativne prednosti" nužne za ovaj lik.


Grudnjaci cuda rade. A tek CGI

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 29/04/2016 : 18:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vidi se da niste baš stručni u gamerskim vodama.
U posljednjih par godina i dvije igre, Lara je doživjela reboot i sad je simpatična mlada cura, a ne obični seksualni pikselizirani objekt.
I ova glumica mi se čini skroz u redu za nju, iako iskače odasvud (a gledao sam je samo kad je bila android u onom filmu).




Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/04/2016 : 08:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam u kinu pogledao nekoliko albanskih filmova, koji su kod nas na bilo kakvom repertoaru izuzetna rijetkost i endemska pojava, pa da izdvojim najbolje.





Socijalna egzistencijalna i etničkim motivima prožeta drama "Albanac" ("Der Albaner / Shqiptari") suscenarista i redatelja Johannesa Nabera, među ostalim supotpisnika scenarija hvaljene akcijske faction-drame "Neosvojiva planina" ("Nordwand"), djelo je koje imponira dramaturškom i narativnom kompaktnošću, realističnim prosedeom, sugestivnom režijom, izuzetno učinkovito kreiranim vjerodostojnim socijalnim kontekstom, vještim izbjegavanjem patetike i u završnici melodrame te uvjerljivim glumačkim nastupima.

Protagonist je mladi Arben Shehu, Albanac iz naslova kojeg izvrsno tumači Nik Xhelilaj, pošten i dobrodušan momak koji će zbog trudne voljene djevojke Etleve iz albanske provincije ilegalno emigrirati u Berlin, želeći zaraditi dovoljno novca za vjenčanje i pristojan početak zajedničkog života.

Dakako da to nije sve, jer je tu i djevojčina obitelj koja je njoj u skladu s tradicijom već odabrala drugog ženika, baš kao i Arbenov nepouzdani mlađi brat Ilir koji će ga u nekim od ključnih momenata izdati.

Moguće i zbog nepoznavanja svakodnevice suvremenog albanskog društva, Johannes Naber se pametno usredotočuje na Arbenovo snalaženje u Berlinu, od obavljanja teških fizičkih poslova za malu nadnicu preko poznanstva s kolegom i prijateljem Slatkom kojem će spasiti život, do sudjelovanja s njim u ilegalnom švercu imigrantima u organizaciji stanovitog Damira kojeg tumači splitski glumac Stipe Erceg.

Autori vrlo učinkovito gradiraju dramsku tenziju te razvijaju priču i likove, uz slojevito profiliranje i usložavanje njihovih odnosa, oslanjajući se na turoban socijalni kontekst s prljavim svratištima i podstanarskim sobicama, brzim pokapanjima tijekom šverca preminulih emigranata, sukobima i premlaćivanjima, a tijekom svega toga protagonist čvrsne, ogrubljuje te shvaća u kakvom svijetu i okruženju se nalazi.

On će tijekom filma biti prisiljen raskrstiti s većinom iluzija, a kad naposljetku i sam postane nasilnik i lopov, uvjeravat će se da to čini samo zbog Etleve i njihova djeteta.

No ona je u međuvremenu rodila i s djetetom odselila u Tiranu, k tome je također ogrubjela i postala razočarana mlada žena, pa kad se u konačnici susretnu ni jedno od njih neće biti iste osobe kao na početku.

Autori tu ostavljaju otvoren kraj, odnosno mogućnost njihova zajedničkog života, ali pod posve novim okolnostima, s ljubavlju koja možda i nije uspjela preživjeti sve kušnje te sudar sa stvarnošću i gubitkom iluzija.

Za ovaj se film može reći da donosi uglavnom predvidljivu priču koja u određenim trenucima robuje stereotipima, podjednako u dramaturgiji, karakterizaciji i oslikavanju socijalnog konteksta, no to čini na dovoljno promišljen, zreo, ambiciozan i artikuliran način.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 30/04/2016 08:45:35
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/04/2016 : 08:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Nenametljivo feminizirana egzistencijalna socijalna drama "Bota" redateljskog para Iris Elezi i Thomas Logoreci pati od nekih čini se općih idejnih, značenjskih i izvedbenih boljki današnjeg albanskog filma.

Riječ je o uglavnom suptilnoj ali ipak tezičnoj, narativno i idejno pravocrtnoj, predvidljivoj i značenjski razmjerno stereotipnoj storiji u čijem je središtu mlada konobarica Juli, koju izvrsno tumači Flonja Kodheli, te manje ili više slikoviti ljudi koji ju okružuju u kafiću čijim je nazivom (Svijet) naslovljen film.

Kafić Bota smješten je u močvarnom području u dubokoj provinciji, a osim kao djelomično svratište ispod kojeg živi stari skitnica funkcionira i kao metaforičko albansko društvo u malom.

Dok je Juli naglašeno poštena i plemenita osoba koja brižno skrbi o svojoj dementnoj baki s kojom se povremeno prisjeća svoje pokojne majke, njezin sredovječni šef Beni sitni je kriminalac i švercer, amoralan tip koji sve do završnice nije osobito negativan i koji simbolizira mutne albanske poduzetnike, one koji se pokušavaju prilagoditi domaćoj i međunarodnoj korupciji te poslovnom polusvijetu.

Potonjeg predstavlja Talijan Filipo, tip očito premazan svim mastima koji želi zaraditi na projektu izgradnje autoputa koji će proći tim krajem i zbog čega Botu očekuje zatvaranje.

U radu s lokalnim stanovništvom Filipu pomaže naočiti mladi Mili, čini se hladan i proračunat tip koji će baciti oko na Juli, a ni ona neće ostati hladna.

Tu je i pomalo naivna i lakomislena Nora, djevojka u srednjim 20-im godinama čija će se za njega površna veza s Benijem zakomplicirati saznanjem o njezinoj trudnoći, te koja će u pomalo trilerskoj završnici tragično skončati.

Kafić Svijet koji propada, Julina baka koja od djevojke skriva pravu istinu o njezinim roditeljima stradalima za vrijeme komunističke diktature, mjesto zbivanja koje je u ono vrijeme bilo svojevrsni gulag u koji su naseljavani protivnici režima, truli temelji današnjeg albanskog društva s jedne strane izgrađenog na prešućivanoj traumatičnoj prošlosti a s druge na poslovnom polusvijetu, nemoralu, kriminalu i doslovce ubojstvima, zaokružuju autorsku sliku današnje Albanije prožetu daškom talijanskog neorealizma.

Ta slika nudi u cjelini pesimističan, ponešto predug i repetitivan, ali i dovoljno efektan prikaz društva pred čijim je građanima, kako sugeriraju autori osobito onima na stvarnoj i metaforičkoj margini s iščupanim korijenjem i nepouzdanim identitetom, nevesela i tjeskobna budućnost.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 30/04/2016 : 10:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Nizozemska glumica Sylvia Hoeks glumit će glavnog ženskog lika u nastavku Blade Runnera...

http://superheroji.com.hr/u-nastavku-istrebljivaca-gledat-cemo-sylviu-hoeks/

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/04/2016 : 16:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sinoc Taxi Drivera po prvi put!



Sjajna studija licnosti. Oseca se sva usamljenost i izgubljenost Travisa Bicklea u dekadentnom i otudjenom Njujorku. Za tu atmosferu je odgovaran i odlican jazz soundtrack Bernard Herrmanna.

Uloge su odlicno pogodjene,pored genijalnog De Nira pogotovo me je odusevio Harvey Keitel kao makro Sport i Jodie Foster kao maloletna prostitutka Iris.

Ja mislim da je ona poslednja scena posle pucacine Travisov san, jer sve deluje previse idilicno za onako mracan svet. Iris se vratila kuci, Becky dolazi da poprica sa Travisom, a Travisa slave kao heroja (iako je nelegalnim oruzjem ubio trojicu ljudi i za to nije odgovarao?). Vise mi to deluje kao Travisov san pred smrt, njegovo iskupljenje.
Film je i odlicna studija vremena u kom je nastao, pa me verovatno zato asocira na neki nacin na Easy Ridera iako mi je Easy Rider drazi i bolji film.
Nije mi ovo ni najbolji Scorseseov film, najomiljeniji njegov film mi je Raging Bull, pa Goodfellas.

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/04/2016 : 18:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Uh, dok se sjetim kad sam ga prvi put gledao.
Nedjelja navečer, počeo oko pola noći, a u šest se treba buditi i na faks.
Drugi dan niti jedno predavanje nisam mogao pratiti, ali vrijedilo je.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/04/2016 : 20:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja ga se bas ovih dana spremam opet pogledati, valjda po 25. put.
Nisam vec sigurno 2-3 godine, a ipak je 40. godisnjica

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/05/2016 : 01:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogleda Bad Lieutenant, rezisera Abela Ferare.



Kakav film!
Harvey Keitel(meni jedan od omiljenih glumaca, ako ne i najomiljeniji) je ovde imao ulogu zivota. Uspeo je samo svojom licnom harizmom da ipak malcice zavolimo i saosecamo sa potpuno psihoticnim i neuracunljivim ludakom.



Film odlicno prikazuje koliko zivot moze da bude okrutan i koliko ljudi mogu da grese i da tonu sve dublje i dublje. Film odise egzistencijalizmom, otudjenoscu i izgubljenoscu. Mnogo stvari je nedoreceno i moglo je jos mnogo scena da se ubaci u ovaj fil, ali tako je i u zivotu ne uspe se u svemu sto smo naumili.
Najvise mi se svidela scena u crkvi i Porucnikov izliv emocija.

Sta ostali forumasi misle o ovom filmu?
Na internetu nema mnogo analiza filma, jer je independent film, zato me bas interesuje misljenje ostalih forumasa filmofila o ovom filmu, o Keitelu i o reziseru Abelu Feraru.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7306 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/05/2016 : 12:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
RAMBO : FIRST BLOOD



nakon mnogo, mnogo godina ponovno sam pogledao ovaj filmski (kultni) klasik, sada u fino remasteriranom blu-ray izdanju. iako žanrovski klasificiran kao akcijska avantura, film je ipak zbog mračnog tona i emotivne završnice više (ratna) drama o prokletstvu vijetmanskog rata i surovoj intergaciji ratnog veterana u "mirnu" zajednicu. ne može se ne primijetiti slabašan zaplet kojega ipak izvlači postupna profilacija lika johna ramba... od početnog nijemog, strogo obučenog čovjekolikog stroja za ubijanje, uništavanje do ratnim traumama obilježene i izmučene osobe. mnoštvo je ovdje sjajnih slika i trenutaka; john ponovno natjeran da proživljava rat trčeći kroz šumu (prašumu), prolazeći kroz špilju prepunu štakora, ostavljen sam protiv svih da opstaje na svojim borilačkim vještinama... do, u naletu bijesa i prkosa, demoliranja praktički cijelog grada, te "moderne" civilizacije, tog "modernog" društva očito punoga predrasuda. sve ovo i još više suvereno na svojim glumačkim plećima nosi karizmatični i ovdje vrlo raspoloženi silvester stalone, kojemu je ova uloga obilježila karijeru i osigurala status glumačkih besmrtnika.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/05/2016 : 13:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Alicia Vikander je nova Lara Croft. Sve pet, ali nekako mi nedostaju "komparativne prednosti" nužne za ovaj lik.


http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/alicia-vikander-star-as-lara-888593

http://variety.com/2016/film/news/alicia-vikander-tomb-raider-lara-croft-1201753114/

http://deadline.com/2016/04/alicia-vikander-cast-as-lara-croft-in-tomb-raider-reboot-1201746253/




Film navodno rade autori novih Istjerivačica duhova.

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aq5OOAM_460s.jpg
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/05/2016 : 11:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Gyakusatsu Kikan

The war on terror exploded, literally, the day Sarajevo was destroyed by a homemade nuclear device.


It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37320 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/05/2016 : 18:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

aaah, kako samo pasu klasike s vremena na vreme ... i tako odgledoh From Here to Eternity (1953) velikog Zinnemanna sa jos vecim glumcima; nije cudo da je film dobio 8 oskara

a skoro me sram priznati ... mislim da ga stvarno jos nisam gledao (mislim da bih se sjetio)


takvih filmova danas nema vise ...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/05/2016 : 19:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Gyakusatsu Kikan

The war on terror exploded, literally, the day Sarajevo was destroyed by a homemade nuclear device.





Gledao si ili? Mozes li da napise malo vise informacija? Pogledao sam na netu, stoji da je premijera odlozena za kraj 2016. Deluje mi zanimljivo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2016 : 19:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Uskoro stiže prednastavak Metastaza, a ovdje je prisjećanje na snimanje izvornog filma:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/05/2016 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
@Johnny D. - jesi gledao ovaj film o pilotima dronova što se trenutno vrti u kinima?
Idem večeras u kino pa me zanima je li bacanje para.

Cap se gleda sutra.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37320 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/05/2016 : 18:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislis na Good Kill sa Ethan Hawkeom?
My 5c: Pa ... ne bih rekao da je za bacanje para, dobra ideja, i sve u svemu veoma solidno. Ipak imam osjecaj da nesto fali, mozda i flow filma nije bas najbolji, ali nekih primjedbi nemam.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/05/2016 : 18:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ne Good Kill, nego Eye in the Sky.
Za ovaj prvi znam, preporučio mi ga je cimer, ali ga nikako pogledat.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/05/2016 : 20:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Eye in the Sky je vrlo dobra, dosta snažna i intrigantna moralka o tome koliko u ratu (protiv terorizma) vrijedi život jednog djeteta, odnosno da li preventivno žrtvovati dijete da bi se izbjegle potencijalno mnogo veće žrtve.

Kako kaže Alan Rickman na kraju, stvar je u stvarnom ratu na terenu s jedne i propagandnom ratu s druge strane, a često se ne može pobijediti na oba fronta.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/05/2016 : 20:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nasi su The Nice Guys od Shane Blacka preveli s ni manje ni vise nego - Dobri Momci.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/05/2016 : 22:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/05/2016 : 12:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Eye in the Sky je vrlo dobra, dosta snažna i intrigantna moralka o tome koliko u ratu (protiv terorizma) vrijedi život jednog djeteta, odnosno da li preventivno žrtvovati dijete da bi se izbjegle potencijalno mnogo veće žrtve.

Kako kaže Alan Rickman na kraju, stvar je u stvarnom ratu na terenu s jedne i propagandnom ratu s druge strane, a često se ne može pobijediti na oba fronta.



Pogledao sam film, pa ću se samo nadovezati.

Glumačka postava je sjajna te je vrhunskom izvedbom ovaj film poprilično jednostavne radnje pretvorila u mini remek djelo.
Gledatelji, osim što su od početka zapleta do samog kraja napeti, sigurno iz kina neće izaći ravnodušni.

E sad, ono bitno.

Potencijalni spojleri!
Osim spomenutog stvarnog rata kontra propagandnog rata, meni se sviđa kako je redatelj dao blage natruhe svakog lika koji se pojavi u filmu, a sve u cilju kako bi poruka filma bila što šira i univerzalnija.
Za primjer, general je van posla (vjerojatno) sretni djed koji se ne snalazi u trgovini s igračkama, pukovnica ima veći PTSP od dugog braka nego službe, pilot drona je tu više radi otplate studenstskog kredita nego radi nekakvog domoljublja itd.
Kada gledaš iz te perspektive, sve se nekako svodi na sljedeće: obični ljudi, sa svim svojim vrlinama i manama, su izdali zapovijed isto tako običnim ljudima da pokose teroriste, a kolateralna žrtva su ispali također obični, nevini ljudi (u ovom slučaju djevojčica) iz obitelji koja u svoja četiri zida živi jedan ljepši svijet, bez okova šerijata.
Nažalost, samo u ta četiri zida je otac mehaničar u stanju zaštiti svoj mikrokozmos (sjeti se kako sklanja knjige da tražitelj usluge slučajno ne vidi da se dijete, k tomu još i curica, školuje ); van njega, svi su topovsko meso u globalnoj bitci.
Zanimljiv je čak i agent na terenu, pilot Ringa - zapravo je skoro ispao heroj, jer ne samo što je vrhunski izveo primarnu misiju, već je klinku pokušao skolniti s ulice tako što je kupio kruh, a iz drugog pokušaja je klinca poslao da to učini i izvuče je iako se nalazio u poprilično nezahvalnom položaju dok ga je progonio Al-Shabaabov death squad (čak i scena koja je tome prethodila je super, kada klincu koji šatro prodaje plastične kante za njega kaže da ode kući i nigdej drugo kako ga ne bi pokosio Hellfire).
Pitanje koje ostaje na kraju filma jest koliki bi mi "makijavelisti" bili kada bismo se našli u tako zahtjevnim situacijama - bismo li žrtvovali život jedne osobe zarad spasa mnogih drugih?


Trljam ruke.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 07/05/2016 : 14:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Jel gledao tko Hardcore Henry?
Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000