forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/08/2018 : 20:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Na stranu sjw, budimo realni:
originalni dizajn L. Croft po pitanju proporcija
nije baš imao smisla, u kontekstu samog lika ..
otprilike, kao da Indiana Jones izgleda poput Arnolda u mlađim danima.
Naprosto, sasvim promašeno.

Reboot je uveo puno uvjerljiviji dizajn
(na stranu što su nove igre više kopija Uncharteda nego Tomb Raider ..
ali to je neka druga tema),
i po tom pitanju je Alicia savršeno pogođena.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/08/2018 : 20:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Draž starih igara je bila upravo u tom pretjerivanju, i nema tu mista "realnosti", nešto ka Blazkowizc i Duke Nukem.

Alicia jest pljunuta nova Lana, to stoji.

Film je i dalje smeće. :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/08/2018 : 21:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Tu se slažem, film je očaj.
Nadao sam se nečemu barem solidnom,
na kraju ispalo skoro pa gore od prošla dva s A. Jolie.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/08/2018 : 15:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma toooooo bralee!

U sklopu projekta Kino Mediteran se 25. kolovoza u trogirskom ljetnom kinu prikazuje ova hvaljena divota od filma:

https://www.imdb.com/title/tt6742252/



And like that... he's gone.

Edited by - vice on 16/08/2018 15:03:57
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 16/08/2018 : 21:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo, pogledat će se (iako ne u Trogiru)-
hvala na preporuci.


Usput, 2 novija filma koja su mi totalni promašaj:
Mute i Upgrade.

Nemam volje ništa ni pisati, tek da je prvi gadno razočaranje
obzirom na postavu/redatelja
(tako mi i treba kad nisam gledao ocjene),
a drugi me nakon nabrijanosti na račun trailera
(i pohvala s kojekakvih festivala) ostavio
skroz ravnodušnim - što mi je gore nego da sam ga volio/mrzio

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/08/2018 : 23:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mute je i meni loš, a Upgrade se baš spremam gledati.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/08/2018 : 19:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Romeo Is Bleeding

https://www.imdb.com/title/tt0107983/


Gari Oldman razbija. Kakav psiho (i film i on ).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/08/2018 : 02:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote


Film je većinski opravda očekivanja - 8.5/10. Najbolji danski film od Jagtena.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/08/2018 : 20:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Suburra (2015) https://www.imdb.com/title/tt4025514/

Odličan italijanski film o sprezi mafije, politike i crkve u stvaranju preduslova za realizaciju velikih projekata. Itekako aktuelan i kod nas.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/08/2018 : 02:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Upgrade https://www.imdb.com/title/tt6499752/

Mnogo puta ispričane teme i motivi (osveta, korišćenje vještačke inteligencije), ali uz neke obrte, akciju i brutalnosti film drži pažnju tih sat ipo. Debelo je precijenjen sa ovih 7,6 na imdb.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 02/09/2018 : 09:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
glumica Vanessa Marquez ubijena od strane policije


http://www.imdb.com/name/nm0549882/
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 02/09/2018 : 15:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Calibre 2018
https://www.imdb.com/title/tt6218358/
Ne pratim mnogo novije filmove ali ovaj zaslužuje pažnju. Gotovo hororična atmosfera u škotskim vukojebinama uz dobru glumu i scenarijo.
Preporuka.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2018 : 09:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Preporuke za Don't Breath (2016)
https://www.imdb.com/title/tt4160708/

Dobar horrorcic. Dobro, nije bas "pravi" horror, vise suspenz triler sa elementima horrora ili tako nesto, ali gledljivo i ne predugo. Sad, da li je nastavak koji je vec najavljen stvarno potreban, to je vec drugo pitanje.




Nego, cjelo vrijeme sam mislio da je to "onaj drugi film, sa vanzemaljcima gdje trebac mucat cjelo vrijeme da te ne cuju", ali sam se onda sjetio da se tamo zena sakriva u kadi... a ovdje sam cjelo vrijeme cekao odakle ce skociti, kada ce poceti...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 03/09/2018 : 13:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sinoć Revenge jer me zanimalo čemu pohvale koje sam vidio na više mjesta
(a trailer bome nije obećavao ništa dobro) -
i moram priznati da me solidno iznenadio, u pozitivnom smislu.
Nije sad nikakav budući klasik u pitanju (radnja uobičajena za taj tip filma, gluma rutinska i dostatna, s -jasno- naglaskom na glavnoj glumici),
no kamera i glazba su mi fenomenalni, kao i čitav "over the top" faktor ..
količine prolivene krvi su nevjerojatne.

Preduvjet za gledanje: ne uzimati ga ni u jednom trenutku za ozbiljno

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 03/09/2018 : 22:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam pogledao “Kill me three times”, australski film iz 2015.-te, uglavnom koliko vidim film je pokupio većinom loše kritike:
https://m.imdb.com/title/tt2393845/

Meni osobno, u nizu loših filmova na koje naljećem, ovo je jedno ugodno iznenađenje.
Film ima odličan zaplet, vrhunske glumce, preljep krajolik i kameru koja je ukomponirala prirodne ljepote i priču + crni humor:)
8 od 10 moja ocjena.


https://youtu.be/MoApWLxwEr8
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 03/09/2018 : 22:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote




Da li je netko gledao ova dva filma?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 03/09/2018 : 22:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
The Nun još nije krenuo, tek za par dana.
Oba Conjuringa su mi bila solidna,
pa i ovdje očekujem isto.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/09/2018 : 12:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Meg je zabavna praznoglava monster akcija.
Ugasiš svaki centar u mozgu sem onog zaduženog za grickanje kokica i pomenutu zabavu i nemaš problema.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/09/2018 : 16:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Standarno kad su u pitanju morski psi,ralje su nenadmašne!!
Za nun imam velika očekivanja, iako do prije dvije godine, ne bi mi palo na pamet pogledati trailer, kamoli što drugo.
Prevelik je strah bio u pitanju.
Slučajno sam pogledao američku horor priču, mislim da je druga sezona, ludnica+ časne sestre osobolje i bolesni luđak doktor.
Tu je sve bilo izmješano od egzorcizma do iživljavanja, i nakon toga granica mi se podigla nevjerojatno visoko.
Od situacija gdje ne bi mogao gledati The Walking Dead, do situacije kad ne trzam na ipak šokantne prizore u stvoru.
Treba se odvažiti za conjuring,egzorcizam ili anabelle...brrrr...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/09/2018 : 18:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se ja primiti na ove moderne horore. Samo džamp skerovi, jebeš to.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/09/2018 : 19:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ne mogu se ja primiti na ove moderne horore. Samo džamp skerovi, jebeš to.



Što se tiče modernih horora:

It Follows
The VVitch
L'étrange couleur des larmes de ton corps
Ich seh ich seh
Prevenge

Ako već nisi gledao, naravno.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/09/2018 : 20:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Do i jedan od ovih Shanerovih prijedloga me razočara. Tu bi doda i Hereditary - očaj.

"Moderan" horror ne triba bit pretenciozan, ni forsirano crnohumoran, triba bit šta i "stari" horror - pametno strašan (amalgam koji Witch i Hereditary neuspješno pokušavaju duplicirat). Namjerno se izrugujem tom epitetu "moderan" jer ne drži vodu - u komercijali se pak slažen sa swampom - komercijalni horror ide u krivom smjeru, oslanjajući se na jump scareove i često nezadovoljavajuću priču.

Jedino čemu se radujem je Halloween. Za Suspiriu san skeptičan.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/09/2018 : 20:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa imate Srpski film... ;P

Ili je pretenciozan? Al dobro, ja ga nisam gledao nit' namjeravam.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/09/2018 : 21:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Za Suspiriu san skeptičan.



Na osnovu trailera imam osjećaj da će mi se Suspiria svidjeti, znači najbolje ti je preskočiti.

Inače, nikako da uhvatim vremena da pogledam Hereditary, ali kad ti kažeš da ne valja ide na vrh liste.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/09/2018 : 22:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Dok god imaš osjećaj, dobro je. Ne valja kad ti se nešto definitivno svidi. Inače, nastojin većinu toga pogledat, preskačen samo ono šta me na prvu i nije baš zaintrigiralo i ako se uz to još svidilo tebi. Suspiria je horror, a horrori se gledaju.

Na Hereditary ćeš onda svršavat, pripremi maramice (il pusti da se osuši, šta god ti draže).

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 04/09/2018 22:12:19
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000