forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/12/2019 : 00:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Marsovac mi djeluje previše holivudski, a Ridley Scott nije snimio pravi film još od originalnog Blade Runnera. Eto ti razloga. :)

Meni je Owen inače dobar i drag glumac, a u tom filmu mi je izvrstan.

Moon je jako dobar, a Ex Machina je jedan od onih koje još nisam pogledao.

Što se tiče ovih filmova po istinitim događajima koje si nabrojao, dosta sam ih pogledao, ali zbog nekih drugih faktora, najčešće redatelja. Naravno, ima i tu jako dobrih i odličnih filmova.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/12/2019 : 00:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

a Ridley Scott nije snimio pravi film još od originalnog Blade Runnera.


Kakvih se sve gluposti može pročitati na internetu.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/12/2019 : 01:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
https://www.blitz-cinestar.hr/najave-filmova/parazit/6880/20200115/1

Evo, koga zanima, korejski Parasite će bit i u Cinestaru. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/12/2019 : 09:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

https://www.blitz-cinestar.hr/najave-filmova/parazit/6880/20200115/1

Evo, koga zanima, korejski Parasite će bit i u Cinestaru. :)



I ne samo on. Ako je vjerovati najavama, čeka nas prilično bogat filmski siječanj u Cinestaru. Lijepo je to.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/12/2019 : 20:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Marsovac mi djeluje previše holivudski, a Ridley Scott nije snimio pravi film još od originalnog Blade Runnera. Eto ti razloga. :)

Meni je Owen inače dobar i drag glumac, a u tom filmu mi je izvrstan.

Moon je jako dobar, a Ex Machina je jedan od onih koje još nisam pogledao.

Što se tiče ovih filmova po istinitim događajima koje si nabrojao, dosta sam ih pogledao, ali zbog nekih drugih faktora, najčešće redatelja. Naravno, ima i tu jako dobrih i odličnih filmova.



Ma nije ti ništa više holivudski od ostalih koje si nabrojao, isplati ga se pogledati.
Imao je Ridley još par filmova vrijednih gledanja Thelma i Luise, Gladijator...

Owen mi je simpatičan, ali mi je po glumi u rangu Cagea, uvijek ima isti izraz lica i iste fore. Još mi je najbolji u Sin City-u, ali tamo su svi dobri.

Vidio sam da si spomenuo Her, dobar film, Ex Machina je ozbiljnija verzija tog filma.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/12/2019 : 20:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

https://www.blitz-cinestar.hr/najave-filmova/parazit/6880/20200115/1

Evo, koga zanima, korejski Parasite će bit i u Cinestaru. :)




Baš ga jučer mislio pogledati, ali nisam stigao. Sad se mislim da li čekati kino. Isplati li ga se gledati na velikom platnu ili je ok i na TV-u?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/12/2019 : 21:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma ima Ridley još solidnih filmova, ali ništa u rangu Blade Runnera pa ni malo slabijeg Aliena.

Owen je meni bolji od standardnog Cagea, ali kad Cage izađe iz standarda onda su rijetki bolji od njega.

Ex Machinu ću svakako pogledati, ali kad kažeš da je ozbiljnija verzija Her ispada da je potonji neozbiljan, s čim se ne mogu složiti.

Što se čekanja kina tiče, po meni je svaki film vrijedan gledanja, vrijedan gledanja u kinu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/12/2019 : 21:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ma ima Ridley još solidnih filmova, ali ništa u rangu Blade Runnera pa ni malo slabijeg Aliena.





A dobro, uzeo si dva legendarna filma i upoređuješ sa ostalima. Naravno da nije više ništa u njihovom rangu, ali ima prilično ozbiljnih radova i posle: Black Rain, 1492, Gladiator, Prometheus... Mnogi bi reditelji želeli takvu karijeru.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/12/2019 : 22:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ad astra ok
Za jedno gledanje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/12/2019 : 22:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by vice

https://www.blitz-cinestar.hr/najave-filmova/parazit/6880/20200115/1

Evo, koga zanima, korejski Parasite će bit i u Cinestaru. :)




Baš ga jučer mislio pogledati, ali nisam stigao. Sad se mislim da li čekati kino. Isplati li ga se gledati na velikom platnu ili je ok i na TV-u?




ok je i za TV
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/12/2019 : 00:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ma ima Ridley još solidnih filmova, ali ništa u rangu Blade Runnera pa ni malo slabijeg Aliena.

Owen je meni bolji od standardnog Cagea, ali kad Cage izađe iz standarda onda su rijetki bolji od njega.

Ex Machinu ću svakako pogledati, ali kad kažeš da je ozbiljnija verzija Her ispada da je potonji neozbiljan, s čim se ne mogu složiti.

Što se čekanja kina tiče, po meni je svaki film vrijedan gledanja, vrijedan gledanja u kinu.





Ne znam sto ljudi ne vole Nicolasa Cagea, ja ga obozavam pogotovo 90ih
Raising Arizona, Leaving Las Vegas, Wild at heart, Red Rock West, Con Air, Adaptation i simpatican mi je i u Nacionalnom blagu.


A sto se tice Her, jedan od najdirljivijih i najlepsih filmova 21. veka. Slican po tematici a opet razlicit, ali jednako lep i topao mi je i film iz 2009. Lars and the new girl (kod nas preveden kao ,,Lars ima devojku") reditelja Craig Gillespiea i sa Rajanom Goslingom u glavnoj ulozi.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/12/2019 : 08:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Cage zadnjih 10 godina glumi u svemu što mu ponude te stoga ni ne čudi njegov današnji status kod filmofila
Rasprodaja statusa, kao i kod njegovog talentiranijeg kolege De Nira
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 17/12/2019 : 00:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Ne znam sto ljudi ne vole Nicolasa Cagea, ja ga obozavam pogotovo 90ih
Raising Arizona, Leaving Las Vegas, Wild at heart, Red Rock West, Con Air, Adaptation i simpatican mi je i u Nacionalnom blagu.


A sto se tice Her, jedan od najdirljivijih i najlepsih filmova 21. veka. Slican po tematici a opet razlicit, ali jednako lep i topao mi je i film iz 2009. Lars and the new girl (kod nas preveden kao ,,Lars ima devojku") reditelja Craig Gillespiea i sa Rajanom Goslingom u glavnoj ulozi.



Nije da ga ne volim, dapače, ali sklon je preglumljavanju što mi je bilo fora dok sam bio mlađi, ali sad mi jednostavno više to ne prolazi. Recimo Face off s njim sam pogledao barem deset puta, isto kao i ostale koje si nabrojao.

Her je i meni jako dobar film, kad sam napisao da je Ex Machina ozbiljniji nisam mislio to kao kritiku već kao žanrovsku razliku, Her je prvenstveno romantična SF drama, dok je Ex Machina čisti SF. Jedno i drugo povezuje umjetna inteligencija, ali Ex Machina postavlja neka ozbiljna i zastrašujuća pitanja, s te strane mi je tematski drugačiji.

Lars and the real girl mi je izvrstan film. Uopće nije bio razvikan i nisam imao nikakva očekivanja i baš mi se svidio, jedna tako dobra priča. Podsjeća me pomalo na strip "Ja ubijam divove", koji isto odlično prikazuje kako se sve ljudi nose sa traumama u životu i kako ih ne treba odmah proglasiti ludima.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 17/12/2019 : 00:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Cage zadnjih 10 godina glumi u svemu što mu ponude te stoga ni ne čudi njegov današnji status kod filmofila
Rasprodaja statusa, kao i kod njegovog talentiranijeg kolege De Nira



I to je istina, ove njegove novije filmove nemogu niti gledati, imam dojam da je upao u B produkciju. De Niro se malo opuštao uz komedije, ali ipak zna i dalje tu i tamo ubosti ozbiljnu ulogu, npr. Irishman.

Po pitanju kvalitete De Niro mi je ipak klasu iznad.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/12/2019 : 10:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Filmove se treba gledati na velikom platnu, kad god se moze. Barem tako ja razmisljam

Sto se Cagea tice, bio je on jako dobar glumac na pocecima svoje karijere, a makar mu je karijera krenula nizbrdo poslije Oscara i Con Aira, nanizao je tada zabavne akcijske filmove i jednu Adaptaciju, a ni sada nije bas tako nezanimljiv - prvenstveno mislim na Mom and Dad i na Mandy, a vidjecet cemo kakav ce biti The Unbearable Weight of Massive Talent. (Plus, Drive Angry mi je nevidjeno zabavan.)

Meni su zasada najbolji SF-filmovi u ovome stoljecu (kronoloski) Children of Men, Tesko je biti bog i Mad Max: Fury Road. Ovaj srednji zato sto sam mazohist Blade Runner 2049 je isto tu negdje, ali jos veca ocekivanja imam od Dune 2020.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/12/2019 : 12:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Sutra novi SW, pa u petak na Amelie i The Royal Tenenbaums u Tuškanac. Ludilo kino tjedan. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 17/12/2019 : 17:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Sutra novi SW, pa u petak na Amelie i The Royal Tenenbaums u Tuškanac. Ludilo kino tjedan. :)



Amelie je predivan film, a soundtrack je remek-djelo.
Royal Tenenbaums mi je isto jako dobar, Moonrise Kingdom i Hotel Grand Budapest su mi ipak nešto bolji.
U svakom slučaju uživaj u dobrim filmovima.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/12/2019 : 21:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Shaner

Ma ima Ridley još solidnih filmova, ali ništa u rangu Blade Runnera pa ni malo slabijeg Aliena.

Owen je meni bolji od standardnog Cagea, ali kad Cage izađe iz standarda onda su rijetki bolji od njega.

Ex Machinu ću svakako pogledati, ali kad kažeš da je ozbiljnija verzija Her ispada da je potonji neozbiljan, s čim se ne mogu složiti.

Što se čekanja kina tiče, po meni je svaki film vrijedan gledanja, vrijedan gledanja u kinu.





Ne znam sto ljudi ne vole Nicolasa Cagea, ja ga obozavam pogotovo 90ih
Raising Arizona, Leaving Las Vegas, Wild at heart, Red Rock West, Con Air, Adaptation i simpatican mi je i u Nacionalnom blagu.



A sto se tice Her, jedan od najdirljivijih i najlepsih filmova 21. veka. Slican po tematici a opet razlicit, ali jednako lep i topao mi je i film iz 2009. Lars and the new girl (kod nas preveden kao ,,Lars ima devojku") reditelja Craig Gillespiea i sa Rajanom Goslingom u glavnoj ulozi.




Zaboravio si Face/Off ovdje

Što se tiče Ridley Scotta, imao je on i u posle Gladijatora dobrih filmova, ali i negledljivih, pa mu je prosjek opao.
U prvu grupu spadaju Blach Hawk Down, Kingdom of Heaven Director's Cut, American Gangster, a u drugu Robin Hood, The Counsellor, Gods and Kings, Alien nastavci...

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3738 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 17/12/2019 : 21:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Knives out
Ocekivao sam vise od filma buduci da takvih tema ima malo u zadnje vrijeme. Prolazna ocjena cisto zbog dobre glume i tu i tamo pokojeg bljeska. Ton filma promasen, film je stalno u nekom limbu izmedu crne komedije, trilera i klasicnog whodunnita pa onda malo i SJW propagande. A na kraju balade neuvjerljiv u svim tim kategorijama
2/5

I sell the fact that I can't be bought

Edited by - don_draper on 22/12/2019 10:51:23
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/12/2019 : 10:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Tri i pol sata Irishmana su mi iznenađujuće brzo prošla. Svi uključeni (i ispred i iza kamere) su na očekivanoj razini, ali sve je to već viđeno, a još i nije moja omiljena tematika. Drago mi je da sam ga pogledao, no bojim se da ću ga brzo zaboraviti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/12/2019 : 12:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo pogledali, smo ponovno prvo Zombieland, pa onda odmah i nastavak. Meni je to baš odlična komedija, prvi dio je bolji, ali mi je i drugi jako dobar.
Krenuli gledat Jojo Rabbita i zasada je OK i niš više od toga, po dosada viđenom, sve fore su ubacili u trailer(nisam ga pogledao cijelog). :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/12/2019 12:39:18
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/12/2019 : 14:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
CHILD’S PLAY 2019
...krenuo sinoć ovo gledati, pa odustao kod Chuckyevog prvog ubojstva....scena: Tip skida božićne lampice sa krova kuće, u vrtu mu rodile lubenice bolje nego u dolini Neretve-bogati zimski urod, Chucky ga ruši sa ljestvi među lubenice i pali električni motokultivator (ne vjerujem da takav postoji) koji u isto vrijeme usitnjuje zemlju i vrti svu onu žicu sa lampicama koje još uvijek svijetle i vuču tipa pod motokultivator....
1/10 ....izbjegavati da uzalud ne gubite vrijeme!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/12/2019 : 09:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

CHILD’S PLAY 2019
...krenuo sinoć ovo gledati, pa odustao kod Chuckyevog prvog ubojstva....scena: Tip skida božićne lampice sa krova kuće, u vrtu mu rodile lubenice bolje nego u dolini Neretve-bogati zimski urod, Chucky ga ruši sa ljestvi među lubenice i pali električni motokultivator (ne vjerujem da takav postoji) koji u isto vrijeme usitnjuje zemlju i vrti svu onu žicu sa lampicama koje još uvijek svijetle i vuču tipa pod motokultivator....
1/10 ....izbjegavati da uzalud ne gubite vrijeme!!!



Meni zvuči jbeno

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 24/12/2019 : 17:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
I jeste. Novi Child's Play je dostojan nasljednik prethodnika.
Nije u vrhu horor filmova ali nisu bili ni originali.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/12/2019 : 01:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Joker (2019)
https://www.imdb.com/title/tt7286456/


Ad astra (2019)
https://www.imdb.com/title/tt2935510/



Pogledao ovih dana, i naravno ne mislim da Ad astra moze cak ni prismrdjeti blizu Jokeru, no oboje imaju neki svoj stimung, atmosferu, pa ih zajedno sjeckam.

Sad, Ad astru sam prije pogledao pa cu krenuti s njom.
Nemam pojma sta je Gray htio reci sa tim filmom. Tacka. Spor ali ima neki svoj đir/atmosferu pa zato Rspct. No, ima unutra i brdo gluposti koje ne znam cemu uopste sluze (mislim, ima li neka visa svrha, kad se film uzme na ozbiljno). Mogli bismo filozofski reci da je otac shvatio da mozes cjeli zivot protraciti i traziti odgovore vani, ali ih neces pronaci dok ne siđes dublje u sebe. No, ali to se nije desilo u tom filmu. Nema tu bas neke metafizike, samo atmosfera, ali koja ne ostaje s tobom poslije filma. Mozda je sve skupa samo san djecaka kojeg je otac napustio i nikad ga nije bilo briga za svoje dijete. Nazalost, to je film koji se poslije gledanja i dosta brzo zaboravi. No, nacin je onaj pravi, stari, samo sto... e jebiga, vise srece sljedeci put.
I da, kakva njesra je to o reaktoru sa tog broda koji je slao te smetnje na Zemlju. Ono, wtf. A i ceo put do Neptuna, ko do Zlina u Ceskoj. Ono, sjednes u auto i odvezes se, plus koja stanka na putu. Da o daski ni ne pricamo ili ulasku u brod etc, nije ti to komedija covjece, daj otrgni se, ili si zapravo Jokera gledao te shvatio da si napravio negledljivu komediju? Gdje su gljive kada trebaju?




No, o Jokeru ne znam sta reci a da (mozda) vec nije bilo receno. Ah da, Swamp thing, da li si vec pogledao film? I, kakav je feedback? Malo sam prosao ovaj topic unazad pa zato pitam.
Film bih svakako preporucio na gledanje svakome, no pripremite se ako vam teske padaju filmovi koji su .... eee, kakva je hrvatska rijec za disturbed, ovaj uznemiren kaze GT, a mozda bih dodao i poremecen. No, sve tako lijepo tece da je film pravi cinefilski uzitak i radost, uprkos temi, prici filma.
A najveci plus filma o Jokeru je sto uopste nije ovo moderno superjunacko sranje. Nema tu supergacesa, ni prismrdjeli nisu blizu, nada, ali se zato moze uzeti ono sto vec znamo o Jokeru iz stripova (citao sam ionako samo The Killing Joke, i tu smo) i dobro se zaljepi. Iako se film događa 1981, vec su pronasli nekoliko zajeba, no to nije neka zamjera kad je film (lik Jokera zapravo) ionako ko iz paralelnog univerzuma.
A svakako je velik omaz starim dobrim klasikama iz 70-ih i mozda jos veoma ranih 80-ih, kako i Phillips sam kaze.

Sigurno film koji te nece pustiti samo tako kada zavrsis gledanje. Plus Frankijeva pjesma na kraju, ko budali samar servirano.

Mozda posve nebitno, no kako ostali to vidite - da li je ubio i onu lijepu susjedu sa djevojcicom ili... je samo napustio njezin stan? Na kraju sigurno ubije onu radnicu sudjeci po krvavim stopama kada odlazi.

Ah da, jos nesto. Nemaju li najprije crnobijeli TV, a poslije mamine smrti on gleda TV u boji? I kakac VCR je to '81, pogotovo za siromaha kakav je bio?






Drukcije sam ovih dana ponovno gledao (prve) Gremline i vidim da nisu dobro podnijeli test vremena. Ajde, klincu (10g) su bili ok bih rekao, draga ih je sada prvi put gledala i nisu joj se dopali. Ni meni danas nisu ama nista posebno, a kada sam ih gledao kao dijete, kada su izasli, bili su mi super. Eh, steta. E.T. mi ipak ima barem malo one stare drazi. Sada razmisljam da li da pogledamo i 2. dio Gremlina, kada su ih ovih dana vec prikazali zajedno, ili ne. Pocetak smo pogledali ali i zaustavili. Ionako je to samo za razbijanje (gubljenje) vremena.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 29/12/2019 01:56:01
Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.92 seconds. Snitz Forums 2000