forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2020 : 10:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo da se javim Shaneru, za vikend smo sa dragom poceli gledati Marriage Story - ona je zaspala poslije nekih 20 min (a obicno ju uspavaju samo akcioneri i jurnjave kolima; valjda je bila premorena), a ja sam prekinuo nakon sat vremena i radije poceo trazit gluposti po internetu. Vjerojatno cu nastaviti sa gledanjem, ali ne znam jos kada. Interesa nema bas, film je nekako u Woody Allen maniru, ali mi je... kako reci, odbojan, mada je to previse negativno receno. Nezanimljiv je mozda bolje, ali zapravo mi je tema odbojna, plus nije zanimljiv. No, moguce da se varam pa ce se cudo neviđeno desiti u posljednjih sat vremena (drzim palceve za takvo nesto).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 14/01/2020 11:05:32
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6054 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/01/2020 : 14:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Poli:
A meni je taj film bio čisto OK, i dragoj isto. Nije da sam pao na dupe kako je dobar, a nije ni da sam se dosađivao, naprotiv, bio mi je zanimljiv. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 14/01/2020 : 16:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Samo da se javim Shaneru, za vikend smo sa dragom poceli gledati Marriage Story - ona je zaspala poslije nekih 20 min (a obicno ju uspavaju samo akcioneri i jurnjave kolima; valjda je bila premorena), a ja sam prekinuo nakon sat vremena i radije poceo trazit gluposti po internetu. Vjerojatno cu nastaviti sa gledanjem, ali ne znam jos kada. Interesa nema bas, film je nekako u Woody Allen maniru, ali mi je... kako reci, odbojan, mada je to previse negativno receno. Nezanimljiv je mozda bolje, ali zapravo mi je tema odbojna, plus nije zanimljiv. No, moguce da se varam pa ce se cudo neviđeno desiti u posljednjih sat vremena (drzim palceve za takvo nesto).






Dosadniji film već dugo nisam gledao, a nominiran za kipić.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2020 : 20:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Trenutno gledam Fair Game (Boze, iz 2010 je, a nisam ga jos gledao!? naprosto me sramota! )

E, to je filmcina, a ne ... kako vec, Bracna prica? Zaboravljen na polovici.

Vracam se na gledanje.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6911 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/01/2020 : 00:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Fair Game sam gledao u kinu kad je bio aktualan. Ok film, ali ništa posebno. Poli, ako ti se Marriage Story nije svidio od početka, sumnjam da će ti kasnije biti išta bolji. Možeš slobodno preskočiti. Meni je to najbolji američki film protekle godine, no ono što je nekom odlično, drugom je dosadno. Ja to najbolje znam s obzirom da sam se dosađivao uz dva najrazvikanija prošlogodišnja filma - Joker i Once Upon a Time ...in Hollywood.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4605 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 15/01/2020 : 10:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Konacno sam resio da vidim kakvo je to cudo Netflix (bar u ovih mesec dana koji su free :) )
I, sta smo gledali do sad? Supruga bindzuje (tako se kaze,ne?) Friends do iznemoglosti, neki film sa Glen Close I John Malkovichem koji je otisao straight to video, I Marriage story.
I mogu da Kazem da je film jako, jako dobar. Posebno ako ste imali slicno iskustvo (kao na primer ja), onda se jasno prepoznaju sve ljudske osobine koje polako ali sigurno isplivavaju na povrsinu. Krenes da trazis razvod bez nekog konkretnog razloga, mislis da ce sve proci bezbolno koliko god to bilo (ne)moguce, pokusavas da dete to ne oseti, krene n-ti pokusaj razgovora pomirenja I zavrsi se neslavno bukvalno istovetno kao I njihova scena, reci izlaze iz vas- reci koje nikada niste ni pomislili da kazete, ali ste znali da cuce u vama I odjednom vam se cine kao aduti I argumenti. I onda vas boli I srce I dusa I placete , I placete....
Srecom mi smo se izvukli, nismo uopste stigli do advokata I znali smo da ce gledanje biti "rizicno". Nakon (ne tako) duge tisine posle gledanja, razgovarali smo o svemu sto mo prosli I o svemu sto su oni prosli. Cak je I supruga bila "ljuta" na ponasanje supruge.
Tako da, film jeste za svakoga, daje vam prikaz sagoljevanja ljudske duse, vase je da prihvatite dali to zelite da vidite ili ne.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7754 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/01/2020 : 10:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sorry to bother you (2018)

Dugo ne pogledah nešto ovako dobro. Ima onu Lobster uvrnutost, ali meni puno bolje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/01/2020 : 20:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Pogledah sinoć 1917 https://www.imdb.com/title/tt8579674/

Film se dešava tokom I svjetskog rata, gdje prikazuje dva vojnika koji dobijaju zadatak da u trci s vremenom prenesu važnu poruku preko ničije zemlje kako bi spriječili bataljon svojih saboraca da upadnu u klopku.

Fokus filma je na njima dvojici, na onome što im se dešava tokom puta i ratu iz njihovog ugla. Ko očekuje ratni spektakl o nekoj od prelomnih bitaka I svjetskog rata, mogao bi se razočarati. Nema toga, samo zadatak dat dvojici običnih vojnika u vihoru rata. Zbog toga se mogao dešavati u bilo kom ratu, nebitno je, pa je zato i poruka univerzalna. A opet, ni akcije ne fali.

Sama jednostavnost priče je Mendesu dala mogućnost da gledaocu izbliza prikaže strahote ratnih razaranja i sve ono što vojnici mogu doživjeti tokom tog pakla. To je i glavni kvalitet filma, koji je prikazan tako da djeluje da od početka do kraja gledamo jedan kadar bez prekida. Rad kamere je sjajan i Roger Deakins je dodao još jedan dragulj svojoj zaostavštini. Režija je dobra, možda su neka rešenja i dešavanja tokom pohoda malo nategnuta, ali sveukupan utisak je izuzetno pozitivan.

Preporuka za gledanje u bioskopu.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7754 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/01/2020 : 07:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni je Knives out bio odličan. Ništa mi nije falilo, svaki twist više bio bi usiljen i remetio bi taj ležerniji ritam fima. Ovako se radi zabavan film. Jedino što me smetalo u cijelom filmu je taj neprirodni craigov naglasak.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7754 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/01/2020 : 07:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Fair Game sam gledao u kinu kad je bio aktualan. Ok film, ali ništa posebno. Poli, ako ti se Marriage Story nije svidio od početka, sumnjam da će ti kasnije biti išta bolji. Možeš slobodno preskočiti. Meni je to najbolji američki film protekle godine, no ono što je nekom odlično, drugom je dosadno. Ja to najbolje znam s obzirom da sam se dosađivao uz dva najrazvikanija prošlogodišnja filma - Joker i Once Upon a Time ...in Hollywood.



Ah, znači da preskočim jokera pošto mi je once upon a time teži smor.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6911 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/01/2020 : 10:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Shaner

Fair Game sam gledao u kinu kad je bio aktualan. Ok film, ali ništa posebno. Poli, ako ti se Marriage Story nije svidio od početka, sumnjam da će ti kasnije biti išta bolji. Možeš slobodno preskočiti. Meni je to najbolji američki film protekle godine, no ono što je nekom odlično, drugom je dosadno. Ja to najbolje znam s obzirom da sam se dosađivao uz dva najrazvikanija prošlogodišnja filma - Joker i Once Upon a Time ...in Hollywood.



Ah, znači da preskočim jokera pošto mi je once upon a time teži smor.


Joker je dinamičniji film, ali je meni bio isprazan. Zapravo mi je novi Tarantino čak za nijansu bolji.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 10:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jebeni Adam Sandler snimija dobar film:

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 24/01/2020 10:31:12
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22135 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/01/2020 : 10:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

jebeni Adam Sandler snimija dobar film:



Ima Sandler dobrih filmova (komedija) koje se mogu vise puta pogledati. To sto ga supci iz akademije ne uzimaju za ozbiljno i dodjeljuju mu Zlatne maline, njihov je problem.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/01/2020 : 11:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Njegov Punch-drunk love mi je jedan od dražih filmova, a pride je i on odličan u njemu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2020 : 11:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
The Meyerowitz Stories je odličan film, ali to je to što se tiče Sandlera.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 11:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Njegov Punch-drunk love mi je jedan od dražih filmova, a pride je i on odličan u njemu.


ovo sam nekako propustija,pogledat ću.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 11:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

The Meyerowitz Stories je odličan film, ali to je to što se tiče Sandlera.


nije mi bija nešto.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 11:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ima Sandler dobrih filmova (komedija) koje se mogu vise puta pogledati.


Nisam mislija na komedije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22135 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/01/2020 : 12:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa i komedije su filmovi, isto kao i horori, sci-fi...
Nisu filmovi samo drame i tragedije. Mada, gledajuci Oskare, stece se utisak da samo taj zanr priznaju kao film, kao i glumce koji glume u takvim filmovima.
Dobij lom zivaca u filmu prilikom monologa, budi depresivan ili slicno sjeban (moze i zbog alka ili droge), smrsaj 30 kg ili budi peder, automatski ces biti nominovan za Oskara.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2020 : 12:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by manhunter

The Meyerowitz Stories je odličan film, ali to je to što se tiče Sandlera.


nije mi bija nešto.



Pa naravno kad igra Sandler u njemu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25842 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 12:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by manhunter

The Meyerowitz Stories je odličan film, ali to je to što se tiče Sandlera.


nije mi bija nešto.



Pa naravno kad igra Sandler u njemu.


tuše

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/01/2020 : 13:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Shot Caller (2017)
https://www.imdb.com/title/tt4633690/

Bio na HRT 2 prije par dana, bas me prijatno iznenadio. Isplati se ogled.



sa Punisherom u gajboku




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/01/2020 : 08:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Doctor sleep (2019)

Odličan film! I sada ću reći nešto zbog čega ćete me rzapeti:bolji mi je i od Tje Shininga! Isijavanju sam dao 8/10, a ovome filmu dajem ocjenu više. Ok, The Shinig ima jacka Nicholsona koji je za svoju ulogu zaslužio dva oskara i tu dileme nema ali ovo je fakat odlično. Rijetko je koji novi film ovako dobar. Prreporuka:svakako pogledajte The Shining prije Doctor Sleepa. Šogor i ja smo u subotu pogledali prvi film, a jučer drugi.
Inače, film naslućuje i mogućnost nastavka tako da...
Ocjena:9/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5120 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 27/01/2020 : 08:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by jaki

jebeni Adam Sandler snimija dobar film:


Ima Sandler dobrih filmova (komedija) koje se mogu vise puta pogledati. To sto ga supci iz akademije ne uzimaju za ozbiljno i dodjeljuju mu Zlatne maline, njihov je problem.


Ja sam recimo pogledao Zohana više puta i ne znam zašto, ali taj film mi je jednostavno zabavan ma koliko god puta ga pogledam:)
https://youtu.be/ucmnTmYpGhI
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7754 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/01/2020 : 09:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zohan je zakon. :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.89 seconds. Snitz Forums 2000