forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/08/2022 : 21:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Da pogledam Men ili The Black Phone, šta kažete?



Black Phone je iznenađujuće straightforward triler s nešto jeze i puno više pubertetske priče o sazrijevanju. Ok, ali blago razočaravajuć.

Men je bizaran i metaforičan prikaz toksičnog maskuliniteta i po meni totalni promašaj.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/08/2022 : 22:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Prey. Posle prvog i drugog dela, ovo je najbolji film iz serijala o Predatoru.
Film je ok za jedno gledanje, ali ništa više od toga. I ne znam zašto u svakom od ovih novijih filmova Predator drugačije izgleda?

5/10

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 13/08/2022 : 06:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.theguardian.com/film/2022/aug/12/anne-heche-death-actor-dies-week-after-car-crash-aged-53

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/08/2022 : 21:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pogledao sada i s klincem Platoon, i naravno da je i dalje bogovski film. No, to uopste nije bilo upitno. Ima sve sto imaju veliki. :)
Sad zeli jos. :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 15/08/2022 : 00:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Prey, sasvim korektna zabava. Ono što mi se jako dopalo, a što je retkost u poslednje vreme, je trajanje filma od tačno sat i po vremena!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 16/08/2022 : 14:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
https://comicbook.com/movies/news/spawn-reboot-jamie-foxx-special-and-original-compares-it-to-joker/
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 17/08/2022 : 22:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/wolfgang-petersen-dead-das-boot-1235200006/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 18/08/2022 : 19:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam Prey. Mnogo lose. Vrhunac modernog aktivizma u filmu. Dotakli smo vrhunac preseravanja, barem ja mislim. Nadam se da ce taj trend lagano krenuti silaznom putanjom. Opao mi je nivo testosterona, pa cu gledati originalnog predatora da dodjem sebi.

Elvis, lose je poceo, ali kako je odmicao film, postajao mi je bolji. To se rijetko desava. Ok je ukupno gledajuci, nista vise od toga.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 21/08/2022 : 19:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
2001: A Space Odyssey

Nakon duže pauze od filmova, pogledah ovaj. Naravno da je klasik i fenomenalan. Odlična mi je tema, izvedba, realno sve je super i stvarno ispred svog vremena. Najviše mi se svidjela pobuna umjetne inteligencije i sukob čovjeka s njim. Ljudska evolucija mi se isto svidjela. Što se tiče kraja, shvatio sam neke stvari ali ne u potpunosti, a koliko sam čitao nije niti namjena da se sve shvati, nego da se postavljaju vječna pitanja. To mi je zanimljivo, jer pretpostavljam da je to poveznica sa inače vječnim našim pitanjima poput jesmo li sami, kako smo nastali itd. Imao je mnoge možda preduge kadrove, ali nimalo dosadan i tjerao me dalje što ne uspije baš bilokoji film.

10/10

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 21/08/2022 : 20:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

2001: A Space Odyssey

Nakon duže pauze od filmova, pogledah ovaj. Naravno da je klasik i fenomenalan. Odlična mi je tema, izvedba, realno sve je super i stvarno ispred svog vremena. Najviše mi se svidjela pobuna umjetne inteligencije i sukob čovjeka s njim. Ljudska evolucija mi se isto svidjela. Što se tiče kraja, shvatio sam neke stvari ali ne u potpunosti, a koliko sam čitao nije niti namjena da se sve shvati, nego da se postavljaju vječna pitanja. To mi je zanimljivo, jer pretpostavljam da je to poveznica sa inače vječnim našim pitanjima poput jesmo li sami, kako smo nastali itd. Imao je mnoge možda preduge kadrove, ali nimalo dosadan i tjerao me dalje što ne uspije baš bilokoji film.

10/10



Za mene najbolji film ikad.

...
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 21/08/2022 : 20:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Meni je ipak Interstellar najbolji i najdraži. Inače obožavam SF, mada volim sve žanrove. Osim hororaca, ali njima nisam dao poštenu priliku, moram i to jednog dana.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/08/2022 : 20:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Odgledao Prey. Da nisu Indijanci i da me malo nije pukla zelja za tim dobim u filmovima ovo bi realno bio krs.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/08/2022 : 21:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Meni je ipak Interstellar najbolji i najdraži. Inače obožavam SF, mada volim sve žanrove. Osim hororaca, ali njima nisam dao poštenu priliku, moram i to jednog dana.



jeftini mutant "2001." i "5. elementa"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/08/2022 : 21:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Meni je ipak Interstellar najbolji i najdraži. Inače obožavam SF, mada volim sve žanrove. Osim hororaca, ali njima nisam dao poštenu priliku, moram i to jednog dana.



jeftini mutant "2001." i "5. elementa"


Mislim da se producenti ne bi složili s tobom.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/08/2022 : 22:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Uf, meni je Interstellar trešina teška 😁
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 21/08/2022 : 22:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Meni je ipak Interstellar najbolji i najdraži. Inače obožavam SF, mada volim sve žanrove. Osim hororaca, ali njima nisam dao poštenu priliku, moram i to jednog dana.



jeftini mutant "2001." i "5. elementa"


A tek ona posudba iz Event Horizon
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/08/2022 : 22:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Interstellar je jedan od najboljih sf filmova u ovom stoleću, verovatno i više toga.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 21/08/2022 : 22:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Ma genijalan film. Priča, realizam, emocije, a tek glazba... Meni najbolji soundtrack ikad.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9531 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/08/2022 : 23:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Meni je ipak Interstellar najbolji i najdraži. Inače obožavam SF, mada volim sve žanrove. Osim hororaca, ali njima nisam dao poštenu priliku, moram i to jednog dana.



jeftini mutant "2001." i "5. elementa"


Mislim da se producenti ne bi složili s tobom.



ma aj nemoj shaneru da si bukvalista


quote:
Originally posted by swamp thing

Uf, meni je Interstellar trešina teška 😁



e to sam isto rekao pre nekoliko meseci nakon sto sam uzeo opet da gledam s drustvom nekim, jedini put nakon izlaska kad sam ga gledao, prvi i jedini put do tada. ajde reko, mozda sam bio jos mladji i gluplji nego sto sam sada, mozda sam bio previse grub, itd.
a pritom isto jer:

quote:
Originally posted by GitaristRoko

a tek glazba...


i ajde.
i krene film, i ide ide ide, i reko ja sebi "u jebote, ma valja ovo, stvarno ga seres mnogo, itd."
i cim su se otisnuli sa planete, odnosno cim su otisli kroz crvotocinu, itd. ma sve to cim je krenulo svojim putem (tj. stranputicom), rekoh i ostade:


quote:
Originally posted by swamp thing

Uf, meni je Interstellar trešina teška 😁




Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/08/2022 : 10:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89


ma aj nemoj shaneru da si bukvalista




Inače, Interstellar sam gledao samo kad je izašao u kinu i dojam mi je bio sličan tvom. Bilo je tu potencijala, ali je sve otišlo ukrivo. Svejedno, jednom ću ga vjerojatno ponoviti. Taj Nolan mi je hit-and-miss redatelj, ali je ambiciozan i morat' ću napravit reviziju njegovog opusa kad-tad.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/08/2022 : 11:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja znam da se ljudi zajebavaju, ali ovdje nisu falili niti u jednoj sitnici.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/08/2022 : 20:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
No sam bas ljubitelj SFa, ali Interstellar mi je P R E D O B A R.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2022 : 21:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
To je zato što imaš ukusa i ne poistovećuješ SF sa Star wars.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/08/2022 21:44:45
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 22/08/2022 : 22:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ma to Vader pali masu jer svaki SF film poredi sa Asimovom i Clarkom

Vrh je Interstellar.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2022 : 22:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ma on svaki film poredi sa SW, što je još gore. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000