forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 519

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 28/08/2022 : 22:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Nolan posle Inceptiona sve dublje tone, a meni je i The Dark Knight Rises bio osrednji...

Don't Look Up stvarno zabavan i slažem se da mu je malo trebalo da bude vrhunski. Odličan prikaz tretmana nauke i naučnika danas, politike i političara, društva...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/08/2022 : 22:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Memento, Dunkirk i Insomnia, ti su mi dragi. Less is more.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/08/2022 : 22:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Da se nadovežem na gornju raspravu, Interstellar je bezveze, ali bar je mnogo bolji od Inception.

Znaci oces reci da je jedan sranje, a drugi tesko sranje... slazem se

Dunkirk nisam gledao, memento i insomnia su odlicni. Meni je i prestige bio jako dobar i zabavan, ali tu se vec vidjelo u kojem smjeru nolan otici.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 28/08/2022 : 23:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Šta vam je to Nolan zgrešio pa ste toliko kivni na njega
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/08/2022 : 23:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Memento čisti prosjek, a Insomnia ima rupa u priči ko švicarski sir.
Doduše, meni je i Interstellar manje više bezvezan, a Tenet katastrofa Od njega su mi favoriti Prestige, Dunkirk i Inception.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/08/2022 : 02:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni su zapravo kod Nolana najbolji Batmani. U svakom slučaju, zadnja tri filma su mu najslabija. Vidjet ćemo kakav će biti Oppenheimer.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/08/2022 : 10:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice tog nesretnog inceptiona... mila majko, radis film o snovima i sve sto dobijemo je trula james bond akcija sa izvrnutim zgradama. Tako je to kad film radi hohstapler bez trunke maste. Filmovi cija se radnja dogadja u snovima trebaju biti ekskluzivno pravo terrya gilliama koji ce se eventualno smilovati i dati pokoji tim burtonu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/08/2022 : 18:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni je također Nolan debelo precijenjen, a filmovi mu zadnjih godina progresivno opadaju kvalitetom.

Inception mi je bija ok, Interstellar mi je patetično preseravanje.

Batman trilogija mu je doista najbolje djelo.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/08/2022 : 18:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Gleda san Nope (2022). Kakav škart

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/08/2022 : 20:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
prej je ok

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 31/08/2022 : 19:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja Nope. Još se nisam susreo s filmom koji tako otvoreno a priori daje do znanja vrijedi li gledanja.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2022 : 20:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Pogledao i ja Nope. Još se nisam susreo s filmom koji tako otvoreno a priori daje do znanja vrijedi li gledanja.





Onda slabo gledašfilmove.

@ željko, prej je ok al fali Zagor.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 01/09/2022 20:42:10
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/09/2022 : 22:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Shaner

Pogledao i ja Nope. Još se nisam susreo s filmom koji tako otvoreno a priori daje do znanja vrijedi li gledanja.





Onda slabo gledašfilmove.



Ma ciljao sam na naziv filma.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/09/2022 : 09:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Odličan je Nope. 7/10

Krcat crncima i crnjo je redatelj, no, cijenim mu pokušaj crnačke redefinicije.
Pogledajte samo ovaj nebeski dvoboj, bijeli kid protiv svemirske meduze

Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2022 : 08:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Bullet Train

Sasvim ispunilo očekivanja. Zabavno, ispunjeno akcijom, dinamično, ali priča nije pretjerano kompleksna i nije ništa neviđeno do sada. Pred kraj malo postane oduljeno, ali ne mogu poreći da je stilski zanimljiv i dopadljiv. Likovi i glumačka postava su dosta jaki i dobro nose ovu akcijsku komediju. Za ljetni odlazak u kino i s obzirom na ponudu u ovim vremenima vrlo dobar odabir.


Da, Bullet Train je dobar i zabavan moderni film, iako prvih pola sata nije mi se svidjela ta trivilzacija nasilja i sto su svi likovi negativci, ali sam onda ipak poceo navijati za nekoliko likova.

Ali Top Gun 2 mi je jos bolji. Po meni perfektni blockbuster film. Svaki detalj je na mjestu, udara po svim zicama po kojima treba u pravom trenutku. Cak me je sokirao koliko je dobar film. Meni mnogo bolji film od prvog Top Guna koji mi je precijenjen, a kao i mnogi ovdje i ja sam dijete 80'ih.

A Interstellar, eh meni jedan od najboljih filmova ikad, Iako mi je iskreno ta glavna nit pomalo traljava, nije mi najbolje rijesenje. Mislim da je Nolan majstor pravljena filmova koji pruzaju vrhusnko iskustvo dok ih gledamo. Nisu perfektni, nesto im fali, ali ih je definitivno zanimljivo gledati.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 11/09/2022 : 18:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



The Brave One (2007)

Zaljubljeni par nekoliko dana pre venčanja biva brutalno pretučen u NYC, Džodi Foster preživi, ali njen verenik nije bio te sreće. Ona ne može da prežali gubitak i odlučuje se za radikalan potez da ilegalno kupi pištolj i u maniru Panišera krene da se obračunava sa kriminalcima čije zločine policija nije sposobna da spreči niti da počinioce uhvati.

Nisam siguran da mi se sviđa kraj i poruka filma da se zločin iz osvete isplati jer ne vredi polagati nadu u policiju i da je bolje da pravdu uzmemo u svoje ruke. Mislim da je ljudima koji su radili ovaj film Panišer omiljeni strip
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 19/09/2022 : 21:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://deadline.com/2022/09/woody-allen-retirement-86-wasp-22-final-movie-1235121601/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/09/2022 : 21:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Svemu jednom dođe kraj. Nikako da pogledam taj Rifkin's Festival, mogao bih to ovih dana.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/09/2022 : 22:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

https://deadline.com/2022/09/woody-allen-retirement-86-wasp-22-final-movie-1235121601/



Meni među tri najomiljenija reditelja. Ali vreme je bilo. Svaka mu čast i hvala na gomili odličnih filmova.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/09/2022 : 22:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
https://newstrends.com.ng/2022/09/19/woody-allen-says-he-by-no-means-mentioned-he-was-retiring-information-tendencies/

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/09/2022 : 22:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Baš došao staviti sličan link.

Kako god, neće on još dugo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/09/2022 : 23:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam postoji li redatelj koji mi ima antipatičnije i iritantnije filmove od njega.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7653 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/09/2022 : 01:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja prilicno zadovoljan. Ima svojih minusa, ali plusevi su dojmljiviji.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 20/09/2022 : 01:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Svemu jednom dođe kraj. Nikako da pogledam taj Rifkin's Festival, mogao bih to ovih dana.





Odličan je! I prepun sjajne simbolike.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/09/2022 : 22:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Northman 2022. - Srednja žalost. Ima nekih dobrih segmenata i generlano je vizualno ok, ali je daleko predugačak, priča je tanka, a gluma takva da na trenutke imam osjećaj kao da je u pitanju parodija. Da se pogledati, ali se može mirne duše preskočiti. Osjetno slabije od prethodnih Eggersovih filmova.

Flux Gourmet 2022. - Uvrnutost odvrnuta na maksimum, ali funkcionira. Naravno, tko ne voli Stricklanda može ovo odmah zaobići u širokom luku. Svojevrsna parodija, ali rađena s očiglednom ljubavlju prema onom što se parodira. Iako mi je slabiji od prva tri redateljeva uratka i ovom ću se sigurno vratiti.

The Field Guide to Evil 2018. - Razočaravajući omnibus od osam filmova među kojima se donekle ističe onaj Stricklandov. Samo za fanove redatelja uključenih u projekt.

De uskyldige (The Innocents) 2021. - Brutalno. Već nakon odličnog Blind iz 2014. znao sam da ću pogledati sve što Vogt napravi, ali nisam očekivao ovako nešto. Dječja posla, odrastanje i bullying, but with a twist. Jako dobro i upečatljivo, i nikad ga više neću gledati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 519 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000