forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 526

going going
Advanced Member



Serbia
11396 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/03/2024 : 06:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


The Zone of Interest (2023.), r. Jonathan Glazer

Kao sto svi do sad vec znamo, cela poenta ovog filma je u zvuku, onom sto ne vidimo ali cujemo. Cujemo uzas. I zato je jos strasniji nego kada bismo mogli da ga vidimo. Cesto se zanemaruje vaznost zvuka na filmu u odnosu na dobru fotografiju filma, ali probajte da ,,pogledate‚‚ film koji ima kristalno cistu sliku ali los zvuk, to je negledljivo, dok npr. losiji kvalitet slike i moze da se istolerise ako je zvuk cist i jasan. Mi smo ono sto čujemo.
Dok oni zive u seoskoj idili, mirise im cvece, deca im tu odrastaju, necija tudja deca pored umiru, sve vreme se čuje huktanje plamena iz pećnica i dimnjaka, lavež pasa, prigušeni pucnjevi i uzasavajuci krici praćeni besnim nemackim naređenjima.

Rezija je suzdrzana i na distanci.
Svi kadrovi su iz daljine: total, opsti plan retko dodje do amerikena
Ali nema ni jednog jedinog krupnog plana
I kamera je sve vreme statična, nema švenkova, nema pokreta, nema približavanja niti vožnji. Ta distanca je izuzetno dobra alatka u vestom pripovedanju ovako specificne i osetljive teme.

Ne zna se ko je veci zlikovac da li upravnik logora ili njegova zena kojoj je lepo tu pored logira -To je nas životni prostor, kaze ona.
A njegov silazak niz stepenice u potpuni mrak ispresecan sa kadrovima iz danasnjeg muzeja Ausvic je vrlo jasna metafora za kraj.
Potpuno potonuće ljudske duše u zlo i silazak u tamu pakla.

Film nije za raspamecivanje, ali je zlokobno meditativan.

8/10

P.S. uskoro pisem kratki osvrt na proslu godinu u filmu i rang lista najboljih filmova prolse godine. Na prva dva mesta liste najboljih filmova su dva filma koja uopste nisu bila nominovana ni za jedan oskar ove godine.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3628 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/03/2024 : 07:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by naker




Rebel Moon - Part One: A Child of Fire (2023)


Stvarno moraš biti Snyder da pokradeš scene iz popularnih filmova kao što su Star Wars, Harry Potter, How to train your dragon itd., i montiraš kolaž tih scena da idu jedna za drugom tako da ništa nema smisla. Priča? Šta će ti to kad imaš najbolji plot armor u istoriji kinematografije - slow-mo! I naravno opet je izgovor da ovo nije zapravo prava verzija filma, i da je prava verzija produženi Snyderov Director's Cut.. Ovaj čovek nije režiser, on je prodavac koji producentima uspešno prodaje maglu na jedan te isti fazon.

Fekalija od filma, 2/10.

svaka cast sto si ga pogledao. Ja sam ga ugasio kad je robot isao umiti lice na potok



Neki slučajni prolaznik koji bi pročitao ovu rečenicu bi pomislio da smo naduvani, ali ne, u ovom filmu stvarno postoji scena gde se robot umije
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7875 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/03/2024 : 09:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Meni nije jasno zašto ste ga uopće upalili?





Svaki novi SF se upali. Izdrzao sam pizdarije poput ove dolje, ali rebel moon je negledljiv.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37436 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2024 : 09:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ponekad mozes i na avionu pogledati koji noviji film pa sam tako iskoristio priliku i bacio oci na ovo dvoje


The Equalizer 3 (2023)
Ovaj put smo u Italiji i mada mi za sada jos nekako drzi paznju, mislim da ce na kraju (sa godinama) ipak ispasti nekako slabiji od prvog ili cak prva dva. Mada kao zanrski flick, thumbs up, dobro potrosenih 2 sata.


The Kill Room (2023)
Heh, ovo je bas sasavo simpaticna komedija. Morao sam pogledati tko je redateljica, i vidim da joj je ovo tek drugi film (prvi izgleda i nije bio nesto), ali je simpaticna krimi satira bi se moglo reci. Nista veliko, ali simpa.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/03/2024 : 13:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ruski konzul (2024)



Glavni junak je srpski doktor — psihijatar Ilija Jugović, koji posle smrti pacijentkinje u Beogradu, po kazni partije dobija premeštaj u bolnicu u Prizrenu na Kosovu, gde dobija posao lekara opšte prakse u lokalnoj bolnici. Tu upoznaje profesora istorije Ljuba Božovića — samozvanog Ruskog konzula, naizgled psihijatrijskog pacijenta koji tvrdi da će uskoro „Rusija opet postati Rusija, a Kosovo će opet biti srpsko”. Dok se zaplet razvija, deluje da se doktoru sprema nameštaljka.

Rekoh da testiram sebe, kako ću reagovati na ovakav tip filma, koji nije "moja šolja čaja". Pošto se radi o ekranizaciji knjige Vuka Draškovića, nije nerealno bilo očekivati da je u pitanju pamfletski film. Iako je, nesumnjivo, Drašković bolji pisac nego političar, mahom su njegova dela služila da kroz angažovanu literaturu gura političke stavove, nauštrb univerzalnih ljudskih (i književnih) vrednosti.

Koliko sam shvatio, scenaristi (od kojih je jedan i sam pisac) su temeljno preradili Draškovićev roman pri adaptaciji. Tako da je priča o nacionalnim sukobima u dobroj meri prebačena na ljudsku priču, neravnopravnu borbu pojedinca protiv korumpiranog sistema. To je samo doprinelo kvalitetu filma. Čak su i u površinskoj podeli na dobre Srbe i loše Albance, karte do kraja filma malo promešane. Realna slika jednog trenutka vremena je uhvaćena dobro, bez ulaženja u raniju istoriju, jer (kao što rekoh) težište i nije na tome. Ovo se odnosi i na zanatsko scenografsko-kostimografsko rekreiranje 1970-ih godina.

Dakle dijalozi, priča, režija i gluma su OK. Zadržaću se malo na glumcima. Nebojsa Dugalić je dobar u glavnoj ulozi. Druga bitna uloga - Žarko Laušević; ja možda nisam bio preterani ljubitelj njegove glume, jer sam ga smatrao pre-teatralnim, ali on je bio poslednja zvezda domaće kinematografije. Napustio nas je u još jednom piku svoje karijere, kad njegovo ime puni bioskopske sale i stolice ispred TV-a. Takvih glumaca u srpskoj kinematografiji skoro da nema više, a i Laušević je glumac iz vremena SFRJ i neke kvalitetnije kinematografije. Dobra je stvar što su i neke ostale uloge na visokom nivou - Svetozar Cvetković je sjajan, a i Visar Vishka, Danica Radulović, Vladan Gajović i dr.

Triler-drama se u drugoj polovini pretvara u zatvorsku dramu, koja nije tipična za domaći film, ali je sasvim dobro izvedena. Elem, 2.5 sata ovog filma prolazi sa zadovoljavajućom angažovanošću gledalaca, tako da nemam razloga da imam veće primedbe. Oni koji zaziru od političke poruke (na nju se reditelj vraća kratko u jednoj split-screen sceni na samom kraju), a to bi najpre bili potencijalni gledaoci iz okruženja Srbije , nemaju razloga za brigu, ako se odluče da bace pogled. Sledi im film o pravednom čoveku u rukama nepravde, koji čak i nije previše mračan i ostavlja trag pozitivnosti.

7-/ 10



Edited by - alexts on 13/03/2024 21:56:03
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24757 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/03/2024 : 21:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Stavio si Bikovića i Lauševića u istu rečenicu. Tu sam već prestao da čitam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 13/03/2024 21:54:07
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/03/2024 : 21:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Stavio si Bikovića i Lauševića u istu rečenicu. Tu sam već prestao da čitam.



Pa dobro de. Ne znam ja mnogo o Bikoviću, sem da ima neki uspeh i popularnost.

Nemoj to da te ometa.

edit: Zapravo, izbacio sam to - kad sam gledao jedan i po film sa Bikovićem, glupo je da ga pominjem.

Edited by - alexts on 13/03/2024 21:57:27
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24757 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/03/2024 : 22:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ma zezam se. Meni je taj tip neopisivo iritantan. Tu je negde u rangu Berčeka i Lečića. Nijedan od njih ne zna da glumi, a kao neke su face, Lečić ih predvodi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/03/2024 : 22:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Znam da se zezaš, stavio si smajli, ali ne znam dovoljno o njemu kao glumcu i ima smisla da ne mora da bude pomenut sada u tom kontekstu.

Edited by - alexts on 14/03/2024 00:42:43
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3628 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/03/2024 : 23:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Laušević je glumac umetnik, a kod Bikovića je na delu suvi nepotizam gde momak ima jaku vezu pa ga guraju na sve strane.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2365 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 14/03/2024 : 23:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Laušević je glumac umetnik, a kod Bikovića je na delu suvi nepotizam gde momak ima jaku vezu pa ga guraju na sve strane.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39498 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/03/2024 : 08:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ma zezam se. Meni je taj tip neopisivo iritantan. Tu je negde u rangu Berčeka i Lečića. Nijedan od njih ne zna da glumi, a kao neke su face, Lečić ih predvodi.



I Bercek i Lecic vrhunski glumci. Lecic rezimski silovatelj pa je sam sebe unizio do kostiju.

A ovaj Bikovic je jezivo iritantan i jos gori glumac.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/03/2024 : 09:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Berček je bolji od Lečića. I od mnogih.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/03/2024 : 10:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Motherless Brooklyn

2019



U Njujorku 1950-ih, Lajonel, privatni detektiv sa Turetovim sindromom, kreće u razotkrivanje misterija iza ubistva svog mentora Frenka. Pretražujući džez klubove i sirotinjske četvrti Bruklina, ubrzo otkriva mrežu tajni.

Velika želja Edvarda Nortona bila je da zagrize u ekranizaciju istoimenog romana. Zašto glumci imaju želju da se bave režijom (ovo je druga režija Nortona, posle 18-ak godina)? Možda misle da će postati kao Klint Istvud ili bar Kevin Kostner? A ko se još seća filma Dva Džejka od Džeka Nikolsona? Kako, koji The Two Jakes? Pa nastavak čuvenog noira Chinatown. Dosta lošiji film od prethodnog, režijski najviše. Norton je nešto sposobniji reditelj, mada je rezultat, pored nekih nesumnjivih kvaliteta, problematičan.

Motherless Brooklyn zahteva punu pažnju tokom svoja, skoro 2,5 sata, da bi se konci radnje pohvatali. Problem je što je režija takva, da baš ne drži pažnju dovoljno, sve vreme. Ispada da neko ponovljeno gledanje može da bude plodonosnije, ako neko želi da investira dodatno vreme u film. Film ima probleme sa ritmom povremeno - neke scene se previše "vuku", prenatrpan je radnjom, rukavcima i likovima.

Izmena u vezi romana je što je radnja vraćena iz 90-ih u 1950-e. To je možda i pogodovalo filmu - ovo je krimi misterija-noir, otprilike (malo veselija varijanta noir-a). Ali krupne izmene postoje u vezi radnje, u filmu je akcenat bačen na urbanističko-graditeljske mahinacije i korupciju, iseljavanja crnaca i siromašnih radi izgradnje Njujorka. Tako da je Norton zasnovao film i na elementima biografije urbanog planera Robert Mosesa, stvarne ličnosti iz istorije grada (Norton je unuk čoveka iz iste profesije, otuda njegova vezanost za temu). Ovo nije i tema romana.

U svakom slučaju, više je film zanimljiv, nego što će postati upamćen, a i bolji reditelji su znali da se okliznu na sličnim projektima (Brian De Palma - The Black Dahlia, 2006.).

Bruce Willis je epizodna uloga (žrtva), takođe u epizodi je Willem Dafoe, Alec Baldwin je "negativac". Edvard Norton je glavni glumac (i režira samog sebe). Odlična mu je uloga, ne znam da li je zbog dočaravanja bolesti i tikova (ovo je dobro uklopljeno u film) pucao na oskara, ali je to ili izašlo iz mode ili na film nije obraćana pažnja, jer nije bio uspešan, a ni previše dobro cenjen.

Fotografija je primamljiva, kostimi i produkcija uverljivi, a filmska muzika odlična (džez, mada se koriste i Radiohead).

6+/ 10
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39498 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/03/2024 : 10:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam nikad ni cuo za ovaj film a kad vidim temu i glumce gleda mi se.. Kod mene ce verovatno dobiti ocenu vise jer ne posmatram toliko kriticki film ali belezim sebi za pogledati.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/03/2024 : 10:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja nisam nikad ni cuo za ovaj film a kad vidim temu i glumce gleda mi se.. Kod mene ce verovatno dobiti ocenu vise jer ne posmatram toliko kriticki film ali belezim sebi za pogledati.



Pretpostavljam da da. Samo se koncentriši, ako budeš gledao.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 16/03/2024 : 23:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
The Zone of Interest

2023



"Zona interesa je moderno remek-delo filmske umetnosti." čujem danas u filmskoj emisiji na našoj državnoj TV. Ne delim ovo mišljenje, sem ako naglasak nije na reči moderno, a priznamo da su "moderni" filmovi dosta slabiji od nekadašnjih.

Idiličan život porodica nacista, tik pored logora Aušvic, dok su se u njemu izvršavala užasna masovna ubistva pruža osnov za jaku scenu, čak i segment filma. Za čitav film, malo teže.

The Zone of Interest je "one-trick pony", svoju ideju iskazuje sjajno u roku od pola sata, ali kako traje više od 3 puta duže, sve što u njemu vidimo je život ljudi koji treba da je "normalan", a za njih verovatno i jeste. Zar je iko mogao da pomisli da je bilo drugačije i da su takve stvari mogle da se rade uz grižu savesti i teške traume izvršilaca?

Bilo kako bilo, ovo je evropski umetnički film, rađen sa američkim novcem i od britanskog reditelja, na (logično) nemačkom jeziku. Jonathan Glazer radi u maniru poznatijih art-house reditelja; posebno me je podsetio na Tarkovskog i njegovu režiju Stalkera, sa frontalnim kadrovima i brižljivom kompozicijom. Za razliku od Tarkovskog, on ne uspeva da deluje hipnotički na gledaoce (možda u par scena), a takođe, za razliku od njega, izbegava krupne planove lica. To možda jeste zbog distance koju želi da postigne (kako reče going gore), ali time i priznaje da i ne pokušava da pronikne u psihologiju, koja stoji iza ovakvih likova i događaja.

Puko dokumentarističko slikanje, uz davanje nagoveštaja šta se dešava istovremeno, je stvorilo dovoljno jeze, da gledaoci u svojoj glavi dovršavaju film, koji je samo načeo nešto i završio se. Ipak, klasičan pristup drami, umesto umetničarenja, više bi odgovarao ovakvoj temi.

Glazer sa ovim filmom kupi nagrade i nominacije, ali je sa prethodnim filmom (od pre 10 godina), mnogo manje hvaljenim i nagrađivanim Under the Skin, uspeo više da zgrabi pažnju gledalaca. Zona interesa će u kontekstu oskara i/ili Kana verovatno biti zaboravljen posle neku godinu, kao i mnogi, ali će zbog teme o holocaustu, koja je uvek aktuelna i na koju treba da se podsećamo, imati svoj trag, kao što i sada zbog nje, najviše, privlači pažnju. Zbog toga i od mene, ocena više, nego što su mu realni dometi.

7-/10
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3628 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 17/03/2024 : 07:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Odličan Under the Skin.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37436 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2024 : 17:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Odličan Under the Skin.


Mislis onaj sa Scarlett? Da, prilicno neobican ali zabavan.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/03/2024 : 17:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Sa golom Skarlet.

Ako je dublerka, ocena manje!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6991 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/03/2024 : 17:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Sa golom Skarlet.

Ako je dublerka, ocena manje!




Nisam siguran je li dublerka, ali i s ocjenom manje je izvrstan.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/03/2024 : 17:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nije.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/03/2024 : 18:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Meni je taj film teška katastrofa.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



885 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 17/03/2024 : 21:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Izuzetan je Zone of Interest, psoebno njegov kraj koji dugo ostaje u mislima gledaoca. Film takoreći nema radnju već prikazuje isečak iz života Rudolfa Hesa, koji je bio komandant Auštvica od 1941. do 1943. ako se ne varam. Isečak koji je prikazan nema neku širu radnju, ali ta, naizgled banalna i nedovršena priča jako dobro opisuje psihologiju likova (i kao i sam kraj ukazuje na ono što će se tek dogoditi). Međutim, Glejzer ne želi da crno-belo okarakteriše naciste kao "monstrume", jer bi tim etiketiranjem njih predstavio za više nego ono što zapravo jesu - a to su ljudi.

Glejzer kroz prvu scenu uvodi jednu porodicu koja uživa na sunčanom danu uz crvkut ptica. Prolećna idila, porodični raj. Ubrzo nam okreće celu sliku kad nam pokazuje da ta porodica živi odmah pored logora i da je otac porodice nedvosmisleno odgovoran za ogroman broj života Jevreja koji su ubijeni iza njegovog zida, u logoru. Nakon te scene prva slika koju smo videli, prvi utisak koji smo stvorili nam iščezava - to više nije idilična porodica, to nisu ljudi nalik nama, već monstrumi potpuno drugačiji od nas. Više se ne poistovećujemo sa njihovim mirom. Tu leži opasnost jednog šireg problema; zaboravljajući ćinjenicu ko su oni zapravo otvaramo vrata ka tome da se ponašamo upravo kao oni. Mi njih karakterišemo kao negativce, kao lošije od nas, kao nekog ko je po svemu (pre svega po svim moralnim načelima) od nas niži, rđaviji, gori. Štou kontekstu teme filma zvuči neodoljivo poznato.

I to je tek prva scena. Ceo film hladno prikazuje njihov život, dan po dan, i jedan naizgled dosadan događaj, a to je transfer Rudolfa Hesa iz te kuće u drugo mesto. Kroz taj, naizgled običan događaj se psihološki obrašuje i on i njegova žena, malo, rekao bih ali potpuno dovoljno. I na sve to se nadovezuje sjajan kraj koji je zapravo predskazao ono što će se tek dogoditi, kako se Aušvicom, tako i sa samim Hesom. Ono što gledaoci na kraju vide je nešto najbiže osećanju koje on ima, a njegova reakcija je odgovor na ono što ne može nikako da vidi, ali što telo prvo oseća. Somatizacija nečeg strašnog. Sad, da li je to strašno konačno saznanje koje je zlo Hes načinio (što bi se poklapalo sa njegovim pismima koje je ostavio kasnije, pred smrt), ili saznanje da je sav njegov rad i posao zapravo na kraju bio bezvredan, ma koliko se on trudio to ostaje kao pitanje.

U svakom slućaju jedan kompleksan, evropski umetnički film, spor, bez velike radnja ali sa važnom porukom. Jeziv, uznemirujuć, možda malo razvučen (u drugoj polovini najviše), ali do kraja interesantan, za mene uz Anatomiju pada jedan od najboljih filmova prošle godine.

Od mene 9/10.

Pišem uskoro nadam se osvrt na još par filmova koje sam pogledao u poslednje vreme...

Edited by - koze123 on 17/03/2024 21:36:02
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7000 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/03/2024 : 21:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
koze123

Da li ima u filmu scena, koje bi odmah poželeo da pogledaš ponovo
(ili jesi)? Da je vratiš?

Da li bi ceo film voleo da pogledaš drugi put, odmah?

Da li je to film za koji misliš da ćeš mu se vraćati vremenom?
Go to Top of Page
Page: of 526 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.1 seconds. Snitz Forums 2000