forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Veseli četvrtak Zagor Kolekcionarsko izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 26/07/2013 : 15:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda odlično, sve knjige sa 400+ strana.
Izgleda da im je plan da idu po 4 knjige godišnje.

Edited by - Svarog on 26/07/2013 15:12:01
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/09/2013 : 17:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ko ce docekati tog dampira..
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/09/2013 : 14:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ovo vec postaje zabrinjavajuce pogotovo za Dampira kog najavljuju sto godina a i za Mister Noa koji nije izasao jos od Sajma knjiga sledeceg meseca ce biti godinu dana od prethodnog broja.

Stvarno steta sto je ovako spor tempo posto su ovo sada najbolje epizode i Mister Noa i Zagora!

Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 15/09/2013 : 21:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Poceli su da seru na kvadrat,na stranu sto su neljubazni pa ti drsko odgovore kad ih pitas kad ce neko izdanje,samo obecavanja,poceli su kao pojedine izdavačke kuće ...

Nemam potpis...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2013 : 20:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Poceli su da seru na kvadrat,na stranu sto su neljubazni pa ti drsko odgovore kad ih pitas kad ce neko izdanje,samo obecavanja,poceli su kao pojedine izdavačke kuće ...



Ih sad nisu drski... Sa nekim izdavackim kucama ne mozes ni da stupis u bilo kakav kontakt, sa njima makar mozes da popricas malo.
Verovatno nece da govore tacne datume da ne bude posle: ,,E prosao je taj datum lazu nas ovi iz VCa! Dole VC!"

Nadajmo se da je ovo samo manja pauza i da ce se posle Sajma sve normalizovati ja cu nastaviti da kupujem sva njihova izdanja koja me interesuju i da ih podrzavam. Jer da nema njih ne bi ni bilo neke prevelike Bonelli strip scene u Srbiji.

Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 16/09/2013 : 23:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ma kakvo propadanje i nepodrzavanje! O ljubaznosti ne mogu prosudjivati, nikad nisam bio u kontaktu s njima (jedanput slao mail da pitam salju li u Njemacku i moze li se dobiti popust kao redovan kupac, ali mi nikad nisu odgovorili, nema veze). Mene ne nervira ni kad kazu uskoro pa ne bude. Mene nervira STO NE BUDE, bez obzira na najave i obecanja. Da je malo, jeste premalo jedna kolekcionarska knjiga godisnje od bilo kojeg junaka. Ne treba mi ni deset, ni pet godisnje, ali 3-4 bi bilo vise nego kompromis sa citateljima.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 17/09/2013 : 23:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Ma glupost je kad u zadnjoj knjizi VČ-a piše da obećavaju da na novu neće dugo čekati i onda prođe godina i ćorak Na pitanje kad će ,govore uskoro ima već 4 mjeseca,mislim smiješno je da izlazi jedna knjiga godišnje mister noa ili teksa

Nemam potpis...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 18/09/2013 : 10:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
kada prođe kriza, izlazit će sigurno češće...

treba gledati na stvar pozitivno, najgore je ako ugase neko izdanje - ovako ga održavaju do boljih vremena ,,

I Marty M. (Libellus-knjige) je opasno usporio, ali ipak izlazi-upravo br.6O ide van ,,


44 godine Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/09/2013 : 16:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Ma kakvo propadanje i nepodrzavanje! O ljubaznosti ne mogu prosudjivati, nikad nisam bio u kontaktu s njima (jedanput slao mail da pitam salju li u Njemacku i moze li se dobiti popust kao redovan kupac, ali mi nikad nisu odgovorili, nema veze). Mene ne nervira ni kad kazu uskoro pa ne bude. Mene nervira STO NE BUDE, bez obzira na najave i obecanja. Da je malo, jeste premalo jedna kolekcionarska knjiga godisnje od bilo kojeg junaka. Ne treba mi ni deset, ni pet godisnje, ali 3-4 bi bilo vise nego kompromis sa citateljima.



Ja sam im jedanput bio poslao mejl otprilike onda kada je bio izasao Zagor Odabrane price 10 i odmah su mi sutradan odgovorili.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 27/09/2013 : 17:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

kada prođe kriza, izlazit će sigurno češće...

treba gledati na stvar pozitivno, najgore je ako ugase neko izdanje - ovako ga održavaju do boljih vremena ,,

I Marty M. (Libellus-knjige) je opasno usporio, ali ipak izlazi-upravo br.6O ide van ,,


44 godine Alan Forda u HR



Nisam bas siguran kolko se kod MM moze govoriti kako je spor ili bilo sta drugo, jer do sad je cini mi se izaslo 105 knjiga MM u izdanju Libellus, za neki period od nekih 7 godina ... Mislim da nijedna izdavacka kuca nema taj ritam, naravno mislim na ova HC izdanja. To je 15-ak knjiga godisnje, sto je po meni vise nego odlican tempo.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 27/09/2013 : 17:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by DOMI

kada prođe kriza, izlazit će sigurno češće...

treba gledati na stvar pozitivno, najgore je ako ugase neko izdanje - ovako ga održavaju do boljih vremena ,,

I Marty M. (Libellus-knjige) je opasno usporio, ali ipak izlazi-upravo br.6O ide van ,,


44 godine Alan Forda u HR



Nisam bas siguran kolko se kod MM moze govoriti kako je spor ili uporedjivati u ovom slucaju sa Zagor Kolekcionarskim, jer do sad je cini mi se izaslo 105 knjiga MM u izdanju Libellus, za neki period od nekih 7 godina ... Mislim da nijedna izdavacka kuca nema taj ritam, naravno mislim na ova HC izdanja. To je 15-ak knjiga godisnje, sto je po meni vise nego odlican tempo.



http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 27/09/2013 : 20:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@going going: ma nisam im zamjerio. Evo izbrisao sam i onaj moj post gore o tempu. Sve te kolekcionarske knjige su lijepe i cak i kad bi i stali s time (nije zelja ni prizivanje djavola), ja se nikad ne bih rastao od njihovih knjiga koje vec imam jer su obogacenje moje kolekcije. Zato me nekad ponese zar pa se izlupetam, jer mi nedostaju...
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 27/09/2013 : 21:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

@going going: ma nisam im zamjerio. Evo izbrisao sam i onaj moj post gore o tempu. Sve te kolekcionarske knjige su lijepe i cak i kad bi i stali s time (nije zelja ni prizivanje djavola), ja se nikad ne bih rastao od njihovih knjiga koje vec imam jer su obogacenje moje kolekcije. Zato me nekad ponese zar pa se izlupetam, jer mi nedostaju...


Nemoj da se izvinjavaš, nisi ti jedini koji ponekad popi...

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 28/09/2013 : 12:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Legaz, gdje me nadje? Najgore u svemu tome je to sto sam ja apsolutni antialkoholicar! Na sto sad da se izgovaram zbog svog ispada?
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 28/09/2013 : 12:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Legaz, gdje me nadje? Najgore u svemu tome je to sto sam ja apsolutni antialkoholicar! Na sto sad da se izgovaram zbog svog ispada?


Samo što si pogrešno protumačio popi... to nije popij... već popiz...

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 28/09/2013 : 19:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
2:0 za tebe! Nego kako ono bjese s dolazecim knjigama? Hoce li biti deblje? Mislim da je to negdje vec bilo prognozirano zato sto je povratak Digging Bila od strane VC najavljen za knjigu 27. Onda je neminovno da neke od knjiga 22-26 imaju i preko 500 strana.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 01/10/2013 : 14:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ups, sad vidim da je na prethodnoj stranici B. Springsteen odlicno prognosticirao sljedece knjige i broj strana.

Edited by - ZoranC on 01/10/2013 14:58:06
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 03/10/2013 : 09:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Nadao sam se da će izaći 22 knjiga do sajma, ali kako stvari stoje najverovatnije tek u prodaji na sajmu krajem meseca.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 03/10/2013 : 14:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Nadao sam se da će izaći 22 knjiga do sajma, ali kako stvari stoje najverovatnije tek u prodaji na sajmu krajem meseca.

Hajde, neka. Bar razmak izmedju ove i zadnje knjige nije bas prevelik. Zamisli da se jos dogodi sto su natuknuli da do kraja sljedece godine izbace knjigu 27!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/10/2013 : 13:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Knjiga 22 za desetak dana. Ima 470 strana.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 14/10/2013 : 15:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

Knjiga 22 za desetak dana. Ima 470 strana.



Tex knjiga goksi

Nemam potpis...

Edited by - Magico_Vento on 14/10/2013 15:33:33
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 14/10/2013 : 16:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Perfektnooooo! Znaci 100% tri cjelovite epizode, ukljucujuci i Metalnu zvijezdu.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/10/2013 : 17:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by goksi

Knjiga 22 za desetak dana. Ima 470 strana.



Tex knjiga goksi



Isto za desetak dana...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2013 : 13:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by goksi

Knjiga 22 za desetak dana. Ima 470 strana.



Tex knjiga goksi



Isto za desetak dana...



A nadam se i Mister NO knjiga !
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 15/10/2013 : 14:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by goksi

Knjiga 22 za desetak dana. Ima 470 strana.



Tex knjiga goksi



Isto za desetak dana...



Iz tvojih usta u bozje usi

Nemam potpis...
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000