forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Ken Parker 57-64
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 20/04/2009 : 01:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Ko izdaje Volta Nascosta?



Libellus
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2009 : 23:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Umjesto Mafesta - Bonellifest .



Nisi mi jasan... Kakve veze ima MaFest s tim sto Libellus i Fibra objavljuju?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/04/2009 : 18:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Dado, znaš dobro da nisam mislio ništa loše. Jedino meni če biti stvarno šteta, ako ne bude Fibrinih albuma..

Isto važi i za onaj topic o najavama izdanja za Mafest. Koliko god se meni Bonelli ko industrija stripa ne svidja, jedva čakam najave novih izdanja Volta Nascota, Gli occhi e il buio itd itd. Jer, kako opet znaš, ne mogo odoljeti da ne kupim i čitam sve, ma kako god se to kome činilo narazumljivo.

Inače, žao mi je što sam se u oba primjera krivo izrazio te ti se zbog toga izvinjavam.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/04/2009 : 21:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kako sad stvari stoje, Anita treba roditi dva dana prije Mafesta, tako da 99,9% necu moci doci, pa mi je onda lakše ako izdanja ne budu gotova (jer neću morati svakom koga bi vidio na Mafestu objašnjavati da nisu gotovi i zašto:) ).



To ti misliš.

Platićemo Dušmanu da te zove u tri sata noću i urla što nema novih izdanja. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/04/2009 : 22:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jucer sam slucajno otkrio da je Mafest tjedan dana kasnije nego sam mislio, što značajno povećava šanse da dođem, ali i, što je još važnije, da albumi izađu na vrijeme.
Drugim riječima, SVE ĆU NAPRAVITI, SAMO MI DUŠMANA NE ŠALJITE:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 22/04/2009 : 22:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jucer sam slucajno otkrio da je Mafest tjedan dana kasnije nego sam mislio, što značajno povećava šanse da dođem, ali i, što je još važnije, da albumi izađu na vrijeme.
Drugim riječima, SVE ĆU NAPRAVITI, SAMO MI DUŠMANA NE ŠALJITE:)

kao da tjedan dana kasnije igra ulogu - nek anita obavi što treba i nema tebe na ovom mafestu tjedan prije tjedan kasnije - čestitke unaprijed
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/04/2009 : 22:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jucer sam slucajno otkrio da je Mafest tjedan dana kasnije nego sam mislio, što značajno povećava šanse da dođem, ali i, što je još važnije, da albumi izađu na vrijeme.
Drugim riječima, SVE ĆU NAPRAVITI, SAMO MI DUŠMANA NE ŠALJITE:)



Ha! Pretnje Dušmanom uvek pale. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/04/2009 : 22:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Čovječe, ovi pravnici...:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/04/2009 : 23:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jucer sam slucajno otkrio da je Mafest tjedan dana kasnije nego sam mislio, što značajno povećava šanse da dođem, ali i, što je još važnije, da albumi izađu na vrijeme.
Drugim riječima, SVE ĆU NAPRAVITI, SAMO MI DUŠMANA NE ŠALJITE:)


nesrićo vlaška,stoj di jesi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/04/2009 : 12:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Markos

Jucer sam slucajno otkrio da je Mafest tjedan dana kasnije nego sam mislio, što značajno povećava šanse da dođem, ali i, što je još važnije, da albumi izađu na vrijeme.
Drugim riječima, SVE ĆU NAPRAVITI, SAMO MI DUŠMANA NE ŠALJITE:)



Ha! Pretnje Dušmanom uvek pale. ;)


Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000