forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Svagdanja Borba 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Markos
Webmaster



Croatia
29174 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/11/2008 : 16:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote

Marco pokušava nastaviti živjeti nakon očeve smrti. Svagdanja je to borba s vlastitom tjeskobom, uspomenama na oca, majčinom samoćom, supruginom željom za djetetom i potrebom da pomogne radnicima u brodogradilištu koje se zatvara. Drugi, završni dio ovog iznimnog djela nastavlja u istom tonu kao i prvi, koji je naprečac osvojio svjetsku i domaću publiku. Taj snažan kontrast sjete i sreće, očajničke potrage za smislom života i bezbrižnog uživanja u malim stvarima, obiteljske idile i beznađa stvarnog svijeta nasmijat će vas i rastužiti do suza, ostavljajući gorkoslatki okus u ustima za sobom.

Svagdanja borba je tako osobna, a ipak tako univerzalna; tako bliska, a ipak tako daleka; tako topla, a ipak tako hladna. Pročitat ćete je u dahu, ali odjeke ćete joj čuti još dugo, dugo nakon što je odložite.

Svagdanja borba je jedan od ključnih suvremenih francuskih (a što se mene tiče, i svjetskih) stripova. U ovom dugoočekivanom nastavku možete pročitati kraj priče o Marcu i svijetu oko njega.

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=6&TitleID=72

Trouble will find me

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 03/11/2008 : 16:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
E ovo sam najviše čekao!

Uzimam bez razmišljanja...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 03/11/2008 : 16:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

E ovo sam najviše čekao!

Uzimam bez razmišljanja...

Također!

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 03/11/2008 : 18:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by kico

E ovo sam najviše čekao!

Uzimam bez razmišljanja...

Također!



Vidju ja da dok sam Sloveniji moram skoknuti i do Zg za ovo i SBrotherse...

...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 03/11/2008 : 18:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
... i jos ponesto...

...
Go to Top of Page

markomarko
Junior Member

Slovenia
393 Posts

Member since 11/05/2003

Posted - 03/11/2008 : 19:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send markomarko a Private Message  Reply with Quote
to se čekalo, bravoooooo
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 03/11/2008 : 19:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Kupio prije mjesec dana prvi broj, odličan mi je, tako da jedva čekam ovo.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8092 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/11/2008 : 19:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
najočekivaniji strip

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 03/11/2008 : 22:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
Napokon!

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 03/11/2008 : 22:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Prvi broj me oduševio
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6471 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 04/11/2008 : 08:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Hura!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/11/2008 : 18:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Nego Marko, oce li stvarno sva ta izdanja izaci 15. na CRS-u? Dobro, ne mozes znati, al kakve su sanse?

Naravno, mislim da nema nikog, ko bi zelio vise od mene da sve to osvane na sajmu, ali iskustva sa prethodnih nekako ne govore tome u prid. Kad se samo setim prosle godine, kad nisu stigli El Nino, Svebor i Plamena itd...

Jack the Black.

Edited by - mike on 04/11/2008 18:05:06
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 04/11/2008 : 18:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Nego Marko, oce li stvarno sva ta izdanja izaci 15. na CRS-u? Dobro, ne mozes znati, al kakve su sanse?

Naravno, mislim da nema nikog, ko bi zelio vise od mene da sve to osvane na sajmu, ali iskustva sa prethodnih nekako ne govore tome u prid. Kad se samo setim prosle godine, kad nisu stigli El Nino, Svebor i Plamena itd...


Kao da to Marko može znati.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29174 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/11/2008 : 19:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tiskara je obećala, dakle trebali bi biti. Ali ja to, naravno, ne mogu garantirati:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 04/11/2008 : 20:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by kico

E ovo sam najviše čekao!

Uzimam bez razmišljanja...

Također!



I ja, nadam se da je odlična/super/sve 5 kao i prva...

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

skeeve
Starting Member



22 Posts

Member since 22/09/2006

Posted - 10/11/2008 : 01:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send skeeve a Private Message  Reply with Quote
Nema privjua? :( Ovo se, naravno, kupuje bez razmisljanja, par komada (nek se nadje za rodjendane), ali bas sam se veselio prvim stranicama u pdf-u. Mislim da sam u zadnjih cetiri-pet mjeseci jedno sedam puta pitao decke iz Stripova na kvadrat jel stigla Svagdanja Borba na engleskom i svaki put su mi rekli da evo bas stize za tri tjedna. Zasto nisam narucio direktno od NBM-a cim je izaslo, zato jer sam glup.

Uglavnom, izbor stripova za novu Fibrinu rundu se cini krasan, mislim da cu za pocetak uzeti Borbu, Lucin pogreb i Gipija (imam Garage band na engleskom - jako lijepo). I Autocestu sunca. I Potocice.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29174 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/11/2008 : 08:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Daklem vako, skinijo sam privju prvog albuma i crtez mi je fora, al se ne mogu natjerati na citanje, pojma nemam zasto. Sve Fibrino sam do sad kupio na coravo i bio vise nego zadovoljan, dakle potpisao sam da sam brainless i kako prepustam Marku neka umjesto mene izabere strip, no kod ovoga jednostavno ne znam sto me koci da narucim, pa ako ima neka dobra dusa koja mi je voljna u par recenica obrazloziti zasto da pokrijem Fibrine minuse da ne kazem natrpam Marku dzepove, nek se slobodno javi.


Evo jedna sjajna recenzija:
http://www.studentnet.hr/strip/show/3000/

Pa onda, procitaj i ovo:
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=SVB&StoryID=670

Trebalo bi biti dovoljno:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29174 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/11/2008 : 09:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skeeve

Nema privjua? :( Ovo se, naravno, kupuje bez razmisljanja, par komada (nek se nadje za rodjendane), ali bas sam se veselio prvim stranicama u pdf-u. Mislim da sam u zadnjih cetiri-pet mjeseci jedno sedam puta pitao decke iz Stripova na kvadrat jel stigla Svagdanja Borba na engleskom i svaki put su mi rekli da evo bas stize za tri tjedna. Zasto nisam narucio direktno od NBM-a cim je izaslo, zato jer sam glup.


A nisam stavio privju, jer mislim da nema potrebe. Ljudi vec znaju o cemu se radi, a oni koji ne znaju, postoji privju prvog albuma. Ionako će izaći za desetak dana, pa ...

quote:
Originally posted by skeeve
Uglavnom, izbor stripova za novu Fibrinu rundu se cini krasan, mislim da cu za pocetak uzeti Borbu, Lucin pogreb i Gipija (imam Garage band na engleskom - jako lijepo). I Autocestu sunca. I Potocice.


Hvala. Taj izbor mi je ujedno najteza i najlaksa stvar. S jedne strane, biram ono sto se meni svidja, pa onda to nije problem (ako ti se nesto svidja, svidja ti se i gotovo) ali s druge strane, imaš potrebu da se to i drugima svidi. Ako se to dvoje poklopi... genijalan osjecaj:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/11/2008 : 11:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ahhhh, napokon
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 10/11/2008 : 12:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Kupujem prvi i drugi broj na CRŠ-u(ili na Interliberu:)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 10/11/2008 : 16:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message  Reply with Quote
Marko, hoće li išta od ovih izdanja izaći do subote?

www.rdv.ba
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29174 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/11/2008 : 17:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Trebalo bi sve biti gotovo u subotu. Kako stvari stoje, sanse su velike da to bude gotovo, ali uvijek postoji nemala mogućnost da netko negdje nešto zajebe i da ne bude ništa od toga. Vidjet ćemo kako su mi zvijezde naklonjene ovaj put.

Trouble will find me
Go to Top of Page

skeeve
Starting Member



22 Posts

Member since 22/09/2006

Posted - 20/11/2008 : 17:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send skeeve a Private Message  Reply with Quote
Ipak je netko negdje nešto zajebo, ha? Lijepo bih molio nekoga da mi, ako može, u idućih pola sata odgovori jel ipak izašla, jer sam se mislio dovući do Libellusa ako je. Hvala lijepa. Inače, jučer sam po četvrti put čitao jedinicu i opet sam cmizdrio ko curica.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 20/11/2008 : 18:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Je, usrali su sa štampom korica na Ken Parkerima i Marko je na drugim topicima o drugim izdanjima rekao da će od sada provjeravati unaprijed odštampane korice prije nego krenu na uvez.
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 28/11/2008 : 12:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
jel došlo ovo u libellus? sad će mi plaća
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29174 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/11/2008 : 13:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nije jos. Kad bude, javit cu.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000