forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FELL - Snježni Grad, rasprodaja 15,00 kn
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/11/2008 : 10:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pridružujem se oduševljenima! Iako je tematika prilično crna, na mene ovaj strip djeluje nekako opuštajuće (kao da sam se poslije dugo vremena vratio kući).

Mala konstruktivna kritika: Onaj font kojim su ispisane poruke, natpisi i slično (npr. bircuz KOD IDIOTA) jednostavno nije dobar i ne uklapa se. Izgleda kao da je sa neke druge ravni postojanja u odnosu na sam strip. Predlažem drugačiju izvedbu ubuduće...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9219 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2008 : 17:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pridružujem se oduševljenima! Iako je tematika prilično crna, na mene ovaj strip djeluje nekako opuštajuće (kao da sam se poslije dugo vremena vratio kući).

Mala konstruktivna kritika: Onaj font kojim su ispisane poruke, natpisi i slično (npr. bircuz KOD IDIOTA) jednostavno nije dobar i ne uklapa se. Izgleda kao da je sa neke druge ravni postojanja u odnosu na sam strip. Predlažem drugačiju izvedbu ubuduće...



...slažem se za ovaj font....
evo baš sam danas opet pročitao Fell, pa me zanima da li ako kupim 10 komada ima šanse da uskoro izađe i ostali brojevi ?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/11/2008 : 19:02:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
sjajan strip, mračan, atmosferičan...odlično nacrtan

i slažem se za font

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 25/11/2008 : 19:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pridružujem se oduševljenima! Iako je tematika prilično crna, na mene ovaj strip djeluje nekako opuštajuće (kao da sam se poslije dugo vremena vratio kući).

Mala konstruktivna kritika: Onaj font kojim su ispisane poruke, natpisi i slično (npr. bircuz KOD IDIOTA) jednostavno nije dobar i ne uklapa se. Izgleda kao da je sa neke druge ravni postojanja u odnosu na sam strip. Predlažem drugačiju izvedbu ubuduće...



...slažem se za ovaj font....
evo baš sam danas opet pročitao Fell, pa me zanima da li ako kupim 10 komada ima šanse da uskoro izađe i ostali brojevi ?

Slažem se i ja za font eto što ti je kad negdje žuriš.
Kad bi kupio 10 brojeva u sljedećoj knjizi bi ti čak i ime bilo napisano i to boldirano

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/11/2008 : 19:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Pregledao prvih 20 strana i dopada mi se i crtež i priča. Možda i kupim.
Valjda neče ostat kod prvog broja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/11/2008 : 19:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Šteta samo za naslovnicu, mogla bi bit iritantnija, tako mi više sliči
na knjigu nego strip, ali sve unutra je sijajno.Buch, imaš to?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/11/2008 : 19:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pridružujem se oduševljenima! Iako je tematika prilično crna, na mene ovaj strip djeluje nekako opuštajuće (kao da sam se poslije dugo vremena vratio kući).

Mala konstruktivna kritika: Onaj font kojim su ispisane poruke, natpisi i slično (npr. bircuz KOD IDIOTA) jednostavno nije dobar i ne uklapa se. Izgleda kao da je sa neke druge ravni postojanja u odnosu na sam strip. Predlažem drugačiju izvedbu ubuduće...



...slažem se za ovaj font....
evo baš sam danas opet pročitao Fell, pa me zanima da li ako kupim 10 komada ima šanse da uskoro izađe i ostali brojevi ?

Slažem se i ja za font eto što ti je kad negdje žuriš.
Kad bi kupio 10 brojeva u sljedećoj knjizi bi ti čak i ime bilo napisano i to boldirano


i to u ovome fontu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/11/2008 : 20:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Samo da se pridružim pohvalama za ovaj strip.
E,da je više ovakvih...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9219 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2008 : 20:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Obi-wan

Pridružujem se oduševljenima! Iako je tematika prilično crna, na mene ovaj strip djeluje nekako opuštajuće (kao da sam se poslije dugo vremena vratio kući).

Mala konstruktivna kritika: Onaj font kojim su ispisane poruke, natpisi i slično (npr. bircuz KOD IDIOTA) jednostavno nije dobar i ne uklapa se. Izgleda kao da je sa neke druge ravni postojanja u odnosu na sam strip. Predlažem drugačiju izvedbu ubuduće...



...slažem se za ovaj font....
evo baš sam danas opet pročitao Fell, pa me zanima da li ako kupim 10 komada ima šanse da uskoro izađe i ostali brojevi ?

Slažem se i ja za font eto što ti je kad negdje žuriš.
Kad bi kupio 10 brojeva u sljedećoj knjizi bi ti čak i ime bilo napisano i to boldirano



Hmm...razmisit ću... ono što me zanima KADA bi bila ta druga knjiga u kojoj bi pisalo moje ime?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

482 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 25/11/2008 : 20:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
mislim da je pitanje vec bilo ali mi nisi odgovorio, hello kada fell i kade dolaze u Zadar?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 25/11/2008 : 20:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zkne

mislim da je pitanje vec bilo ali mi nisi odgovorio, hello kada fell i kade dolaze u Zadar?

Joj, oprosti. Mislio sam u prvom mjesecu poslati. Možeš naručiti poštom ako bi ih htio odmah imati.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 25/11/2008 : 20:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Deers

[quote]Originally posted by Obi-wan

...slažem se za ovaj font....
evo baš sam danas opet pročitao Fell, pa me zanima da li ako kupim 10 komada ima šanse da uskoro izađe i ostali brojevi ?

Slažem se i ja za font eto što ti je kad negdje žuriš.
Kad bi kupio 10 brojeva u sljedećoj knjizi bi ti čak i ime bilo napisano i to boldirano



Hmm...razmisit ću... ono što me zanima KADA bi bila ta druga knjiga u kojoj bi pisalo moje ime?

Ja sam mislio na jesen sljedeće godine.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

482 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 25/11/2008 : 22:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
pa htio bih odmah oba stripa al cu se strpit do 1 mjeseca
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 26/11/2008 : 09:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message  Reply with Quote
Evo pročitao i ja ovaj izvrsni strip, crtež odlično paše uz ovakvu priču, nikad nisam čitao ovako prljavi strip, gotovo da sam morao prati ruke nakon čitanja
Sve u svemu jako dobro, očekujem nastavak
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 26/11/2008 : 19:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
baš mi se svideo privju.a i nahvaliste ga pošteno.i meni se čita.
je l' strip stigao u Beograd?

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 27/11/2008 : 14:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam citao Fell na engleskom,i dopao mi se,pa bi kupio i ovo izdanje.
Nadam se da ce stici kod Slobe do kraja decembra.

P.S."Kade" mi se nesto i ne dopada,na pocetku mi je super crtez,ali je prica za mladju generaciju.
Nesto tipa Divlja Magija...

Ej lutko šeceru,ja sam ptica nebeska,i kao takav umrjecu!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 09/12/2008 : 01:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
da da, jos jedan mrak od stripa.
odlican, odlican crtez u kombinaciji sa pricom koja samo daje naznake sta nas ocekuje u sledecim brojevima, sasvim dovoljno za navlacenje
plus kvalitet izdanja odlican i misticno-jednostavna naslovnica = bingo!

jedino, ta greskica sa fontom koji bas bode oci dase ispravi.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 10/12/2008 : 10:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
oće li ovoga bit u hardcoveru?
nadam se da neće, tako da mogu kupit ovaj SC, a ne čekat HC
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 10/12/2008 : 10:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by byoman

oće li ovoga bit u hardcoveru?
nadam se da neće, tako da mogu kupit ovaj SC, a ne čekat HC

Neće, slobodno kupi

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24676 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/12/2008 : 11:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Odavno sam hvalio ovaj strip, a danas sam ga i dobio u DANI verziji. Sve pohvale za kvalitet izdanja, za nijansu je luksuznije od originalnog!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 10/12/2008 11:22:21
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/12/2008 : 23:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Sutra u prodaji u strip knjižari Darkwood!

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 18/12/2008 : 18:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
odličan strip, sve pohvale. za sada imam sva izdanja "i.k.dani".
a ako se nastavi u ovome ritmu, imat ću i sva buduća.

P.S. čini mi se kako su na 2 mjesta zamjenjeni dijalozi osoba

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 18/12/2008 : 22:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Danas je bilo moguće kupiti i Fell i Kade u Darkwoodu.
To znam zato što sam u autobusu video čoveka koji čita oba stripa (ne odjednom) i baš sam se obradovao što ga ne poznajem. Znači da ima stripadžija u Beogradu koje ne poznajem lično!
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 18/12/2008 : 22:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Danas je bilo moguće kupiti i Fell i Kade u Darkwoodu.
To znam zato što sam u autobusu video čoveka koji čita oba stripa (ne odjednom) i baš sam se obradovao što ga ne poznajem. Znači da ima stripadžija u Beogradu koje ne poznajem lično!


Znaci ti si i disao za vratom!
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 18/12/2008 : 22:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Ako si se vozio u 16ici (a pošto vidimda si iz Pančeva, moguće je da si išao do P. mosta), jesam. :)
Video sam da si kupio i Blade of Immortal. :)

Stalking is fun!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000