forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Bone One volume edition
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/05/2009 : 22:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
thanke you, master!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2009 : 22:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
your life burn faster,obey your master!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/02/2010 : 15:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje za forumaše (posebno iz Hrvatske) :
Da li ste videli u nekoj striparnici ili knjižari Bonea 3. i 4. knjigu ?
Hvala unapred!
Inače imam utisak da je ovaj strip rođen za boju, i žao mi je što je u crno-beloj varijanti.Za Usagija mi je cb varijante odlična ali kod Bonea, to mi je najveća mana.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/02/2010 : 15:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Jedno pitanje za forumaše (posebno iz Hrvatske) :
Da li ste videli u nekoj striparnici ili knjižari Bonea 3. i 4. knjigu ?
Hvala unapred!
Inače imam utisak da je ovaj strip rođen za boju, i žao mi je što je u crno-beloj varijanti.Za Usagija mi je cb varijante odlična ali kod Bonea, to mi je najveća mana.


Za boju si potpuno u pravu.
Ja prelazim na američki Bone polako, upravo zbog boje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 10/02/2010 : 16:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
crtan je u stvari bio za cb ali su izdavači insistirali i na koloriranje (all-ages možeš najbolje prodat u boji)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 14/08/2011 : 14:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
http://www.amazon.com/BONE-20th-Anniversary-Full-Color/dp/1888963271/ref=wl_it_dp_o?ie=UTF8&coliid=I3PCSUMAPADUKY&colid=1UPTN6C9J9VXE

A šta mislite o ovom?
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 14/08/2011 : 15:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote


imao sam tu ogromnu knjižurinu, no kako mi je trebalo para a i planirao sam nabaviti knjige u boji nekome sam je uvalio;
ovo bi bilo taman!

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 14/08/2011 : 23:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
fala qrcu da su to spremili, one pojedinacne u boji sam kupio pa ih vratio jer me nerviralo sto samo tri prve imaju slipcase,a ostale prc :P(znam, nisam normalan, al sto su uopste stavljali slipcase ako nisu planirali da ga rade za sve knjige)...ovo u jednoj knjizi ce da bude odlicno. Em je hardcover, em ce morati zbog boje da stave kvalitetniji papir nego u One volume c/b varijanti koja je katastrofa...stranice se provide i na svakoj vidish i ono sa druge strane sto je odstampano.

Edit: lol, ja ga uzo prosle godine za 18usd na amazonu, pa ga vratio, a sad taj 1-3 slipcased boxset ide po 50usd ....idioti..

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 14/08/2011 23:11:29
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/02/2013 : 18:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jel mi može netko objasnit koja je fora s brojevima 3 i 4? Zbog čega su baš ta dva broja rasprodana?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/02/2013 : 20:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Jel mi može netko objasnit koja je fora s brojevima 3 i 4? Zbog čega su baš ta dva broja rasprodana?


Ako se dobro sjećam, 1 i 2 su reprintani, ali 3 i 4 nisu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/02/2013 : 20:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Hm jesi siguran? Svugdje piše da je godina izdanja 2001 a nekak mi je čudno da je iste godine išao reprint.

Il je to neka zavjera isto kao i sa Usagijem 2?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/02/2013 : 20:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Hm jesi siguran? Svugdje piše da je godina izdanja 2001 a nekak mi je čudno da je iste godine išao reprint.

Il je to neka zavjera isto kao i sa Usagijem 2?


99% sam siguran da su 1 i 2 reprintani. Također, moguće je da u samim stripovima nije naznačeno kako je riječ o drugom izdanju.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/03/2013 : 14:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Cromwell

Hm jesi siguran? Svugdje piše da je godina izdanja 2001 a nekak mi je čudno da je iste godine išao reprint.

Il je to neka zavjera isto kao i sa Usagijem 2?


99% sam siguran da su 1 i 2 reprintani. Također, moguće je da u samim stripovima nije naznačeno kako je riječ o drugom izdanju.


100% su reprinti i piše da je drugo izdanje - ja ihposedujem.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/04/2016 : 23:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
U sedmom nam mjesecu stiže nastavak serijala Bone, grafički roman po imenu Bone: Coda.

Riječ je o stripu kojim će Jeff Smith obilježiti 25. godišnjicu svoje najslavnije kreacije.

http://www.comicbookresources.com/article/jeff-smiths-new-bone-coda-commemorate-bones-25th-anniversary


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/04/2016 : 21:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by supermark

koliko knjiga je dosad izaslo od bookglobea? 6? koliko ih jos treba izaci?



blueberry mi je odgovorio na pitanja
izaslo je 9 komada i sve je objavljeno


Nažalost, nije sve objavljeno.

Uz gorenajavljeni grafički roman Coda, ostao je neobjavljen i prequel Rose. Jeff Smith potpisuje scenarij, dok je prekrasan crtež djelo Charlesa Vessa. Vess je zbog rada na ovom stripu čak dobio i Eisnerovu nagradu.

Također, nije objavljena ni kolekcija kratkih priča naslovljena Bone: Tall Tales.




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 28/04/2016 21:13:01
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/04/2016 : 21:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Steta sto mozemo prekriziti ta izdanja u bookglobeovom ruhu..m
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/04/2016 : 22:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, bio bih najsretniji kada bismo dobili reprint kompletnog serijala, s obzirom da ovih devet objavljenih knjiga bolje izgleda u boji.

I naravno, da uz to budu objavljeni i Rose, Tall Tales i Coda.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/04/2016 : 08:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
slažem se sa tobom
već duže mjerkam bookglobev komplet na aukcijama, ali sad sam definitivno odustao
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/07/2016 : 22:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Iskreno, bio bih najsretniji kada bismo dobili reprint kompletnog serijala, s obzirom da ovih devet objavljenih knjiga bolje izgleda u boji.

I naravno, da uz to budu objavljeni i Rose, Tall Tales i Coda.


potpis do koske

danas sam držao u ruci italijansko izdanje Bonea one volume u boji - PREJEBENO!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000