forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Zapanjujući iks-ljudi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/12/2008 : 14:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kupio prva 3 broja Astonishinga "Obdareni" (imajte na umu da dugo nisam ništa čitao od X-mena, a nit me zanimalo), kad ono zaključim da je Whedon scenarist (još se rado sjećam njegovih serijala), da je to u biti prvi TPB [1-6] od 6 epizoda, i da ima nastavak u TPB-u [7-12] kojeg je izdao Tally prošle godine... E pa, x-meni mi nisu naročito zanimljiv serijal, no zainteresirala me priča kako će se zapravo sve to razmrsiti. Znam da je negdje bilo najavljeno da će novi TPBi, no vidim da već dugo nema ničeg o tome.
Doduše, pročitao sam još nekoliko epizoda u američkom izdanju i priča je i dalje na razini. Ord i Opasna su dobri antagonisti. Nazivi arcova su dobri - Gifted, Dangerous, Torn, Unstoppable, tj. sve mane/kvalitete koje bi se mogle pripisati tim Zapanjujućim iks-ljudima...

Gdje je Jean Grey u tome trenutku? Jel ona poginula tijekom Red Phoenixa? Gdje je Storm aka Ororo? Da li je ista postava x-mena u to vrijeme bila i kod Uncanny X-men? Koji je uopće bio razlog pokretanja novog Vol. 3 serijala Astonishinga? Kakvo je stanje nakon promjene scenarista, odnosno dolaska Warrena Ellisa?

AKo je nešto slično već bilo, molim ne zamjeriti...


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 01/12/2008 15:04:18

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/12/2008 : 15:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Astonishing je sjajan strip za one koji mrze X-Men. Realno kada sada uzmesh neki od redovnih serijala u ruke, treba ti enciklopedija da bi pratio ko je ko i shta je kada radio, dok u Astonishingu toga nema. Mada, sadashnji Elisov Astonishing mi je potpuno bezveze, posebno Bjankijev crtezh koji je potpuno neprimeren X-Menovima.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 01/12/2008 : 15:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Za Astonishing realno, osim poznavanja osnovnih likova ništa drugo nije potrebno.
Neznam kako se radnja dalje odvija nakon drugog trejda, ali se nadam da ćemo uskoro i to saznati...

Serijal je stvarno genijalno osmišljen, a o crtežu i da nepričamo- A+ definitivno!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/12/2008 : 17:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Gdje je Jean Grey u tome trenutku?


Upokojena. Više puta.

quote:
Originally posted by DeeCay

Jel ona poginula tijekom Red Phoenixa?


Misliš Dark Phoenix?

quote:
Originally posted by DeeCay

Gdje je Storm aka Ororo?


Udala se ženska za princa na Crnom panteru. ;)

quote:
Originally posted by DeeCay

Da li je ista postava x-mena u to vrijeme bila i kod Uncanny X-men?


"Vreme" je ovde relativan pojam, pošto je Astonishing enormno kasnio. Drugim rečima - i jeste i nije.

quote:
Originally posted by DeeCay

Koji je uopće bio razlog pokretanja novog Vol. 3 serijala Astonishinga?


Um, Astonishing imaju samo jedan volume (bar jedan ongoing. Age of Apocalypse i druge stvari na stranu). A pokrenut je da bi se dala bolja marketinška podrška Whedonu. Hronološki, to je u stvari direktan nastavak Morrisonovih New X-Men.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/12/2008 : 17:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Astonishing je sjajan strip za one koji mrze X-Men.


Potpuno tačno - mada i dalje ne mogu da oprostim Whedonu što me je naveo da čitam X-Men... i još uživam i u tome! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1356 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 01/12/2008 : 22:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Ali ja nisam baš siguran da ti nije potrebno predznanje za Astonishing serijal...
Šta ćemo sa Colossusom, Casandra novom, omiljenom mi Emmom Frost...
Nije sve baš tako odsečeno od ostatka franšize.
A inače, Elisov ark mi je vrlo zanimljiv

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1356 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 01/12/2008 : 22:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Da, i stvarno mi nije jasno zašto me zovu Mile kontraš...

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/12/2008 : 23:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Kad san pročita prva dva trejda skužija san da sam nepravedno zanemariva iks-ljude kao strip.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/12/2008 : 23:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ma ne, potpuno je pravedno zanemarivati ih dok Morrisona i Whedona. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 01/12/2008 : 23:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Ali ja nisam baš siguran da ti nije potrebno predznanje za Astonishing serijal...
Šta ćemo sa Colossusom, Casandra novom, omiljenom mi Emmom Frost...
Nije sve baš tako odsečeno od ostatka franšize.


Pazi, ima razlike između "bio je mrtav, pa je sad eto živ" potrebnog predzanjanja i onog "ja sam tvoj svemoćni dvojnik iz alternativne sada nepostojeće dimenzije, jer nisam zaražen legacy virusom pa nije bilo potrebe da idem u budućnost i samim tim imam svoje pune moći - a da, i mama mi nije zli klon nego dobri original Jean Grey" predznanja. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/12/2008 : 23:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Ma ne, potpuno je pravedno zanemarivati ih dok Morrisona i Whedona. ;)



a vala mozesh i tada(pogotovo morisona kod chijeg sam izvikanog "E for Extincion" arca zaspao od dosade).
kod Astonishinga overio prvih 6 i bio super zadovoljan.
kao shto neko gore reche - nateralo me da chitam i uzivam u x-menima.
medjutim, stao sam kod te sedmice i nikad se nakanio nisam da nastavim dalje... zashto?
pojma nemam - jednostavno nisam osetio potrebu...
mozda budem jednog dana a do tada uzivam uz ponovno ischitavanje HellCata* koji je definitivno neshto najbolje shto je marvel objavio u zadnje vreme.
jebesh macho superherojshtinu - u stripovima za cice je pos`o.



*povlachim shto sam rekao onomad da je dvojka konfuzna - samo treba natenane da se ischita i sve leze na svoje mesto - duhovito, zabavno, prelepo crtano i verovatno upokojeno sa tim prvim minijem.
ako, barem se netje bezveze razvlachiti samo kesha radi(cough*runaways*cough)...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 02/12/2008 00:00:43
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 02/12/2008 : 00:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
meni se čini da bi bez morrisonovog run-a u new x-men ovi ashtonihing
x-men bili dobri samo zbog crteža. morrison je napravio emmu i scota ljubavnice (mislim da neko drugi ne bi napravio tako dobro) i time dao ovom piscu teen-bubreza onaj umpf što ga i inače valja po skoro svemu. čime je dobio pa evo baš podarenu cijelu novu tenziju izmedju emme i kitty i logana i scota. svakako mi je dobar astonishing ali su mi bili new x-men do planet x arc-a bolji.

i da znam da puno ljudi ovde voli ovog joss ¸¸buffy¸¸ whedon lika al kod mene je istina da ako ne bi na crtežu bio john cassaday ne bi skinuo ni scan. al sam tako kupio sve pa u biti nema veze jer su moju paru več dobili.

a ellis mi se baš ne sviđa na ovom. isti stari on nešto smišlja i ne razmišlja baš šta. ghost boxes my ass



http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/12/2008 : 00:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

a vala mozesh i tada(pogotovo morisona kod chijeg sam izvikanog "E for Extincion" arca zaspao od dosade).


Nismo ni očekivali da priznaš da ti se dopao Morrison. :P ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/12/2008 : 00:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
I meni je Hellcat super. Pa nek je i malo haotichan. Podseca time na Tank Girl.

Inache, Buffy nikako ne volim, ali mi je Whedon na stripovima super (osim na Runaways koji su imali pod njim najgore epizode), te chak pratim i Bafi strip, iako seriju jedva da poznajem.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 02/12/2008 : 00:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

I meni je Hellcat super. Pa nek je i malo haotichan. Podseca time na Tank Girl.

Inache, Buffy nikako ne volim, ali mi je Whedon na stripovima super (osim na Runaways koji su imali pod njim najgore epizode), te chak pratim i Bafi strip, iako seriju jedva da poznajem.



interesantno - meni whedon na stripovima uglavnom korektan(prve dve sveske Runawaysa su mi bolje od celokupnog BKV runa V2 i dobrog parcheta V1) a na serijama brilijantan.
i buffy i angel i firefly su mi u top 5 serija ikad(druge dve su coupling i bitku za preostalu poziciju besposhtedno biju dr. who i entourage:) i od chika Whedona jednostavno ne mozesh ochekivati losheg TV dozivljaja.
svakom ko ne podnosi Buffy preporuchujem start sa FireFlyom i kad-tad tje to sve dotji na svoje - govorim iz lichnog iskustva kao nekadashnjeg Buffy/Whedon skeptika(mada sam ja konvertovanje krenuo sa Angelom:)

chudno mi je kako mozesh pratiti(i uzivati)Buffy strip obzirom da se direktno poziva i oslanja te zavisi od sedam sezona TV serije koje su prethodile.
korektno shtivo ali ne toliko blizu(za sada) kompleksnosti, humoru i kvalitetu TV predloshka(sem onog Goddardovog arca koji je bio zbunjujutje odlichan).

od whedonovih stripova jedini koji mi je BASH ostavio utisak je SugarShock - creator owned serijalchitj radjen za Dark Horse Presents webantoliogiju(satje dushman da uleti sa time kako ima i trejd u kome je ta pilot epizodica i objavljena ali to vetj svi znamo pa ne mora da se muchi sa kopi pejstanjem press releasea sa nekog od stranjskih super mejnstrim sajtova:)) kojeg je radio u saradnji sa Fabio Moonom - ludim brazilcem koji takodje delje svoje crtatje pero i na izvrsnom Casanovi.
SugarShock ima taj Whedonov TV kvalitet, jake i definisane zenske likove propratjene britkim dijalozima i bizarnim situacijama u kojima ne mozesh a da ne uzivash.
ako vetj nisi overio - super topla preporuka...
http://www.myspace.com/darkhorsepresents

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/12/2008 : 01:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Sugarshock mi je fenomenalan, no deo zasluge za to sigurno ide Moonu, koji ochigledno shiri ludilo na svaki projekat koji dotakne.

Od Vidonovih stvari koje sam gledao, Angel mi i jeste ubedljivo najbolji, a moj mladji burazer je hvala Bogu veliki fan Bafi koji poseduje komplet seriju na DVDju, pa me je em udavio sa svim dogadjajima iz iste, em naterao da pogledam par epizoda (npr. onaj mjuzikl koji mi je bio losh, i The Body mislim da se zove kad joj umre mama, koja mi je bila malo remek-delo, ali je to ipak potpuno drugachija epizoda). A za Bafi strip je od predznanja neophodno jedino znati likove, kako se serija zavrshila, i ko je onaj bez kozhe u prvom arku, shto mi je bilo objashnjeno. Sve ostalo vozi i uopshte se ne osecam izgubljeno.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 02/12/2008 : 01:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai
A za Bafi strip je od predznanja neophodno jedino znati likove



njih jedno 40 koji su u 100+ epizoda preziveli pun kofer pizdarija koje umnogome objashnjavaju i dopunjuju njihove sadashnje postupke i status.
primer iz tog Godardovog arca - sa Drakulom.
znatno, ali ZNATNO duhovitije, jasnije i efektnije ako si pre chitanja gledao Buffy vs. Dracula(s5/e01 beshe?) i onda neki Xanderovi postupci, interakcije i izjave u stripu imaju PUNO vishe smisla.


no nebitno, sad sam skontao da si izjavio da ti je Once More With The Feeling losh tako da za tebe definitivno nema nade:)pPP
no ajd, barem bata vadi prosek u familiji:)))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 02/12/2008 01:22:29
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/12/2008 : 02:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Verujem ja da je sve bolje ako si pregledao seriju, ali je mnogo ima a i ne dopada mi se posebno, te se to realno nece desiti. :)

Once More With The Feeling ima dobru ideju, ali su numere bolno televizijskog budzeta i nekako obichne. Prosto mi je izvedba manjkava. Ali znam da je Sveti Gral Bafijevaca, te cu dozvoliti da je mozhda efektnije ako si gledao epizode oko nje. :)
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 02/12/2008 : 15:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:

i buffy i angel i firefly su mi u top 5 serija ikad(druge dve su coupling i bitku za preostalu poziciju besposhtedno biju dr. who i entourage:) i od chika Whedona jednostavno ne mozesh ochekivati losheg TV dozivljaja.
svakom ko ne podnosi Buffy preporuchujem start sa FireFlyom i kad-tad tje to sve dotji na svoje - govorim iz lichnog iskustva kao nekadashnjeg Buffy/Whedon skeptika(mada sam ja konvertovanje krenuo sa Angelom:)


sta kazes na Sarah Connor Chronicles (takodje njegova), druga sezona je dokazala da je u rangu sa ovima...

Seeing things differently can open new paths.

Edited by - Billy_the_Kid on 02/12/2008 15:32:22
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/12/2008 : 15:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
?

On nema nikakve veze sa Sarah Connor Chronicles, osim shto igra ona riba iz Firefly-a. Ta serija je pritom skroz bleh.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 02/12/2008 : 15:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

?

On nema nikakve veze sa Sarah Connor Chronicles, osim shto igra ona riba iz Firefly-a. Ta serija je pritom skroz bleh.



oh shit, da ovo je Josh Friedman a ne Whedon
ne vjerujem da si gledao drugu sezonu, jer nije bleh

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 02/12/2008 : 16:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Probao sam prvu i bila mi je...ok. Ali sam onda registrovao da sam stao kod tipa sheste-sedme epizode, i da mi se uvek gleda neshto drugo. I onda kad sam dogurao do pola druge sezone skinutih epizoda bez da sam pogledao dalje od sheste u prvoj, shvatih da mi je ta serija skroz neinteresantna i sve pobrisao.

No, ti samo uzhivaj, ok je ta serija, samo eto, nekako svaki put kad je gledam osecam se kao da gubim vreme.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 02/12/2008 : 23:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
@Billy - Isto odgledao prvu sezonu Sare Konor i pokušao da gledam drugu, ali se na vreme opametio. Serija je smeće. Jedini razlog zašto vredi gledati seriju je prelepa Summer Glau, ali kad čovek shvati da mu je to jedini razlog - uvek se radije vraća na Firefly (iako je tamo za nijansu ružnija, ali ipak i mlađa! Da ne pominjemo zamalo pa golotinju u prvoj epizodi! Mmmm...)

@Le Samourai - You suck! :P No dobro... Kako i Dekara sam reče, on je isto bio mrzitelj Bafiverzuma (i bespoštedno me ismevao u tim davnim godinama), ali je isto tako dokazao da nikad nije kasno da se otkrije koliki sam ja genije i čovek sa dobrim ukusom. LM, ako se Dekara preobratio, SVAKO može da se preobrati!

@Dekara - I touch the fire and it freezes mee... I look into it, and it's black...



Ermmm... o čemu beše ovaj topic? :)
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/12/2008 : 00:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Sugarshock mi je fenomenalan, no deo zasluge za to sigurno ide Moonu, koji ochigledno shiri ludilo na svaki projekat koji dotakne.



pa ne BASH na svaki - onaj njegov OGN Ursula(ubi me al ne znam dal je on to crtao ili pisao)je haotichan i njanjav...
prelepo crtan, though...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/12/2008 : 00:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
a glede Sare Konor, to mi je jedna od retkih serija gde NE znam zashto gledam ali mene to vozi.
svaki put krenem da pizdim kad overim kasting(mislim, dzon konor je smeshan a i keva je bezveze) ali mi posle 40+ minuta uvek prodje "shta? vetj gotovo?" misao kroz glavu...
gilti plezr, valjda...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/12/2008 : 00:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
@dushman

Why can't I feel?
My skin should crack and peel
I want the fire back

:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 03/12/2008 00:20:10
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000