forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Powers #31
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 05/12/2008 : 23:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Da li neko zna sta se desava sa ovim stripom?
Broj 31 je trebao da izadje u oktobru, ali izgleda da nije. Na Marvel sajtu nema nista, kao ni na ostalim stranicama gde sam trazio.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 05/12/2008 : 23:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
bendis verovatno pishe 33u verziju avengersa pa mu se ne da sitnichariti oko creator owned mu cheda koje donosi para ali ne ochito ne toliko koliko prethodno pomenuti.
oeming uziva(verovatno jedini:) radetji na Mice Templaru i radetji sitne tezge okolo(darkness) i verovatno ni jedan ni drugi nemaju vishe ni 10 posto zelje, volje i entuzijazma za Powers te to razvlache unedogled dok napokon ne odluche da finaliziraju sve na recimo okruglih #40.
fingrz krosd.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/12/2008 : 23:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Jel' nije bilo negde reči da će opet da ga restaruju sa novim brojem 1?

Ili sam se to istripovao?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 05/12/2008 : 23:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ne bi me zachudilo(da ga opet krenu od #01) - bendis i marvel su to.
mada, kudnt ker les.
dok je bio pri Imageu Powers mi je i bio chitljiv(NAKON "who killed retro girl" arca).
posle prelaska i restarta izdrzao 15ak brojeva i pozdravio se.
dosta je bilo.
svoje pare radje dajem nechemu interesantnijem.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/12/2008 : 23:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Meh, ponavljam, meni se dopao samo onaj specijalac gde se zajebavaju na temu svih živih.

Ono, neko je koknuo Alredovog Madmana, i dijalog ide otprilike:

"He was published by Atomic comics, Dark Horse, Thundra..."

"Thundra? Poor bastard." ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 06/12/2008 : 18:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da nas ima jos na forumu koji vole ovaj strip. dobro, mogao sam pretpostavit, al opet... Steta sto si prestao citati dekara, u nekima od posljednije brojeva Sotona ucini nesto dosta gadno Walkeru. :-) I meni su neki arcovi bili bolji od drugih, ali strip i dalje ima kvaliteta ko malo koji slicne tematike. Na Bendisovom forumu je oeming napisao da pise vol. 3. Znaci, bit ce novi #1. A to sto nije vec dugo izasao novi broj je mozda cak i dobro, jel ce valjda izlazit malo redovitije. Kad opet pocne.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 06/12/2008 : 18:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Meni je to jedan od omiljenih serijala. Duh koji hoda i Dusman nisu svesni smrti koja ih ceka ako mi ne daju prvi HC. Da, DAJU, nema vise cenkanja, najbelai su.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/12/2008 : 20:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Meh, ponavljam, meni se dopao samo onaj specijalac gde se zajebavaju na temu svih živih.



mislim da to nisam overio... izashlo je pri nekom ONIjevom godishnjaku ilitakonegde pa sam totalno zaboravio.
budem. chim prochitam 142 zaostatka od regularnih i novih, na oko interesantnijih stvari koje chekaju na red(evo, recimo - i kill giants)

usput, Powers si chitao po Dushmanski ili regularno?

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/12/2008 : 20:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
Oeming pishe V3?!
evo sad i zvanichno - bendis je napokon prikazao ko je u stvari.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/12/2008 : 20:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Um, šta je čitanje po Dušmanski?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 06/12/2008 : 20:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
listanje skenova:)))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/12/2008 : 20:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> bendis je napokon prikazao ko je u stvari.

Evo sam proccitao Bendisova DD. It ... hez ic moumentz, al' da je za 60 sveski ... nije.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 06/12/2008 : 20:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

listanje skenova:)))


Onda - pročitao sam prvi HC ljudski, nadalje dušmanski. ;)

I odgovaraj na mailove, nesretjo.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/12/2008 : 21:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Muka mi je više od toga da se moj cenjeni nick blati na ovom forumu.
Ja skenirane stripove niti čitam, niti listam.
Smrt skeniranim stripovima.

P.S. Nikad neću prodati, niti u bilo kojim drugim okolnostima otuđiti Powers Definitive Collecton v1. Uskoro počinjem da bildujem, pa ću moći i fizički da odbranim moje papirnate stripove.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 06/12/2008 : 22:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Retro Girl rula. Jedno od najboljih Bendisovih stvari ikada. :)
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 06/12/2008 : 23:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

Muka mi je više od toga da se moj cenjeni nick blati na ovom forumu.
Ja skenirane stripove niti čitam, niti listam.
Smrt skeniranim stripovima.

P.S. Nikad neću prodati, niti u bilo kojim drugim okolnostima otuđiti Powers Definitive Collecton v1. Uskoro počinjem da bildujem, pa ću moći i fizički da odbranim moje papirnate stripove.



OKEJ, imas 6 meseci fore da se nabildujes, pa ondak obaramo ruke za Powers. Pozvao bih Dekaru da sudi ali mislim da ce mu musko obaranje ruku biti previse uzbudjenja.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 07/12/2008 : 13:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Evo šta pučanstvo kaže.

Which comic writer made the biggest impact on the industry in 2008?
http://www.comicbookresources.com/?page=poll&id=34&view=results

Doduše, izbori su tek počeli...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/12/2008 : 13:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Umm... a čime je on to napravio impact? Sa Secret Invasion?

Ma dajte...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 07/12/2008 : 14:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ove godine glasao za Granta: najvishe za All-Star Supermana, ali i Batman i Final Crisis su imali svojih trenutaka. Hteo sam da glasam za Milara, koji je uspeo da napravi neverovatan proboj u mejnstrim sa Wanted i, uskoro Wanted 2 i Kick-Ass, ali i da napishe par dobrih stripova (ako ignorishemo najgori FF u ovoj deceniji).

Bendis, koga imache obozhavam, se bash i nije proslavio ove godine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/07/2011 : 09:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Dajte par dojmova za ovaj strip, onako za serijal u cjelini... Jel valja?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 22/07/2011 : 09:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Dajte par dojmova za ovaj strip, onako za serijal u cjelini... Jel valja?



To mi je takoreci najdrazi americki strip. Kako mu je Bendis vlasnik, a izdavacka etiteta za stariju publiku, moze radit sto hoce s likovima, tako da strip moze biti prilicno sokantan. Stvarno nikad ne znas sto mozes ocekivat od njega. Crtez mi se svida, mada ja volim pomalo crticki stil, tebi se mozda ne dopadne. Krasno je bojan. Ima dosta dijaloga, nikako nije tipicno superherojsko sakanje, vise je naglasak na dijalozima. Neke su price predobre. Probaj procitati prvu pricu, "who killed retro girl" pa ces skuziti o cemu se tu radi i steci dojam.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/07/2011 : 10:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Može, fala ti

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 13/12/2012 : 09:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Nisam vec dugo pisao o Powersima, pa sam smatrao da je dobor reci da je serijal izvrstan. Baš sam pročitao prvih 7 brojeva najnovije serije i predobri su. Crrtež odličan, boja isto, ima nekih sekvenci koje totalno rasturaju. Prrporuka svima da probaju.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000