forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 bidanje u poslednji čas
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 21/01/2024 : 00:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky



Sve je to po pravilima i bit aukcije je baš "natjecanje" što podrazumjeva i bidanje u zadnji tren.




Sve OK dok se sistem aukcija može izboriti kad više njih bida u isto vrijeme.
Nisam do sada čuo da se netko žalio da je tako bio oštećen, ali da ima malih grešaka- ima. Ništa strašno dok su male.

Više puta sam primjetio da, kada bi bidao u zadnjim sekundama, i kasnije išao pogledati popis ponuda, mene nigdje u popisu.
Mislim, ne žalim se jer ionako, po ponudama, ne bi osvojio te aukcije, ali, pitam se, dali bi moglo biti i da sam dao najveću ponudu, a da me sistem, radi gužve ne zabilježi?

Greška se javila i sad, na ovoj zadnjoj Fibrinoj novogodišnjoj aukciji, gdje smo malicius i ja dali ponudu u istoj sekundi. Aukcije su pokazivale da je on osvojio strip s konačnom cijenom od € 17, a ja sam bio drugi s isto € 17!
Znam da sam ponudio preko 20 eura, a aukcije punu minutu pokazuju da sam izgubio. Nakon nekog vremena sistem se ispravio (valjda sam?) i stavio mene kao najvećeg ponuđača.
Dvije ponude u istoj sekundi i greška. Što bi bilo da je bilo još nekoliko ponuđača u toj sekundi?
Možda i nije toliko pametno čekati zadnje sekunde i gužvu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/01/2024 : 00:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Meni smeta sto 14 dana nema aktivnoati
99% vremena

Meni bi vise odgovarala najava za 14 dana onda aukcija da traje 10 minuta haha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



28 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 21/01/2024 : 18:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

Dižem topic jer sam maloprije pričao s kolegom koji nešto kupuje na jednom od švicarskih aukcijskih sajtova (ricardo.ch). Da skratim priču - kaže da tamo nema onih bidanja u zadnjoj sekundi jer svako bidanje unutar zadnje tri minute produžuje aukciju na nove tri minute.

Dakle ako netko bida 1:23 minuta prije isteka, sat se automatski resetira na 3:00 minuta do isteka. I tako po potrebi u beskonačnost (ak se vetj raji nadbidaba).

Marko - jel to izvedivo?

Ostali - komentari?



Takav sistem imaju aukcije.hr.
Meni se dogodilo da sam na jednoj aukciji imao borbu s jednom osobom i gdje je bidanje bas dugo potrajalo da bi na kraju preplatio osvojenu aukciju jer sam na samo htio pobjedit .
Tako da smatram da selleri najvise profitiraju na takvim aukcijama.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000