forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 A.Moore - Another suburban romance
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 28/12/2008 : 22:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Nedavno pročitah ovaj čudan strip pa me interesuju mišljenja vas koji ga pročitaste. Veličanstven crtež i radnja koja nije shvatljiva na prvu loptu i čiji smisao mi, priznajem, izmiče. Sve je u znaku truleži i raspadanja izuzev noar glamura u drugoj priči. Kanim sa da ga probistrim po drugi put pa rekoh da se naoružam pokojom korisnom informacijom od kolega po stripu.

Welcome...

...

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 29/12/2008 : 10:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li ovo može da se računa kao Mooreov strip premda ga na wikipediji vode kao "Adaptations of Moore works in other media" (tri priče po Mooreovim pesmama).
A o "veličanstvenom crtežu" možemo da diskutujemo (klon Geof Darrowog Hard Boileda, pa ko voli).
Moja preporuka: preskočiti.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000