forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 "Nemogući" topic - epizode Martija Misterije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/10/2009 : 14:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mali hint:piše u stripu kako je nastao Kamen, Pehar, Mač i Koplje. Sve to ima veze. Npr. u Vitezu Orlandu ima jedna slikica gdje piše da je Gral nakratko došao u posjed jednog Saksonskog plemena. O tome ima cijela radnja u, čini mi se, 6. Gigantu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 21/10/2009 : 14:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Konačno neko i o MM ovdje nešto pita.
Ja sam se potrudio raščlaniti sve poznato oko heksagona pa pogledaj što te zanima radi lakšega snalaženja Inferno.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34058

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/10/2009 : 14:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno
Opet, spominje se taj kamen u stripu i na kraju ona scena s Baphometom gdje se kamen pretvara u gral ili šta li već!?! Koji je to kamen i koja mu je uloga u tom stripu? Kamen mudrosti je onaj iz Deset godina poslije?
I zanima me čime su templari i crkvenjaci financirali gradnju gotičkih katedrala? Zlatom iz Amerike, uz pomoć kamena mudrosti (jel on ima veze s katarima ili s templarima, sad sam se izgubio), ili uz pomoć graala?

Jel ima u kasnijim brojevima kako se sekta asasina dočepala grala (ili kamena), ili je funkcija te sekte samo jedinstvo novih religija s prastarom (Abrahamovom?, ...) (ili šta li već, tek čitam LMS MM, pa pomalo povezujem stvari).



Sva sam to ja lijepo opisao u reckama koje se tiče svega toga...
Kamen je jedan od heksagona. Kamen iz 10 godina poslije je opet neki drugi kamen od ovih 7.

O templari i kako su financirali svoje pohode pročitaj novije epizode... Spec. #2 "Četvrta karavela" i trobrojna epizoda "Posljednja karavela" (MM SA 47 Vitezovi hrama, MM SA 48 Palenque!) i Financirali su uvozom iz Amerike, bez ikakvih kamena mudrosti.

Imaš u recenzijama objašnjenja "Sekta asasina", itd...

Vidim da baš nisi u toku.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 21/10/2009 14:36:58
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 21/10/2009 : 14:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
U predgovoru poslednjeg VC Martina sam procitao da je za bazu Drugdje radio neki detektiv iz Njujorka,koji je porijeklom iz Crne Gore
Zanima me u kojim se brojevima pojavljivao(osim specijala 14) i da li je to kod nas objavljeno?
Moram to da procitam
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/10/2009 : 14:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
inferno, evo ti nekih referentnih epizoda koje su izašle kod... Što templara, što heksagona (mada ovih drugih ima još)

MM LIBG 1 Martin Mystere Tajna Svetoga Nikole
MM LIBG 6 Martin Mystere Otok vatre i leda
MM LMS 63 Martin Mystere Igra je završena
MM LMS 64 Martin Mystere Agarti
MM LMS 65 Martin Mystere Dugo bekstvo
MM LMS 86 Martin Mystere Smrt na video traci
MM LMS 87 Martin Mystere Kamen mudrosti
MM LMS 88 Martin Mystere Kristoferovo srce
MM LMS 92 Martin Mystere Pogrešni proračun
MM LMS 93 Martin Mystere Tajni život Serža Orlija
MM LMS 94 Martin Mystere Vitez Orlando
MM LU 46 Martin Mystere Gospodar Nila
MM SA 47 Martin Mystere Vitezovi hrama
MM SA 48 Martin Mystere Palenque!
MM SASP 2 Martin Mystere Četvrta karavela
MM SD 6 Martin Mystere Deset godina poslije
MM SD 19 Martin Mystere Vragovi pakla

Sve sam te lijepo ispovezao pa probaj posložiti sve nedoumice.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 21/10/2009 : 15:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
@provodina, jučer sam po dana proučavao taj topic o heksagonima :P

...kao i Deecayeve recenzije,

ali ostanu marginalna pitanja. Tako da nisam baš tako neupućen (ne trabunjam na forumu prije nego prođem gradivo sam)




"Kamen iz 10 godina poslije je opet neki drugi kamen od ovih 7"

Znači kamen iz 10 godina poslije nije isti ovaj "fantomski" kamen iz sekte asasisna?
Ako je iz 10 godina poslije kamen mudrosti, koji je ovaj iz sekte asasina? Ne mogu biti 2 kamena (baš) mudrosti, valjda? I 3. pitanje: u sekti asasina ispada kamen = graal; kako to objašnjavate?

Možda ima dogovora u kasnijim brojevima, ali čitateljska logika postavlja navedena pitanja.

Drugi Decayev pasos: Čita sam ja sve te štorije. Zlato iz Amerike i to.. Ali se u "sekti asasina" navodi kako templari basnoslovna bogatstva mogu zahvaliti "nekome" artefaktu kojeg su donjeli s Istoka (u kontaktu sa sektom asasina [koje ima duboko proijeklo, bla bla, zlatno doba "prvobitna religija, agarti...]) Je li to proturječje ili koegzistira zajedno? I čemu je onda služija graal templarima, ako nije ovo gore?

Još nisam čitao Ronsival.
Ni masno:

MM LIBG 1 Martin Mystere Tajna Svetoga Nikole
MM LIBG 6 Martin Mystere Otok vatre i leda
MM LMS 63 Martin Mystere Igra je završena
MM LMS 64 Martin Mystere Agarti
MM LMS 65 Martin Mystere Dugo bekstvo
MM LMS 86 Martin Mystere Smrt na video traci
MM LMS 87 Martin Mystere Kamen mudrosti
MM LMS 88 Martin Mystere Kristoferovo srce
MM LMS 92 Martin Mystere Pogrešni proračun
MM LMS 93 Martin Mystere Tajni život Serža Orlija
MM LMS 94 Martin Mystere Vitez Orlando
MM LU 46 Martin Mystere Gospodar Nila
MM SA 47 Martin Mystere Vitezovi hrama
MM SA 48 Martin Mystere Palenque!
MM SASP 2 Martin Mystere Četvrta karavela
MM SD 6 Martin Mystere Deset godina poslije
MM SD 19 Martin Mystere Vragovi pakla

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.

Edited by - Inferno on 21/10/2009 15:19:34
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/10/2009 : 15:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno
"Kamen iz 10 godina poslije je opet neki drugi kamen od ovih 7"

Znači kamen iz 10 godina poslije nije isti ovaj "fantomski" kamen iz sekte asasisna?
Ako je iz 10 godina poslije kamen mudrosti, koji je ovaj iz sekte asasina? Ne mogu biti 2 kamena (baš) mudrosti, valjda? I 3. pitanje: u sekti asasina ispada kamen = graal; kako to objašnjavate?


Iz "10 godina kasnije"
Ovaj što Martin pronalazi u ovoj epizodi donijela je Marija Magdalena iz Jeruzalema, a katari su to uzeli sebi na čuvanje.

Iz "Sekte asasina"
Str. 20./21. str. – Hasan otkriva da postoji još jedan crni kamen koji se nalazi u svetištu Ka’ba (Iskonska kuća, Sveta kuća) najsvetijem mjestu islama, a nalazi se u Meki. Za Crni kamen vjeruje se da je to fragment meteoritskog porijekla

Str. 14/15, Martin saznaje da gral nije jedan jedini. Neobrazovani ljudi su iz pohlepe i neznanja iskovali 7 istih pehara po uzoru na veliki pehar koji je Danuov narod (Tuartha de Daanan) donio iz daleke zemlje Murias (vidi MM LIB 1 "Tajna Svetoga Nikole"), str. 16. mudrac koji je došao iz daleke prošlosti sve će pojasniti (to je ustvari Merlin, vidi MM LMS 92/94 "Roncisvalle")

Str. 16., vinjeta 2., Kut Humi priča kako su se templari financirali korištenjem moći Dagdinog pehara. Poslije ćemo saznati da je većina bogatstva kojim su templari raspolagali došla iz prekomorskog Novog svijeta i to eksploatacijom tamošnjih prirodnih bogatstava (vidi SA MM SP#2 "Četvrta karavela").


Fantomski kamen, kao monolit, plus gral možda su došli zajedno od templara koji su ih dobili na čuvanje od Sekte asasina zbog izrazitih zasluga. MOžda su kamen i gral dva lica iste stvari, tko zna. Gral je templarima bio svetinja, poput boga Baphometa kojeg su obožavali.

Kamena je inače 7. Doduše, moralo bi ih biti, no nijedan od autora nije istraživao do kraja te kamenove. Vjerojatno svi dolaze iz istog izvora, vjerojatno Jeruzalemski hram, no to su nagađanja.

quote:

Drugi Decayev pasos: Čita sam ja sve te štorije. Zlato iz Amerike i to.. Ali se u "sekti asasina" navodi kako templari basnoslovna bogatstva mogu zahvaliti "nekome" artefaktu kojeg su donjeli s Istoka (u kontaktu sa sektom asasina [koje ima duboko proijeklo, bla bla, zlatno doba "prvobitna religija, agarti...])


To su mitovi koji se ispredaju u vezi sa templarima. NE znači da je to Martin dokazao niti da su to sami scenaristi rekli da važi u MM univerzumu.

quote:

Još nisam čitao Ronsival.
Ni masno:



Trebao bi...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Nameless
Average Member

525 Posts

Member since 16/09/2009

Posted - 22/10/2009 : 13:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Nameless a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nameless

U predgovoru poslednjeg VC Martina sam procitao da je za bazu Drugdje radio neki detektiv iz Njujorka,koji je porijeklom iz Crne Gore
Zanima me u kojim se brojevima pojavljivao(osim specijala 14) i da li je to kod nas objavljeno?
Moram to da procitam



Zna li neko???
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 22/10/2009 : 16:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Okay, Deecay, zasad nemam više pitanja. Možda samo još ovo. Pročitao sam "Večni rat", Lipa priča, nema šta. Na naslovnici su nacrtane glave s Uskršnjih otoka. Tu je i problem. U stripu se priča o Mu, Atlantidi, o svemu i svaćemu, samo mi se čini da nigdje nismo saznali ono što me najviše privlačilo ovom stripu - a to je razjašnjenje misterija upravo tih "velikih glava". LOL
Jel igdje kasnije razjašnjena njihova (točna) funkcija?

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/10/2009 : 16:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Uskršnjeg. Jedan jedini je

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/10/2009 : 16:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Istinita priča/Android 221
iskreno, ne znam sad napamet koliko je toga razjašnjeno, ali svakako ima o tome.
Pročitaj strip i onda baci pogled na recke.
Tako ja radim. Svašta se dozna

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/10/2009 : 16:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Okay, Deecay, zasad nemam više pitanja. Možda samo još ovo. Pročitao sam "Večni rat", Lipa priča, nema šta. Na naslovnici su nacrtane glave s Uskršnjih otoka. Tu je i problem. U stripu se priča o Mu, Atlantidi, o svemu i svaćemu, samo mi se čini da nigdje nismo saznali ono što me najviše privlačilo ovom stripu - a to je razjašnjenje misterija upravo tih "velikih glava". LOL
Jel igdje kasnije razjašnjena njihova (točna) funkcija?



Ne sjećam se što je točno bilo na kraju u toj epizodi. Samo da je na Uskršnjem otoku bila baza Mu. Nikad se nisu vraćali poslije na Uskršnji otok...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/10/2009 : 16:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Istinita priča/Android 221
iskreno, ne znam sad napamet koliko je toga razjašnjeno, ali svakako ima o tome.
Pročitaj strip i onda baci pogled na recke.
Tako ja radim. Svašta se dozna



Da, ali funkcija glava s otoka se ne objašnjava, samo nastavak Nemove vječite misije uništenja Atlantide.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 22/10/2009 : 16:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Okay, Deecay, zasad nemam više pitanja. Možda samo još ovo. Pročitao sam "Večni rat", Lipa priča, nema šta. Na naslovnici su nacrtane glave s Uskršnjih otoka. Tu je i problem. U stripu se priča o Mu, Atlantidi, o svemu i svaćemu, samo mi se čini da nigdje nismo saznali ono što me najviše privlačilo ovom stripu - a to je razjašnjenje misterija upravo tih "velikih glava". LOL
Jel igdje kasnije razjašnjena njihova (točna) funkcija?



Tema Bezvremenskog rata i Atlantide i Mua se je dijelom zapoceta u Babilonskoj kuli, a za glavni pocetak se drzi Misterij Nuraga.

Ovako ide slijed recimo MM LIB 21 Misterij Nuraga,MM LIB 26 Bezvremenski rat,MM LIB 31 Druidov srp, LMS 67/69 Istinita Prica,MM LMS 77/78 Besmrtna zena ... kao neki zakljucak
Jos jedan dio je kasnije dodao Bereta u MM LIB 3 Ljudi u crnom kada objasnjava nestanak tih civilizacia i odvajanja atlantidskog prstena o kojem smo povratku na zemlju svjedocili u NN LIB 1 Otok na nebu/Bezvremenski rat .
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/10/2009 : 16:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Samo što čovjek pita za glave s Uskršnjeg otoka, a mi mu pričamo o Vječitom ratu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 22/10/2009 : 17:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Inferno

Okay, Deecay, zasad nemam više pitanja. Možda samo još ovo. Pročitao sam "Večni rat", Lipa priča, nema šta. Na naslovnici su nacrtane glave s Uskršnjih otoka. Tu je i problem. U stripu se priča o Mu, Atlantidi, o svemu i svaćemu, samo mi se čini da nigdje nismo saznali ono što me najviše privlačilo ovom stripu - a to je razjašnjenje misterija upravo tih "velikih glava". LOL
Jel igdje kasnije razjašnjena njihova (točna) funkcija?



Sto se tice misterija tih glava sam si sebi u pitanju donekle dao odgovor.
Ako si pomnjivo procitao strip tamo imas legendu tj.borbu izmedu dva naroda sa dugim i kratkim usima.Pismo Rongo-Rongo je takoder iz te prepotopne civilizacije.E sad se nesicam da li su narodi sa dugim usima nakon katastrofe civilizacije Mua se tamo naselili na Uskrsnji otok ili je to dio ostatka civilizacije Mua.
Uglavnom narod koji se prikazuje na tim glavama su potomci naroda Mua po MM i Castelliju.Funkcija glava je mogla biti vise kulturoloske prirode ili umjetnicke sto nije toliko ni bitno koliko to da je sam otok krio tu bazu Mua i sam nastavak redosljedom kojim sam ti napisao dati odgovor za dalje.
Ako te zanima neki vise povijesni arheoloski odg. na te glave toga u MM nije bilo.Sve se svelo na Bezvremenski rat.

Edited by - provodina on 22/10/2009 17:07:17
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 22/10/2009 : 17:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Samo što čovjek pita za glave s Uskršnjeg otoka, a mi mu pričamo o Vječitom ratu...


Evo sam se ispravio
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 22/10/2009 : 17:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Fala dečki. Neka malo pričamo o MM-u ;).

@ provodina
E, može bit to šta kažeš, više kulturološka funkcija. Možda predstavlja potomke, a možda upravo te pretke s Mua...

U svakom slučaju, Castelli je opet odlutao :D i zaboravio još malo petljati oko toga.

A o Vječnom ratom već dosta znam. Ali dobro da ste mi ovdje fino izlistali redosljed priča.
zadnjih 2 mjeseca sam se ja dobro pripremao čitajući forum i recenzije i ovdje pitam sve što tamo ne piše ili ne kužim. Od Istinite priče mi fali prvi dio, pa je ta epizoda sad na čekanju.

Evo kako kotiraju priče koje sam pročitao:

-Marti Misterija - 7.5/10
-Osveta božanstva Ra - 9/10
-Operacija Arka - 7/10
-Mač kralja Artura - 9/10
-Anabel li - 5/10
-Večni rat - 8/10
-Ubistvena vatra - 7/10
-Čarobni napitak - 6/10
-Agarti - 9/10
-Dugo bekstvo - 7/10
-U zemlji patuljaka - 8.5/10
-Zemlja Nedođija - 6.5/10
-Kamen mudrosti - 8/10

U svakom slučaju, uživam.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 03/11/2009 : 20:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam "Velikog Hudinija".

Veliko, veliko razočarenje! Živi užas!

Opet nisam skužio koja je tema.
Naravno, o Houdiniju nema ni riječi.
Umjesto da se koncentrira na iluzionizam (ono što Houdnija čini Houdnijem), Castelli je otišo pisati o nekakvom Agartiju, zlatnom dobru, Drugdje, grofu Saint-Germainu što nema nikakve veze ni logike. I još se pogubio u svemu tome.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 22/01/2010 : 15:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
meni jedna od boljih epizoda , cak i ona koja mi je do sada ostala urezana u sjecanje je poludjeli grad i nastavak ( ne znam kako se zove ).... u posljednje vrijeme odnosno nakon lms .
lms me zakucao sto se tice prica i stvorio od mene velikog fana starog strike martina tako da kupim sve sto izadje od njega jer me privuce svojim naslovom i uvijek me zanima o cemu se sada radi ....
ako me i razocara nakon procitanog dobijes makar neku informaciju na pola tacnu koja prosiri tvoju opcu kulturu .... marti je takav i uvijek ce privlaciti nas okorjele koji uvijek traze informacije , pa bile one tacne ili ne ali te malo zamisle...........

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 22/01/2010 : 15:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
ima li nas jos iz mostara ili bosne i hercegovine za martija ....
two thumbs up...................

feka
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/01/2010 : 23:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by feka82

meni jedna od boljih epizoda , cak i ona koja mi je do sada ostala urezana u sjecanje je poludjeli grad i nastavak ( ne znam kako se zove ).... u posljednje vrijeme odnosno nakon lms .
lms me zakucao sto se tice prica i stvorio od mene velikog fana starog strike martina tako da kupim sve sto izadje od njega jer me privuce svojim naslovom i uvijek me zanima o cemu se sada radi ....
ako me i razocara nakon procitanog dobijes makar neku informaciju na pola tacnu koja prosiri tvoju opcu kulturu .... marti je takav i uvijek ce privlaciti nas okorjele koji uvijek traze informacije , pa bile one tacne ili ne ali te malo zamisle...........



Pa se covek odluci umesto arheolog postati arhitekta
U pravo si prijatelju, to gore nisi mogao bolje formulirati.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4720 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/01/2010 : 10:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Pa , bilo je za očekivati da su ove nove epizode lošije od prethodnih al' ja se jš nisam uvjerio u to...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 23/01/2010 : 11:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by feka82

meni jedna od boljih epizoda , cak i ona koja mi je do sada ostala urezana u sjecanje je poludjeli grad i nastavak ( ne znam kako se zove ).... u posljednje vrijeme odnosno nakon lms .




Pretpostavljam da misliš na Opasne susrete/poludjeli grad (http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=422), SD 17/18.

Zanimljivo, prijatelju, meni je ta priča jedna od daleko najgorih, uz bok onima u prva dva maxija.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/01/2010 : 12:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Ovaj novi 29. veljače nije loš. Malo krimić, malo misterij. Sviđa mi se.

No sikiriki
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000