forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zimska zmija VS Demoni ludila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7047 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2009 : 20:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Dobro ovo je mozda pre ocito, ali ipak. Ako netko ne logiran glasa zasto bi pol bio 'miniran'? Ja sam takoder glasao za Demone Ludila, a nisam se logirao pri glasanju. Ionako se moze glasati samo jednom sa jednog kompjutera, osima ako neki nisu glasali sa nekoliko razlicitih kompjutera. A sto se tice izbora... Ja sam Zagorovac i Zimska Zmija mi je najdraza epizoda Zagora, (sto se moze vidjeti i po recenziji :)), ali Demoni Ludila su nesto vanserijsko, ne ponovljivo!

Ken Parker i Tom's Bar na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/epicentercomics/ken-parker-and-toms-bar-graphic-novels
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/01/2009 : 20:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.
Ionako se moze glasati samo jednom sa jednog kompjutera, osima ako neki nisu glasali sa nekoliko razlicitih kompjutera.



Eto, ja sam glasao dva puta sa istog računara. Po jedan glas za obe priče.
Glasaš jednom, delete cookies, glasaš ponovo...E sad, ako je nekome dosadno, pa tako uradi 5,10,20 puta..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7047 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2009 : 20:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by D.J.
Ionako se moze glasati samo jednom sa jednog kompjutera, osima ako neki nisu glasali sa nekoliko razlicitih kompjutera.



Eto, ja sam glasao dva puta sa istog računara. Po jedan glas za obe priče.
Glasaš jednom, delete cookies, glasaš ponovo...E sad, ako je nekome dosadno, pa tako uradi 5,10,20 puta..


Ooops! Sad mi je jasno! Najradije bi izbrisao prvi dio svog posta da ne izgledam tako glu..., mislim neupucen.

Ken Parker i Tom's Bar na Kickstarteru: https://www.kickstarter.com/projects/epicentercomics/ken-parker-and-toms-bar-graphic-novels
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7831 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/01/2009 : 20:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by D.J.
Ionako se moze glasati samo jednom sa jednog kompjutera, osima ako neki nisu glasali sa nekoliko razlicitih kompjutera.



Eto, ja sam glasao dva puta sa istog računara. Po jedan glas za obe priče.
Glasaš jednom, delete cookies, glasaš ponovo...E sad, ako je nekome dosadno, pa tako uradi 5,10,20 puta..


Ooops! Sad mi je jasno! Najradije bi izbrisao prvi dio svog posta da ne izgledam tako glu..., mislim neupucen.


nisi jedini
svašta se nauči

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 02/01/2009 : 22:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by D.J.
Ionako se moze glasati samo jednom sa jednog kompjutera, osima ako neki nisu glasali sa nekoliko razlicitih kompjutera.



Eto, ja sam glasao dva puta sa istog računara. Po jedan glas za obe priče.
Glasaš jednom, delete cookies, glasaš ponovo...E sad, ako je nekome dosadno, pa tako uradi 5,10,20 puta..


Ooops! Sad mi je jasno! Najradije bi izbrisao prvi dio svog posta da ne izgledam tako glu..., mislim neupucen.
nisi jedini
svašta se nauči

Khm, ima nas

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/01/2009 : 22:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Amateri.



I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 02/01/2009 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Veliki pozdrav svim clanovima foruma,ovoj je moj prvi komentar ovde s obzirom da sam novajlija.
Posto je kao sto vidim knjiga spala na dva slova da dam svoj glas Zimskoj zmiji.
Obe price su inace sigurno medju najboljima svim Zagorovim citaocima,zanimljive su,imaju postupan uvod i poprilicno su dugacke ali nikako dosadne.Neki plus za Demone ludila bi sigurno bio odredjeni iznenadjujuci zaplet,cinjenica da je Zagorov protivnik ko drugi do Helingen,zatim veliki broj upletenih likova i jedan visi nivo cele price.
Dobre strane Zimske zmije su odredjena surova realisticnost koja iz nje izbija,zatim fantasticna figura jednog indijanskog poglavice,izvanredan opis ljudskih emocija i izbijanje na videlo pravih osobina ljudi u kriznim situacijama,zestoke borbe,ali na kraju tas na vagi koji ide u korist ove price eto i pojava jednog zenskog lika koji ima odredjenu interakciju sa Zagorom.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7740 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/01/2009 : 02:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
meni zimska zmije nije ni u top 5, a kamoli u top 2 :)))))))))))))))

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/01/2009 : 02:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Veliki pozdrav svim clanovima foruma,ovoj je moj prvi komentar ovde s obzirom da sam novajlija.
Posto je kao sto vidim knjiga spala na dva slova da dam svoj glas Zimskoj zmiji.
Obe price su inace sigurno medju najboljima svim Zagorovim citaocima,zanimljive su,imaju postupan uvod i poprilicno su dugacke ali nikako dosadne.Neki plus za Demone ludila bi sigurno bio odredjeni iznenadjujuci zaplet,cinjenica da je Zagorov protivnik ko drugi do Helingen,zatim veliki broj upletenih likova i jedan visi nivo cele price.
Dobre strane Zimske zmije su odredjena surova realisticnost koja iz nje izbija,zatim fantasticna figura jednog indijanskog poglavice,izvanredan opis ljudskih emocija i izbijanje na videlo pravih osobina ljudi u kriznim situacijama,zestoke borbe,ali na kraju tas na vagi koji ide u korist ove price eto i pojava jednog zenskog lika koji ima odredjenu interakciju sa Zagorom.



Evo, da ti kažem u ove kasne noćne sate "dobro došo", drago mi je da u toku svih ovih glasanja Najblolje Zagorove priče, se registrovalo nekoliko novih formaša, što jeste cilj, da svi oni koji prate forum budu i aktivni učesnici istog
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 03/01/2009 : 02:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

meni zimska zmije nije ni u top 5, a kamoli u top 2 :)))))))))))))))



Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24494 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2009 : 02:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

meni zimska zmije nije ni u top 5, a kamoli u top 2 :)))))))))))))))






I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 03/01/2009 02:51:03
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/01/2009 : 04:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by I like girlz

meni zimska zmije nije ni u top 5, a kamoli u top 2 :)))))))))))))))









https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/01/2009 : 04:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

meni zimska zmije nije ni u top 5, a kamoli u top 2 :)))))))))))))))


i več vidim ujutro pa jesi li ti normalan na ubc je zimska zmija dobila sve desetke...pa koga boli đon za ubc?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 03/01/2009 : 11:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Istina je da svi imaju svoju omiljenu priču,takođe ni meni nijedna od ove dve nije ta omiljena,ali znam da je Demoni ludila jedna izuzetna priča i svaki pokušaj da se njena vrednost ospori je smešna...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10358 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/01/2009 : 00:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

meni zimska zmije nije ni u top 5, a kamoli u top 2 :)))))))))))))))



nije ni u prvih 50. jedna melodramaticna sapunica u kojoj se na par kadrova pokusava rehabilitirati zagora od optuzbi nebrojenih noci u kolibi nasamo s chicom

salu na stranu, imas lose zagore (velika vecina), imas dobre zagore (20ak uistinu odlicnih epizoda vrhunske zabave) i imas demone ludila - nesto najbolje od bonellija ikad, a bome tesko je naci bilo sto u svijetu sto bar na mene ostavlja jednako snazan dojam. nadje se, ali rijetko (dah i san npr.). preobrazba zagora u ovoj epizodi je naprosto... ma Djole je sve jednostavno i prelijepo rekao...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18320 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/01/2009 : 09:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ZIMSKA ZMIJA je zakon od priče i basta.U Demonima je Zagor postao Nathan, a to ne volim.
Može netko mislit drukčije, ali nek zna da nije u pravu.
A da, i dobrodošao tumen.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 10:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Ne znam šta je postao ali ta priča je svima u top 10,zimska zmija iskreno našla bi se svima u top 50,precenili ste je ...ima i boljih
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 15:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Divovi dobra i zla. Zbog svega što ovaj strip nudi(zbog Helingena, Zagorove smrti, propasti Darkwooda, halucinacija, Kikija...) i načina na koji su ga Sclavi i Ferri realizovali. Meni ne samo najbolji Zagor, nego možda i najbolji strip uopšte.
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 04/01/2009 : 16:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
Glas dajem za epizodu Demoni ludila!!!Po meni mnoge bolje epizode nisu dosle do finala, ali u svakom slucaju Demoni ludila su mnogo bolja epizoda od Zimske Zmije!!!
Go to Top of Page

nesha
Starting Member



68 Posts

Member since 28/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 17:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nesha a Private Message
Meni je "Zimska Zmija" omiljena, i bas mi je drago da nalazim na istomisljenike.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 04/01/2009 : 18:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Zimska zmija - 110 glasova
Demoni ludila - 100 glasova

Ovome se nisu mnogi nadali
Ali već smo konstatovali da ovde mogu svakojaki bolesnici da nameštaju rezultate, kada je poll u pitanju

Edited by - Bruce Springsteen on 04/01/2009 18:17:53
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 18:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Nameštaju se izbori,nameštaju se utakmice,nameštaju se i polovi...razgovarao sam do sada sa mnogo Zagorovih fanova i niko nije rekao da mu je ova epizoda br.1...otud i ovaj izbor je nečiji lični..i otud je kao i svi uzalud i napravljen...
Go to Top of Page

GeneziS
Average Member



Western Sahara
702 Posts

Member since 14/03/2008

Posted - 04/01/2009 : 18:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send GeneziS a Private Message
Ovde se neko zajebava sa glasovima. Kakve su ovo cifre???

Treba poništiti glasanje i krenuti iz početka, samo sa registrovanim članovima. tačno da će neki biti uskraćeni da glasaju, ali ovako je besmisleno.

Arguing On The Internet Is Like running In The Special Olympics - Even If You Win, You're Still Retarded
Go to Top of Page

nesha
Starting Member



68 Posts

Member since 28/11/2008

Posted - 04/01/2009 : 18:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nesha a Private Message
quote:

razgovarao sam do sada sa mnogo Zagorovih fanova i niko nije rekao da mu je ova epizoda br.1...otud i ovaj izbor je nečiji lični..i otud je kao i svi uzalud i napravljen...



meni je broj 1. i to sam uvek pricao da mi je neprikosnoveno na prvom mestu. a sa druge strane znam da se mnogi i ne secaju te epizode, dok za demone ludila svi znaju.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 04/01/2009 : 18:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Nameštaju se izbori,nameštaju se utakmice,nameštaju se i polovi...razgovarao sam do sada sa mnogo Zagorovih fanova i niko nije rekao da mu je ova epizoda br.1...otud i ovaj izbor je nečiji lični..i otud je kao i svi uzalud i napravljen...



A, jesi li razgovarao sa onim u Italiji, znaš i oni prate ovaj forum, mada kao neregistrovani članovi, ali sa pravom glasa
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000