forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus predstavlja: Magicni Vjetar 17-20
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 07/04/2009 : 23:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Pa onoliko koliko bude izdanja toliko ce i biti knjiga.
A sto se tice aktualnog stanja, broja jedan vise nema.




yooohooohooo s obzirom na to da imam broj 1.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/04/2009 : 00:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


salu na stranu, odlicno sto je napokon bar 1 mv nestao s trzista! i vrijeme je bilo!
sad ce se malo manje cekati i neckati, hehe...



Krajnje je vreme bilo,odlican strip
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/04/2009 : 14:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@Dado & Dado

Hoćete li za MAFEST objaviti broj 64 "I Lupi Blu", da se Darko ima gdje potpisati?

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/04/2009 : 15:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

@Dado & Dado

Hoćete li za MAFEST objaviti broj 64 "I Lupi Blu", da se Darko ima gdje potpisati?





Imaces Nick Raidera
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/04/2009 : 15:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Naravno! Iako još nisam siguran da li ću uzimati to izdanje i od kojeg broja.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/04/2009 : 17:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Buuu, ti da neces uzimati Raidera, ma ne vjerujem...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/04/2009 : 17:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Naravno! Iako još nisam siguran da li ću uzimati to izdanje i od kojeg broja.



Od prvog
Vidis,i za to sam kukao pa ga eto
Bice i Texa od prvog broja
A vec znam tri sigurna kupca Nick Raidera(kum,burazer i ja).
Jos 497
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2009 : 17:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Nije da mi smeta Nick al ionako izdanja Libellusa su usporila. Nadam se da ih cajac nece malko vise pomeriti udesno na vremenskoj skali.

Edited by - kasper on 08/04/2009 17:42:44
Go to Top of Page

LCF
Starting Member



22 Posts

Member since 10/03/2009

Posted - 08/04/2009 : 17:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send LCF a Private Message  Reply with Quote
Još 496!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/04/2009 : 18:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Buuu, ti da neces uzimati Raidera, ma ne vjerujem...




Ma vidjet ćemo, jer mi Nick Raider nikada nije bio preomiljeni strip. Šta mogu kad najviše volim SF i Western. Mislim da ću ove godine morati s kombijem na MAFEST, jer mi uz sve druge stvari neće svi stripovi stati u auto.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/04/2009 : 18:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dcopic

Naravno! Iako još nisam siguran da li ću uzimati to izdanje i od kojeg broja.



Od prvog
Vidis,i za to sam kukao pa ga eto
Bice i Texa od prvog broja
A vec znam tri sigurna kupca Nick Raidera(kum,burazer i ja).
Jos 497



Da, ako ovako nastaviš kukati, ne bih se čudio da i Tex, Julia i Đudas već ove godine krenu od prvog broja!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 08/04/2009 : 19:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic


Da, ako ovako nastaviš kukati, ne bih se čudio da i Tex, Julia i Đudas već ove godine krenu od prvog broja!



More,za ove ce kukam jos vise
Pre neki dan sam izvuko topic od pre 4 godine gde kukam kad ce Modesty Blaise i evo je.
Evo Nick Raidera.
Bice i Texa,Julie i Dzudasa(mada ne ocekujem njega od Libellusa,mozda pre Fibra jer Markos preferira te krace serijale)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46617 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/04/2009 : 23:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Dado

Buuu, ti da neces uzimati Raidera, ma ne vjerujem...




Ma vidjet ćemo, jer mi Nick Raider nikada nije bio preomiljeni strip. Šta mogu kad najviše volim SF i Western. Mislim da ću ove godine morati s kombijem na MAFEST, jer mi uz sve druge stvari neće svi stripovi stati u auto.



NR mi je bija ok u svoje vrime.možda bi uzea prvih 30-tak brojeva

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/04/2009 : 10:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Zaboravljeni Vetar
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/04/2009 : 12:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Vjetar ko' vjetar, nikad ne znas s koje strane ce zapuhati...
Ma znam, traje to do besvjesti, predugo, nikad duze... no nadam se krajem iduceg tjedna da bi mozda moglo konacno biti gotovo.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/04/2009 : 13:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Vjetar ko' vjetar, nikad ne znas s koje strane ce zapuhati...
Ma znam, traje to do besvjesti, predugo, nikad duze... no nadam se krajem iduceg tjedna da bi mozda moglo konacno biti gotovo.




Njam, onda od maja u BG (nada)
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 21/04/2009 : 10:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
no pročitah zasad prve 4 knjige i uopće neloše...

nekako je western lajtmotiv u Magičnom ostavljen po strani,više je prostora ostavljeno horroru i odličnom scenariju...
još mi je lik nekako nerazrađen ali vjerujem da če se to popraviti u nadolazećim epizodama...
u svakom slučaju u okrilju westerna jedino što mi je čitljivo...dapače odlično
daklem imate još jednog sigurnog kupca libellusova Vjetra

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 21/04/2009 : 10:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote


Windigo daleko najbolja epizoda u prvih 12.

vjerujem da ima i još boljih do ove 20te knjige

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/04/2009 : 12:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkraver

no pročitah zasad prve 4 knjige i uopće neloše...

nekako je western lajtmotiv u Magičnom ostavljen po strani,više je prostora ostavljeno horroru i odličnom scenariju...
još mi je lik nekako nerazrađen ali vjerujem da če se to popraviti u nadolazećim epizodama...
u svakom slučaju u okrilju westerna jedino što mi je čitljivo...dapače odlično
daklem imate još jednog sigurnog kupca libellusova Vjetra


U početku je western ostavljen po strani, a kasnije je suprotno. Malo horrora, prevladavaju epizode s indijanskim glupostima i političkim smicalicama i nadmudrivanjima. Ko meksička sapunica. A što se tiče razrađenosti lika i nisan primjetio neki super veliki napredak. Taj odnos između glavna 2 lika je previše usiljen i "umjetan", sve njihovi razgovori su previše dosadni i pre-preozbiljni. A Hogan počinje biti dosadan, svako malo ga vraćaju.
S ovim postom sam oduševio obožavatelje.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 21/04/2009 : 23:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote

Upravo sam pročitao knjige 13-16 i mogu samo reći odlično. Manfredi maestralno vodi priču, a crtači ga isto tako prate. Pogotovo Parlov, Frisenda i Milazzo. Priča u 3 djela Osvajači, Bitka na rijeci i Plaćeni ubojice je što se mene tiče među najboljim stripovima koji su izašli iz Bonellijeve "tvornice"!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/04/2009 : 23:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ja ne znan što je toliko dobro u toj trodijelnoj, pa nema ničeg spektakularnog, samo se natežu bezveze.
Go to Top of Page

zacko
Starting Member



Croatia
20 Posts

Member since 28/12/2007

Posted - 22/04/2009 : 00:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zacko a Yahoo! Message  Send zacko a Private Message  Reply with Quote
Sve je dobro u toj trodjelnjoj epizodi,totalni užitak za čitanje,izvrsna radnja,akcija,avantura,sa natruhama drame.Kad sam kupio prvu knjigu bio sam i više nego oduševljen,a svaka druga je bolja i bolja.Jedva čekam da nove iziđu.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/04/2009 : 03:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin
Malo horrora, prevladavaju epizode s indijanskim glupostima i političkim smicalicama i nadmudrivanjima. Ko meksička sapunica.


Ne gledam sapunice, pa nisam strucnjak za njih kao neki, ali ako su te sapunice poput MVa, sto cutite ljudi, dajte da i ja to gledam!!!
Mada, i neukome bi iz ovog tvog posta bilo jasno da to bas i nisu neke teme iz sapunica. A ono malo "ljubavi" koja se provlaci
kroz njegove epizode meni osobno daje jos veci dojam stvarnog zivota likova i njihovih medjusobnih odnosa.
Da nema poneku zensku, rekli bi zlobnici da je homoseksualac, a ako ima onda je sapunica, nekoga nikad zadovoljiti...

Kao sto sam vec jednom napisao Manfredi je znalacki spojio dva popularna zanra, vestern i horor, uz obilje akcije i drame.
No Magicni Vjetar je i sjajan politicki triler koji kroz pricu prati stvarne povijesne dogadjaje i osobe, te kao bitnu,
cesto i temeljnu podlogu radnje sadrzi politicke spletke i korumpiranost koji su bili svojevrstan pokretac
svih zbivanja na divljem zapadu. Ovakav "koktel" ne mora se svakome svidjeti, jasno, no sa sapunicom to nema veze...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 22/04/2009 : 09:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by mpavin
Malo horrora, prevladavaju epizode s indijanskim glupostima i političkim smicalicama i nadmudrivanjima. Ko meksička sapunica.


Ne gledam sapunice, pa nisam strucnjak za njih kao neki, ali ako su te sapunice poput MVa, sto cutite ljudi, dajte da i ja to gledam!!!
Mada, i neukome bi iz ovog tvog posta bilo jasno da to bas i nisu neke teme iz sapunica. A ono malo "ljubavi" koja se provlaci
kroz njegove epizode meni osobno daje jos veci dojam stvarnog zivota likova i njihovih medjusobnih odnosa.
Da nema poneku zensku, rekli bi zlobnici da je homoseksualac, a ako ima onda je sapunica, nekoga nikad zadovoljiti...

Kao sto sam vec jednom napisao Manfredi je znalacki spojio dva popularna zanra, vestern i horor, uz obilje akcije i drame.
No Magicni Vjetar je i sjajan politicki triler koji kroz pricu prati stvarne povijesne dogadjaje i osobe, te kao bitnu,
cesto i temeljnu podlogu radnje sadrzi politicke spletke i korumpiranost koji su bili svojevrstan pokretac
svih zbivanja na divljem zapadu. Ovakav "koktel" ne mora se svakome svidjeti, jasno, no sa sapunicom to nema veze...



Sve je to lijepo i utvrđeno u prvih 16 knjiga. Zato je važnija za nas MV džankije obavijest koliko još moramo čekati!!

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/04/2009 : 10:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado
Ovakav "koktel" ne mora se svakome svidjeti, jasno, no sa sapunicom to nema veze...


Koliko ja znan i u sapunicama gube pamćenje i gnjave se s jednom te istom ženskom u 500 epizoda (Norma, u ovom slučaju).
Horror me zanima (samo što ga je u MV sve manje), western me isto tako zanima (vidi Olovno nebo), ali te političke smicalice i nadmudrivanja me ne zanimaju baš puno, nikad nisan volio politiku.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.13 seconds. Snitz Forums 2000