forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 100 bullets
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/02/2009 : 20:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Za mjesec dana izlazi posljednji 100-ti broj. Jel netko prati ovaj strip? Ocekuje li se ikakav smisleni kraj? Prestao sam citati nakon dvadeset i nekog nastavka, pa me zanima isplati li se citati sve skupa sad kad je prica pri kraju?



Edited by - Mord on 21/02/2009 20:34:28

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/02/2009 : 20:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prestao nakon 40-tog i odlucio pricekati da izadje sve da procitam u komadu. Ako se mozes strpiti do onda...:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 21/02/2009 : 21:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
moje mišljenje: isplati se.
ja jedva čekam posljednji broj. imam nekoliko očekivanih završetka ali ne bi sad o njih jer ako si čitao samo do dvadesst nekog broja onda ti ne smijem spoilovat a toliko se toga dogodi da je nemoguče ne, ako hočem pričat o kraju.
ali da svakako se isplati citati sve skupa.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/02/2009 : 21:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam prestao nakon 40-tog i odlucio pricekati da izadje sve da procitam u komadu. Ako se mozes strpiti do onda...:)



Tako sam i ja odlucio. Sad me zanima jel to ide prema smislenom kraju, ili se pretvorilo u nesto tipa matrix.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/02/2009 : 22:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
100 brojeva - koliko je to u trejdovima?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 21/02/2009 : 22:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao prvih 10 trejdova i prezadovoljan sam pročitanim. Nadam se da će imati dostojan kraj. Mada, slažem se Markosom kad kaže da će pričekati sve, pa da pročita u komadu. Uvijek s novim trejdom čitam sve iznova kako bih sve povezao.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/02/2009 : 23:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ovako odoka, rekao bih 15 trejdova.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/02/2009 : 23:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
zadnji ce biti malo veci od 89-100.
13 komada ukupno
Go to Top of Page

Mailman
Senior Member



Croatia
1690 Posts

Member since 26/12/2001

Posted - 22/02/2009 : 00:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mailman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam prestao nakon 40-tog i odlucio pricekati da izadje sve da procitam u komadu. Ako se mozes strpiti do onda...:)



Ja sam se trudio do "Dirty", a onda sam rekao da ću pričekati još ta zadnja (valjda) 2 trejda.

How do you know that my dimwitted inexperience isn't merely a subtle form of manipulation, used to lower people's expectations, thereby enhancing my ability to effectively manuever within any given situation?
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 22/02/2009 : 02:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mailman

quote:
Originally posted by Markos

Ja sam prestao nakon 40-tog i odlucio pricekati da izadje sve da procitam u komadu. Ako se mozes strpiti do onda...:)



Ja sam se trudio do "Dirty", a onda sam rekao da ću pričekati još ta zadnja (valjda) 2 trejda.



samo je još jedan trejd broj 13 "wilt"
(nazvan je po košarkašu wilt chamberlainu koji ima rekord 100 bodova u jednoj utakmici a nosio je broj 13 na dresu)
dirty (nazvan po filmu dirty dozen dozen znači 12)
once upon a crime (once španjolski znači 11)
DECAyed (deca znači 10)
stichNINE lives (nine znači 9)
the hard way (slang za kad baciš dvije četvorke sa kockama znači 8)
samurai (od filma SEVEN samurai od akire kurosave znači 7)
six feet under the gun (six znači 6)
the counterFIFTH detective (fifth 5.)
a FOREgone tomorow (fore je fonetički isto four znači 4)
hang up on the hang low (opet bacena kocka ovaj put 2 i jedan znači 3)(ovaj se prvo morao zvati charm kao third times the charm)
split SECOND chance (second je 2.)
FIRST shot last call (i first je 1.)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/

Edited by - sloppy on 22/02/2009 02:05:45
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 22/02/2009 : 14:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by Mailman

quote:
Originally posted by Markos

Ja sam prestao nakon 40-tog i odlucio pricekati da izadje sve da procitam u komadu. Ako se mozes strpiti do onda...:)



Ja sam se trudio do "Dirty", a onda sam rekao da ću pričekati još ta zadnja (valjda) 2 trejda.



samo je još jedan trejd broj 13 "wilt"
(nazvan je po košarkašu wilt chamberlainu koji ima rekord 100 bodova u jednoj utakmici a nosio je broj 13 na dresu)
dirty (nazvan po filmu dirty dozen dozen znači 12)
once upon a crime (once španjolski znači 11)
DECAyed (deca znači 10)
stichNINE lives (nine znači 9)
the hard way (slang za kad baciš dvije četvorke sa kockama znači 8)
samurai (od filma SEVEN samurai od akire kurosave znači 7)
six feet under the gun (six znači 6)
the counterFIFTH detective (fifth 5.)
a FOREgone tomorow (fore je fonetički isto four znači 4)
hang up on the hang low (opet bacena kocka ovaj put 2 i jedan znači 3)(ovaj se prvo morao zvati charm kao third times the charm)
split SECOND chance (second je 2.)
FIRST shot last call (i first je 1.)


Moram priznati da nisam obratio pažnju na ovu igru riječima. Baš je fora. Jedva čekam da nabavim i zadnja 3 trejda.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 22/02/2009 : 18:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Znači stotka je kraj (bilo je i logično)?
Odlično. Kako sam kupio ova dva trejda od BP
serijal me je jako zaintrigirao pa sam pribjegao
nepopularnoj a neizbježnoj mjeri čitanja
skeniranih stripova (što će se desiti i sa Preacherom,
Hellblazerom i Sandmanom, za početak) tako sam i
nabavio dosadašnji komlet stotke i čekao zadnji broj.
Let the games begin!!!

...
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 22/02/2009 : 19:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i](što će se desiti i sa Preacherom,
Hellblazerom i Sandmanom, za početak) tako sam i
nabavio dosadašnji komlet stotke i čekao zadnji broj.
Let the games begin!!!



pa od ovih samo još hellblazer on going ostala dva su završena več godinama.
ja isto skidam skenove, da se ne zajebem više kod nabave. tako kupujem samo ono što mi je dobro a ne sve (jedino exterminators dmz i fables nisam nikad skinuo a da imam sve do sada)
100 bullets baš moram skinut jer čekanje na zadnji trejd je predugo.
a zadnji broj več kasni. trebao je izač 11. 2. a sad ima novi datum za 18. 3. ili tako nešto.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 22/02/2009 : 21:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ja citam, ali sam prestao da marim - jedno vreme mi je bio omiljeni serijal, sad me nije briga kako ce da se zavrsi.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 22/02/2009 : 23:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
@sloppy: odlicno zapazanje, hvala na objasnjenju ;)

ja citam samo na papiru, zasad samo ono sto nam daje BP. odlican strip, zasad :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 23/02/2009 : 10:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

@sloppy: odlicno zapazanje, hvala na objasnjenju ;)

ja citam samo na papiru, zasad samo ono sto nam daje BP. odlican strip, zasad :)



Ma nema dileme da je papir neprikosnoven,
ali dok BP izda sve trejdove mnogo će vode
proći. Kad će izdati 252 broja Helblejzera?
Nikad. Zato i pribjegavam najbržoj i najeftinijoj
varijanti - skenovima. Papir kad stigne i ako
bude prilike, nažalost.

...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2009 : 16:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Barker

@sloppy: odlicno zapazanje, hvala na objasnjenju ;)

ja citam samo na papiru, zasad samo ono sto nam daje BP. odlican strip, zasad :)



Ma nema dileme da je papir neprikosnoven,
ali dok BP izda sve trejdove mnogo će vode
proći. Kad će izdati 252 broja Helblejzera?
Nikad. Zato i pribjegavam najbržoj i najeftinijoj
varijanti - skenovima. Papir kad stigne i ako
bude prilike, nažalost.


Ma sve to stoji, ali kako možeš čitati s monitora. Zar ne voliš leći dok čitaš ili bar u neku fotelju? Zar ti nije zamorno za oči?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 23/02/2009 : 19:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by vope

quote:
Originally posted by Barker

@sloppy: odlicno zapazanje, hvala na objasnjenju ;)

ja citam samo na papiru, zasad samo ono sto nam daje BP. odlican strip, zasad :)



Ma nema dileme da je papir neprikosnoven,
ali dok BP izda sve trejdove mnogo će vode
proći. Kad će izdati 252 broja Helblejzera?
Nikad. Zato i pribjegavam najbržoj i najeftinijoj
varijanti - skenovima. Papir kad stigne i ako
bude prilike, nažalost.


Ma sve to stoji, ali kako možeš čitati s monitora. Zar ne voliš leći dok čitaš ili bar u neku fotelju? Zar ti nije zamorno za oči?



Pa kad imaš veliki LCD monitor nije uopšte zamorno niti loše,
za razliku od običnog monitora, a i računar sam namjestio pored fotelje tako da čitam upravo iz - fotelje. Nije ni približno
dobro kao čitanje papirnatog izdanja ali kad druge nema pribjegava
se manje dobrom. Bitan je cilj...

...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 23/02/2009 : 20:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
jednostavno, ne ide mi monitor citanje pa to ti je.
a izgleda da sam dostigao neki zen nivo koji mi omogucava da nigde ne zurim :) kad mi sta dodje pod ruku, tad ce i biti procitano.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 24/02/2009 : 10:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker
[br izgleda da sam dostigao neki zen nivo koji mi omogucava da nigde ne zurim :) kad mi sta dodje pod ruku, tad ce i biti procitano.



Ja sam upravo u obrnutoj, kontra-zen, brzini
tj. tražim i čitam stripove kao da je za par dana smak svijeta.
the last stage of addiction or what, dunno...

...
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 24/02/2009 : 11:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Kad se jednom priviknes na to, monitor ne predstavlja nikakav problem. jednostavno cita se iz nuzde kad ne mozes odvojiti sav svoj budzet za npr nove brojeve hellblazer-a. Ali jedno valja primjetiti, barem u mom slucaju, potpuno drugacije dozivljavam strip na papiru, nije stvar u zamaranju ociju ili tako nesto. Putovanje kroz pricu uvijek mi je ljepse kad je na papiru...

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/02/2009 : 12:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Nije mi toliko problem ccitati na monitoru (iako, ima monitora i monitora) koliko me be kad cijeli dan buljim u monitor zbog posla, a onda bih trebao joss i strip za opusstanje ccitati na njemu.

Tako da na monitoru ccitam uglavnom Vrancuze (koje nemam od koga posuditi) i koji su uglavnom shit skenirani, te nessto mangi za koje nemam para ni prostora da ih nabavim, ili nisu ni prevedene izvan skanlacije.

Nu dobro, dosta zamajavanja, na poso.

Ah.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 24/02/2009 12:02:45
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 24/04/2009 : 11:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Dva meseca bez posta na ovom topiku...
Izgleda da je svima prošlo ispod radara da je objavljena i poslednja sveska. Ili nikom nije stalo ili niko više ne prati...

Enivej, iako je poslednjih dvadesetak sveski vodilo ka predviljivom kraju, meni je ipak u ustima sladunjav ukus. Uživao sam više u samoj vožnji nego stizanju na cilj. Iako je Azzarello vremenom izgubio na jačini i svežini, iako je ostalo par podzapleta bez raspleta, iako još od druge, treće sezone Dosijea X nisam u teorija-zavere-fazonu, ovo mi je jedan od omiljnijih američkih serijala.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 24/04/2009 : 12:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
mene je malo razočarala poslednja sveska. crtež je bio loš (a inače volim risso). a priča ajde onako šta da uradi. važan je put a ne destinacija. i meni je još uvijek jedan od omiljenih serijala.

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/04/2009 : 23:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam prestao nakon 40-tog i odlucio pricekati da izadje sve da procitam u komadu.



Ali pazi, i onda treba jako pazljivo citanje. Jer ovo je jebeno komplikovano .

Jack the Black.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 28/04/2009 : 16:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Prošli tjedan sam vidio originalnu tablu posljednje stranice 100b ;-) ali brzo sam zažmurio da ne kvarim doživljaj.Ja sam stao kod broja 50,čekam da ljeti izađe zadnji trejd pa da na miru pročitam.Nadam se samo da se neću razočarati.Dosad je sve bilo super;intrigantan zaplet,britki dialozi, i naravno odličan crtež..pada mi napamet upoznavanje Brancha i Dizzy u Parizu sa fantastičnim scenama grada,pa trejd broj 3 i priča sa bivšim šefom minutemana,pa epizoda sa Milom..Nadajmo se da je i ostatak na nivou.Svakako jedan od najbolji američkih serijala koje sam čitao.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000