forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip u Bosni i Hercegovini...ili??
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 25/02/2009 : 01:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Strip u Bosni i Hercegovini ili samo u Bosni?Bas me zanima kakvo je ovo kakanje,poput velicanstvenoga Hrvoja.
http://www.youtube.com/watch?v=NN9VIXdqbW0&feature=channel_page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/02/2009 : 01:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Meni je zanimljivije glazbena podloga. Koji plagijat! Bijahu li ovo u originalu Londonboysi... Prije skoro dvadeset godina. Ko piva? Po glasu bi moga biti Merlin, odnosno kako se zove pivač sada solo...

Hi hi hi...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/02/2009 : 02:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Ohoho, hvala, to sam vech neko vrijeme trazzio, a sad imam pdf preko linka iz videa:

http://www.plbih.net/index.php?option=com_rokdownloads&view=file&Itemid=73&id=8:bosman

SSto ostavlja pitanje, tko je Ozren Pavlovich i je li kasnije issta crtao?

Ah, i ja glupo pitam: http://hexenelixier.wordpress.com/tag/ozren-pavlovic/

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/02/2009 : 07:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Meni je zanimljivije glazbena podloga. Koji plagijat! Bijahu li ovo u originalu Londonboysi... Prije skoro dvadeset godina. Ko piva? Po glasu bi moga biti Merlin, odnosno kako se zove pivač sada solo...

Hi hi hi...



Londonbeat, I ve been thinking about you

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Disko
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
314 Posts

Member since 14/09/2005

Posted - 25/02/2009 : 09:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Disko a Private Message
ih ovo je izaslo usred rata, 93 ili 94e. imam negdje jedan primjerak mislim.
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 25/02/2009 : 10:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
koje je ovo s.....

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/02/2009 : 10:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Meni je zanimljivije glazbena podloga. Koji plagijat! Bijahu li ovo u originalu Londonboysi... Prije skoro dvadeset godina. Ko piva? Po glasu bi moga biti Merlin, odnosno kako se zove pivač sada solo...

Hi hi hi...


Jeste, Merlin, uz "Da te nije Alija", "Vojnik sreće" je najpoznatija njegova pjesma borbe protiv agresije, posvećena (uz još jednu, Tifinu, "Ponesi zastavu") generalu Draganu Vikiću i njegovim specijalcima koji su odbranili Sarajevo tih prvih dana rata i očistili više snajperskih gnijezda nego bilo koja druga jedinica teritorijalne odbrane i Armije BiH u Sarajevu.
Npr. ova scena gdje "Bosmen" riješi gnijezdo u Holiday Innu iz kog su ubijene Suada i Olga (da, osim Suade, tu je ubijena i Olga Sučić, koju su zbog imena zanemarivali ovi naše balije do prije par godina, kada su promjenili ime tog mosta u most Suade i Olge, bivša Vrbanja) za par minuta, mislim da je trajala cijeli dan i da nije bilo specijalaca, ko zna koliko bi ljudi još izginulo.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/02/2009 : 11:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Corto_Maltese

koje je ovo s.....


Da, žestoko.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/02/2009 : 11:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
Upravo sam saznao od moje djevojke da je snajperistu iz Holiday Inna ubio specijalac, gospodin Damiš, otac Franje Damiša, samo ne možemo da mu se sjetimo imena, javim ako i kad saznamo.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/02/2009 : 11:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Renky

Meni je zanimljivije glazbena podloga. Koji plagijat! Bijahu li ovo u originalu Londonboysi... Prije skoro dvadeset godina. Ko piva? Po glasu bi moga biti Merlin, odnosno kako se zove pivač sada solo...

Hi hi hi...



Londonbeat, I ve been thinking about you



Tako je. Jel da? Podloga je njihova.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/02/2009 : 11:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Renky

Meni je zanimljivije glazbena podloga. Koji plagijat! Bijahu li ovo u originalu Londonboysi... Prije skoro dvadeset godina. Ko piva? Po glasu bi moga biti Merlin, odnosno kako se zove pivač sada solo...

Hi hi hi...



Londonbeat, I ve been thinking about you


Tako je. Jel da? Podloga je njihova.


Šta kod Merlina nije tuđa podloga.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/02/2009 : 11:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Pa dobro, ne slušam pa nisan zna. Znači i vi imate svoga Borisa Novkovića

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/02/2009 : 12:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Renky

Meni je zanimljivije glazbena podloga. Koji plagijat! Bijahu li ovo u originalu Londonboysi... Prije skoro dvadeset godina. Ko piva? Po glasu bi moga biti Merlin, odnosno kako se zove pivač sada solo...

Hi hi hi...



Londonbeat, I ve been thinking about you



Tako je. Jel da? Podloga je njihova.



hi hi hi

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/02/2009 : 12:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Kuku, kakav uzhas.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24750 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2009 : 12:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
7 dana.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000