forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Legs Weaver za pocetnike
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 01/03/2009 : 20:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message
1) na stripovi.com je text o Legs - koji je lagano zastario jer je Legs prestala izlaziti - moje pitanje je da li netko može prokomentirati cijeli serijal dokad je išao - Darkwood Devil koji je pisao text?
2) ima li netko podataka kako se Legs prodavala u najboljim danima?
3) koji vrag su izdanja Legs e le Paladine?
4) na Sergio Bonelli stranici nema nijedan broj za kupiti osim Maxi - uništili su sve? prodali za male pare? ideje?
5) kakve su reakcije talijanskih fanova? zašto bar ne ide godišnji specijalac? nema više preživjelih fanova Legs?
6) i da li se mogu update-ti naslovnice barem kad više cak ni ne izlazi pa im je popis linkova na njih konacan? (Markos) - lijepo ih je gledati onako po 20 komada

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/03/2009 : 08:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by angeliczg

1) na stripovi.com je text o Legs - koji je lagano zastario jer je Legs prestala izlaziti - moje pitanje je da li netko može prokomentirati cijeli serijal dokad je išao - Darkwood Devil koji je pisao text?
2) ima li netko podataka kako se Legs prodavala u najboljim danima?
3) koji vrag su izdanja Legs e le Paladine?
4) na Sergio Bonelli stranici nema nijedan broj za kupiti osim Maxi - uništili su sve? prodali za male pare? ideje?
5) kakve su reakcije talijanskih fanova? zašto bar ne ide godišnji specijalac? nema više preživjelih fanova Legs?
6) i da li se mogu update-ti naslovnice barem kad više cak ni ne izlazi pa im je popis linkova na njih konacan? (Markos) - lijepo ih je gledati onako po 20 komada






1 - Zadnji broj Legs Weaver je 119

2 - Nikada se nije prodavala ni priblizno kao serijali koji i dalje traju. Bonelli u nacelu gasi izdanja kada se ona ne prodaju nekoliko mjeseci iznad 40 000 - 50 000 primjeraka po broju.

3 - le Paladine, samo 4 broja postoje, neka vrsta specijalca.

4 - kako nema niti jedan broj? Odi na Legs Weaver na SBE i klikni na ARRETRATI pa mozes vidjet sve brojeve svih podserijala Legs.

Evo link:

http://www.sergiobonellieditore.it/legs/archivio_arretrati/index.html

5 - Za Legs su vezani samo Nathan fanovi tako da ona i dalje zivi u serijalima Nathana. Povremeno se pojavljuje u epizodama kao pripadnica Alfe i Nathanova sjajna prijateljica.

6 - Dao sam ti link pa uzivaj u svim naslovnicama...


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Edited by - Darkwood Devil on 05/03/2009 08:55:18
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/03/2009 : 09:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sad tek vidjeh da su stvarno na SBE svi brojevi LW crveni, da ih nema za kupiti.

Vjerojatno prodali citavu remitendu.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2009 : 10:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
1. Ide do broja 119.

2. Cifre o prodaji nisu poznate, ali ocigledno da nisu bile loše sve vreme, cim je u jednom momentu sa inicijalnog dvomesecnog prešla na mesecni ritam.

3. Paladine je mini serijal od 4 broja o Legs i drugaricama iz paralelnog univerzuma, gde ona nije agentica alfe, vec adolescentkinja koja se bori protiv zlog Darkthanatosa. Sailor Moon "inspired", da ne kažemo rip off, dakle.

4. Bonelli je prestao da preko sajta prodaje stare brojeve serijala koje je ukinuo.

5. Legs se NE pojavljuje u Nathan Neveru, pošto još od broja 104 NIJE pripadnica Agencije Alfa. Od ukidanja sopstvenog serijala, pojavila se samo u jednom NN specijalcu. Ali je zato ima u Universo Alfa, serijalu o sporednim likovima iz Nathanovog svega, u "serijalu u okviru serijala" Squadra segreta - otprilike jednom godišnje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/03/2009 : 10:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
NN 106



NN 108








Sta radi LW na naslovnicama 106 i 108 ako je nema u redovnom serijalu od broja 104?

Koliko se sjecam u epizodi u kojoj ubijaju Raisera je i Legs, a to je broj 106.




---

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Edited by - Darkwood Devil on 05/03/2009 10:18:03
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2009 : 10:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
104 NJENE serije. Posle rata sa Orbitalnim stanicama. Procitaj malo i stripove, ne samo naslovnice. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/03/2009 : 10:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

104 NJENE serije. Posle rata sa Orbitalnim stanicama. Procitaj malo i stripove, ne samo naslovnice. ;)



Aha!




Solomon koji zamjenjuje Raisera u Alfi je seronja ili Ok?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2009 : 10:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Da li ga zamenjuje? ;)

Darver je politicar koji Reiser nikada nije bio. Podjednako manipulativan, ali igra vece igre - Reisera je zanimao samo profit, a Darvera, naizgled, zanima moc.

Ali time se odlcno pozabavio Ostini u "Ko je Solomon Darver?", beše NN broj 127 ili tu negde, jednoj od najboljih epizoda Nathana, pa da ne spojlujem. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/03/2009 : 10:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Da li ga zamenjuje? ;)

Darver je politicar koji Reiser nikada nije bio. Podjednako manipulativan, ali igra vece igre - Reisera je zanimao samo profit, a Darvera, naizgled, zanima moc.

Ali time se odlcno pozabavio Ostini u "Ko je Solomon Darver?", beše NN broj 127 ili tu negde, jednoj od najboljih epizoda Nathana, pa da ne spojlujem. ;)





Steta Raisera, uz Nathana mi je on uvijek bio najdrazi lik. Pricalo se po nekim forumima da je zapravo Raiser uzeo novi identitet za neko vrijeme kao Solomon i tada mi se to cinila kao genijalna ideja!



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 06/03/2009 : 20:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
voljela bih vidjet i ovaj strip u libellusovom izdanju.... nadam se da se poboljšao kvalitetom od onih nekoliko malih dodataka kod nathanovih jel almanaha? ili specijalaca? legz je tamo nekako djelovala komicno i neuhodano, al vjerujem da je u svojoj seriji dobila neku kvalitetu više.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000