forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/09/2013 : 00:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

S tportala:
http://www.tportal.hr/showtime/glazba/287494/Najgori-hrvatski-nastupi-na-Eurosongu.html



pročitao upravo sad, ono s Igorom Cukrovom i Dariom Kinzer je najjače

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/09/2013 : 01:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ante Tomić u Jutarnjem...


http://www.jutarnji.hr/komentar-ante-tomica--nema-eurovizije---ima-nade-za-nas-/1128391/

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2014 : 09:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pobijedila je "bradata žena"!
Eurosong je čudesan trash freak show.


http://www.tportal.hr/showtime/glazba/331669/Conchita-Wurst-pobijedila-na-Eurosongu.html

https://music.yahoo.com/blogs/reality-rocks/vote-for-the-wurst---bearded-lady--conchita-wurst-wins-eurovision-2014-233842050.html

http://www.jutarnji.hr/finale-eurosonga-u-kopenhagenu/1190496/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 11/05/2014 09:42:27
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/05/2014 : 11:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Aj dobro, kapiram ja da Eurosong nije izbor za mis, i da je Marija Šerifović takođe pod upitnikom da li je Marija ili Mario, ali ono je barem moglo da se obrije ako već hoće da bude KonciTA, da ne moram svaki put da doživljavam mini šlog kad mi iskoči njegova/njena fotografija.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/05/2014 : 13:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Njegovu/Njenu pobedu je ocigledno obezbedio i isforsirao gej ili LGBT lobi iz svih zemalja.
A ako su glasali ljudi koji nisu u tom LGBT svetu to su mogli onda da glasaju samo ludi libarali koji se rukovode mislju: nema to veze da li je pesma dobra ili ne, nego eto pojavila se bradata zena i mi moramo da je podrzimo jer je ona predstavnik jednakosti i prihvatanja u svetu. Fuj

A Holandija je imala odlicnu pesmu sa prizvukom countrya i stvarno je zasluzila pobedu a ne drugo mesto, pesma se izdvaja od uobicajenih dosadnih i plitkih Evrovizijskih pesama u poslednjih 15 godina.



Edited by - going going on 11/05/2014 13:53:39
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/05/2014 : 15:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ovaj eurosong je postao jedna velika sprdačina...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/05/2014 : 16:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bilo je bradatih zena cesto u bonelljevim stripovima...

http://www.youtube.com/watch?v=VxEFZPVq_aU

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/05/2014 : 18:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
končita wuršt, uz brkove, ima pristojnu glasčinu i pjesmu koja kao da je ispala iz đejms bond filma.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 11/05/2014 : 18:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Po meni potpuno zaslužena pobjeda, a ako je nekoga i šokirao ili zgrozio poljska pjesma je došla kao melem na ranu

http://www.youtube.com/watch?v=3tVOxxFc2QQ

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2014 : 19:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni nije problem u samoj pjesmi (jedinoj koju sam čuo jer nisam ni pomislio gledati), nego u tome što imam dojam da je glazba i kvaliteta pjesama na Eurosongu već odavno pala u treći plan.
Sve je važnije, i politika i zagovori tolerancije i što luđi nastupi i kreacije, a pjesme su u zapećku.
Pa je pobjeda Conchite ponajprije trijumf tolerancije, kao da je Eurosong Parada ponosa ili tako nešto, a ne glazbeno natjecanje.


http://www.tportal.hr/showtime/glazba/331735/Conchitina-pobjeda-je-trijumf-tolerancije.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/05/2014 : 20:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Meni nije problem u samoj pjesmi (jedinoj koju sam čuo jer nisam ni pomislio gledati), nego u tome što imam dojam da je glazba i kvaliteta pjesama na Eurosongu već odavno pala u treći plan.
Sve je važnije, i politika i zagovori tolerancije i što luđi nastupi i kreacije, a pjesme su u zapećku.
Pa je pobjeda Conchite ponajprije trijumf tolerancije, kao da je Eurosong Parada ponosa ili tako nešto, a ne glazbeno natjecanje.


http://www.tportal.hr/showtime/glazba/331735/Conchitina-pobjeda-je-trijumf-tolerancije.html





Tako je Difool! Svaka ti je rec na mestu!
A i publika iz Kopenhagena je morala da zvizdi i vice UA tokom izvodjenja ruske pesme i kada su poeni bili davani Rusiji!

Ne mogu politiku nikada da izostave, a i te u Kopenhagenu bas boli uvo za narod u Ukrajini nego eto zato sto je Evropa i Amerika to osudila moraju i oni, i zato sto Amerika i zapadna Evropa podrzavaju toleranciju zato moraju da se odusevljavaju i raduju kada vide kako Conchita dobija poene.

Sve je izvestaceno! To su njihove evropske vrednosti!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/05/2014 : 22:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Jedino mi je Poljska bila bolja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/05/2014 : 23:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
haha, baš kad je hrt došao pameti i prestao bacati pare na ovu kič paradu, ovako nešto da se dogodi
a baš bi bilo zanimljivo vidjeti da li bi i predziđe kršćanstva glasalo za bradatu pjevačicu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2014 : 23:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ha čuj, ako se u onom promidžbenom spotu dovoljno založio za tradicionalne i obiteljske vrijednosti, za privrženost braku i Bogu, za moral i poštenje, za mir u svijetu i sve što ide u paketu, vjerujem da bi i predziđe kapituliralo.

Pokušavam zamisliti scenu u kojoj Barbara Kolar, Danijela Trbović ili tko već izgovara "From Croatia twelve points goes to miss Conchita", "Croatie douze points a mademoiselle Conchita", a dotična oduševljeno skače u green roomu pa šalje poljupce Kroaciji vičući "I love all the Croats!" i "Merci Croatie!"


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/05/2014 : 00:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu reć da je lik nezasluženo odnio pobjedu.

To kakva je pjesma bila, znamo svi da tako nešto ne vrijedi komentirat, al čovjek barem dobro pjeva.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 12/05/2014 : 11:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Po meni potpuno zaslužena pobjeda, a ako je nekoga i šokirao ili zgrozio poljska pjesma je došla kao melem na ranu

http://www.youtube.com/watch?v=3tVOxxFc2QQ



I onda netko pored ovakvih poljskih aduta da glas za bradatu ženu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/05/2014 : 13:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by hello

Po meni potpuno zaslužena pobjeda, a ako je nekoga i šokirao ili zgrozio poljska pjesma je došla kao melem na ranu

http://www.youtube.com/watch?v=3tVOxxFc2QQ



I onda netko pored ovakvih poljskih aduta da glas za bradatu ženu




pa kad gej populacija čini debelo preko 30% ukupne publike eurosonga
a u publici koja glasa, njih je debelo preko 50%
tako da su poljakinje još i dobro prošle

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/05/2014 : 15:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Meni su recimo bile dobre ona kaj je nastupila za Švedsku, i ona iz Slovenije.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/05/2014 : 17:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dragaš u Jutarnjem o subotnjem Eurosongu:


http://www.jutarnji.hr/necete-mi-povjerovati--ali--eurosong-je-kvalitetan-i-bitan/1190691/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/05/2014 : 18:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nekad davno za pobjedu si trebao imati kvalitetnu pjesmu. OK, ovo kvalitetno moze pod navodnicima. Onda je pjesma pala u drugi plan (neki ce reci hvala bogu), a glavni preduvjet uspjeha je postao izgled. Najprije kotroverzni nastupi i obleka, a onda je preduvjet za pobjedu postao taj da moras biti zena sa kitom, muskarac bez kite ili nesto izmedju. Za deset godina, za pobjedu na Eugosongu ce biti potrebno doslovno sodomizirati svinju na pozornici ili simulirati sex sa blizom rodbinom dok pjevusis neku debilanu.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/05/2014 : 19:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
muškarac bez kite? to aludiraš na pobjedu marije šerifović?
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/05/2014 : 20:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

muškarac bez kite? to aludiraš na pobjedu marije šerifović?



Aha. Mario je OK lik.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2014 : 23:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by kiky

muškarac bez kite? to aludiraš na pobjedu marije šerifović?



Aha. Mario je OK lik.



Nije Mario, nego Marjan!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/05/2014 : 09:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ups, my bad

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 13/05/2014 : 15:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
"Bradata kobasica"!
Strahota koga se bira!
Srećom pa mi TV nije bio okrenut na ovo fekaljenje.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000