forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Tonto
Advanced Member



7789 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/05/2014 : 15:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>Strahota koga se bira!

Misliš zato što je pjesma loša ?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 13/05/2014 : 16:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
ne znam čemu uopće čuđenje.
cirkuske predstave početkom prošlog stoljeća su počesto imale "posebne" atrakcije kao što su npr. bradata žene, čovjek slon i sl. a što je eurovizija (u biti šoubizmis u cijelini) nego moderan oblik takve zabave.
vjerojatno će kroz određeni period savjest društva ponovno osuđivati takvu zabavu(naime izdvaja se dugoga radi njegove različitosti te se zadire u intimu osoba koje su pod reflektorima).
nadam se da su manageri barem odabrali podnošljivu pjesmu...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 13/05/2014 : 16:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

>Strahota koga se bira!

Misliš zato što je pjesma loša ?



Ne kažem ništa za pjesmu jer se o ukusima ne raspravlja, ali ovaj lik je freak show.
Do nedavno se bradate žene išlo gledati u cirkus.

edit: Zlikovski me pretekao za 30 sekundi :)

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 13/05/2014 16:07:50
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7789 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/05/2014 : 16:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ah, znači osuđivanje i ismijavanje drugačijih od sebe... to sam i mislio. Jedino žalosnije od toga je činjenica od koga dolazi. Cirkus kažete, bude li sreće jednom ćemo u cirkus ići gledati vas... ili bar u muzej.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 13/05/2014 : 17:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Eh...da je barem riječ o bradatoj ženi...bilo bi ok.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 13/05/2014 : 17:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...da je nastupio i peder tipa George Muchael, Ricky Martin iliti Elton John...bilo bi ok.
Ovo je freak show...neprihvatljivo za djecu i ovome nije mjesto na tv-u!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7789 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/05/2014 : 18:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma u pravu ste, ja sam glup. Nakaza je to ni blizu ljudskom biću, sklonimo njega i njemu slične daleko od nas normalnih. U rezervate ili tamnice s njima, ako zlo nisu počinili sigurno hoće!

Kakva ste vi gomila malodušnih licemjera.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/05/2014 : 18:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ma u pravu ste, ja sam glup. Nakaza je to ni blizu ljudskom biću, sklonimo njega i njemu slične daleko od nas normalnih. U rezervate ili tamnice s njima, ako zlo nisu počinili sigurno hoće!

Kakva ste vi gomila malodušnih licemjera.



Tonto shvati ih...preveši su jadni i nesigurni u svom postojanju da bi bili spremni prihvatiti drugačije od sebe. Kad postanu jaki i počinju vjerovati u sebe (a ne u druge za koje misle da ih trebaju pokorno slušati) onda će prihvaćati i one koji nisu poput njih. Ako ikad postanu!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 13/05/2014 18:30:54
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 13/05/2014 : 19:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
@tonto
Uh, bas si me uhvatio u svoju zamku !

Licemjer, kazes?
Naprotiv, licemjeri ste vi koji biste na pijedestal uzdignuli svaku nastranost u ime lazne slobode.
Bas me zanima koliko biste bili sretni da vase dijete ovako sramoti sebe i vas. Doduse kakva su vremena dosla mozda bi se i kitili sramotom..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7789 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/05/2014 : 19:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Na nikakav ja pijedestal ne uzdižem nikoga i nigdje ja ne govorim da se to meni sviđa. Jednostavno ne osuđujem i ne izrugujem drugo ljudsko biće koje nikome ne čini zlo. Ne izdvajam ga od drugih zato jer ga ne razumijem ili čak ne podržavam. Nazvat ću ga ja nakazom, ali iz čiste zajebancije i bez zlobe. Vi ga nazivate nakazom iz straha i zatucanih moralnih i vjerskih uvjerenja, vi ga želite izdvojiti i marginalizirati, on vama nije ravan, a meni jeste.

Fascinanto mi je kako ste vi kojima su Bog, Isus i vjera najviše u ustima prvi spremni baciti jebeni kamen. I zato jesi licemjer, a ja nisam.

I može te sram biti.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/05/2014 : 19:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Gotovo svi vjernici misle da svojim molitvama i pokornošću mogu oprat svoju nečistu savjest, i s toga im grijesi nisu strani. S par zdravomarijo i očenaš na samrti misle da je sve kaj su u životu napravili oprošteno i zaboravljeno (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 13/05/2014 19:37:51
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/05/2014 : 20:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Obožavam produhovljene, tolerantne, smjerne, ćudoredne, bogobojazne i kakve sve ne pojedince koje drugačije od sebe smatraju nakazama, kojima je štoviše mjesto u cirkusu.
To i opet govori samo o njima a ne o onima o kojima oni govore.

Bez obzira na prirodu same manifestacije, Eurosong se tako i ovakav - daleko od nekadašnje kvalitete s Abbom, Totom Cutugnom itd. - pokazuje kao apsolutno koristan, štoviše i nužan.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 13/05/2014 : 20:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ah, znači osuđivanje i ismijavanje drugačijih od sebe... to sam i mislio. Jedino žalosnije od toga je činjenica od koga dolazi. Cirkus kažete, bude li sreće jednom ćemo u cirkus ići gledati vas... ili bar u muzej.

Nažalost ovo je slika Hrvatske. Previše ljudi osuđuje i ismijava drugačije od sebe, većina "desničara" osuđuje i ismijava gay populaciju, manjine i kako oni to vole reći "jugonostalgičare i mrzitelje svega Hrvatskoj" dok s druge strane imamo puno "ljevičara" koji osuđuju i ismijavaju vjernike, nacionaliste i priproste ljude.

Amos isto onako kako ti percipiraš ovog austrijskog pjevača kao freaka, vjeruj da isto tako tebe doživljava i dosta ljudi s ovog foruma. Ja se nadam da će za jedno 10-ak godina svijest ljudi postati takva da ćeš ti reći: pa što ima veze što tip oblači haljinu, pristojan je i lijepo pjeva i nikome ne čini ništa nažao, a druga strana da reče: pa što ima veze što je amos veliki vjernik i konzervativac lijepo je čuti i drukčije razmišljanje, obrazovan je, kulturan i nikome ne čini ništa loše.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/05/2014 : 21:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:

Amos...nikome ne čini ništa loše.



Čini, omalovažava i vrijeđa drugačije od sebe. Ponekad uvijeno i zakukuljeno ali ih vrijeđa, da ne spominjem kak ih i odbacuje iz društva (:
Takvo ponašanje je gore i opasnije i od samog fizičkog maltretiranja.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 13/05/2014 : 22:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Na nikakav ja pijedestal ne uzdižem nikoga i nigdje ja ne govorim da se to meni sviđa. Jednostavno ne osuđujem i ne izrugujem drugo ljudsko biće koje nikome ne čini zlo. Ne izdvajam ga od drugih zato jer ga ne razumijem ili čak ne podržavam. Nazvat ću ga ja nakazom, ali iz čiste zajebancije i bez zlobe. Vi ga nazivate nakazom iz straha i zatucanih moralnih i vjerskih uvjerenja, vi ga želite izdvojiti i marginalizirati, on vama nije ravan, a meni jeste.

Fascinanto mi je kako ste vi kojima su Bog, Isus i vjera najviše u ustima prvi spremni baciti jebeni kamen. I zato jesi licemjer, a ja nisam.

I može te sram biti.


Tonto - douze points
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/05/2014 : 22:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/05/2014 : 23:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by Tonto

>Strahota koga se bira!

Misliš zato što je pjesma loša ?



Ne kažem ništa za pjesmu jer se o ukusima ne raspravlja, ali ovaj lik je freak show.
Do nedavno se bradate žene išlo gledati u cirkus.

edit: Zlikovski me pretekao za 30 sekundi :)


Ti vjerojatno podržavaš da se drugačije strpa u cirkus?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/05/2014 : 23:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Na nikakav ja pijedestal ne uzdižem nikoga i nigdje ja ne govorim da se to meni sviđa. Jednostavno ne osuđujem i ne izrugujem drugo ljudsko biće koje nikome ne čini zlo. Ne izdvajam ga od drugih zato jer ga ne razumijem ili čak ne podržavam. Nazvat ću ga ja nakazom, ali iz čiste zajebancije i bez zlobe. Vi ga nazivate nakazom iz straha i zatucanih moralnih i vjerskih uvjerenja, vi ga želite izdvojiti i marginalizirati, on vama nije ravan, a meni jeste.

Fascinanto mi je kako ste vi kojima su Bog, Isus i vjera najviše u ustima prvi spremni baciti jebeni kamen. I zato jesi licemjer, a ja nisam.

I može te sram biti.


Također mi pobjednik eurosonga ne izgleda najbolje. Bradati muškarac obučen kao žena - nije baš moj cup of tea. No, uvijek za slobodu u svakom pogledu (kada to ne šteti drugima) pa naravno podržavam njegovu borbu za što god se već bori.
Niti me ugrožava, niti ga se bojim i želim mu sreću na njegovom putu.
Što se tiče pjesme, ok. mi je, ali bilo je puno boljih koje su pobjedile na euroviziji...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/05/2014 23:20:36
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 14/05/2014 : 00:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Na nikakav ja pijedestal ne uzdižem nikoga i nigdje ja ne govorim da se to meni sviđa. Jednostavno ne osuđujem i ne izrugujem drugo ljudsko biće koje nikome ne čini zlo. Ne izdvajam ga od drugih zato jer ga ne razumijem ili čak ne podržavam. Nazvat ću ga ja nakazom, ali iz čiste zajebancije i bez zlobe. Vi ga nazivate nakazom iz straha i zatucanih moralnih i vjerskih uvjerenja, vi ga želite izdvojiti i marginalizirati, on vama nije ravan, a meni jeste.

Fascinanto mi je kako ste vi kojima su Bog, Isus i vjera najviše u ustima prvi spremni baciti jebeni kamen. I zato jesi licemjer, a ja nisam.

I može te sram biti.



E moj Tonto, znači kad ga ti nazoveš nakazom onda može jer si to ti, stamena moralna vertikala nepogrešivog osjećaja za pravdu i slobodu, međutim kad ja kažem da je freak, onda me kolješ?
I pišeš da mene može sram biti..
Hm, mislim da pojmu licemjerje kojega tako forsiraš daješ sasvim novu dubinu i težinu jer ovo što kažeš je ajme.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 14/05/2014 00:05:22
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7789 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/05/2014 : 00:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
o.k.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 14/05/2014 : 00:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Tonto

Ah, znači osuđivanje i ismijavanje drugačijih od sebe... to sam i mislio. Jedino žalosnije od toga je činjenica od koga dolazi. Cirkus kažete, bude li sreće jednom ćemo u cirkus ići gledati vas... ili bar u muzej.

Nažalost ovo je slika Hrvatske. Previše ljudi osuđuje i ismijava drugačije od sebe, većina "desničara" osuđuje i ismijava gay populaciju, manjine i kako oni to vole reći "jugonostalgičare i mrzitelje svega Hrvatskoj" dok s druge strane imamo puno "ljevičara" koji osuđuju i ismijavaju vjernike, nacionaliste i priproste ljude.

Amos isto onako kako ti percipiraš ovog austrijskog pjevača kao freaka, vjeruj da isto tako tebe doživljava i dosta ljudi s ovog foruma. Ja se nadam da će za jedno 10-ak godina svijest ljudi postati takva da ćeš ti reći: pa što ima veze što tip oblači haljinu, pristojan je i lijepo pjeva i nikome ne čini ništa nažao, a druga strana da reče: pa što ima veze što je amos veliki vjernik i konzervativac lijepo je čuti i drukčije razmišljanje, obrazovan je, kulturan i nikome ne čini ništa loše.



Pravo govoriš hello.
Nameće mi se pitanje čemu uz svakodnevne obveze i poteškoće trošiti vrijeme na ovakva natezanja s nepoznatim ljudima jer se ništa promijeniti neće..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 14/05/2014 : 03:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Bez obzira na prirodu same manifestacije, Eurosong se tako i ovakav - daleko od nekadašnje kvalitete s Abbom, Totom Cutugnom itd. - pokazuje kao apsolutno koristan, štoviše i nužan.



Jel tako nešto iznenađujuće s obzirom da se takav sasvim nebitan festival odavno pretvorio u trash-fest?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 14/05/2014 : 08:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Toto Kotonjo je odličan umetnik koji peva lepe pesme, ali Insieme je tipična političko-propagandna pesmica :)
Daleko od toga da je loša, pevljiva je, ali da ide uz rame sa Abinim, pa ne baš.

Austrijanac je samo izvodio performans. Jes bio iritantan, ali to mu beše cilj :) Daklem, to je bio njegov umetnički performans.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/05/2014 : 09:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
....kopiram sa onog drugog topica:
Pjesma koja je pobjedila na eurosongu nije hit, nije po ničemu posebna, što je najbolje, za pjesmu možemo reći da je slab plagijat muzičkih uvoda u James Bond filmove,a sjećam se i uvoda u jednu video igru (MGS 3) koji je otpjevan i odsviran mnogo profesionalnije. pobjednica eurosonga 5 minuta nakon slušanja će biti zaboravljena. Scenski nastup je bio za ocjenu 0 ,(čovjek je cijelu pjesmu otpjevao gotovo nepomičan poput kipa, duge brade obojane u crno i obučen u haljinu). Ne možemo reći da čovjek nema veze o pjevanju jer se vidi da plovi u tim vodama,ali da je neka klasa od pjevača, to i nije.
Glavni cilj njegovog nastupa je promoviranje homoseksualizma,a eurosong lobi mu je to na najbolji način i omogućio.
Zbog svega toga kažem da je taj eurosong freak show...i ovakve stvari me smetaju kao što me je npr smetalo dan kada je Igor Štimac postao izbornik hrvatske nogometne reprezentacije...čovjek je cijeli život plovio u nogometnim vodama,ali je za mjesto stratega bio potpuni idiot kojem su izborničko mjesto osigurali svi koji su imali interesa za svoj džep....
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/05/2014 : 09:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dragaš u Jutarnjem:


http://www.jutarnji.hr/necete-mi-povjerovati--ali--eurosong-je-kvalitetan-i-bitan/1190691/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000