forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Tražim naslov filma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

bvagner3
Senior Member

Croatia
1824 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 05/08/2019 :  18:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ok,super,hvala.

Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member

1542 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 05/08/2019 :  18:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Iako sam većinu starijih filmova nabavio na dvd-u,ili VHS-u,ima neke stare filmove kojima neznam nazive ali znam ponešto o njima,prvi je s kraja 80-ih mislim,na naslovnici kazete je plavokosa djevojka ispred otvorenog prozora,mislim da je horor,a radnja filma je uglavnom oko toga da je jednom mladiću umrla djevojka koji ju je oživio tako što joj je u mozak stavio čip s robota žutr boje po imenu bep-bep,no ona dobiva nadljusku snagu i radi okolo sranja,dok je ponovo ne ubije neki zajeban susjed,kraj filma završava tako što mladić dolazi ponovno u mrtvačnicu po svoju djevojku u želji da je ponovo oživi,no iz nje izlazi robot i davi ga-the end.Druga dva filma kod kojih me zanimaju nazivi su filmske adaptacije S.Kinga prvom se radnja odvija na aerodromu,gdje su upali u nekakav vremenski procijep i vrijeme je zaustavljeno,da bi se na kraju pojavila neka velika loptasta čudovišta s puno šiljastih zubi,takozvani čistači koji gutaju vrijeme i prostor,drugi se radi o nekakvoj šivačoj mašini ili tkalačkom stroju koji ubija žene koje rade na njemu,eto to je sve što znam,pa ako neko zna nazive kojeg filma,to bi bilo super.

Ovog drugog se sićan, to je u stvari mini-serija (koliko se sićan), di se ekipa u avionu budi i vidi da nema ni posade ni nekih putnika. Kad slete na aerodrom svate da nema nigdi nikog i zrak ima neki prazan miris, jednostavno sve stoji. Svačaju da moraju uzletit i vratit se u pravo vrijeme. Zadnje scene su odlične di su se vratili u pravo vrime i iskrcali iz aviona, a onda u aerodromskoj zgradi stali sa leđima na zidu da ih ljudi nebi pregazili kad se stope sa sadašnjosti.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000