forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Popaj,Spiderman & Fantom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/03/2009 : 14:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
...od jučer u Večernjem listu.
Svaki dan,jedna pasica.
Tek jutros vidio sasvim slučajno.
Druga epizoda.
Naslovi epizoda su (možda) jučer bili objavljeni,danas ništa ne piše.
A nemam jučerašnji primjerak.

Edited by - BlekenDekara on 31/07/2009 11:56:16

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7428 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 24/03/2009 : 15:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

...od jučer u Večernjem listu.
Svaki dan,jedna pasica.
Tek jutros vidio sasvim slučajno.
Druga epizoda.
Naslovi epizoda su (možda) jučer bili objavljeni,danas ništa ne piše.
A nemam jučerašnji primjerak.



čiji popaj segarov ili sagendorfov?
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 24/03/2009 : 15:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da je spiderman "brand new day", a i za ostalu dvojicu mi se nekako vidi da nisu stare epizode.

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7428 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 24/03/2009 : 15:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
tim bolje....
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/03/2009 : 16:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Witchblade

Čini mi se da je spiderman "brand new day"



u kaishevima?!!!

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 24/03/2009 : 18:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Witchblade

Čini mi se da je spiderman "brand new day"



u kaishevima?!!!


brand new day u kaiševima...
Blago šokiran, neverujem da je to ikako izvodljivo...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 24/03/2009 : 18:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Witchblade

Čini mi se da je spiderman "brand new day"



u kaishevima?!!!



I meni je to bilo čudno, pa sam otišao provjeriti. Dakle, Popaj je Sagendorfov, Fantom je DePaul/Ryanov, a Spiderman... epizoda počinje Peterovim buđenjem kod tete May, on i MJ nisu u braku (a didaskalije spominju njihovu vezu, dakle jest nekakav retcon prisutan); nisam čitao BND pa samo nagađam - to je to?

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."

Edited by - Witchblade on 24/03/2009 18:18:10
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/03/2009 : 19:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
po tvom opisu i nize postavljenoj prvoj tabli BNDa - neshto sumnjam:))


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 24/03/2009 : 19:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Hmm... nope, that's not it :)).

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 24/03/2009 : 20:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Witchblade

quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by Witchblade

Čini mi se da je spiderman "brand new day"



u kaishevima?!!!



I meni je to bilo čudno, pa sam otišao provjeriti. Dakle, Popaj je Sagendorfov, Fantom je DePaul/Ryanov, a Spiderman... epizoda počinje Peterovim buđenjem kod tete May, on i MJ nisu u braku (a didaskalije spominju njihovu vezu, dakle jest nekakav retcon prisutan); nisam čitao BND pa samo nagađam - to je to?


Više-manje to je BND.
A kako to staviti u oblik kaiša, hm, umetnost?

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6873 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 24/03/2009 : 21:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Po čemu zaključujete da je BND.

Ne verujem da novinski Spajdermen prati zaplete magazinskog. Ako nije u braku sa MJ, verovatno nikada nije ni bio, u tom stripu.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6873 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 24/03/2009 : 21:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ako je novinski to je ovo (nema baš sličnosti sa onim gore):

http://www.kingfeatures.com/features/comics/spidermn/about.htm
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 25/03/2009 : 01:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
O, kako bi bilo lepo da svi ozbiljniji listovi ubace dnevne kaisheve... A, Boga mi - i neki good old Sunday strip! Lichno bih najvishe Flasha Gordona i Peanutse voleo...

U nashim "Novostima" od nedavno ide Popeye, ali mislim da se vishe ne placaju prava na njega...

King Features se i dalje drzi...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/03/2009 : 01:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Po čemu zaključujete da je BND.

Ne verujem da novinski Spajdermen prati zaplete magazinskog. Ako nije u braku sa MJ, verovatno nikada nije ni bio, u tom stripu.



Bio je. Ali je OMD retkon stigao i novinski strip pre par meseci, i izgleda da je baš od tada Večernji krenuo. Bila je priča o tome na CBR/Newsarami pre koji mesec.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/03/2009 : 01:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Inale je i svadba u magazinskom stripu brže-bolje organizovana baš zato što su se spremali da ožene Spajijda u novinskom stripu.

(isto kao što se Superman oženio zbog "Lois & Clark")

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/03/2009 : 08:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

O, kako bi bilo lepo da svi ozbiljniji listovi ubace dnevne kaisheve... A, Boga mi - i neki good old Sunday strip! Lichno bih najvishe Flasha Gordona i Peanutse voleo...




Ehhh....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/03/2009 : 08:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

...od jučer u Večernjem listu.
Svaki dan,jedna pasica.
Tek jutros vidio sasvim slučajno.
Druga epizoda.
Naslovi epizoda su (možda) jučer bili objavljeni,danas ništa ne piše.
A nemam jučerašnji primjerak.



Fantom? Koja epizoda, daj brzo informacije

Treba vidjeti broj table i godinu.

Provjeravao sam da li ovdje dolazi Večernji list, nema, samo u Trebinju. Ali i bilo bi preskupo da svaki dan kupujem te novine. Koliko košta Večernji list u BiH?

Edited by - delboj on 25/03/2009 13:17:58
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7428 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 25/03/2009 : 09:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

O, kako bi bilo lepo da svi ozbiljniji listovi ubace dnevne kaisheve... A, Boga mi - i neki good old Sunday strip! Lichno bih najvishe Flasha Gordona i Peanutse voleo...

U nashim "Novostima" od nedavno ide Popeye, ali mislim da se vishe ne placaju prava na njega...

King Features se i dalje drzi...


ja bi volio ovo
tarzan - foster hogarth manning
rip kirby
beetle bailey

Edited by - rommel on 25/03/2009 09:57:04
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 25/03/2009 : 14:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
@delboj od friško novog korisnika

Mislim da se epizoda zove nešto kao "Zapadni otok krokodila"... ili tako nešto...
znam da je neki otok.

Popaj je u epizodi "Pogrešan mladac"

.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 25/03/2009 : 14:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
bemti kad večernji nema više pdf arhivu :-(


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7428 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 25/03/2009 : 14:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

@delboj od friško novog korisnika

Mislim da se epizoda zove nešto kao "Zapadni otok krokodila"... ili tako nešto...
znam da je neki otok.

Popaj je u epizodi "Pogrešan mladac"


probaj vidjeti datume ako ih ima, u doljnjem kutu sličice to će mu više pomoći - prijevodi su hebena stvar
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 25/03/2009 : 14:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
na Fantomu piše u lijevom kutu prve (od dvije) sličice Falk 12/29
a desni kut doljnje sličice je prekriven natpisom "Nova epizoda:Zapadni otok krokodila

inače, preko googla sam došao do ovog linka http://www.kingfeatures.com/features/comics/spidermn/about.htm
to bi moglo pomoći oko razjašnjenja koja je to epizoda u novinama. (inače samo počinje riječima "Početak novog dana... Nove epizode")

Popaj ima samo oznaku 1-26 ali neznam što to predstavlja.

.

Edited by - Rock.Bob Rock on 25/03/2009 15:01:21
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 25/03/2009 : 15:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
ah da skoro sam zaboravio.
Na jučerašnjem Fantomu je oznaka Falk 12/30
a na Popaju 1-27.
Popaj i Spiderman imaju ©2009, dok Fantom ima ©2008

.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/03/2009 : 15:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
To su datumi dnevnih pasica. Samo mi čudno da datumi idu unazad

Znači Fantom je početak 28.12. a Popaj 26.01.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/03/2009 : 15:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Misteriju je najlakše riješiti tako što ću pogledati danas kad oden na kavu tko je crtač Fantoma.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 25/03/2009 : 15:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
pa DePaul & Ryan su isto potpisani.

.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000