forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1008

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/09/2012 : 00:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja imam, za druge me briga, ha?
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8210 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/09/2012 : 06:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ja imam, za druge me briga, ha?


Narod hrvatski.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/09/2012 : 08:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by SenG

mene isto malo čudi što Markos, umjesto da je sretan što je rasprodao strip, sada radi nekoliko stotina primjeraka koji će par godina zauzimati mjesto na skladištu, ali šta ja znam


1) rasprodao se rekordno brzo - što znači da potencijalno ima još dosta zainteresirane publike, a što je još važnije - ta publika nije primarno strip publika
2) davno sam obećao da ću ga raditi
3) ipak je riječ o remek-djelu, šteta da ne bude dostupan.

Ali, da, generalno je ovo iznimka, raditi ću još svega par reprinata stvari koje su meni jako, jako bitne.


Ima li sanse za Alvar Majora?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29550 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/09/2012 : 09:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ja imam, za druge me briga, ha?



nije mi meni nitko nista poklonio, niti mi je marko nosio kući odmah iz tiskare
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/09/2012 : 09:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Da nisi možda jedinac? :P
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29550 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/09/2012 : 09:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nisam
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/09/2012 : 09:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Jadan tvoj brat/sestra :D :P
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29027 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2012 : 10:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim
Ima li sanse za Alvar Majora?


Tesko. Pa sad je bilo pravo vrijeme za reprint, buduci da Breccia dolazi u goste, ali mislim da bi reprint alvara bio jako, jako riskantan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 23/09/2012 : 10:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
A svagdanja borba

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29027 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2012 : 11:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mudro šutim:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20780 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2012 : 12:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sad tek skontah da u zadnjoj najavi nema Rip Kirbija.Bedak.
osim toga, negde sam pročitao i skorašnju najavu Povratka u prirodu;šta bi sa tim??

E, a što se tiče Mebijusa,malo me je zbunio jahh woble - da li su ovih 8 stripova sva njegova dela koja je radio solo?? Kako sam razumeo nisu.
Šta tu još nedostaje ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29027 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2012 : 13:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa prije 2 mjeseca su izasli brojevi 3 i 4, kud prije 5 i 6?
Povratak u prirodu je spreman za tisak, ali ovi su mi najavljeni naslovi trenutno prioritet, pa će onda ići malo kasnije. Ionako objavljujem previše naslova, mislim 18 albuma u razmaku mjesec dana, to je naprosto suludo - pa nema smisla sad forsirati i Povratak - pogotovo jer izlaze i Astronauti budućnosti i Ljepota tame, dva stripa koja ciljaju na istu publiku kao i Povratak. Osim toga, nema nikakve svrhe žuriti niti zbog Darkwood izdanja - s Darkwoodovim cijenama se ne mogu takmičiti, a srbi će ionako čekati srpsko izdanje, nije baš da će netko kupiti fibrino ako izadje prije, tako da je zapravo svejedno kad će izaći.

Moebius je napravio hrpu samostalnih albuma
http://www.bedetheque.com/auteur-70-BD-Moebius.html

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/09/2012 : 13:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Markose, sad mi je palo napamet nešto, pa da pitam...
Oćeš li možda izdavat Silver Surfera kojeg je radio Moebius? Kad već želiš izbacit sve njegovo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/09/2012 : 13:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

sad tek skontah da u zadnjoj najavi nema Rip Kirbija.



Pa jos ti ni 3 i 4 nisu stigli u Srbiju

Markos
Narucio od Marka iz AF Ratmana HC 1-4, hoce li kad izadje osmica SC da ide i 5-8 HC?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29027 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2012 : 14:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Izaći će HC Rat-mani, da.
Mebijusov Silver Surfer mi nije u planu

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/09/2012 : 15:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Izaći će HC Rat-mani, da.



Super, hvala
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20780 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2012 : 16:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa prije 2 mjeseca su izasli brojevi 3 i 4, kud prije 5 i 6?
Povratak u prirodu je spreman za tisak, ali ovi su mi najavljeni naslovi trenutno prioritet, pa će onda ići malo kasnije. Ionako objavljujem previše naslova, mislim 18 albuma u razmaku mjesec dana, to je naprosto suludo - pa nema smisla sad forsirati i Povratak - pogotovo jer izlaze i Astronauti budućnosti i Ljepota tame, dva stripa koja ciljaju na istu publiku kao i Povratak. Osim toga, nema nikakve svrhe žuriti niti zbog Darkwood izdanja - s Darkwoodovim cijenama se ne mogu takmičiti, a srbi će ionako čekati srpsko izdanje, nije baš da će netko kupiti fibrino ako izadje prije, tako da je zapravo svejedno kad će izaći.

Moebius je napravio hrpu samostalnih albuma
http://www.bedetheque.com/auteur-70-BD-Moebius.html


Da me neko ne razume pogrešno - tempo kojim Fibra izdaje albume ove godine je za svako poštovanje.40 albuma koje će ovaj izdavač objaviti u 2012-oj je fantastična cifra.Što se mene tiče, jedino bih voleo da Tvrđe idu nešto brže, ali bilo je već reči zašto dosad nije moglo (Darkova prezauzetost,...).
Rip Kirbi je izašao oko 01.07., a koliko mi je poznato, plan je da idu četiri knjige godišnje, i ubeđen sam da sam pročitao negde da je spomenuto da će do Nove godine izaći još dve knjige.Verovatno sam nešto "prebacio".
Što se tiče Povratka, on me i interesuje da bih ga uporedio sa DW.Znam da se sa DW niko ne može porediti u pogledu cena, ali ipak kod DW, Povrratak će ići u pojedinačnim albumima, a kod Fibre u integralu, a poznato je da su integrali uvek jeftiniji od zasebnih albuma - a pošto sam ja pristalica integrala, voleo bih da vidim kako će izgledati Fibrino izdanje, pre nego što kupim Darkvudovo.

Kod Mebijusa me zanima samo jedna stvar - da li pored ovih osam Mebijusovih albuma koji će biti objavljeni, ima još neko "kapitalno" delo ovog autora; da li u ovo što najavljuje Markos ulazi čuvena Hermetična garaža,Arzak i ostali čuveni stripovi pokojnog Žiroa?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29027 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/09/2012 : 16:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa nitko nije rekao da neće Kirby možda neće izaći u 12 mjesecu:) (vjerojatnije ipak u prvom, ali dobro:) )
Fibrin integral Povratka će biti po 2 albuma, tako da cijene neće biti nešto puno povoljnije od pojedinačnih albuma.
Fibrina Biblioteka Meobijus su upravo najvažnije stvari, osim Edene koja će ići poslije, kao što je Jah spomenuo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20780 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2012 : 16:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa nitko nije rekao da neće Kirby možda neće izaći u 12 mjesecu:) (vjerojatnije ipak u prvom, ali dobro:) )
Fibrin integral Povratka će biti po 2 albuma, tako da cijene neće biti nešto puno povoljnije od pojedinačnih albuma.
Fibrina Biblioteka Meobijus su upravo najvažnije stvari, osim Edene koja će ići poslije, kao što je Jah spomenuo.


1.odlično
2.ok
3.jasno;znači posle i Edena i to bi bilo to.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10837 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/09/2012 : 19:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Fibrina Biblioteka Meobijus su upravo najvažnije stvari, osim Edene koja će ići poslije, kao što je Jah spomenuo.




Pre 10 godina, posle procitanog Inkala, sam bas bio odlepio sa Mebijusem. Al, nista od normalog izdanja se ovde nije moglo naci, il su to bili neki teski fus pirati il su bila neka nedostupna izdanja. Nakon toliko vremena sad mogu prictati sve ono sto me je cackalo
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 23/09/2012 : 20:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
može li me netko ljubazan podsjetiti je li bilo govora o tome kad izlazi ratman 7?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9255 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/09/2012 : 20:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petar.pan

može li me netko ljubazan podsjetiti je li bilo govora o tome kad izlazi ratman 7?



http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=42205&REPLY_ID=1528080

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 23/09/2012 : 21:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
mille grazie
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 23/09/2012 : 22:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Hoće li reprint Pakla imati istu ili drugu naslovnicu ( mislim na onu sa Gullom ) ?

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9255 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/09/2012 : 22:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Markos

12 je Perzepolis, ali najava će kasniti jer autorica hoće da promijenimo inače fantastično Melinino rješenje naslovnice:(



Mogu misliti, kod Marjan je sigurno proradila zenska sujeta kad je videla sta Melina ume...ako mozes ajde postavi nam ovde na topiku tu naslovnu, ako ne sibni je na mail, zivo me zanima kako je to ispalo...


Kompleksno je rješenje, ima naslovnicu i ovitak koji se rastvara itd itd. Kad budemo imali finalnu, možda postavim izvornu verziju.



Je li možemo sada vidjeti ovu prvu verziju? Inače nisam previše oduševljen ovom verzijom, nekako mi je prejednostavna...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 1008 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.62 seconds. Snitz Forums 2000