forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4129 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/03/2019 : 13:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Arapin je vjerojatno najbolji biografski/sliceoflife strip unazad 3-4 godine. Jedva čekam četvorku!

Super najave, baš za svaku posebnu kobasicu ponešto. Za mene Mezolitik i Texas Cowboy prije svega. I Plašt i očnjaci, pa da vidimo o čemu su to Peyo i anto godinama trubili :)

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/03/2019 : 14:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Shaneru, barem isposudi Arapina iz knjiznice. Greska bi bila stati na prvom albumu.






Ne čitaš pažljivo, stao sam na drugom.

Btw, pročitao privju za Rosalie i to izgleda odlično. Jedva čekam uzeti ga u ruke.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/03/2019 : 15:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell
I Plašt i očnjaci, pa da vidimo o čemu su to Peyo i anto godinama trubili :)



Više Anto i Kasper, manje Peyo (iako mi se jako sviđaju!).

Ipak mislim da je to strip koji se ne mora svima svidjeti, zato oprez prije trošenja 500 kunića.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10828 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/03/2019 : 16:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
hm, nije da se sad tu nesto hvalim ili sta, nisam takav, al nije ni anto. pa pobogu taj nikad nije trazio garulfa (drugi serijal scenariste) da ide
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37367 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/03/2019 : 16:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Poli


Shaneru, barem isposudi Arapina iz knjiznice. Greska bi bila stati na prvom albumu.




Ne čitaš pažljivo, stao sam na drugom.



Otac postaje "mala maza" u trecem, pravi zmaj je...






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/03/2019 : 17:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by pcoro

Shaneru, jesi li odmah prekrizio Arapina ili pročitao sva tri? Strip postaje sve bolji i bolji svakim albumom... klasik koji mogu preporučiti svakomu!



Bilo je već govora o tome. Pročitao sam prva dva i shvaćam ja da to nije bezveze, ali me likovi toliko nerviraju (prvenstveno otac) da se to ne da opisati. E sad, volim ja kad mi strip izazove emocije, nije mi problem ni suzu pustit, ali nerviranje mi baš i ne treba u životu.




Razumin te potpuno. Meni je Arapin vrhunski i među najboljin stripovima koje san pročita u zadnjih par godina. Ovo šta je tebi Arapin meni je Villon. Dođe ti da iskidaš stranice dok čitaš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/03/2019 : 17:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Arapin je remek djelo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/03/2019 : 18:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by pcoro

Shaneru, jesi li odmah prekrizio Arapina ili pročitao sva tri? Strip postaje sve bolji i bolji svakim albumom... klasik koji mogu preporučiti svakomu!



Bilo je već govora o tome. Pročitao sam prva dva i shvaćam ja da to nije bezveze, ali me likovi toliko nerviraju (prvenstveno otac) da se to ne da opisati. E sad, volim ja kad mi strip izazove emocije, nije mi problem ni suzu pustit, ali nerviranje mi baš i ne treba u životu.




Razumin te potpuno. Meni je Arapin vrhunski i među najboljin stripovima koje san pročita u zadnjih par godina. Ovo šta je tebi Arapin meni je Villon. Dođe ti da iskidaš stranice dok čitaš.



E vidiš, a meni je Villon bio super.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20734 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/03/2019 : 21:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Ja ne znam koliko stanova vama treba za sve ove stripove, meni treba bar još jedan.


ja ne znam za vas,ali ja sam se uselio sa nešto stripova kod tasta pre neki dan.
a vrlo brzo će da provali kako će mu to "nešto" stripova vremenom progresivno rasti;ali tad će biti kasno
quote:
Originally posted by Markos

Ubojica 1, Torpedo 1, Kobac, Potraga za pticom vremena ...


opa!
opet si utero tuki ovima što se već godinama nadaju da je reprint BJUF pitanje meseca.
(jedino ako ga ove tri tačke nisu prekrile)
quote:
Originally posted by Poli


Shaneru, barem isposudi Arapina iz knjiznice. Greska bi bila stati na prvom albumu.


ma ako nije pustio suzu na prvoj knjizi,džaba daljnji trud.
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Cromwell
I Plašt i očnjaci, pa da vidimo o čemu su to Peyo i anto godinama trubili :)



Više Anto i Kasper, manje Peyo (iako mi se jako sviđaju!).

Ipak mislim da je to strip koji se ne mora svima svidjeti, zato oprez prije trošenja 500 kunića.


da,da...kasper i anto.
pejo tu i tamo uradi filovanje.
i smatram da je to strip koji se mora svideti barem 80% njih.
a Cromwelu sto posto hoće;te slobodno može da rizikuje 500 kunića.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/03/2019 22:49:55
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15049 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/03/2019 : 22:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ubojica 1, Torpedo 1, Kobac, Potraga za pticom vremena ...



Adolf 1...?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3137 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 28/03/2019 : 23:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Originally posted by anto
opet si utero tuki ovima što se već godinama nadaju da je reprint BJUF pitanje meseca.
[/quote]
U te tri tačkice valjda ima mesta za Aldebaran...
Go to Top of Page

Manny
Average Member



570 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 28/03/2019 : 23:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
quote:
Originally posted by Markos

Ubojica 1, Torpedo 1, Kobac, Potraga za pticom vremena ...


opa!
opet si utero tuki ovima što se već godinama nadaju da je reprint BJUF pitanje meseca.
(jedino ako ga ove tri tačke nisu prekrile)



Ja sam nedavno nekoliko ovih stripova kupio po paprenim cenama od preprodavaca jer nisam imao ideju da će biti reprinta, ali dobro, drago mi je da će neki drugi ljudi to uskoro moći da nabave po povoljnijim cenama.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/03/2019 : 08:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Plašt će izaći za CRŠ, dakle, bit će popust, dakle 400 kunića, a ne 500!
Žao mi je zbog paprenih cijena rasprodanih izdanja, ja se trudim da do toga ne dolazi, ali reprinti su ipak vrlo skup i rizičan pothvat i ne sve što se rasproda reprintati. I ne sve iste godine. BJUF će ići reprint sigurno, samo je pitanje kada.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15049 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/03/2019 : 08:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Plašt će izaći za CRŠ, dakle, bit će popust, dakle 400 kunića, a ne 500!
Žao mi je zbog paprenih cijena rasprodanih izdanja, ja se trudim da do toga ne dolazi, ali reprinti su ipak vrlo skup i rizičan pothvat i ne sve što se rasproda reprintati. I ne sve iste godine. BJUF će ići reprint sigurno, samo je pitanje kada.



Nisi mi klimnuo za reprint Adolfa 1..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10828 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/03/2019 : 09:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
taman na tom crsu nosite plakate & majce tipa ocemo aldebaran i bjuf. i malo drzite tenziju, tipa gde je nas obecani aldebaran, moje pravo da imam aldebaran i slicno...

Edited by - kasper on 29/03/2019 11:07:54
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/03/2019 : 12:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Originally posted by anto
opet si utero tuki ovima što se već godinama nadaju da je reprint BJUF pitanje meseca.


U te tri tačkice valjda ima mesta za Aldebaran...
[/quote]

Već je bilo riječi o tome, trenutno nema planova za to jer je i Betelgeuse rasprodan, pa bi i on trebao u reprint.
Osim ako se Marko nije predomislio. Inače ja sam serijal pročitao u knjižnici i rado bih ga kupio, ali samo cijelog, tj ne mislim kupovat kasnije knjige ako neću imat priliku nabavit prve dvije...

Ja sam uglavnom presretan zbog Metabaruna


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/03/2019 12:07:56
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3137 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 29/03/2019 : 13:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
@Diskach
Sve znam, nego se služim taktikom nekih drugih uvaženih forumaša pa ponavljam ko pokvarena ploča nadajući se da je Markos onaj pametniji, pa će da popusti
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2019 : 19:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Jebate,ispada da je danas kupovanje stripova pravi logisticki pothvat:)
Vratite nam stara dobra vrimena kad nije bilo skoro niceg za kupit.:)



Interliber je zaminija pripremu zimnice.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20734 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/03/2019 : 11:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


Anto, pa zar moraš sve znati unaprijed?:) Zar nije fora da nešto bude iznenađenje? Ionako najavljujem stripove za pola godine unaprijed!


pa nije baš da moram,i jeste fora da bude iznenađenje,ali izgleda da je to jače od mene.
quote:
Originally posted by Markos

Po broju naslova, svakako će biti. Preko 75 novih naslova je trenutno u planu, s tendencijom rasta, plus još minimalno 7 reprintova.


75 naslova?

ovako:
7 si izdao
29 si najavio
tu su još:4 Tvrđe,Mateo 4,Sin sunca,Tugovanka 1,Irena i 30 amera iz plana za 2018/2019 (tri Kriminala,tri Bajke,tri Panišera,tri Eks mašine,dva Helboja,Nik Fjuri,tri Prometee,tri Lige,dva Planetarija,Sliper,Sups ol star,Bets Arkam,Saga 3,WD 4,Top ten,Džimi Korigan)
sedamdeset peti je neki od ovih:Džin 3,Gluhe laste 3,Enigma,Moj loše nacrtan život,Safe area Goražde.
U stvari,pošto Živi mrtvaci 4 neće stići u ovoj godini,ići će dva sa liste.

Odokativno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/03/2019 14:31:41
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/03/2019 : 12:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Krivo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20734 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/03/2019 : 12:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma samo pričam sam sa sobom.

edit:e baš ću da vidim na kraju godine koliko sam to omanuo

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/03/2019 14:28:37
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/03/2019 : 12:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nekad je bolje neznat nista pa se iznenadit kad izadje...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4622 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 30/03/2019 : 16:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Arapin je vjerojatno najbolji biografski/sliceoflife strip unazad 3-4 godine. Jedva čekam četvorku!

Super najave, baš za svaku posebnu kobasicu ponešto. Za mene Mezolitik i Texas Cowboy prije svega. I Plašt i očnjaci, pa da vidimo o čemu su to Peyo i anto godinama trubili :)



Deo za Arapina 100% tacan.

sangue navajo
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/03/2019 : 21:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

@Diskach
Sve znam, nego se služim taktikom nekih drugih uvaženih forumaša pa ponavljam ko pokvarena ploča nadajući se da je Markos onaj pametniji, pa će da popusti


Ovako sam ja ko papagaj ponavljao, molio, kumio za reprintom Aldebarana i BJUF-a i onda sam valjda ljudima dosadio pa mi dojavili da jedan Aldebaran postoji u Školskoj knjizi u Osijeku, a jedan BJUF u music shopu ???? u Rijeci 😁😁😁😁
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2523 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 31/03/2019 : 12:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
netko se nije pohvalio :)

dakle, na "jubilarnom" 13. Pričiginu pričalo se i o stripu, pričiginavali su Štef Bartolić, Sonja Gašperov, Esad Ribić, Josip Sršen i Marko Šunjić



hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.25 seconds. Snitz Forums 2000