forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1003

anto
Advanced Member



Serbia
20709 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/05/2020 : 17:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nije loše,ali nisam ni preterano ushićen.

Bravo,Plesiks i Tugovanka obavezno,ostalo na razmatranje.

Pominjah već,ovo Vitezovi oprosta deluje prilično smešan prevod;Ratnici milosrđa je neuporedivo lepše.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15680 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/05/2020 : 17:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Lijepo
Prije bi procitao sve u knjiznici i ono sto mi se svidi kupio.Ali tko zna hoce li sad knjiznice otkupljivati naslove u ovoj krizi?


Moci ces i dalje. Kazu da hoce.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 08/05/2020 : 17:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Odlicni naslovi!
Izgleda da ce ovo biti jedna od tura koju cu kompletno pazariti, jedino ne znam za ovog malog indijanca i Sjecanje Vode dok ne izadje preview. Orvel i Berlin ne mogu da docekam! Teme po mom (ne)ukusu!
Naslovne za Vrbe i Saula Millera su mi prelepe!

...i dalje nista od Betmena

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 08/05/2020 : 18:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Orvel pod obavezno. I ovaj Ma Maman deluje interesantno.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 08/05/2020 : 18:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN
...i dalje nista od Betmena


Pa Betmena ćeš(ćemo) verovatno ko i pre dobiti, u novembarskoj turi. Sem ako nešto koronarno ne pokvari planove...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 08/05/2020 : 19:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis
Pa Betmena ćeš(ćemo) verovatno ko i pre dobiti, u novembarskoj turi. Sem ako nešto koronarno ne pokvari planove...



Bice sve po planu, nadam se. Bio bih mirniji da znam koje ce naslove Marko izbaciti ali cu se nemirno nacekati.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11669 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/05/2020 : 19:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Čitao uglavnom sve, osim ove Umbrelle. Sve dobri do vrlo dobri naslovi.
Najviše mi se svidio Plessix a najmanje Orwell i Corrigan. Ovoga zadnjeg nisam uspio ni pročitati.

Have mercy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2020 : 20:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo


Plessixov Vjetar u vrbama (a nadam se uskoro i Vjetar u pijesku).
Zar nije ovo trebalo biti u Niki?


Ide uskoro, da.
Nije u Niki, jer nije nužno dječji. Ja sam to pročitao i meni to ni u kom slučaju nije isključivo dječji strip. To je tako šarmantno, toplo, lijepo, duhovito, šteta bi bilo stavit ga kao dječji strip jer onda ga odrasli ne bi ni pogledali

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2020 : 20:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab
i za kraj, dva bisera:

Berlin
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-45-berlin/628/

Drakula
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-46-drakula/629/



Dobra je cijela tura, ali da, kad bih morao birati, rekao bih da su ovo su dva bisera. Berlin na jedan način, a Drakula na drugi. Topla preporuka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2020 : 20:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Lijepo
Prije bi procitao sve u knjiznici i ono sto mi se svidi kupio.Ali tko zna hoce li sad knjiznice otkupljivati naslove u ovoj krizi?


To i mene zanima:) Ali Split sigurno hoće.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2020 : 20:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nije loše,ali nisam ni preterano ushićen.

Bravo,Plesiks i Tugovanka obavezno,ostalo na razmatranje.

Pominjah već,ovo Vitezovi oprosta deluje prilično smešan prevod;Ratnici milosrđa je neuporedivo lepše.


Dalo bi se o tome prijevodu raspravljati, ali sad je već gotovo, ne možemo mijenjati prijevod u drugom albumu. Iako je sam autor prebacio ratnike u vitezove, pa smo se toga držali.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2020 : 20:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN
...i dalje nista od Betmena


Ukoliko stvari s Koronom utihnu i ukoliko se Interliber dogodi, bit će Batmana više nego ikad.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25867 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/05/2020 : 20:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
UniverseUniverse
Triba mi malo Bat šašavosti

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 08/05/2020 : 20:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Najava Orki je uvijek dobro došla.
Od ostalih, Plessix i Bravo su sigurno na listi, a Orvel ovisi o previewu.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6926 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/05/2020 : 20:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by verab
i za kraj, dva bisera:

Berlin
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-45-berlin/628/

Drakula
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-46-drakula/629/



Dobra je cijela tura, ali da, kad bih morao birati, rekao bih da su ovo su dva bisera. Berlin na jedan način, a Drakula na drugi. Topla preporuka.


Da samo njih objaviš do kraja godine, ne bih se mogao žaliti. Jedva čekam!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2441 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 08/05/2020 : 21:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Bessov Dracula je bas neocekivano, prijatno iznenadjenje...prvi pik...ocekujem mnogo...
I Bravo obecava mnogo...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/05/2020 : 21:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Bessov Dracula je bas neocekivano, prijatno iznenadjenje...prvi pik...ocekujem mnogo...
I Bravo obecava mnogo...


Brilijantan crtež.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 08/05/2020 : 21:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Konačno "Vitezovi Oprosta"...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 08/05/2020 : 21:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Ukoliko stvari s Koronom utihnu i ukoliko se Interliber dogodi, bit će Batmana više nego ikad.



Betmen ce da sjebe koronu!
Ne znam za druge ali za vreme vandrednog stanja sam kupio vise stripova nego ikada tako da... Udri po planu!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20709 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/05/2020 : 21:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Odlicnikorektni naslovi!


...i dalje nista od BetmenaTvrđi


da je umesto Sjećanje vode išao Garulfo/Azimut/Aldobrando/Le patient/Alim le tanneur/prva knjiga drugog ciklusa Potrage za pticom vremena,pa i da pričamo o pridevu odličan.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 08/05/2020 22:03:05
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15680 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/05/2020 : 23:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sve je odlicno u ovoj turi. Samo da se ostvari, da izide...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1765 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 09/05/2020 : 09:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by AleksandarN

Odlicnikorektni naslovi!


...i dalje nista od BetmenaTvrđi


da je umesto Sjećanje vode išao Garulfo/Azimut/Aldobrando/Le patient/Alim le tanneur/prva knjiga drugog ciklusa Potrage za pticom vremena,pa i da pričamo o pridevu odličan.



Anto, ne skrnavi, svi dobro znamo da ce ti svi ovi stripovi biti 10/10.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25867 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/05/2020 : 09:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20709 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/05/2020 : 11:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
prca me Aco,koliko vidim;ali dobro,nema zamerke - sve zapisujem u svoj notes,i čekam povoljnu priliku za najahivanje u pogodnom trenutku,i to ono master class :)
(a verujem da će to biti vrlo brzo;he,he....)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/05/2020 11:20:34
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10049 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/05/2020 : 14:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Peyo


Plessixov Vjetar u vrbama (a nadam se uskoro i Vjetar u pijesku).
Zar nije ovo trebalo biti u Niki?


Ide uskoro, da.
Nije u Niki, jer nije nužno dječji. Ja sam to pročitao i meni to ni u kom slučaju nije isključivo dječji strip. To je tako šarmantno, toplo, lijepo, duhovito, šteta bi bilo stavit ga kao dječji strip jer onda ga odrasli ne bi ni pogledali



Ljubitelji lijepog crteža i priče u Disney maniru ne oklijevajte sa Plessixovim Vjetrom u vrbama jer čvrsto vjerujem da će se ova knjiga brzo rasprodati.

Evo malo da bacite pogled, ako vas takva literatura zanima:

https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk01I0UxFivYfJ1G1az-TeYSiJ2i4XA:1589025724176&source=univ&tbm=isch&q=plessix+wind+in+the+willows&sa=X&ved=2ahUKEwip8c-O3qbpAhWJ-KQKHd5nDkQQsAR6BAgJEAE&biw=1536&bih=768

A ovo bi trebalo uskoro uslijediti:
https://www.bdgest.com/preview-507-BD-vent-dans-les-sables-le-la-tentation-du-desert.html

Ovo je lagana i simpatična, zabavna priča za sve uzraste (dakle da ne bude razočaranja za pseudo-intelektualnu klijentelu ili žedne bolesnog psihopatsko-krvavog zlostavljanja na 1001 način i ine disfunkcionalne zbunjole: ovo nije Blast, nije Sandman, nije Ennis, nije Zidrou, nema psihopata, ultra depresivaca, narkomana, ni rješenja za svjetske probleme i sl.).

Edited by - Peyo on 09/05/2020 14:43:26
Go to Top of Page
Page: of 1003 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.2 seconds. Snitz Forums 2000