forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

oscar
Starting Member



Serbia
48 Posts

Member since 15/04/2016

Posted - 25/05/2020 : 22:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send oscar a Private Message  Reply with Quote
Markose, ima li nade za još nekog Tanigučija? :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/05/2020 : 22:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ima

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/05/2020 : 23:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tooo!
Nada umire posljednja.

Samo da ne bude onaj Cuvari Louvra kojeg je Komiko izdao. Taj mi i nekako ne ide uz Fibru.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 25/05/2020 : 23:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Drakula izgleda odlično

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/05/2020 : 23:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Profesor



Hi,hi,hi. Vidim da nisam jedini koji krije posliće sa strane od žene. Mada moram joj odati priznanje jer nikada, ali baš nikada nije pitala, ni komentarisala pakete sa stripovima. Mislim da je u fazonu bolje da ne znam koliko sve to košta, nego da se nerviram i svađam.

A za maturante samo držim fige da će me neko od roditelja pitati šta bih želeo. (A, onda da mi ne naškrabaju posvetu unutar stripa.


*zar ne krijemo svi od žena te neke posliće sa strane,za koje planiramo kupiti stripove?
*meni jednom do dva puta mesečno stižu poprilično gabaritni paketi stripova,ali to je za više nas;a ja onda kažem da je iz te gomile samo jedan ili dva za mene.I to moja žena proguta (ne i majka,ali mudro ćuti)
*ti nisi profesor nego gušter - ja odmah predočim đacima (moji su srednjoškolski maturanti) da želim stripove,oni skupe lovu,daju mi je,ja poručim i dobijem stripove,i odnesem jedan od njih,onaj najomiljeniji,da mi se potpišu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 08:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja ne krijem nista, moja supruga sve zna. I vrijednost koju imaju odredeni stripovi kako novcanu tako i onu sentimentalnu, rekao bi povjesnu. Kad mi treba nesto pokloniti, nema sto i kaze sve stripove imas a drugo te nista ne zanima. Nemam ti sto pokloniti. Paketi stizu, gdjegod 'zazuga' sto si mi napravio od ove lijepe kuce, ali zivot se nastavlja i uredno ide dalje. Davno sam im objasnio da se oko stripova uopce nemamo sto raspravljati. Nece ih biti, jedino kad mene ne bude. A o tom potom, ima jos vremena
Nego, Anto zar ti se ucenici potpisuju u albume? Mislim, nije to losa uspomena, ali je i nekako svetogrde. Vidis kako se ovaj drugi profesor, takvog i nickname-a, cuva takve rabote...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 08:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Tooo!
Nada umire posljednja.

Samo da ne bude onaj Cuvari Louvra kojeg je Komiko izdao. Taj mi i nekako ne ide uz Fibru.





Zasto? Bas je sjajno reproducirao eksponate i ambijent Louvra. Meni bi bas isao u Fibru.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 26/05/2020 : 08:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl



Zasto? Bas je sjajno reproducirao eksponate i ambijent Louvra. Meni bi bas isao u Fibru.
[/quote]

Cuvari Luvra su najgori Tanigucijev strip i nema potrebe raditi ga u jos jednom izdanju.

Ja bih voleo da bude ovaj:



A moze i reprint Vrh Bogova jer mnogi od nas ne mogu da nadju prve dve knjige a vecina i zeli ceo komplet. Barem 300 primeraka bi bilo super. Isti format, isto sve da ljudi mogu da dopune ono sto im fali.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 08:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa sad, najgori...
Covjeka je jednostavno impresionirao Louvre, i onda je on to ovjekovjecio na svom poznatom stripovskom nacinu. Odao mu postovanje. Sta fali tome?
Za 'duple' albume i stripove...uvijek isto. Dva nakladnika, dvije drzave...neovisno sto je to ista publika. Da izade kod Fibre ja bi ga kupio, a Komikovog poklonio.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 26/05/2020 : 08:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Pa sad, najgori...
Covjeka je jednostavno impresionirao Louvre, i onda je on to ovjekovjecio na svom poznatom stripovskom nacinu. Odao mu postovanje. Sta fali tome?
Za 'duple' albume i stripove...uvijek isto. Dva nakladnika, dvije drzave...neovisno sto je to ista publika. Da izade kod Fibre ja bi ga kupio, a Komikovog poklonio.



Ne fali nista ali jednostavno je dosadan strip. Ako si ga citao, jasno ti je zasto je najgori. I nisam jedini koji tako misli. I, po meni, Taniguchijevom crtezu ne lezi kolor, ubija draz i atmosfericnost.
Zar nije bolje da Marko objavi nesto sto vec nije bilo na ovim prostorima nego da radi nesto sto je dostupno?

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 26/05/2020 08:55:14
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/05/2020 : 09:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Zasto? Bas je sjajno reproducirao eksponate i ambijent Louvra. Meni bi bas isao u Fibru.


Ne znam ali meni njegov skoro pa "fotorealizam", plus u boji, ne pase u taj ekspresionizam. Vise bi pasao neki Sala, Gipi, Rosinski itd. itd. Mislim, ako ima netko tko bi kupio taj strip, moze mi se javiti.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 26/05/2020 09:08:07
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 09:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Meni je okej. Vec zbog spomenute reprodukcije eksponata, pa nacin na koji je nacrtao transport i skrivanje istih, pa ona fantazija s Vincentom... skroz okej. Ne svida mi se samo bljedilo boja u Komikovom izdanju, ne znam jel tako originalno zamisljeno. I, idemi pomalo na nerve japanski stil obrnutih korica ali to je vec nas problem, europljana, ne umjetnika ili nakladnika.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/05/2020 : 09:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, ali eto, imamo taj strip vec, pa zar ti je stvarno tooooliko odlican da mislis da bi ga morao i Marko objaviti?
Ok, ako se njemu sviđa nikakav problem, ali nekako sam stekao dojam da nas ima vise ovdje koji taj konkretni strip bas i ne cijenimo. Ili barem ne toliko koliko ove druge koje je npr. Fibra vec objavila.
Jedino ako bi se izdalo sve stripove iz te "zadace oko Louvra".



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 26/05/2020 10:10:38
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/05/2020 : 09:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Taniguchijeva Venecija, koja je isto u boji, je predivna. Čuvare Louvrea nisam čitao, čekam Fibrino izdanje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 10:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Da, ali eto, imamo taj strip vec, pa zar ti je stvarno tooooliko odlican da mislis da bi ga morao i Marko objaviti? Ok, ako se njemu sviđa nikakav problem, ali mislim da nas ima vise koji ga bas i ne cenimo. Ili barem ne toliko koliko ove koje je npr. Fibra vec objavila.
Jedino ako bi se izdalo sve stripove iz te "zadace oko Louvra".





Pa ja nisam nigdje zagovarao objavljivanje tog konkretnog stripa, vidi u upisima, ali ako ga Fibra objavi, (ako...), onda bi ga uzeo a Komikovog se rijesio. A i zanima me otisak boje, ona Komikiva mi je anemicna. Ali jesam zagovaratelj Venecije, to bi rado vidio kod Fibre, kao sto je kolega Shaner kazao.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/05/2020 : 11:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ja ne krijem nista, moja supruga sve zna. I vrijednost koju imaju odredeni stripovi kako novcanu tako i onu sentimentalnu, rekao bi povjesnu. Kad mi treba nesto pokloniti, nema sto i kaze sve stripove imas a drugo te nista ne zanima. Nemam ti sto pokloniti. Paketi stizu, gdjegod 'zazuga' sto si mi napravio od ove lijepe kuce, ali zivot se nastavlja i uredno ide dalje. Davno sam im objasnio da se oko stripova uopce nemamo sto raspravljati. Nece ih biti, jedino kad mene ne bude. A o tom potom, ima jos vremena
Nego, Anto zar ti se ucenici potpisuju u albume? Mislim, nije to losa uspomena, ali je i nekako svetogrde. Vidis kako se ovaj drugi profesor, takvog i nickname-a, cuva takve rabote...


ja sam takav odnos sa ženom sredio što se tiče mog bavljenja sportom - znači,tu ne sme ništa da zakera;kod stripova nije tako,pa so koristim svim trikovima kao i 90% oženjenih (ili u ozbiljnoj vezi) stripofila.

što se tiče potpisa - pa ipak je to poklon;iz paketa odaberem strip za koga sam siguran da ostaje u kolekciji,i dam svim učenicima da mis e potpišu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/05/2020 : 12:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ja isto ne vidim u čemu je problem da ti netko napiše posvetu u stripu (knjzi, ...) koji ti pokloni. Dapače, čak mi je to draže od, recimo, samo potpisanog primejrka od strane autora bez posvete.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
229 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 26/05/2020 : 12:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Taniguchijeva Venecija, koja je isto u boji, je predivna. Čuvare Louvrea nisam čitao, čekam Fibrino izdanje.





Venecija je kao i Luvr, lepa za prelistati i nista vise. Postoje umetnici koji mogu da stvore nesto vredno i kad rade po narudzbini, ali Taniguchi nije jedan od njih.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/05/2020 : 15:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panda

quote:
Originally posted by Shaner

Taniguchijeva Venecija, koja je isto u boji, je predivna. Čuvare Louvrea nisam čitao, čekam Fibrino izdanje.





Venecija je kao i Luvr, lepa za prelistati i nista vise. Postoje umetnici koji mogu da stvore nesto vredno i kad rade po narudzbini, ali Taniguchi nije jedan od njih.


Nije Venecija nešto posebno, priznajem. Priča je gotovo nepostojeća. Ali ja sam ju "prelistao" u više navrata i sigurno ću to napraviti još mnogo puta. Doduše, ja obožavam taj grad, pa to i nije za čuditi se.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/05/2020 : 15:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa i ja imam stripova i knjiga sa posvetema od onih od kojih sam dobio na poklon, ne vidim ništa loše u tome, naprotiv.
A i pretpostavljma da je Antoanu posebno drago vidjet u stripovima potpise svojih učenika. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/05/2020 : 16:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A i pretpostavljma da je Antoanu posebno drago vidjet u stripovima potpise svojih učenica. ;)


Eto, ispravljeno (iako je mozda samo jedna, zlatna je).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 17:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ja isto ne vidim u čemu je problem da ti netko napiše posvetu u stripu (knjzi, ...) koji ti pokloni. Dapače, čak mi je to draže od, recimo, samo potpisanog primejrka od strane autora bez posvete.


Meni to nije drago. Ali doduse nema mi nitko nista ni za pokloniti, ja sve sam nabavljam. Nekad davno su mi autori crtali na papire svoje crteze za uspomenu, to me sad vise ne zanima, jedino njihove crteze uzimam u njihovim albumima. A i vidim koliko im je kao autorima to i draze, jer ovo ostaje tebi sa potpisom posvetom, a crtez se moze i preprodavati zloupotrebljavati poslije, sto se i dokazalo toliko puta... Uglavnom autorov potpis da, onog koji ti poklanja ne. Pisem iz svog kutka gledanja, drugi naravno mogu sto zele.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2020 : 18:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ja isto ne vidim u čemu je problem da ti netko napiše posvetu u stripu (knjzi, ...) koji ti pokloni. Dapače, čak mi je to draže od, recimo, samo potpisanog primejrka od strane autora bez posvete.



Slazem se. Ja se bas iznerviram kad dobijem poklon a nema posvetu. Nekako mi to nije to. I ne smeta mi posveta ni u bonelli svescicama ni u Fibrinim skupim albumima.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/05/2020 : 18:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Markose, zašto u prvoj knjizi Locke & Key u drugoj priči, Glavolomke, nedostaju naslovnice za sveske 3, 4 i 5?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 26/05/2020 18:51:18
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/05/2020 : 19:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mi smo preuzeli njihovo izdanje, nismo ništa dirali (malo ga povećali, jedino), tako da treba pitati njih...

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.34 seconds. Snitz Forums 2000