forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2022 : 14:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec
Kakav je Gus?
A i kakve su ti Diplomatske kronike (nema tvog komentara tamo)?

Meni su od Blaina Diplomatske bile sjajne, a Reduktor istog stila ali ispod te razine.



Diplomatske sam komentirao na drugim topicima nakon čitanja previewa:
... jedan od razloga zašto me ne privlače je i taj što sam na poslu doživio slične stvari, a sad još da o tome i čitam nemam previše želje. To može biti zabavno nekom tko to nije doživio, u suprotnom je mučno i iritantno.

Kada sam ih pročitao vidio sam da je to izvrstan strip, ali spomenuti mučni dojmovi zbog maltretiranja su ostali.

Reduktora sam čitao još davno na engleskom i poslije sam ga prodao. Nije loš, ali ne vidim potrebu za njim u kolekciji.

Gusa (nekakvo izdanje manjeg formata na engleskom) sam dvaput krenuo čitati pa odustao, probat ću i treći put. Ako nekom treba cijena povoljna.

Daleko najdraži Blain mi je Isaac le Pirate kojeg je Fibra najavila, ali zasad ništa od toga. Imam i NBM-ovo izdanje manjeg formata na engleskom, ako nekom treba cijena povoljna.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28975 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2022 : 14:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kad ga završi, objavit ću ga.

Trouble will find me
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/01/2022 : 14:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Daleko najdraži Blain mi je Isaac le Pirate kojeg je Fibra najavila, ali zasad ništa od toga. Imam i NBM-ovo izdanje manjeg formata na engleskom, ako nekom treba cijena povoljna.


Isaka san uspija izgurat do kraja samo zato šta san se nada da će ga neko na slijedećoj stranici zatuć.
Ako se dobro sićan, nema ni suvisli kraj?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2658 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 21/01/2022 : 14:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Izvrsne najave. svaka čast Marko

Prvi prioritet kod mene: Kriminali, Rokamboleske, Giardino i završetak Atlasa.
Tu su i Marino i Blaine te Wild West.

Ostalo moram pogledati u preview. Wonderball i Odaliska se čine zanimljivim.

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2022 : 14:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kad ga završi, objavit ću ga.



Super, naravno ako se nastavak i završetak dogode.

Peti album Isaaca je objavljen 2005., a nakon toga bilo je 2019. nekog spomena o nastavcima , ali zasad ništa (to je odgovor i frendu NON-ALIGNEDU ).
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/01/2022 : 14:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Markos

Kad ga završi, objavit ću ga.



Super, naravno ako se nastavak i završetak dogode.

Peti album Isaaca je objavljen 2005., a nakon toga bilo je 2019. nekog spomena o nastavcima , ali zasad ništa (to je odgovor i frendu NON-ALIGNEDU ).


Kupit ću nastavak u nadi da će ga neko na prvoj stranici zatuć.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2022 : 14:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Podsjećaš me na Iznoguda. I on se nada će Kalifa zatuć.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/01/2022 : 15:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Podsjećaš me na Iznoguda. I on se nada će Kalifa zatuć.


Je, al ja ne želin bit Isak umisto Isaka.
Bez zafrkancije mislin da mi ni Vilon nije iritantan lik ka Isak.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 21/01/2022 15:05:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25931 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/01/2022 : 15:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
top 5 najiritantnijih likova iz stripova:
1.
2.
3.
4.
5.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12792 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/01/2022 : 15:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne najave koje nema na Fibrinom sajtu, ali ima na Fibrinom Facebooku.

quote:


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 21/01/2022 : 15:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

top 5 najiritantnijih likova iz stripova:
1.
2.
3.
4.
5.


Bez poretka:
Villon
Isak
Riki
Riadova mater
Čarlamijus(objektivno, subjektivno mi je kralj)

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2022 : 15:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

Podsjećaš me na Iznoguda. I on se nada će Kalifa zatuć.


Je, al ja ne želin bit Isak umisto Isaka.
Bez zafrkancije mislin da mi ni Vilon nije iritantan lik ka Isak.




Nakon ovoga morat ću pofriškati Isaka.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/01/2022 : 15:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

Podsjećaš me na Iznoguda. I on se nada će Kalifa zatuć.


Je, al ja ne želin bit Isak umisto Isaka.
Bez zafrkancije mislin da mi ni Vilon nije iritantan lik ka Isak.




Nakon ovoga morat ću pofriškati Isaka.



To je bilo, sad vec odavno da sam iscitao. Darkwoodove ugasle Perle... Nista se ne sjecam, ali znam da sam se mucio s tim stripom. Izvucem ga veceras i 'bacim oko' ponovo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6890 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2022 : 16:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Zašto je Fibrin sajt napravljen tako, da se kad klikneš na naslovnicu izdanja, pojavi manja naslovna? Zar nije logičnije veća?

Edited by - alexts on 21/01/2022 16:05:25
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3136 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/01/2022 : 16:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Zašto je Fibrin sajt napravljen tako, da se kad klikneš na naslovnicu izdanja, pojavi manja naslovna? Zar nije logičnije veća?


Probao sam malopre prvih pet iz prvog reda najava i svuda se pojavi veća naslovna. Možda je samo za neko izdanje, ili je nešto do tebe?
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/01/2022 : 17:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje u vezi Fibrinih aukcija: je li se osvojeni stripovi šalju pojedinačno ili skupa?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6890 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2022 : 17:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by alexts

Zašto je Fibrin sajt napravljen tako, da se kad klikneš na naslovnicu izdanja, pojavi manja naslovna? Zar nije logičnije veća?


Probao sam malopre prvih pet iz prvog reda najava i svuda se pojavi veća naslovna. Možda je samo za neko izdanje, ili je nešto do tebe?



Kad klikneš na neku sličicu iz bilo kog reda, pojavi se strana sa tim stripom i većom slikom. A kad na tu veću sliku, na toj novoj strani, klikneš, pojavi se nešto manja slika sa crnim okvirom i natpisom ispod.

Edited by - alexts on 21/01/2022 17:48:37
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28975 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2022 : 17:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ako gledaš na mobitelu, da. Ako gledaš na velikom ekranu, onda se pojavi velika slika.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28975 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2022 : 17:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Jedno pitanje u vezi Fibrinih aukcija: je li se osvojeni stripovi šalju pojedinačno ili skupa?


Skupa, naravno?

Trouble will find me
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/01/2022 : 18:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by drogsy

Jedno pitanje u vezi Fibrinih aukcija: je li se osvojeni stripovi šalju pojedinačno ili skupa?


Skupa, naravno?

Nisam dobio Komu
https://www.stripovi.com/aukcije/fibrine-bozicne-aukcije-kolorka-16-koma/19095331/

Znači, šalju se odvojeno

Već sam otvorio paket i u njemu je bio samo "Jednog proljeća u Černobilu", tako da ne mogu više priložiti fotografiju kao dokaz.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28975 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2022 : 18:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, za to postoji mail. Poslat ćemo ponovo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/01/2022 : 18:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Uvijek naglasim da mi spoje pakete i sve je u redu. Ne bi bilo loše da budemo svijesni da neki dnevno obave jako puno paketa i da nije naodmet nagasiti im naše želje i prohtjeve....nisam ja jedini kojem šalju paket taj dan!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/01/2022 : 18:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa dobro, za to postoji mail. Poslat ćemo ponovo.

Da, znam. To bih i napravio da je ovo bila kupnja sa Fibrine stranice, no s obzirom da je riječ o akucijama sa Stripovi.com bojao sam se da tvoji zaposlenici neće imati pojma o čemu pričam s obzirom da je riječ o izdanju koje se rasprodalo prije nekoliko godina, pa sam se zato htio obratiti tebi osobno. svejedno, hvala.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 21/01/2022 : 18:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Kakve najave! Za mene 14 Kolorki i evtl Frankenstein.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/01/2022 : 18:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pustinjsku zvezdu imam u izdanju Makonda i to je jako dobar vestern. Marinijev crtez je naravno ostavio najveci utisak kod tog stripa.
Vestern imam u izdanju CK procitao prvi album, jako dobro, drugi ceka na citanje. Darkvudovu prvu Rokambolesku sam procitao nije me nesto odusevila, drugu jos uvek nisam citao, ako me pri novom citanju odusevi strip onda ce se merkati Fibrino izdanje, zasada ipak ne.

Od ostalih najava najvise se radujem nastavcima Kriminala i velikom Frankenstajnu. To se odmah kupuje.

Pored toga mislim da na spisak za kad-tad kupovinu (jer ima toliko izdanja iz prethodnih godina koje zelim da nabavim) idu obavezno biografski strip o Depardjeu (vrlo mi se svideo ,,dokuemntarni" strip o Krisu Kajlu iako nisu isti autori ali eto taj strip mi je pao na pamet), Wonderball koji kao sto je neko spomenuo vuce na Prljavog Harija i taj incident s pucanjem snajpera s vrha zgrade je iz prvog dela filma a to je inspirisano dogadjajem iz stvarnog zivota koji se desio u, ako se dobro secam kada sam citao o toj temi, Dalasu `50ih godina proslog veka, Bleinov vestern Gus i Putovanja, snovi i tajne koji mi je vec kupio sa naslovnom stranom i nazivom stripa a i opis deluje odlicno! U razmatranje zbog opisa, autora i naslovne strane ide i Velika odaliska, samo ne znam sta bas znaci rec odaliska? Nadjoh sad na internetu: Služavka, bela robinja u orijentalnom haremu koja obavlja grublje domaće poslove, sobarica. Nikad cuo za tu rec do danas.



Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.25 seconds. Snitz Forums 2000