forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1003

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/01/2022 : 00:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Podrzavam sve od Petersa da se objavi! O Lupusu se vec pisalo pozitivno po froumu. I voleo bih da vidim kompletnog WESTa u Fibrinom izdanju (moze i u dva integrala, taman da ustedim malo i uzmem samo drugi jer prva 4 albuma imam u Darkvudovim Perlama). Verujem da cemo sve od Lupana i Nurija videti u domacem izdanju.


a nisan naveo još tri stvari:
policijski https://www.bedetheque.com/serie-15328-BD-RG.html
sf triler https://www.bedetheque.com/serie-58853-BD-Homme-gribouille.html
kriminalistički https://www.bedetheque.com/serie-76192-BD-Saint-Elme.html
ovaj opičeni https://www.bedetheque.com/serie-17888-BD-Ruminations.html će verujem Vuk odraditi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/01/2022 : 16:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Danas sam nešto listao netflixovim novim serijama kad mi je iskočilio ovo:

https://www.netflix.com/hr/title/81154670?preventIntent=true


Nisam imao pojma da je snimana He Man serija,poznati su mi samo crtići, a to mi je u kasnim 80ima bio najjači lik kakav supermen, betmen, klinac-palac.

Ne biše mi teško pa išao provjeriti kakvo je stanje sa stripovima i ponašao ovaj fini omnibus.

https://www.dccomics.com/graphic-novels/he-man-and-the-masters-of-the-universe-2012/he-man-and-the-masters-of-the-universe-0

Iako mi se to čini preglomazno, izgleda jako dobro.
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1272 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 30/01/2022 : 10:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Kupio bi i stavio u stakleni okvir, vrhunac moje knjižnice... Dobro si rekao, kakav supermen, kakav betmen, kakav džoker, strašnijeg od Skeletora nije bilo..
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

173 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 30/01/2022 : 11:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Da li je u planu reizdanje SAMI 1?
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/02/2022 : 21:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Imam li samo ja problem pri plaćanju sa visa karticom preko Fibrine stranice?
Problem je taj što platiti ne mogu :-)
Pokušavao u više navrata, ali bezuspješno.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/02/2022 : 21:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Vec odavno je tako, plati virmanom i rjesen problem.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2022 : 22:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Mi uredno primamo uplate s VISA kartica. Vjerojatno je stvar u tvojoj banci. Obično sad te kartice traže dodatne autentifikacije na mobitel/token/nešto_treće i to treba riješiti. Kakvu poruku dobijaš?

Trouble will find me
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/02/2022 : 22:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Vec odavno je tako, plati virmanom i rjesen problem.



Ma tako sam i radio prije, ali nije to riješenje
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/02/2022 : 22:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Mi uredno primamo uplate s VISA kartica. Vjerojatno je stvar u tvojoj banci. Obično sad te kartice traže dodatne autentifikacije na mobitel/token/nešto_treće i to treba riješiti. Kakvu poruku dobijaš?




Transakcija je zabranjena.

Edited by - tihomirduras on 01/02/2022 23:15:33
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2022 : 23:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A ne znam. Nema smisla jer u uplatama vidim brdo VISA kartica. Jedino što ti mogu savjetovati da pitaš svoju banku. Ali to je, gotovo sam siguran, vezano za ove dodatne security postavke, da moraš potpisati transakciju preko tokena/mobitela

Trouble will find me
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/02/2022 : 23:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A ne znam. Nema smisla jer u uplatama vidim brdo VISA kartica. Jedino što ti mogu savjetovati da pitaš svoju banku. Ali to je, gotovo sam siguran, vezano za ove dodatne security postavke, da moraš potpisati transakciju preko tokena/mobitela



Ne znam stvarno, pokušao sam i sa drugom visa karticom i ne ide, istražiti ćemo taj slučaj, probati kontaktirati otp banku sutra pa možda mi mogu kako pomoći
Go to Top of Page

Chui
Average Member



932 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 01/02/2022 : 23:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Danas sam nešto listao netflixovim novim serijama kad mi je iskočilio ovo:

https://www.netflix.com/hr/title/81154670?preventIntent=true


Nisam imao pojma da je snimana He Man serija,poznati su mi samo crtići, a to mi je u kasnim 80ima bio najjači lik kakav supermen, betmen, klinac-palac.

Ne biše mi teško pa išao provjeriti kakvo je stanje sa stripovima i ponašao ovaj fini omnibus.

https://www.dccomics.com/graphic-novels/he-man-and-the-masters-of-the-universe-2012/he-man-and-the-masters-of-the-universe-0

Iako mi se to čini preglomazno, izgleda jako dobro.


Ta nova sezona Mastersa je izlazila u dva dijela, gledao prvi dio, nije baš nešto. Puno nostalgije na početku i priča tako tako ajd gledljivo. Prije par godina bio u naletu pregledavanja starih epizoda a ostala mi je za pogledati i ona neka serija koja je išla početkom dvijetisučitih. ta navodno čak nije bila loša.
Baj d vej prije ove pandemije u Stockholmu u nekoj super mega SF knjižnici na dva kata pronašao ovo https://www.amazon.com/He-Man-Masters-Universe-Minicomic-Collection/dp/1616558776 i naravno odmah ugrabio debilno je do bola al i mega simpatično
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
154 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 02/02/2022 : 07:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Imam li samo ja problem pri plaćanju sa visa karticom preko Fibrine stranice?
Problem je taj što platiti ne mogu :-)
Pokušavao u više navrata, ali bezuspješno.



Meni je isto tako u zadnje vrijeme i onda odem na virmansko plaćanje.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/02/2022 : 09:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Danas sam nešto listao netflixovim novim serijama kad mi je iskočilio ovo:

https://www.netflix.com/hr/title/81154670?preventIntent=true


Nisam imao pojma da je snimana He Man serija,poznati su mi samo crtići, a to mi je u kasnim 80ima bio najjači lik kakav supermen, betmen, klinac-palac.

Ne biše mi teško pa išao provjeriti kakvo je stanje sa stripovima i ponašao ovaj fini omnibus.

https://www.dccomics.com/graphic-novels/he-man-and-the-masters-of-the-universe-2012/he-man-and-the-masters-of-the-universe-0

Iako mi se to čini preglomazno, izgleda jako dobro.



Taj omnibus iman i izgleda odlično na polici.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 02/02/2022 : 11:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice
Taj omnibus iman i izgleda odlično na polici.

a za čitanje?

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2521 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 02/02/2022 : 13:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Biroa

quote:
Originally posted by tihomirduras

Imam li samo ja problem pri plaćanju sa visa karticom preko Fibrine stranice?
Problem je taj što platiti ne mogu :-)
Pokušavao u više navrata, ali bezuspješno.



Meni je isto tako u zadnje vrijeme i onda odem na virmansko plaćanje.


Onda je stvar do banke, meni Viza (zaba) uredno prolazi, token, autentifikacija i vozi. Sve pet. Baš jurtos stigao paketić :)
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
154 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 02/02/2022 : 13:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Biroa

quote:
Originally posted by tihomirduras

Imam li samo ja problem pri plaćanju sa visa karticom preko Fibrine stranice?
Problem je taj što platiti ne mogu :-)
Pokušavao u više navrata, ali bezuspješno.



Meni je isto tako u zadnje vrijeme i onda odem na virmansko plaćanje.


Onda je stvar do banke, meni Viza (zaba) uredno prolazi, token, autentifikacija i vozi. Sve pet. Baš jurtos stigao paketić :)



i moja Viza je od Zagrebačke banke i ipak ne može. Markos je u pravu, trebam s bankom vidjeti u čemu je trik.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/02/2022 : 13:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I Visa od Erste isto radi bez greške.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/02/2022 : 14:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Evo riješio danas, nazvao otp banku objasnili da trebam dodatnu autentifikaciju obaviti na stranici otp banke, nekakav 3d security gdje moraš unijeti sve podatke sa kartice , oib i novi pin i nakon toga bi sve trebalo raditi kako treba, još nisam isprobao, ali uskoro budem :-)

Edited by - tihomirduras on 02/02/2022 14:49:48
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28946 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/02/2022 : 14:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sorry na gnjavazi, nije do mene.

Trouble will find me
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/02/2022 : 14:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sorry na gnjavazi, nije do mene.



Ma jasno mi je da nije do tebe, samo nisam se susretao sa odbijanjem kartice zbog toga, ali očito je da se mora riješiti sa bankom taj extra security check, pa eto savjet i za sve ostale koji imaju slične probleme.

No vratimo se mi nazad na He-man-a
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1272 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 02/02/2022 : 15:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Tako je, Markose, zašto izbjegavaš He-man-a :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25861 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/02/2022 : 15:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad radi Rahana može i He Mana:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/02/2022 : 15:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
to s visa karticom je zaista gnjavaža
neku aplikaciju sam morao skinuti za dodatno odobrenje, myway, ko sinatra, pa to onda u jednom trenu traži da skeniraš kod na ekranu, a to ne ide baš lako, nikako da ga pogodim, majkumu
i još su za tu aplikaciju dvije različite ikone, a iste, samo druga boja, pa ni ne znam koja je prava...
ili sam ja preglup za tako nešto
lako je za fibru, tamo odabereš virmansko plaćanje, ali za druga plaćanja ispada problem

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/02/2022 : 16:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo poslije onog Tajčija od jakija. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 1003 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.38 seconds. Snitz Forums 2000