forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 998

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 04/10/2022 : 21:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ide, da.


Marko ajde nam daj spisak sta ce izaci do kraja 2022
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/10/2022 : 22:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Najavit ću sve ta tjedan-dva, kad budu sve naslovnice spremne, strpite se još malo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/10/2022 : 23:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
hm, format zatamljenja? ko prevodi?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/10/2022 : 23:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Absolute format. Prijevod Tanja/Darko.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/10/2022 : 23:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Za Prometheu je absolute format u potpunosti opravdan.
Williamsov crtež zaslužuje veliko izdanje, fenomenalan je.

EDIT:
Kad će Tom Strong?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 04/10/2022 23:46:16
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/10/2022 : 05:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

inače, pored integrala Zekana koji mi je na neviđeno izdanje godine,tu je još par masthevuša - Lupanova Bibliomula,ali nažalost tu je došlo sa preklapanjem sa Najkulom koju bezrezervno podržavam (a markosu ne znači jedan prodati primerak manje više;s'tim što neću moći da čekam baš predugo); Naša Amerika je sigurno sjajan strip,iako ne očekujem da dosegne zvezdane visine Naše majke rat.
Blejn i Bušer se ne zaobilaze.
Džim ima takođe veliki kredit nakon Rima.
Bruno deluje jako lepo,al nisam pročitao ni onaj njegov prošli strip koji je izašao u Fibrinom katalogu;u svakom slučaju i ovo se verovatno uzima.
11.septembar ću da dobrano razmislim - Kordej je tu plus,ali scenaristi me nisu kupili sa Vonderbolom.
Nezaboravak neka ženska radi,u stvari klinka;za sada zaobilazim ali pratim komentare.



Evo išao sam bacit pogled na Zekana i to na jedini privju koji je dostupan, a to je dio Waltera i moram priznat da ne vidim baš u čemu je štos. Nije mi se taj privju svidio tj nije mi po ničem poseban.
Ali vidim da je ekipa pisala da je to jedan od najslabijih Zekana, pa se za svaki slučaj bacim na jednog od preporučenih samo da utvrdim da li je Zekan za mene ili ne. Da ne bi bilo da nisam barem probao. ;)
Šteta da nema neki privju baš za taj integral.
Ima li netko ENG ime za Zekana?

EDIT: Našao: The Marvelous Adventures of McConey.

EDIT2: Tj koje epizode su te bolje od Waltera?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 05/10/2022 06:02:26
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 05/10/2022 : 08:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Ne mozes Zekana zavoleti nakon jedne epizode, moras procitati 3,4, uci u pricu, u likove, seting...ali vredi, jedan od najinteligentnijih stripova ikada, ne potcenjuje citaoca, sto je i odlika svakog Trondheimovog dela...
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 05/10/2022 : 08:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Ali od ovih 10 kada ponavljam dodje mi da Waltera preskocim, iako ni on nije los, dapace dobar je, ali osetno slabiji od ostalih...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 05/10/2022 : 08:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by anto

inače, pored integrala Zekana koji mi je na neviđeno izdanje godine,tu je još par masthevuša - Lupanova Bibliomula,ali nažalost tu je došlo sa preklapanjem sa Najkulom koju bezrezervno podržavam (a markosu ne znači jedan prodati primerak manje više;s'tim što neću moći da čekam baš predugo); Naša Amerika je sigurno sjajan strip,iako ne očekujem da dosegne zvezdane visine Naše majke rat.
Blejn i Bušer se ne zaobilaze.
Džim ima takođe veliki kredit nakon Rima.
Bruno deluje jako lepo,al nisam pročitao ni onaj njegov prošli strip koji je izašao u Fibrinom katalogu;u svakom slučaju i ovo se verovatno uzima.
11.septembar ću da dobrano razmislim - Kordej je tu plus,ali scenaristi me nisu kupili sa Vonderbolom.
Nezaboravak neka ženska radi,u stvari klinka;za sada zaobilazim ali pratim komentare.



Evo išao sam bacit pogled na Zekana i to na jedini privju koji je dostupan, a to je dio Waltera i moram priznat da ne vidim baš u čemu je štos. Nije mi se taj privju svidio tj nije mi po ničem poseban.
Ali vidim da je ekipa pisala da je to jedan od najslabijih Zekana, pa se za svaki slučaj bacim na jednog od preporučenih samo da utvrdim da li je Zekan za mene ili ne. Da ne bi bilo da nisam barem probao. ;)
Šteta da nema neki privju baš za taj integral.
Ima li netko ENG ime za Zekana?

EDIT: Našao: The Marvelous Adventures of McConey.

EDIT2: Tj koje epizode su te bolje od Waltera?



Anto je previse bio dosadan pa sam nabavio ceo komplet Zekana. U pocetku mi nije bas leglo ali posle... Fenomenalan serijal i posle dodje sve na svoje pa i taj pocetak bude odlican! 10/10 !
Jedva cekam ovaj novi integral!
Albume 0, 1 i 2 je objavio More comics, Walter je treci album. Savetujem ti da nabavis ili pozajmis ceo komplet (3 albuma od More comics i ostalo od Fibre) i procitas od pocetka do kraja.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 05/10/2022 08:28:35
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/10/2022 : 10:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by anto

inače, pored integrala Zekana koji mi je na neviđeno izdanje godine,tu je još par masthevuša - Lupanova Bibliomula,ali nažalost tu je došlo sa preklapanjem sa Najkulom koju bezrezervno podržavam (a markosu ne znači jedan prodati primerak manje više;s'tim što neću moći da čekam baš predugo); Naša Amerika je sigurno sjajan strip,iako ne očekujem da dosegne zvezdane visine Naše majke rat.
Blejn i Bušer se ne zaobilaze.
Džim ima takođe veliki kredit nakon Rima.
Bruno deluje jako lepo,al nisam pročitao ni onaj njegov prošli strip koji je izašao u Fibrinom katalogu;u svakom slučaju i ovo se verovatno uzima.
11.septembar ću da dobrano razmislim - Kordej je tu plus,ali scenaristi me nisu kupili sa Vonderbolom.
Nezaboravak neka ženska radi,u stvari klinka;za sada zaobilazim ali pratim komentare.



Evo išao sam bacit pogled na Zekana i to na jedini privju koji je dostupan, a to je dio Waltera i moram priznat da ne vidim baš u čemu je štos. Nije mi se taj privju svidio tj nije mi po ničem poseban.
Ali vidim da je ekipa pisala da je to jedan od najslabijih Zekana, pa se za svaki slučaj bacim na jednog od preporučenih samo da utvrdim da li je Zekan za mene ili ne. Da ne bi bilo da nisam barem probao. ;)
Šteta da nema neki privju baš za taj integral.
Ima li netko ENG ime za Zekana?

EDIT: Našao: The Marvelous Adventures of McConey.

EDIT2: Tj koje epizode su te bolje od Waltera?



Anto je previse bio dosadan pa sam nabavio ceo komplet Zekana. U pocetku mi nije bas leglo ali posle... Fenomenalan serijal i posle dodje sve na svoje pa i taj pocetak bude odlican! 10/10 !
Jedva cekam ovaj novi integral!
Albume 0, 1 i 2 je objavio More comics, Walter je treci album. Savetujem ti da nabavis ili pozajmis ceo komplet (3 albuma od More comics i ostalo od Fibre) i procitas od pocetka do kraja.


sve su ti rekli aleksandar i john

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 05/10/2022 : 14:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Slalomi i Blacktown. Ako ti to ne legne, odustaj.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 05/10/2022 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto privju bio bezvezan, ali ozbiljno razmišljam o kupovini ovog integrala nakon toliko pohvala
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/10/2022 : 14:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Meni je isto privju bio bezvezan, ali ozbiljno razmišljam o kupovini ovog integrala nakon toliko pohvala



Slično je ko i kod mene
Nego, ima li Zekan jak kontinuitet? Mogu li čitati ovaj integral bez da sam pročitao ove zasebne albume koji su išli prije?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/10/2022 : 14:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Nedavno je dobro Peyo izjavio da je Zekan dosta sličan Seinfeldu. Složio bih se s tom konstatacijom i nadodao još i filmove Kevina Smitha. Pa ko voli nek izvoli.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
581 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 05/10/2022 : 14:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
E da i mene zanima treba li pročitati ove ranije izdane i rasprodane? Koliko sam shvatio i nije toliko bitno, ispravite me ako griješim
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 05/10/2022 : 15:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Nije bitno, uzimajte ovaj sjajan strip. Mozda Marko za sve koji su propustili objavi redovne u 2 integrala...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/10/2022 : 15:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Slalomi i Blacktown. Ako ti to ne legne, odustaj.



E slalom sam našao ENG sken, a uz njega imam još Gloomtown (to je možda Blacktown...ili?) i HooDooDad (odlično smišljen naslov tj izraz ).
Ta 3 su mi označeni kao 0,1 i 2.Pročitam onda barem ta prva 2, dalje od toga mi vj baš i nema smisla.

Što se tiče usporedbe, Seinfeld je za mene uz Mućke opća kultura (dodajmu tu i Curb odmah ).
A Kevin Smith, e o njemu bi se već dalo raspravljati. Od inteligentnijeg do onog što zovu toilet humora...a ono, ajmo reći da mi nije mrzak, ali volim tu njegovu otkačenost i pogledat ću njegov film.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 05/10/2022 15:19:48
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1671 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 05/10/2022 : 16:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Nije bitno, uzimajte ovaj sjajan strip. Mozda Marko za sve koji su propustili objavi redovne u 2 integrala...



Možda da iznese svoje namere po tom pitanju?


Resistance is futile.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/10/2022 : 16:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nije mi u planu raditi reprinte Zekana.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 05/10/2022 : 16:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Slalomi i Blacktown. Ako ti to ne legne, odustaj.



Ja sam na svu sreću prvo, igrom slučaja, Blacktown. Ostalo je povijest...

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/10/2022 : 16:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Zekani su se prodavali po tridesetak kuna, a sad se zazivaju reprinti...
Ako bi ga Fibra i napravila ne bi se rasprodao ni za sto godina
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/10/2022 : 16:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ah, "Promethea"!
Snimio je davno i u wishlisti je, tri knjige.
Bas izbrojio ima 996 stranica, a u absolute izdanju ce to biti buca, vjerojatno.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 05/10/2022 : 17:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ah, "Promethea"!
Snimio je davno i u wishlisti je, tri knjige.
Bas izbrojio ima 996 stranica, a u absolute izdanju ce to biti buca, vjerojatno.


Ako sam dobro shvatio (vidio), neće bit buca već 3 knjige u kutiji.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 05/10/2022 : 17:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Točno. Promethea ide u box-set-u. I izgleda fenomenalno. Melina je čudo jedno.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 05/10/2022 : 17:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

Točno. Promethea ide u box-set-u. I izgleda fenomenalno. Melina je čudo jedno.



A gdje se može vidjeti dizajn tog box-a?

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page
Page: of 998 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.53 seconds. Snitz Forums 2000