forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Nove mange
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 29/04/2009 : 12:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
Kako cujem, Algoritam od devetog mjeseca planira krenuti s Bleachom, Narutom, Death Noteom, necim cemu sam zaboravio ime i Dragonballom...ima li tko vise uvida u ovu informaciju?

http://matanovogumno.blogspot.com

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/04/2009 : 12:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi lijepo...
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 29/04/2009 : 13:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Informacija o tome je već prenijeta u Death Note topicu.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31143&whichpage=4

Originally posted by Kornboy

Informacija je potvrdjena od nekih ljudi iz Algoritma, tako da ono, skupljajmo lovu. Koliko citam na crotaku forumu, izdanja ce biti distribuirana i po susjednim drzavama, sto je svakako pohvalno!

http://forum.crotaku.hr/showthread.php?t=21&page=91







Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/04/2009 : 13:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
Algoritam tje izdavati Nanu!?
ris-pekt za kahones.

+distribucija u SrBendi.
nema shta - vredi podrshke.
pazarim sve iz prvog talasa(dragonball me za sada ne interesuje).

ko god da je birao ovu turu naslova - zna znanje i ochito nisu shtedeli pare poshto su ovo jedni od najpopularnijih i aktuelnih naslova u mangama.
ako na ovim izdanjima ne (za)dobiju neke pristojnije prodajne rezultate - nikad netje.


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 29/04/2009 13:39:51
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/04/2009 : 13:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
odustalo se od GTO zato shto akterima vise cigarete u ustima na svakom kadru?
trt...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 29/04/2009 : 14:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
Al svi su (osim Death Notea) ongoing serijali sa preko dvadeset tomova...bude li izlazilo ovim tempom, jebat ga, unuci ce mi popunit kolekciju...

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 29/04/2009 : 15:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

odustalo se od GTO zato shto akterima vise cigarete u ustima na svakom kadru?
trt...


Daj bre.Ne znash ti shta valja
salim se...Video sam kakva je manga...Zesci ecchi i ono buah koliko je loshe.
U odnosu na anime onizuka manga ne valja ni za shta.Odgledaj anime mnogo mnogo mnogo je dobar,veruj mi necesh se pokajati.

OT:Da izabrali su one mange "ispirachine mozga"
Narutarda i Bleachtarda voli ceo svet,pa kada bi ih to stabilizovalo onda bi mogli sa nekim manje poznatim a duplo kvalitetnijim mangama.
Npr.
FMA
LWAC
helsing(to bih tako voleo da prochitam...20 puta bolje od animea)
berserk
one piece(mada to je skoro kao narutard)
I bem ti ne mogu da se setim kako se zove ona manga shto se deshava u svemiru....Roboti i tako ...eh da i Elfen Lied.

a mogli bi i adolfa.Manga je kratka i zaista kvalitetna.

Inache josh jednom
Agoritam...u r amejzing!!!samo napred majstori!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 29/04/2009 : 16:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Daj veljko nemoj sad zajebavat. Pa to je kao da napises u Boneli forumu DyD i MM vrh, Zagor i Mr No dno. Ima nas koji volimo i takvu vrstu stripova. Ako si postao strucnjak za mange nemoj postati i veliki manga-cinik kakvih ima i previse po forumima.

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 29/04/2009 : 17:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weljko94
salim se...Video sam kakva je manga...Zesci ecchi i ono buah koliko je loshe.
U odnosu na anime onizuka manga ne valja ni za shta.Odgledaj anime mnogo mnogo mnogo je dobar,veruj mi necesh se pokajati.



chisto da budemo nachisto - chitao si GTO ili si dushmanski overio mangu i gledao anime?
ne lichi mi na ovo prvo.
a i ako greshim - od tvojih preporuka sam overio hellsing(koji me zestoko smorio i od koga sam odustao posle dve knjige) i adolfa(prvih 5 skeniranih chaptera i to mi je bilo dovoljno da se ne muchim sa dalje) tako da se chini da nam se ukusi poprilichno razlikuju.
Onizuku sam slistio svih 23(beshe?) toma u roku od sedam dana i to mi je uz Genshiken i My Balls najzabavnija manga koju sam chitao do sada.
nisam ih chitao puno, istina, ali je vozila kvalitetno i valjano ceo put. meni dovoljno.

+ecchi = URA! u mom rechniku:)

death note, naruta i bleach nisam ni probao da chitam ali tju pazariti na overu po par brojeva.
obzirom da ne patim od sindroma odraslosti - verujem da tju natji neshto i za sebe u njima...
radji bi bio da vidim Bakumana umesto ovih ali korak po korak... ne zurim se...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 29/04/2009 17:58:41
Go to Top of Page

Naruto
Junior Member



Croatia
329 Posts

Member since 09/02/2009

Posted - 29/04/2009 : 17:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Naruto a Private Message  Reply with Quote
algoritam počinje izdavati naruto to je baš zakon

Belive it!!!!!!!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 29/04/2009 : 18:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
Mene zanima samo dragon ball! Naruta sam pročitao sve što je izašlo, death note ostavio jer je postao naporan a bleach me ne zanima.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 29/04/2009 : 18:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

Kako cujem, Algoritam od devetog mjeseca planira krenuti s Bleachom, Narutom, Death Noteom, necim cemu sam zaboravio ime i Dragonballom...ima li tko vise uvida u ovu informaciju?


Svi hvalite taj Death Note, jedva čekam to vidjeti. Ali ne bih htio da se dogodi ista stvar kao s BoI, koji se meni ne sviđa, sto puta mi je bolji Warcraft, ma što vi rekli!!!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 30/04/2009 : 07:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cibalia

quote:
Originally posted by Mali_Mate

Kako cujem, Algoritam od devetog mjeseca planira krenuti s Bleachom, Narutom, Death Noteom, necim cemu sam zaboravio ime i Dragonballom...ima li tko vise uvida u ovu informaciju?


Svi hvalite taj Death Note, jedva čekam to vidjeti. Ali ne bih htio da se dogodi ista stvar kao s BoI, koji se meni ne sviđa, sto puta mi je bolji Warcraft, ma što vi rekli!!!

Nerazumu, ime ti Cibalia
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 30/04/2009 : 17:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
Enivej, prolistao sam maloprije u Algoritmu Nanu, o prici nisam stekao nikakav dojam, ali su mi zato naslovnice predobre....

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 30/04/2009 : 19:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Daj veljko nemoj sad zajebavat. Pa to je kao da napises u Boneli forumu DyD i MM vrh, Zagor i Mr No dno. Ima nas koji volimo i takvu vrstu stripova. Ako si postao strucnjak za mange nemoj postati i veliki manga-cinik kakvih ima i previse po forumima.


pod jedan nisam nikakav strucnjak(i h8 dat word)
Samo volim mange i anime,ali znam onoliko koliko je meni dovoljno,i malo vishe.
Inache nije mi bila namera da budem nikakav cinik.

@Dekara
Da mangu sam samo "overio"
Citao sam uz preskoke.Ne znam koji je vol. bio.Ja mislim da je oko 50 volumea ali slagacu te.
shto se helsinga tiche,pa nzm :) meni je manga super,a i anime sam pogledao,pa mogu da zakljucim da je manga nekih 10 puta bolja(inache ja anime vishe volim)
Mozda sam zaboravio da kazhem da sam opcinjen vampirima i vukodlacima

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 01/05/2009 : 13:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

death note, naruta i bleach nisam ni probao da chitam ali tju pazariti na overu po par brojeva.
obzirom da ne patim od sindroma odraslosti - verujem da tju natji neshto i za sebe u njima...
radji bi bio da vidim Bakumana umesto ovih ali korak po korak... ne zurim se...


Ako ti je Monster bio dosadan Death Note bi ti mogao isto
Pošto čitaš Bakumana onda znaš shemu Naruta tipična Battle manga kako se kaže.Takav je i Bleach.

I ja bi najradje Bakumana, ali polako.Ako ovo prođe biće i Bakuman
P.S.Navijam i za Liar Game
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/05/2009 : 13:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by provodina
Ako ti je Monster bio dosadan Death Note bi ti mogao isto



mogutje... probao sam pre nekog vremena i prekinuo posle par desetaka strana... dal zato shto mi nije ishlo ili zato shto me prekinushe u chitanju - ne setjam se, ali je fakat da se kasnije nisam vratio da obnovim.
eto domatjice pa tjemo probati tako i videti vredi li hajpa... a i ako bude tresherana - za tih 100tinjak kunulingusa uloga netju crtji:)


quote:
Originally posted by provodina
P.S.Navijam i za Liar Game



hmmm... zvuchi interesantno... daunlodam:)


**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 01/05/2009 13:34:05
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 01/05/2009 : 14:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by provodina
Ako ti je Monster bio dosadan Death Note bi ti mogao isto



mogutje... probao sam pre nekog vremena i prekinuo posle par desetaka strana... dal zato shto mi nije ishlo ili zato shto me prekinushe u chitanju - ne setjam se, ali je fakat da se kasnije nisam vratio da obnovim.
eto domatjice pa tjemo probati tako i videti vredi li hajpa... a i ako bude tresherana - za tih 100tinjak kunulingusa uloga netju crtji:)




Tako se govori.Treba podržati.Mislim znaš da su oni koji su napisali Bakumana upravo postali popularni zahvaljujući Death note.


quote:
Originally posted by provodina
P.S.Navijam i za Liar Game



hmmm... zvuchi interesantno... daunlodam:)





quote:
Originally posted by provodina

Evo naletio sam na mangu koji sliči Death Note ne po samoj priči nego po atmosferi koja je u samoj mangi.
Riječ je o mangi Liar Game i još je ongoing statusu.Ja sam dosada pročitao 3 volumena i manga je super napeta pisihološka igra mačke i miša.

Liar Game
Kratak sadržaj

Glavna junakinja Kanzaki Nao je dobila ovakvu ceduljicu ispod vrata

Čestitam! Vi ste jedan od 1 u 100.000 ljudi koji su ušli u čudesan
LIAR GAME TURNIR!

Uz razglednicu tamo su 100 milijuna jena u bilješkama.To je za početak liar igru. Kada se igra završi, u 30 dana, morat ćete vratiti svojih 100 milijuna dolara. Ako vaš protivnik ukrade te novce,on ih može zadržati kao nagradu,a vi ćete imati dug od 100 milijuna ...

I igra počinje.Tu se kasnije pojavljuje jedan lik dosta sličan Lightu kako po izgledu tako i po inteligenciji.
Ko je volio Death Note i slične mange ovakvog đira nebi trebao zaobići ovu mangu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Liar_Game

Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
265 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 01/05/2009 : 21:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
Super,zanima me Death Note kojeg ću sigurno kupiti(barem prvi broj) i možda Dragonball jer sam volio gledati anime,posebice one početne epizode a on bi možda i mogao imati največu popularnost i prodaju.

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/05/2009 : 19:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrey

Super,zanima me Death Note kojeg ću sigurno kupiti(barem prvi broj) i možda Dragonball jer sam volio gledati anime,posebice one početne epizode a on bi možda i mogao imati največu popularnost i prodaju.

I naruto a možda i bleach. Popularni su u svijetu, pa zašto ne i kod nas?
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 02/05/2009 : 20:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Super! Death Note kupujem, Bleach mi se cini zanimljivim, za Naruto nisam siguran(mozda uzmem, mozda ne), Dragonball mi se najmanje svidja ali vidjet cemo...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/05/2009 : 20:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

Super! Death Note kupujem, Bleach mi se cini zanimljivim, za Naruto nisam siguran(mozda uzmem, mozda ne), Dragonball mi se najmanje svidja ali vidjet cemo...

Sine, nisi ko čale da čitaš blesavoče ko dragonball. Ti si za ozbiljnije stvari.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 02/05/2009 : 20:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by Milazzo

Super! Death Note kupujem, Bleach mi se cini zanimljivim, za Naruto nisam siguran(mozda uzmem, mozda ne), Dragonball mi se najmanje svidja ali vidjet cemo...

Sine, nisi ko čale da čitaš blesavoče ko dragonball. Ti si za ozbiljnije stvari.


Eh, ne volim ja te nadrealne stvari. Vise mi leze ozbiljnije i realnije...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

The Road Warrior
New Member



Equatorial Guinea
182 Posts

Member since 06/07/2008

Posted - 02/05/2009 : 22:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send The Road Warrior a Private Message  Reply with Quote
Od ovog tu me jedino zanima Dragonball i Death Note.

Remember where you are - this is Thunderdome, and death is listening, and will take the first man that screams.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 03/05/2009 : 08:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by Milazzo

Super! Death Note kupujem, Bleach mi se cini zanimljivim, za Naruto nisam siguran(mozda uzmem, mozda ne), Dragonball mi se najmanje svidja ali vidjet cemo...

Sine, nisi ko čale da čitaš blesavoče ko dragonball. Ti si za ozbiljnije stvari.


Eh, ne volim ja te nadrealne stvari. Vise mi leze ozbiljnije i realnije...

Znam, sine znam. Zato ni nemoj naruta, bleach i kompaniju. Death note da al ostalo...
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 06/05/2009 : 19:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
ja ću samo Death Note uzimati.
Koliko to ima brojeva?

.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000