forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 DMZ
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 04/05/2009 : 11:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ima li koga da je čitao ovo? Valja li? Vredi li se probijati kroz gomilu teksta da bi se pročitala 25. Žeželjeva sveska?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 04/05/2009 : 12:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ja izdrzao do 18e(ili tako neshto).
ne znam shto sam prestao poshto je chitljivo i ok.
najbolje od Wooda shto sam do sada overio(couriers i ostale aitplanetlar stvari, northlanders(od ovoga pogotovo), pounded, local(mada su ove zadnje dve ipak na svoju stranu pa nemerljivi toliko)...).
uglavnom - vredi popodneva ulozenog da se ischita.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 04/05/2009 : 12:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
i da, javi kako je kasnije da znam dal da kretjem opet sa time:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/05/2009 : 12:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja pročitao tri trejda. Dobro, ali ništa spektakularno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 04/05/2009 : 12:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara

ja izdrzao do 18e(ili tako neshto).
ne znam shto sam prestao poshto je chitljivo i ok.
najbolje od Wooda shto sam do sada overio(couriers i ostale aitplanetlar stvari, northlanders(od ovoga pogotovo), pounded, local(mada su ove zadnje dve ipak na svoju stranu pa nemerljivi toliko)...).
uglavnom - vredi popodneva ulozenog da se ischita.


Blago tebi kad možeš popodne da čitaš stripove...

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

Edited by - KuntaKinte on 04/05/2009 12:03:47
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/05/2009 : 15:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Proccitao tri sveske i dopizdilo mi. Nije gore od Bonellija bilo, ali nije bilo ni bolje.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/05/2009 : 20:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Imam prva 4 trejda,ok je,Vertigo ima boljih stvari...puno boljih.

Edited by - King Warrior on 04/05/2009 20:21:32
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 04/05/2009 : 23:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
za americke prilike/stripove je ok ali tu nedje do jednu 3 ili 4te knjige onda opada kvalitet narocito crtez [postaje crtac lijen pa crta puno velikih jel se kaze vinjeta bez detalja itd...prica izgleda kao da wood nekako izmislja sad stvari iz sveske u sveski...[mozda ne zna kraj?...ne znam kako to pisanje ide ali nekako tako se meni cini da mozda nije zavrsio pricu...ko zna...nasprema milion superheroja sto ovamo izlazi ipak je ok i bolje od tih -za mene- [6 od 10 zvjezdica]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000