forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sajam knjiga i STRIPA od 19. do 25.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4548 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/05/2009 : 18:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Prvi sam se javio
Ako bude nesto mnogo jeftino kupujem jos jedan

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 20/05/2009 : 19:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Pa, nece biti mnooogo jeftino, ali bice malo povoljnije od Libelusa. U svakom sluchaju ce biti u rangu sa kolekcionarskim izdanjima slichnog tipa, samo za nijansu jeftinije. :)

Ponavljam, ukoliko se od moje poslednje informacije nije promenila situacija. No, kakva god cena na kraju bila, znajte da je izboksovano da bude najnizha moguca isplativa, ako nekima ipak dodje da se zhale (a mislim da bi se neko nashao da se zhali i da koshta 200 dinara).
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4548 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/05/2009 : 19:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Nasli bi da se zale i da je besplatno
Ako je tako onda ce biti oko 1500 dinara.Jer Libellusov strip od 300 strana(primer Mr.No 5) kosta oko 1700.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 20/05/2009 : 21:12:46  Show Profile Show Extended Profile
Imam kompletan Dnevnikov DD..i sve ostalo u kontinuitetu, reizdanja i redovne epizode ostalih izdavaca, sa nasih prostora..do sada izaslo...
Stalo mi je do tog DD kolekcionarskog, mozda i iz "malo snobistickih pobuda", ali, verujem da ce biti super izdanje, i da bi ga DD zaludjenici trebali posedovati.
Na koncu, ako ne predje 1300 dinara, bice to - pun pogodak!
Znacemo uskoro.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/05/2009 : 21:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Imam kompletan Dnevnikov DD..i sve ostalo u kontinuitetu, reizdanja i redovne epizode ostalih izdavaca, sa nasih prostora..do sada izaslo...
Stalo mi je do tog DD kolekcionarskog, mozda i iz "malo snobistickih pobuda", ali, verujem da ce biti super izdanje, i da bi ga DD zaludjenici trebali posedovati.
Na koncu, ako ne predje 1300 dinara, bice to - pun pogodak!
Znacemo uskoro.



Samo da bude i po kvalitetu kolekcionarski a ne kao Zagor
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 20/05/2009 : 21:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
11 piva i 2 domace za danas.jos mi puca tikva,pa ne mislim o ceni k.d.doga.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/05/2009 : 21:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

11 piva i 2 domace za danas.jos mi puca tikva,pa ne mislim o ceni k.d.doga.



Tako se to radi a ne ko taj leceni
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 20/05/2009 : 21:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
mnogo mladog su ga lecili,a on i dalje se nightmare-ise.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 20/05/2009 : 22:57:21  Show Profile Show Extended Profile
Texe, ja li sam taj "leceni"?!

Edit: Lecili su me od svega i svacega, ali jos nije utvrdjeno da li bilo efikasno...
Nego, reko, mozda sam nesto propustio..mozda ima jos koji su leceni?

Edited by - docA on 20/05/2009 23:00:39
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 20/05/2009 : 22:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Texe, ja li sam taj leceni?!



Ja mislim da je mislio za elfaka
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 20/05/2009 : 23:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by docA

Texe, ja li sam taj leceni?!



Ja mislim da je mislio za elfaka

ts ts ts .I josh kakav oftopic,nemam reci.Ajde za ove,ali za B.Springstina-nisam se nadao od njega
Ajde ubedite me da kupim KIDD,kajacu se posle tri godine


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 21/05/2009 : 01:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Imam kompletan Dnevnikov DD..i sve ostalo u kontinuitetu,
Na koncu, ako ne predje 1300 dinara, bice to - pun pogodak!
Znacemo uskoro.



1300 je mnogo. 1000 bi bila granica za povoljno izdanje.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/05/2009 : 02:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Na shta lichi ovaj sajam (pitanje za one, ochigledno, koji su bili)? Neshto za sada sve shto chujem i ne zvuchi spektakularno. Po dosadashnjim prichama, em shto nema novih izdanja, em shto su i stara po ne posebno nizhim cenama.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 21/05/2009 : 07:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
quote:
Originally posted by docA

Imam kompletan [i]Dnevnikov DD[/i]..i sve ostalo u kontinuitetu, reizdanja i redovne epizode ostalih izdavaca, sa nasih prostora..do sada izaslo...Stalo mi je do tog DD kolekcionarskog, mozda i iz "malo snobistickih pobuda", ali, verujem da ce biti super izdanje, i da bi ga DD zaludjenici trebali posedovati.
Na koncu, ako ne predje 1300 dinara, bice to - pun pogodak!
Znacemo uskoro.



takodje!
srecom sam poznat kao razuman covek, sjebacu pare na nesto drugo od stripova, totalno me ne zanima kolekcionizam :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 21/05/2009 : 10:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Na shta lichi ovaj sajam (pitanje za one, ochigledno, koji su bili)? Neshto za sada sve shto chujem i ne zvuchi spektakularno. Po dosadashnjim prichama, em shto nema novih izdanja, em shto su i stara po ne posebno nizhim cenama.



Ja idem sutra. Nemoj da me plasis sa cenama, pa zar nije B.Put najavio 20% popusta na izdanja?

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 21/05/2009 : 10:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Na shta lichi ovaj sajam (pitanje za one, ochigledno, koji su bili)? Neshto za sada sve shto chujem i ne zvuchi spektakularno. Po dosadashnjim prichama, em shto nema novih izdanja, em shto su i stara po ne posebno nizhim cenama.

Ja bih stvarno voleo da se oglasi neko ko je bio.Takodje neka kazu kakva je kiDD.


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 21/05/2009 : 10:57:43  Show Profile Show Extended Profile
I, koliko kosta KIDD
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1872 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 21/05/2009 : 11:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
Danas na štandu Veselog cetvrtka, promocija kolekcionarskog izdanja Dilana. Takode, na Systemov štand su stigli novi brojevi Hellboya i Hard Boileda. Beli put ima tri nova izdanja, a danas se ocekuji i dva nova Sendmena. Svi navedeni imaju sajamske popuste. Kao i Darkwood, koji nema nova izdanja, ali kao i uvek do sada ima najvecu ponudu, najlepše radnice i sajamske popuste. :)

http://kamenje.blogspot.com/
https://stalker.rs/

https://www.facebook.com/Stalker-izdava%C4%8Dka-ku%C4%87a-139197274650766/
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 21/05/2009 : 11:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Danas na štandu Veselog cetvrtka, promocija kolekcionarskog izdanja Dilana. Takode, na Systemov štand su stigli novi brojevi Hellboya i Hard Boileda. Beli put ima tri nova izdanja, a danas se ocekuji i dva nova Sendmena. Svi navedeni imaju sajamske popuste. Kao i Darkwood, koji nema nova izdanja, ali kao i uvek do sada ima najvecu ponudu, najlepše radnice i sajamske popuste. :)

A jel moze malo detaljnije o radnicama i o popustima


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 21/05/2009 : 11:11:59  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Danas na štandu Veselog cetvrtka, promocija kolekcionarskog izdanja Dilana. Takode, na Systemov štand su stigli novi brojevi Hellboya i Hard Boileda. Beli put ima tri nova izdanja, a danas se ocekuji i dva nova Sendmena. Svi navedeni imaju sajamske popuste. Kao i Darkwood, koji nema nova izdanja, ali kao i uvek do sada ima najvecu ponudu, najlepše radnice i sajamske popuste. :)



Bas me raduje sto cujem da Hellboy opet dela! :)
Jesu li to ama bas nova izdanja SC?
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4548 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 21/05/2009 : 12:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Dylan 1400 dinara,sto je po meni malo ozbiljnija para.Ali opet isplativa,jer ima oko 300 i kusur strana,sa raznim tekstualnim dodacima.
A ja se iskreno nadam da je odlicno uradjen jer za te pare ocekujem najbolje

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 21/05/2009 : 12:18:17  Show Profile Show Extended Profile
1400 dinara? Hvala na informaciji, napokon.Takvu sam cenu i ocekivao.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/05/2009 : 12:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Danas na štandu Veselog cetvrtka, promocija kolekcionarskog izdanja Dilana. Takode, na Systemov štand su stigli novi brojevi Hellboya i Hard Boileda. Beli put ima tri nova izdanja, a danas se ocekuji i dva nova Sendmena. Svi navedeni imaju sajamske popuste. Kao i Darkwood, koji nema nova izdanja, ali kao i uvek do sada ima najvecu ponudu, najlepše radnice i sajamske popuste. :)


Samo Marketprint - ništa
Pa mogli su barem da izdaju poslednjeg XIII-cu, da jebe kera!
Sramota za takvu kucu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 21/05/2009 : 12:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
quote:
Originally posted by docA

1400 dinara? Hvala na informaciji, napokon.Takvu sam cenu i ocekivao.





Majcice mila. Srecom te me ne interesuju ni Dilani, ni Zagori, Texovi i kompanija, inace bi bankrotirao.

Ja mislim da je to preterano za jedan strip koji treba da je svakodnevna razbibriga sa kioska, pa neka je i 300 strana.
Za taj novac mogu da kupim sa popustom, koji daje BP dve novele u boji, sa takodje pozamasnim brojem strana i nesagldivo vecim kvalitetom izrade i mnogo kvalitetnijim stripovima, barem za mene.

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 21/05/2009 : 12:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Samo Marketprint - ništa
Pa mogli su barem da izdaju poslednjeg XIII-cu, da jebe kera!
Sramota za takvu kucu.

Oni standardno vec godinama izdaju samo za sajam knjiga, pa tako nisam nishta ni ochekivao od njih.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000