forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: NICK RAIDER 1, 15-17
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

teller
Advanced Member



Slovenia
18543 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/12/2009 : 10:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
dobar je Raider,nadam se novoj turi iduće godine,možda za Mafest?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 10:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Nova tura ce naravno ici iduce godine, no kad tocno ne bih znao reci...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18543 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/12/2009 : 10:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
odlično, ja se više veselim Voltu Nascostu...ipak je nešto novo...dobre su stare
stvari ali ko nebi radije mlađu ženu?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 10:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
E sad ovisi kakva je ta stara a kakva nova koju mozes dobiti...
Je ne bih nuzno uvijek mijenjano staro za novo...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17688 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 11:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kupio sam 3 knjige i sve almanahe

nekako su mi epizode.... naivne... crteži... pogotovo kriminalaca simplificirani da ne kažem nešto drugo...
nedostatak stranica...vodi ka ubrzavanju radnje pred kraj... idealno bi bilo za nika da su išli na 130 strana po epizodi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/12/2009 : 11:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

odlično, ja se više veselim Voltu Nascostu...ipak je nešto novo...dobre su stare
stvari ali ko nebi radije mlađu ženu?



Al' samo je jedna knjiga sa starim epizodama,ostale tri nikad nisu objavljivane.
@Dado
Dajte bre bar 6 knjige godisnje. Nije mi zbog mene,nego zbog burazera. Ce krepa a nece vidi kako se zavrsava serijal
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 11:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

odlično, ja se više veselim Voltu Nascostu...ipak je nešto novo...dobre su stare
stvari ali ko nebi radije mlađu ženu?



Al' samo je jedna knjiga sa starim epizodama,ostale tri nikad nisu objavljivane.
@Dado
Dajte bre bar 6 knjige godisnje. Nije mi zbog mene,nego zbog burazera. Ce krepa a nece vidi kako se zavrsava serijal


A da mi izdamo odmah zadnju knjigu, samo za njega...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/12/2009 : 11:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

odlično, ja se više veselim Voltu Nascostu...ipak je nešto novo...dobre su stare
stvari ali ko nebi radije mlađu ženu?



Al' samo je jedna knjiga sa starim epizodama,ostale tri nikad nisu objavljivane.
@Dado
Dajte bre bar 6 knjige godisnje. Nije mi zbog mene,nego zbog burazera. Ce krepa a nece vidi kako se zavrsava serijal


A da mi izdamo odmah zadnju knjigu, samo za njega...



Glup je,nece ume da poveze radnju bez ostale knjige
Cak i s ostale je pitanje,ovako je pisi propalo
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37560 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/12/2009 : 14:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
I ja sam jedan od onih kojeg ste osrecili ovim NR knjigama. Trenutno jos imam i Dnevnikove i SD, ali vremenom cu ih prodati (ako bude kupaca) pa obdrzati samo vase knjige.
Meni je NR jos uvijek drag lik, rado sam ga citao kad je poceo izlaziti kod Dnevnika, rado ga citam dan danas. Posle citanja sam se uvijek osjecao kao da sam pogledao neki "dobar" krimic. A bogami, isto su kazali i prijatelji kojima sam posuđivao Raidera te njihovi ocevi (mada sve neka "uniformirana lica", ili oficiri ili policajci ).

Ne znam sta je to, sto utice na slabiju prodaju. Je li samo zasicenost trzista razno raznim kvalitetnim HC Bonelli izdanjima, pa ide "ovo uzimam, ovo ne mogu", ali tog zanra zapravo i nema. Pogotovo poslije kraja/kraha Julije. Koliko vidim ovdje na forumu, neki i ne poznaju Nicka, pa mozda ni ne pomisljaju da bi probali. Popust na komplet na proslogodisnjem Mafestu je bio odlican potez.

A ako mogu malo reklame za sljedecu knjigu od pocetka, znaci broj 2. Ako vam se slucajno nije previse dopadala knjiga 1, pokusajte sa 2. knjigom. Tu su 3 odlicne epizode:
- Prva "Chinatown" je na 5. mjestu u Top 10 na UBC-ju (mada meni nije bila bas toooolikooo odlicna, ali sigurno dobra, steta da nije crtez bolji).
- Sljedeca je "Ubistvo u Central parku", nalazi se na 8. mjestu u Top 10, rad majstora Milazza (meni jedan od najdrazih NR, prica nije nesto adrenalinsko, realnija, ali crtez je vrh... neke vinjete sam gledao satima; i samo jos ovo, koliko prica drugih Bonelli junaka je zapravo crtao Milazzo - ako to nije dokaz o kvaliteti ).
- Posljednja, sesta po redu, je prica "Slucaj Geronimo" je na 2. mjestu u Top 10, rad jos jednog SBE majstora, Ramella (ovo je stvarno za Top 10, meni osobno mozda i za top 3).
Znaci, preporuka svima za kupnju ove 2. knjige!

Jos jednom, nije mi jasno kako nas nema vise. Pa krimi price bi se trebale svidjeti i klincima, ne samo nama matorima. Mozda NR nema toliko odlicnih crtaca (pogotovo ako ga uspoređujemo sa MV), ali svejedeno price drze vodu - sto dokazuju i ove knjige 15-17.
Pa ni ja ne kupujem sve od Libellusa, na zalost sam se morao odreci MM i NN, ali MN i NR te odabrani Texi, to nikako! Svakako zelim Dadama da prodaju sto vise NR... i da nekog dana vidimo i NR specijalna izdanja.

A za Juliju zna se, ne predajem se! Vec ce neko ponovo poceti, pa iako za xy godina. Nada umire posljednja (samo da mi ne umrli prije ).

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/12/2009 : 17:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

odlično, ja se više veselim Voltu Nascostu...ipak je nešto novo...dobre su stare
stvari ali ko nebi radije mlađu ženu?



Al' samo je jedna knjiga sa starim epizodama,ostale tri nikad nisu objavljivane.
@Dado
Dajte bre bar 6 knjige godisnje. Nije mi zbog mene,nego zbog burazera. Ce krepa a nece vidi kako se zavrsava serijal


A da mi izdamo odmah zadnju knjigu, samo za njega...


Da, da, samo za mene (tiraz 1), a posle cu dupe da pomerim ovom "pismenom".

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Conspirito
New Member

Germany
113 Posts

Member since 28/07/2003

Posted - 16/12/2009 : 17:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Conspirito a Private Message  Reply with Quote
Ljudi citaoci nama dragog Nick-a,osecam se obavezan da napisem da ga i ja rado citam i da bih ga rado citao i u buduce,ovo pisem jer citajuci ove zadnje stranice sa foruma,dobija se neki zastrasujuci(bar za mene)zakljucak da nas je premalo ljubitelja Nick-a u sta licno sumnjam,pa odatle pitanje Libellus-u,dali mi ljubitelji Nick-a treba da strepimo za buduca izdanja ?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18543 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/12/2009 : 18:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
pa reć če Dado, ali kako do sada nisu ukinuli nijedno izdanje koje su pokrenuli(a sva sigurno
nisu odmah izplatljiva,a uz to ne izdaju Zagora)ja sam siguran da če Raider iči dalje,možda
samo tempo izdavanja neče bit najjači...malo je malo 4 knjige godišnje,nekih osam je taman.
Nekima je to premalo, ali valja bit realan.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

stirling
New Member



Croatia
174 Posts

Member since 22/10/2008

Posted - 16/12/2009 : 19:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stirling a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Nova tura ce naravno ici iduce godine, no kad tocno ne bih znao reci...


Nemojte nas razočarati pa da ne bude novih Raidera na Mafestu. Jedan od najvažnijih razloga za dolazak na prošli Mafest bili su mi napokon novi brojevi starog dobrog Nicka. Godinama sam to čekao. Kupio sam većinu talijanskih izdanja, jer sam izgubio nadu kako će se pojaviti hrvatsko izdanje. Nakon što Dnevnik nije došao ni do četvrtine, godinama jedino novo što smo mogli pročitati bila nam je epizoda o Meri Roz i to piratska. Konačno malo(kratkotrajnog) veselja sa Slobodnom i sad kada smo dočekali Libellusovo izdanje kakvo Raider zaslužuje, čini se kako namjeravate usporiti ritam. Stvarno razočaravajuće za Nick fanove.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/12/2009 : 19:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

pa reć če Dado, ali kako do sada nisu ukinuli nijedno izdanje koje su pokrenuli(a sva sigurno
nisu odmah izplatljiva,a uz to ne izdaju Zagora)ja sam siguran da če Raider iči dalje,možda
samo tempo izdavanja neče bit najjači...malo je malo 4 knjige godišnje,nekih osam je taman.
Nekima je to premalo, ali valja bit realan.



Jasta,nema ukidanja,zato je Libellus najjaci,znas da ono sto resis da sakupljas ide pa taman bio i potop
A 8 knjiga bi bilo super
Nije ni MV delovao kao pametan potez u pocetku,a sad se rasprodaju prvi brojevi
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 19:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stirling

quote:
Originally posted by Dado

Nova tura ce naravno ici iduce godine, no kad tocno ne bih znao reci...


Nemojte nas razočarati pa da ne bude novih Raidera na Mafestu. Jedan od najvažnijih razloga za dolazak na prošli Mafest bili su mi napokon novi brojevi starog dobrog Nicka. Godinama sam to čekao. Kupio sam većinu talijanskih izdanja, jer sam izgubio nadu kako će se pojaviti hrvatsko izdanje. Nakon što Dnevnik nije došao ni do četvrtine, godinama jedino novo što smo mogli pročitati bila nam je epizoda o Meri Roz i to piratska. Konačno malo(kratkotrajnog) veselja sa Slobodnom i sad kada smo dočekali Libellusovo izdanje kakvo Raider zaslužuje, čini se kako namjeravate usporiti ritam. Stvarno razočaravajuće za Nick fanove.


Ja samo hocu reci da ne znam tocno u kojoj skupini izdanja ce biti Raider.
Nismo usporili kad kazem da idu knjige i iduce godine, dakle 4 iduce godine plus almanah, kao i ove godine.
Samo sto ne znam u ovom trenutku tocno kad ce biti, da ne najavim nesto a onda ne bude tocno tako.
Kad budemo imali precizniji plan po mjesecima, ja cu napisati kad se ocekuje NR...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 19:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Conspirito

Ljudi citaoci nama dragog Nick-a,osecam se obavezan da napisem da ga i ja rado citam i da bih ga rado citao i u buduce,ovo pisem jer citajuci ove zadnje stranice sa foruma,dobija se neki zastrasujuci(bar za mene)zakljucak da nas je premalo ljubitelja Nick-a u sta licno sumnjam,pa odatle pitanje Libellus-u,dali mi ljubitelji Nick-a treba da strepimo za buduca izdanja ?


Nemoj strepiti...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
586 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 16/12/2009 : 19:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message  Reply with Quote
Zna li se kada ce novi brojevi Klare?
Ima li sanse da budu u Januaru/Februaru?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2009 : 23:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Januar ne, Februar mozda... ovisi o nekoliko stvari, necemo sad cjepidlaciti, mjesec gore dolje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/12/2009 : 22:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
ajde brze malo sa tim nickovim knjigama!!!
prve 4 sam prochitao vec 16 puta
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/12/2009 : 15:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Prepricaj nam koju epizodu...
Ili napisi recenziju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/12/2009 : 17:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Prepricaj nam koju epizodu...
Ili napisi recenziju.


shto se tiche recenzija...ne bih vas vishe zadrzavao
Go to Top of Page

Guzonjin sin
Starting Member



Serbia
96 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 05/02/2010 : 18:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Guzonjin sin a Private Message  Reply with Quote
u mojoj knjizi broj 15 samo prva epizoda ima originalnu naslovnicu, ostale dve nemaju
da li tako treba ili sam ja baksuz?

Mrzim duge postove
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 05/02/2010 : 19:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Guzonjin sin

u mojoj knjizi broj 15 samo prva epizoda ima originalnu naslovnicu, ostale dve nemaju
da li tako treba ili sam ja baksuz?



baksuz
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18543 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/02/2010 : 20:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
baksuz na kvadrat

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Guzonjin sin
Starting Member



Serbia
96 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 06/02/2010 : 00:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Guzonjin sin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

baksuz na kvadrat


znam
mrzim Libellus

Mrzim duge postove
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000