forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 93
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 29/05/2009 : 10:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
02.06. (utorak) u strip knjižari "Stripovi na kvadrat" a 03.06. na kioscima.

Promjena plana, u cetvrtak 04.06. je u strip knjižari a u petak na kioscima.


Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

Edited by - TrOMISLAWSKI on 02/06/2009 18:13:10

dino1984
Junior Member



Austria
458 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 29/05/2009 : 10:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message
Yea cak prije vremena!!!
Odlicno

Good night white pride!!
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
458 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 29/05/2009 : 10:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message
Odnosno na vrijeme sam htio reci!! ;-)

Good night white pride!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/05/2009 : 10:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Izvanredno!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 10:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Perfektno!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/05/2009 : 10:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
U najavi iz prošlog broja stajalo je "Kamen sa Akbara"
dva mjeseca kasnije naslov je evoluirao u "Dragulj Akbara".
Meni se svida više ovaj novi naslov.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 10:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
i meni, razlika je u kamenu ili dragulju ogromna...da je isto Makarska bi bila najbogatije
mjesto na svijetu...zamisli da prodaš Biokovo?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/05/2009 : 11:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by teller
...zamisli da prodaš Biokovo?


Biokovo ce se zvati još malo.
Kada probiju tunel,planina mjenja ime u Biokovka.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/05/2009 : 11:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
odlicna vijest!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 11:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
koja? za Biokovku ili Texa? budi precizan..meni je malo žao bušit takvu ljepotu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/05/2009 : 11:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by teller

koja? za Biokovku ili Texa? budi precizan..meni je malo žao bušit takvu ljepotu.



Za Texa je dobra vijest,za Biokovo nije...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 29/05/2009 : 11:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
kao da je bitno kako se zove... samo neka prica bude dobra

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 29/05/2009 : 11:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
da... stvarno šteta Biokova... banditi tko ga probuši

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 29/05/2009 : 12:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
mm...tex i carson su poznati dinamitaši,u dobrim vezama s imocanima,pa.....
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/05/2009 : 12:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Izgleda da ce ovo biti veci šit.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/05/2009 : 12:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
malo vise od toga... nizzi u najgorem izdanju

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 29/05/2009 : 12:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Bravo za Ludens!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

481 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/05/2009 : 15:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message
Neka nama naseg Texa! Iduca epizoda je odlicna sa 7 ubojica (crta Marcello) pa imamo Golden Pass sa fenomenalnim Ticcijem a meni osobno je najbolja epizoda do broja 500 fenomenalna 2dijelna epizoda koju crta Capitanio a zove se Matador!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 29/05/2009 : 17:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
E, upravo tako. Još samo da izdržimo ovu Nizzijevu dvodijelnu (koja bi tribal biti dosta slaba) i onda slijede 2 bombasticne price! Trodijelna od neponovljivog tandema Boselli/Marcello i zatim na nešto više od tri dijela trojac Boselli-Nolitta/Ticci. Fenomenalno!
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 29/05/2009 : 20:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Kakva je epizoda ocjeniti cu kad je procitam. Obožavam one koji ocjenjuju strip bez da su ga procitali.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/05/2009 : 21:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by bacho

Kakva je epizoda ocjeniti cu kad je procitam. Obožavam one koji ocjenjuju strip bez da su ga procitali.


Da sam reka kako ce strip bit dobar, onda se ne bi javlja, a?

Jedva cekam kad ceš ocjeniti epizodu, da mogu bez razmišljanja reci
kako valjaš gluposti jer sam sad i ja posta stereotipno nadrkan na tebe,
ko što si i ti na mene u zadnje vrime.

Gospodin oce slušat samo ono šta njemu odgovara. Je li, bogati!?!

Kad ti vec ne držiš do tudih komentara, al se nadaš da ce drugi držat do tvojih koji su argumentirani na razini vrtica?


Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 21:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Inferno smiri doživljaj, vreme je demokracije, kako ti imaš pravo tvrdit da je nešto loše
(a da verovatno nisi još epizode procitao) tako Bacho može napamet tvrdit da i nije stvar loša.
Tvrdit da je nešto loše samo zato jer je napisao pricu Nizzi je meni-dosta glupo.
Dao bi sve blago ovog svijeta, da mogu procitat neku pricu koju je napisao Inferno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 29/05/2009 : 21:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ja pak cesto gradim misljenje o epizodi na osnovu obimnih infernoovih analiza!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 29/05/2009 : 21:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Inferno smiri doživljaj, vreme je demokracije, kako ti imaš pravo tvrdit da je nešto loše
(a da verovatno nisi još epizode procitao) tako Bacho može napamet tvrdit da i nije stvar loša.
Tvrdit da je nešto loše samo zato jer je napisao pricu Nizzi je meni-dosta glupo.
Dao bi sve blago ovog svijeta, da mogu procitat neku pricu koju je napisao Inferno.


Ovdje smo da komentiramo epizode i navjestimo što možemo ocekivati.
Ja sam 5 dana cita talijanske forume, gdje su ovu pricu ogadili za povracat. Svi komentatori!!!
Tako da nije to šta ti misliš da imam stereotip na Nizzija.

Kad vec Bacho ima pravo iznjeti svoje mišljenje, onda ga dozvolite i meni, jer ovdje vi meni to uskracujete, a ne ja vama.
To što vas ljute moje kritike, zaboli me. Isto tako me zaboli to što vi mislite kako su svi drugi (koji su kritizirali) glupi, a vi pametni.

Evo samo za kolegu tellera.:D
Uživaj, ako niej bolje od Nizzija, onda ne znam...


"Tema: glupost, bezveze, satira
Glavni likovi: Kawasaki Prdejic "Frka" (bradati pustinjak odjeven u bijelu kutu) i Otokar Smerkic (fino odjeveni voditelj)
Mjesto radnje: televizijski studio
------------------------
-Dobar dan, poštovani gledatelji. Ja sam vaš voditelj Otokar Smerkic u emisiji "Na granici nemogucega", a preko puta mene se nalazi... cast mi je predstaviti gospodina Kawasakija Prdejica zvanog Frka...
-Hvala, hvala... Vec na pocetku bi htio cestitati nadolazece blagdane svim gledateljima hrvatske-radio televizije! Dakle, Sretni blagdani!
-Fina gesta od Vas, gospodine Frka. Ali da se vratimo na temu; gospodin Frka, kao što znate, je prorok, zapravo jedna posebna vrsta proroka; naime, on predvida prošlost. Da, dobro ste culi, on prorice zbivanja koja su se vec dogodila. Fascinantno, uistinu fascinantno. Gospodine Frka, možete li nam otkriti barem djelic tajne... Na koji... na koji nacin vi uspjevate odgonetnuti takve stvari nedokucive nama obicnim ljudima?
-Pa cujte, zapravo to i nije teško. Znate, procitao sam mnogo knjiga iz povijesti, pa mi zato nije problem reci da se bitka kod Austerlitza dogodila 1805., a recimo bitka kod Poitieresa davne 732. godine...
Voditelj nakon što je prolistao neke papire:
-Fascinanto, i to ste pogodili! Kakav covjek! Da nastavimo, kako to da imate tako cudno ime?
-Erhm, imao sam prilicno teško djetinjstvo... Otac mi je boravio u Japanu i zavolio je njihove motore. Dvoumio se izmedu Suzukija i Kawasakija, pa je odabrao potonje. A glede prezimena: mi smo se prezivali Prdic, pa je otac taj delikantan naziv ublažio s Prdejic, hm, hm...
-Pa to je grozno! Otac vam je fulao dvaput!
-Molio bih vas... malo kulture...
-Hm, hm, isprcavam se, isprcavam. Ali... kako ste dobili nadimak "Frka"?
-Ne bih o tome... pred ovolikim audijatorijem.
-Ajde, reeecite...
-Paaaa, imao sam u prošlosti odredenih neugodnosti s ministarstvom unutarnjih poslova, i tako...
Dobro. Prijedimo na drugu temu. U zadnje vrijeme su se pojavile neke kritike na racun Vašeg rada, posebice nakon što ste zatražili 3.5 milijuna Eura iz proracuna za vaše znanstvene projekte. Što nam možete reci o tome?
-Istina, zatražio sam tu omalenu sumu od naše Vlade i doživio neke drske napade ne moju personu ultimu. Ja sam pred medijima argumentirano uvjeravao prisutne porezne obveznike kako moj rad (koji je, usput, esencijalno važan za normalno funkcioniranje našeg tranzitnog društva) iziskuje goleme troškove.
-Ali... na vašoj imovinskoj kartici je navedena vila na otoku Hvaru, hummer i cijeli lanac "Sve po 9" prodavaonica. Jesu li to prijeko potrebni troškovi vašeg projekta.
-Vrijedate me, gospodine Smerkicu. Gledatelji ce pomisliti da sam kojekakav prevarant koji želi iskorisiti porezne obveznike. Što Vi mislite da je naprezanje kod poniranja u svu tu prošlost lako podnjeti. Moje izmoreno tjelo, nakon svake spiritualisticke seanse, zahtejva specificni tretman kojeg si mogu priuštiti samo u svojoj vili na suncanom Hvaru s fantasticnim pogledom na more, he, he... ovaj da, da. Kako vi mislite plasirati javnosti brojne povijesne artefakte, ako ne preko mojih trgovina po super-ultra-pristupacnoj cijeni. Naravno, sva zarada ide u caritas... erhm, mmm... kof - kof - kof...
-Nazdravlje, gospodine Frka! Zanjeli ste se od svih tih vaših pustih planova i želja. Kakva predanost! Fascinantno! Izgleda da imamo nekoga na liniji. Neki bi Vas 15-ogodišnjak želio upitati jedno pitanje.
Nakon par šumova u studiju se cuje glas 39-godišnjaka:
-Jebo ti pas mater, kurvin sine, gomilo smrdljivog mesa, govno usrano! Obmanjuješ javnost...Rez...rez...rez...rez
-Jel vidite vi kakve traume ja doživljavam od ovakvih neotesanih provokatora.
-Da, ispricavamo se gledateljima na ovoj sitnoj neprijatnosti. Vracamo se u studio nakon kratke reklame o kremi za guzu!
-Evo nas nazad. Bližimo se kraju ove emisije i volio bih zapitati gospodina Frku da nas razveseli jednim malim predvidanjem buducnosti. Dakle...
-Ne mogu.
-Samo jedno lagano predvidanje buducnosti...
-Ne mogu.
-Fascinanto, jednostavno fascinantno, dragi gledatelji! Jer da je gospodin Frka sposoban predvidati buducnost, ne bi uopce došao u ovu emisiju jer ga u režiji ceka policija kako bi ga privela zbog raznih malverzacija i kako bi njegovu firmu Frka.doo bacila u stecaj i izbrisala iz registra. Fascinantno...
-Štooo...??? Kakva je ovo neslana šala?
Iz režije su izašla 2 policajca i uputila se prema samozvanom proroku koji se ustao i poceo bježati. Medutim zapeo je šlapom preko svog dugog bijelog mantila, spotakao se i udario svom snagom glavom u zid i izgubio svo pamcenje (i ono o povijesti). Voditelj je i dalje govorio: "Fascinantno, kakav covijek, fascinantno!". Tragican kraj za covijeka koji je svojim revolucinarnim pristupom prema znanosti jako, jako obecavao.
FIN"




Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 21:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
zar je potrebno potrošit toliko rijeci da se ne kaže ništa...sad si me tek uvijerio da kao
scenarista nebi puno valjao...drži se ti kritika, dobro ti ide iako jih nitko ne shvaca ozbiljno.
ili da se zaposliš kao administratorka,u 15 si minuta napisao cijeli esej-cestitam.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/05/2009 : 21:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
shvatili smo i prvi put Pajtos bez da se ponavljaš...razumem te-voliš da te netko vodi i namece mišljenje...nije ni to tako loše,manje se zamara mozak, kad netko drugi misli umjesto tebe.Lukavo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000