forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 PLAVE BLUZE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/09/2010 : 09:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
cijene su im zbilja paprene ali je očito da tu ništa nemožemo

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2010 : 10:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
eto išao sam na bookglobe stranicu (sto mu gromova) ali nigdje nisam pronašao neki kontakt da naručim taj integral plave bluze.....

Pa vas pitam gdje ste vi to naručili i da li možete staviti link od te prodavaonice da i ja tamo naručim i da šalju u Sloveniju?
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
524 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 17/09/2010 : 11:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

eto išao sam na bookglobe stranicu (sto mu gromova) ali nigdje nisam pronašao neki kontakt da naručim taj integral plave bluze.....

Pa vas pitam gdje ste vi to naručili i da li možete staviti link od te prodavaonice da i ja tamo naručim i da šalju u Sloveniju?


U desnom stupcu imaš banere odnosno linkove na na Stripovi na kvadrat i Super knjižara



Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2010 : 12:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
puno ti hvala!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 18/09/2010 : 11:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

uff, onda dobro!!!
Kupio sam taj Extra cak, znači u njemu ima cijela priča wooooooooooo-hoooooooooooooo ( opet ču uživati u ludorijama Narednika Česterfilda i Remota), još uvijek sam pod utiskom zelembača iz Biser stripa,....haha, baš su mi smiješni,volim ovakav humor gdje se ne radi samo o tome kako je netko negdje pao i sudario se sa nekim,....nego baš uživam u crtežu i rečenicama,.... recimo kada je narednik česterfild poludio od besa i išao sam na juriš na južnjake a kapetan Stark kaže "ljudi,nemojmo mu dozvoliti da sam umre" ili kada se česterfild vrati sa drugog juriša a svaki juriš su se vratili više pocepani kaže Remotu koji je samo fotografisao :" PA, čuj, Remo ako ti želiš da se zamijenimo,....) hahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



LUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Odličan strip!
Ja sam također prvo pročitao te Zelembače i oduševio se njima, ali bilo je to davne 1985. kad sam slučajno naletio na taj broj Bisera (nisam kupovao te Biser Stripove, uvijek bih nekako slučajno došao do njih). Sjećam se koliko sam te godine tražio je li još nešto izašlo od njih kod nas, da bih tek 15-ak godina kasnije (opet slučajno) naletio na onu drugu epizodu u Biseru (pauzirao sam od stripova između 1990.-98.)
Inače, u svim drugim epizodama objavljenima kod nas Remu zovu Blutch, što mu je pravo ime.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 18/09/2010 : 11:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

još jednom da ponovim, strip je odličan i jedva čekam integral no.2 (a očekujem ga do kraja godine, jerbo ovi iz BG rekoše dva integrala godišnje)


Ja baš nisam takav optimist.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 18/09/2010 : 11:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

A što ti prodaješ taj odlični strip?



moran


Pa zar je toliko zagustilo?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/04/2011 : 20:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih informacija, hoće li izaći drugi integral ove godine?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/04/2011 : 08:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
to zbilja nezna nitko..nažalost

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2011 : 11:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobar je to strip, šteta što tako sporo ide. Ovim tempom, ne znam hoću li i Brunu Brazila dočekati do kraja, a kamoli Plave bluze :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/04/2011 : 11:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Plave bluze,Nataša,Žil Žurdan,XIII - sve vrhunski serijali !!!
Bruno Brazil,Badi Longvej,Lik Orijent,Brus Hoker, Džonatan Kartland - i ovo su mi dragi stripovi koje planiram da kompletiram.
Šteta je što izdavači toliko idu u širinu i samo se grabe da uzmu prava za što više serijala a onda izdaju po jedan broj/integral u godini/dve/tri.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2011 : 11:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Tko zna što nas još čeka do kraja godine. Možda se nešto sprema već za Mafest.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/04/2011 : 11:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ti si već negde bio iskopao da bi trebali ići Žil 2, Rok Derbi,Kosmički putnici 1, (čini mi se ) Bruno 2, Brus H. 2,Ramiro 2.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2011 : 12:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ti si već negde bio iskopao da bi trebali ići Žil 2, Rok Derbi,Kosmički putnici 1, (čini mi se ) Bruno 2, Brus H. 2,Ramiro 2.


Da, svi ti naslovi su službeno registrirani. E sad, tko zna kad bi mogli izaći. Vrijeme oko Mafesta je dobra prigoda.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2011 : 13:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Stvar je u tome što tu ima dosta serijala od po desetak epizoda, pa ni njih nisu uspjeli završiti barem u roku. Bruno Brazil ima 11, Ramiro, koliko, devet, mislim da i Bruce ima tu negdje...A o Jeremiah integralima da ne govorim. Kada će sve to biti, eh.... A Plave bluze imaju pedesetak epizoda, pa to ni moji praunuci neće dočekati :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2011 : 13:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Stvar je u tome što tu ima dosta serijala od po desetak epizoda, pa ni njih nisu uspjeli završiti barem u roku. Bruno Brazil ima 11, Ramiro, koliko, devet, mislim da i Bruce ima tu negdje...A o Jeremiah integralima da ne govorim. Kada će sve to biti, eh.... A Plave bluze imaju pedesetak epizoda, pa to ni moji praunuci neće dočekati :D


U kojem roku?

Zapravo, velika je sreća što ima dosta kraćih serijala, koji se daju završiti u tri-četiri integrala.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2011 : 14:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
http://www.stomugromova.com/najave/najave-bookglobe-integrali?Itemid=45


Prema ovim najavama Bruno Brazil je trebao biti gotov 2010., Ramiro isto, XIII je trebao biti na petom integralu a ne na drugom...Etc, etc. Za sada samo Colby poštuje rokove, a to zbog toga što ima samo jedan integral :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2011 : 14:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

http://www.stomugromova.com/najave/najave-bookglobe-integrali?Itemid=45


Prema ovim najavama Bruno Brazil je trebao biti gotov 2010., Ramiro isto, XIII je trebao biti na petom integralu a ne na drugom...Etc, etc. Za sada samo Colby poštuje rokove, a to zbog toga što ima samo jedan integral :D


Pa, i ne baš. Uzmi u obzir da se ova najava odnosi na razdoblje 2009. i 2010. godine, a i izdana je u vrijeme kada ekonomska kriza nije još bila nikome na pameti, što je vjerojatno imalo nekog utjecaja na kasniji ritam izlaženja.

Pazi, šest integrala je već registrirano prije više od pola godine, a neki Marvel naslovi prije više od godinu dana, ali još nisu objavljeni. Očito se nešto dogodilo što je natjeralo izdavača da promijeni izdavački plan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2011 : 15:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Činjenica je da je prvobitni plan bio takakv kakav je i da se od njega očito odustalo. U redu, još bih i razumio da se usporilo do neke normalne granice ali, osobno, mislim da je ovo prespori ritam izlaženja. BB @ co ćemo (nadam se) kompletirati kroz tri - četiri godine, ali za neka izdanja baš i ne mislim da je tako. Pa ako XIII tako sporo izlazi, koji je najpopularniji među svim tim izdanjima kako očekivati da onda npr. Buddy Longway ide brže?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 06/04/2011 : 15:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Prodaja integrala je očito puno slabija od očekivane pa se korigirao plan. Akcija 5 integrala za 500kn sigurno ne bi postojala da je drugačije.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/04/2011 : 16:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/04/2011 : 17:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
raspad sistema...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2011 : 18:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

raspad sistema...

Očito su presložili prioritete, ali daleko od toga da je alarmantna situacija. Štoviše, čak bih rekao da su se u proteklih nekoliko mjeseci dosta popravili.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/04/2011 : 19:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Plave bluze,Nataša,Žil Žurdan,XIII - sve vrhunski serijali !!!
Bruno Brazil,Badi Longvej,Lik Orijent,Brus Hoker, Džonatan Kartland - i ovo su mi dragi stripovi koje planiram da kompletiram.
Šteta je što izdavači toliko idu u širinu i samo se grabe da uzmu prava za što više serijala a onda izdaju po jedan broj/integral u godini/dve/tri.


U tome je bit problema. Plus kriza kao što Bushido kaže.
Ali pitam se kako je Strip Agent u kratkom roku izbacio 2 integrala Sammyja, a Bookglobe toliko oteže s nekim izdanjima. Zar se Sammy bolje prodaje od Plavih bluza? Inače, oba stripa su mi odlična, oba su od Cauvina, pa se mogu uspoređivati. Ako netko voli Sammyja sigurno voli i Plave bluze.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/04/2011 : 19:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Meni je Bookglobe nekako ni na nebu ni na zemlji.
Integrali, Marvel, određeni serijali(UW1,Largo,Soda,itd...), ne izlaze nikako.
S druge strane Corto, Blueberry, Teheodore Pussine, Lincoln i još neki, drže odličan ritam.
Brončano doba je nakon dugo čekanja izbačeno odmah dvije knjige, Murena br.2 je iizašla, Lincoln br.6, itd...
Sve skupa bili bi skroz OK da ne kubure ovako sa ovim integralima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000